Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2017-06-06 - Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

Живемо для дітей: пацієнтам дитячої лікарні в Івано-Франківську створили казкову атмосферу

У четвер, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей в Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні відкрили оновлене нефрологічне відділення.  Маленькі пацієнти відтепер зможуть зануритись у казкову атмосферу завдяки Всеукраїнському соціальному проекту «Кольоровий світ дитинства», ініціатором якого є ТзОВ  «Снєжка-Україна», а також підтримці партнерів та колективу лікарні.

Унікальний, по-справжньому казковий інтер’єр для діток створив місцевий талановитий художник Сергій Григорян. Його авторські малюнки вкрили усі стіни відділення. Розпис виконаний у пастельних тонах, аби сприяти швидшому одужанню діток, а живі, добрі сюжети малюнків розраховані на будь-який вік пацієнтів.

«Діти – це наше майбутнє. І, звісно ж, піклуватися про їхнє здоров’я повинні власні батьки. Про це також має турбуватись не лише держава, а й ми з вами, - говорить генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь. - Саме тому «Снєжка-Україна» спрямовує свої зусилля на підтримку соціальної сфери та допомагає дитячим лікарням. І сьогодні, завдяки нашому проекту та ініціативності нашого партнера, ми відкриваємо вже дев’яте відділення в Україні, де оживає світ казки».

Керівник компанії також додав, що підбір професійних художників, що розмальовують лікарні, здійснюється дуже ретельно. Адже тут важливо усе: і кольори, і якість матеріалів, і самі малюнки, які мають позитивно впливати на психоемоційний стан діток.

«Ми з радістю оздоблюємо дитячі лікарні ілюстраціями, які дозволяють забути маленьким пацієнтам про те, що вони не вдома. Адже розуміємо, що у такому інтер'єрі діткам простіше  здолати хворобу», - додав Марек Павлусь.

Варто також відмітити, що значний внесок у реконструкцію відділення зробив партнер проекту – Івано-Франківський будівельний центр, підготувавши стіни до розмальовування.

«Ці малюнки нестимуть лише позитивні емоції і допомагатимуть дітям одужувати», - зазначив директор будцентру Любомир Поклітор. Він також закликав усіх небайдужих долучатися до подібних заходів.

На відкриття також завітали й представники міської та обласної влади, які наголошували, що цей проект додасть барв для лікування маленьких пацієнтів.

Проект «Кольоровий світ дитинства» продовжує розвиватись і у планах компанії «Снєжка-Україна» відреставрувати щонайменше по одній лікарні у кожній області. 

Зазначимо, що благодійний проект компанії «Снєжка-Україна» уже п'ятий рік поспіль вносить радість у лікарняні будні маленьких пацієнтів та сприяє їх швидшому одужанню. Започатковано цю програму ще 2012 року. За цей час  компанія «Снєжка-Україна» забезпечила комфортні кольорові умови для хворих малюків у дев’яти лікарнях: Львова, Новояворівська, Тернополя, Житомира, Рівного, Луцька, Сум, Вінниці та Івано-Франківська.

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,                       

вул. Привокзальна, 1а                                

Тел.: +38 (03259) 60-161                            

e-mail: press.releases@sniezka.ua     

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2017-07-25: Куплю ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНА СУМІШ ТЕПЛОВЕР OPTIMA

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Куплю ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНА СУМІШ ТЕПЛОВЕР OPTIMA

Куплю  ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНА СУМІШ ТЕПЛОВЕР OPTIMA

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Куплю ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНА СУМІШ ТЕПЛОВЕР OPTIMAТеплоізоляційна суха суміш Тепловер Optima

Читати повністю

2017-07-25: Kvadratura

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Kvadratura

Kvadratura

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Kvadratura«Кvadratura» - интернет-магазин сантехники с радостью приветствует гостей сайта. Команда молодых и стремительно развивающихся сотрудников на протяжении нескольких лет осуществляет успешную деятельность на украинском рынке.    Потребителям Украины мы предлагаем достойный ассортимент элитной сантехнической продукции из Германии, Италии, Англии и других стран Европы. Оригинальная и качественная сантехника, включая сопутствующие аксессуары, удовлетворит запросы каждого взыскательного клиента.

Читати повністю

2017-07-25: АЗС БУД

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму АЗС БУД

АЗС БУД

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму АЗС БУДБудівництво АЗС на території України - основне поле діяльності компанії АЗС БУД Ми виконуємо весь комплекс робіт з будівництва АЗС в Україні. АЗС БУД здійснює будівництво АЗС по Україні, розробляючи якісний генплан, яскравий дизайн, що запам`ятовується, застосовуючи найкращі сучасні технології та використовуючи обладнання зі світовим ім`ям. Ми я вляемся постачальником таких торгових марок як ТОКХЕЙМ, Piusi, OPW, UPP, ПетроВенд та інших Будівництво АЗС Україна Висококваліфіковані, досвідчені фахівці АЗС БУД в чіткій послідовності здійснять всі етапи підготовки до будівництва і самого будівництва АЗС, основними з яких є: Проектування автозаправних станцій: завдання на проектування, розробка проектної документації, узгодження; отримання всіх необхідних документів від державних інстанцій, висновок експертизи, отримання дозволу на будівни

