Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2017-06-10 - Mykoshik.com - Меблі для ванної кімнати Ювента та Botticelli

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Mykoshik.com - Меблі для ванної кімнати Ювента та Botticelli

Меблі від ЮВЕНТА та BOTTICELLI – ви достойні найкращих колекцій!

Мykoshik.com успішно реалізує красиві та функціональні меблі для ванної кімнати від відомих брендів – ЮВЕНТА та BOTTICELLI, оскільки є офіційним представником цих виробників.

Ми працюємо в західному регіоні України та доставляємо продукцію до таких міст, як Львів, Івано-Франківськ,Ужгород, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Чернівці та ін.

Чому клієнти радо обирають наш магазин?

1.     Ми не лише продаємо, а й консультуємо.

Якщо ваша ванна кімната дуже маленьких розмірів, і ви не уявляєте, як зробити її функціональною і зручною, наші фахівці радо вам допоможуть. Ми підберемо такі меблі, які не лише доповнять загальний інтер’єр приміщення, а й ідеально впишуться в габарити вашої ванної кімнати.

2.     Надаємо хорошу гарантію.

Гарантійний термін – це лише умовна цифра, адже всі меблі, які ми реалізуємо, розраховані на значно триваліший термін при правильній експлуатації.

3.     Користуємося повагою серед покупців.

Численні позитивні відгуки та рекомендації іншим покупцям співпрацювати з нами доводять, що наш магазин вартий вашої уваги.

4.     Швидко та надійно доставляємо замовлення.

Ми користуємося такими компаніями-перевізниками, як Нова пошта, Інтайм, Делівері, Автолюкс, а тому ваше замовлення буде гарантовано доставлене в зазначений термін.

Можете скористатися і самовивозом продукції з нашого складу.

Меблі від ЮВЕНТА та BOTTICELLI – це:

-         якість,

-         довговічність,

-         надійність,

-         стильність,

-         оригінальність.

 

Мykoshik.com – магазин, якому можна довіряти. Втілюйте разом із нами сміливі дизайнерські рішення за доступною ціною та насолоджуйтеся комфортом і затишком у своїй ванній кімнаті!

 

BOTTICELLI

 

 

JUVENTA

 


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2017-07-25: Куплю ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНА СУМІШ ТЕПЛОВЕР OPTIMA

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Куплю ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНА СУМІШ ТЕПЛОВЕР OPTIMA

Куплю  ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНА СУМІШ ТЕПЛОВЕР OPTIMA

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Куплю ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНА СУМІШ ТЕПЛОВЕР OPTIMAТеплоізоляційна суха суміш Тепловер Optima

Читати повністю

2017-07-25: Kvadratura

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Kvadratura

Kvadratura

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Kvadratura«Кvadratura» - интернет-магазин сантехники с радостью приветствует гостей сайта. Команда молодых и стремительно развивающихся сотрудников на протяжении нескольких лет осуществляет успешную деятельность на украинском рынке.    Потребителям Украины мы предлагаем достойный ассортимент элитной сантехнической продукции из Германии, Италии, Англии и других стран Европы. Оригинальная и качественная сантехника, включая сопутствующие аксессуары, удовлетворит запросы каждого взыскательного клиента.

Читати повністю

2017-07-25: АЗС БУД

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму АЗС БУД

АЗС БУД

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму АЗС БУДБудівництво АЗС на території України - основне поле діяльності компанії АЗС БУД Ми виконуємо весь комплекс робіт з будівництва АЗС в Україні. АЗС БУД здійснює будівництво АЗС по Україні, розробляючи якісний генплан, яскравий дизайн, що запам`ятовується, застосовуючи найкращі сучасні технології та використовуючи обладнання зі світовим ім`ям. Ми я вляемся постачальником таких торгових марок як ТОКХЕЙМ, Piusi, OPW, UPP, ПетроВенд та інших Будівництво АЗС Україна Висококваліфіковані, досвідчені фахівці АЗС БУД в чіткій послідовності здійснять всі етапи підготовки до будівництва і самого будівництва АЗС, основними з яких є: Проектування автозаправних станцій: завдання на проектування, розробка проектної документації, узгодження; отримання всіх необхідних документів від державних інстанцій, висновок експертизи, отримання дозволу на будівни