Читати повністю

2017-07-24: Приватне підприємство "Вірсавія"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Приватне підприємство "Вірсавія"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Приватне підприємство "Вірсавія"Индивидуальное и типовое проектировани, разработка отдельных решений, в том числе водоснабжение и водоотведение, инженерные сети. Полный комплект проектно-сметной документации. Авторский надзор. Реализуем полный цикл проекта: от сбора данных до сопровождения при вводе в эксплуатацию. Выполняем все сопутствующие работы: предпроектное обследование и обмеры реконструируемых объектов, инженерные изыскания, концептуальное архитектурное моделирование.

Читати повністю

2017-07-21: ООО "ПМК "ГЛАВМОНТАЖ"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "ПМК "ГЛАВМОНТАЖ"

ООО "ПМК "ГЛАВМОНТАЖ"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "ПМК "ГЛАВМОНТАЖ"ООО ПМК ГЛАВМОНТАЖ Компания Главмонтаж осуществляет полный спектр услуг по установке теплосчетчиков / счетчиков в Одессе и Одесской области, монтаж инженерных систем любой сложности. Имеем большой опыт и соответствующие разрешения, лицензии и сертификаты. Наш сайт: http://glavmontazh.od.ua. Устанавливаем в Одессе "под ключ" счетчики тепла, как квартирные так и общедомовые. Мы берем на себя: - получение разрешений и согласований; - получение для заказчика технических условий, разработка и согласование проекта; - поставка и непосредственный монтаж самого счётчика; - пуско-наладочные работы и сдача счётчика в эксплуатацию; - технические консультации по вопросам установки и обслуживанию счётчиков тепла, инструктаж.  

Читати повністю

2017-07-20:

ВРЕМЕНА НОВЫЕ, А ЛИФТЫ СТАРЫЕ

ВРЕМЕНА НОВЫЕ, А ЛИФТЫ СТАРЫЕ С каждым годом наряду со стремительной застройкой городов новыми жилыми комплексами, все более острой становится проблема обслуживания домов советской эпохи, большинство из которых находятся в аварийном состоянии. Но не только сами дома, а и лифтовое оборудование, установленное еще в советское время, находится в критическом состоянии. Лифты относятся к вертикальному транспорту повышенной опасности, «срок жизни» которого, согласно требованиям ГОСТов, составляет 25 лет, после чего их эксплуатация запрещена без проведения экспертной оценки. В Украине около 60% лифтов уже отслужили своё и должны быть заменены. Только в Киеве из действующих 21,6 тыс. лифтов 10,2 тыс. работают свыше четверти века. В Ровенской, Харьковской и Тернопольской областях количество лифтов, которые эксплуатируются больше 25 лет, составляет 79%. В то же время практически во всех регионах Украины

Читати повністю

2017-07-19: Електроліга

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Електроліга

Електроліга

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Електроліга електромонтажні роботи “під ключ” будь-якої складності; повна або часткова заміна, ремонт електромереж у житлових і нежитлових будівлях; складання та монтаж електрощитів за кресленнями замовника або згідно ГОСТ; монтаж кабель-каналу, прокладка кабелю, укладання дроти в готовому каналі; установка або ремонт електропроводки в квартирі, офісі, на дачі, в котеджі, в дерев’яному будинку і в інших побутових і виробничих приміщеннях; монтаж відкритої і прихованої електропроводки; укладання силового кабелю, мережевого кабелю для комп’ютера, TV, телефонного кабелю; підключення силової лінії в електрощиті; установка і комутація автоматичних вимикачів, пристроїв

Читати повністю

2017-07-14: Bergge professional

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Bergge professional

Bergge professional

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Bergge professionalСфера направления предприятия включает в себя 4 направления: материалы для внутренних работ, наружных работ, деревозащитные средства и материалы для декоративной отделки. 

Читати повністю

2017-07-12: ТОВ " Бровармет"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ " Бровармет"

ТОВ " Бровармет"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ " Бровармет" Наша фирма занимается продажей и  покупкой бу металлопроката. Изготовлением металлоконструкций и комплектующих.  Уже на протяжении нескольких лет мы поставляем  металлопрокат на выгодных условиях. Рады сотрудничеству с новыми покупателями и поставщиками товара в сфере металлургии.

Читати повністю

2017-07-12: Тенти | Виготовлення, монтаж на авто, реклама на тентах, ПВХ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Тенти | Виготовлення, монтаж на авто, реклама на тентах, ПВХ

Тенти | Виготовлення, монтаж на авто, реклама на тентах, ПВХ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Тенти | Виготовлення, монтаж на авто, реклама на тентах, ПВХТенти виготовлення та ремонт, тенти автомобільні ГАЗ, ВАЗ, реклама на тентах, павільйони, весільні палатки, ангари, цирки шапіто. З 2006 року підприємство пп.« Ханенко» займається виготовленням та ремонтом тентових виробів  Наша компанія пропонує тентові вироби для: легкових та вантажних авто літніх майданчиків, кафе альтанок, кафе, ангарів, авто мийок цирк - шапіто шатрів та наметів перегородок - розмежування робочого сектору на виробництві навіси для стоянок, магазинів, торгових та складських площ ангарів сільськогосп

Читати повністю

2017-07-11: "Баукрафт Україна"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму "Баукрафт Україна"

"Баукрафт Україна"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму "Баукрафт Україна"Цивільне будівництво в Києві – ще один з напрямків діяльності нашої компанії. Ми будуємо все: від невеликих приватних житлових будинків до великих житлових комплексів заміського типу. Концепція будівництва приватних будинків в Київській області почалась, як втілення нашої мрії: створювати житло на довгі роки, щоб люди були в гармонії з природою та мали свій власний затишний простір. Нас поважають, тому що ми про

Читати повністю

2017-07-10: Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

Свіжі ідеї для ремонту і декору у черговому номері журналу «Dekoratorium»

Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

Свіжі ідеї для ремонту і декору  у черговому номері журналу «Dekoratorium» Вже у липні підписники  журналу  «Dekoratorium» матимуть змогу отримати нове число видання та надихнутися свіжими порадами і рекомендаціями  експертів зі сфери дизайну та ремонту. Таким новий номер додасть наснаги читачам для успішного втілення найцікавіших колористичних задумів й ідей у помешканні.    У новому номері кожен читач знайде важливі і потрібні поради про опорядження власної оселі, в якій має панувати спокій і затишок. Літній номер журналу «Dekoratorium» розповідає про важливі аспекти облаштування помешкання в екостилі, який у нинішні часи є надзвичайно актуальним, бо кожен з нас прагне жити у гармонії з природою: дихати чистим повітрям, споживати екологічно чисті продукти харчування, оточити себе натуральними предметами.

Читати повністю

2017-07-08: Буд-Интех

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Буд-Интех

Буд-Интех

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Буд-ИнтехЕсли Ваш дом требует комфорта – Вам нужны строительные материалы от «Буд-Интех»   Магазин стройматериалов

Читати повністю

2017-07-07: Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

У Чернівцях запрацював фірмовий салон «Śnieżka»

Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

У Чернівцях запрацював фірмовий салон «Śnieżka» 03 липня мешканці міста Чернівців  взяли участь у відкритті фірмового салону лакофарбових матеріалів «Śnieżka».  Цей сучасний магазин вирізняється з-поміж інших аналогічних торговельних точок. Він оформлений в єдиному корпоративному стилі, який характерний ТМ Śnieżka, та відповідає європейським стандартам. У салоні представлений увесь асортимент продукції Групи компаній  «Śnieżka»: фарби для інтер'єрів та екстер'єрів, вироби для захисту й оздоблення деревини й металу ТМ Śnieżka, шпаклювальні маси та ґрунтовки  ACRYL-PUTZ,  вироби для захисту і декорування деревини ТМ VIDARON, продукція для системи утеплення FOVEO TECH. Водночас відвідувачі зможуть придбати супутні товари, які необхідні для ремонту, будівництва і декору. Основна концепція створення таких фірмових магазинів &ndash

Читати повністю

2017-07-04: интернет магазин Бонапарт

Котел Bosch - электрический, газовый, твердотопливный - какой выбрать

интернет магазин Бонапарт

Котел Bosch - электрический, газовый, твердотопливный - какой выбрать    Существенное подорожание на отечественном рынке основных видов энергоносителей вынуждает наших соотечественников задуматься о поиске альтернативных источников энергии или хотя бы о способах их экономии. Дешевые энергоносители и повальная газификация в советские времена, сыграли злую шутку с потребителями. Мы все оказались буквально подсажены на газовую «иглу». 

Читати повністю

Реклама:


Реклама:


Технічні рішення

Кріплення

Вода чи антифриз?

МОЙ ТЕПЛЫЙ ДОМ: внутреннее утепление

Звукоізоляція залізобетонного перекриття від ударного шуму

Монтаж сайдингу (Скорочена інструкція)

Наружное утепление фасадов в Киеве от компании LUX-FASAD

Зроби це сам - Реставрація фасаду

Вказівки з монтажу мінеральної ізоляції URSA у тишарові стіни з облицюванням цеглою.

Новітні технології Porotherm Profi & Dryfix

Вибір товщини стіни

Відео

Клей для теплоизоляционных плит из пенополистирола STYRO 753

Теплоізоляція пласких дахів. Інверсійна покрівля

Фільм про технології виробництва полістиролу, що спінюється Alphapor

Як тепло-і звукоізолювати міжкімнатні перегородки

Кладка блоків YTONG

Каркасні перегородки. Акустичні процеси в конструкції

Навісний вентильований фасад (НВФ), частина 2

Криволинейные конструкции

Монтаж сухой стяжки основания пола КНАУФ-суперпол

Применение штукатурной смеси КНАУФ Ротбанд