Читати повністю

2017-07-24: Приватне підприємство "Вірсавія"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Приватне підприємство "Вірсавія"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Приватне підприємство "Вірсавія"Индивидуальное и типовое проектировани, разработка отдельных решений, в том числе водоснабжение и водоотведение, инженерные сети. Полный комплект проектно-сметной документации. Авторский надзор. Реализуем полный цикл проекта: от сбора данных до сопровождения при вводе в эксплуатацию. Выполняем все сопутствующие работы: предпроектное обследование и обмеры реконструируемых объектов, инженерные изыскания, концептуальное архитектурное моделирование.

Читати повністю

2017-07-21: ООО "ПМК "ГЛАВМОНТАЖ"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "ПМК "ГЛАВМОНТАЖ"

ООО "ПМК "ГЛАВМОНТАЖ"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "ПМК "ГЛАВМОНТАЖ"ООО ПМК ГЛАВМОНТАЖ Компания Главмонтаж осуществляет полный спектр услуг по установке теплосчетчиков / счетчиков в Одессе и Одесской области, монтаж инженерных систем любой сложности. Имеем большой опыт и соответствующие разрешения, лицензии и сертификаты. Наш сайт: http://glavmontazh.od.ua. Устанавливаем в Одессе "под ключ" счетчики тепла, как квартирные так и общедомовые. Мы берем на себя: - получение разрешений и согласований; - получение для заказчика технических условий, разработка и согласование проекта; - поставка и непосредственный монтаж самого счётчика; - пуско-наладочные работы и сдача счётчика в эксплуатацию; - технические консультации по вопросам установки и обслуживанию счётчиков тепла, инструктаж.  

Читати повністю

2017-07-20:

ВРЕМЕНА НОВЫЕ, А ЛИФТЫ СТАРЫЕ

ВРЕМЕНА НОВЫЕ, А ЛИФТЫ СТАРЫЕ С каждым годом наряду со стремительной застройкой городов новыми жилыми комплексами, все более острой становится проблема обслуживания домов советской эпохи, большинство из которых находятся в аварийном состоянии. Но не только сами дома, а и лифтовое оборудование, установленное еще в советское время, находится в критическом состоянии. Лифты относятся к вертикальному транспорту повышенной опасности, «срок жизни» которого, согласно требованиям ГОСТов, составляет 25 лет, после чего их эксплуатация запрещена без проведения экспертной оценки. В Украине около 60% лифтов уже отслужили своё и должны быть заменены. Только в Киеве из действующих 21,6 тыс. лифтов 10,2 тыс. работают свыше четверти века. В Ровенской, Харьковской и Тернопольской областях количество лифтов, которые эксплуатируются больше 25 лет, составляет 79%. В то же время практически во всех регионах Украины

Читати повністю

2017-07-19: Електроліга

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Електроліга

Електроліга

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Електроліга електромонтажні роботи “під ключ” будь-якої складності; повна або часткова заміна, ремонт електромереж у житлових і нежитлових будівлях; складання та монтаж електрощитів за кресленнями замовника або згідно ГОСТ; монтаж кабель-каналу, прокладка кабелю, укладання дроти в готовому каналі; установка або ремонт електропроводки в квартирі, офісі, на дачі, в котеджі, в дерев’яному будинку і в інших побутових і виробничих приміщеннях; монтаж відкритої і прихованої електропроводки; укладання силового кабелю, мережевого кабелю для комп’ютера, TV, телефонного кабелю; підключення силової лінії в електрощиті; установка і комутація автоматичних вимикачів, пристроїв

Читати повністю

2017-07-14: Bergge professional

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Bergge professional

Bergge professional

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Bergge professionalСфера направления предприятия включает в себя 4 направления: материалы для внутренних работ, наружных работ, деревозащитные средства и материалы для декоративной отделки. 

Читати повністю

2017-07-12: ТОВ " Бровармет"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ " Бровармет"

ТОВ " Бровармет"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ " Бровармет" Наша фирма занимается продажей и  покупкой бу металлопроката. Изготовлением металлоконструкций и комплектующих.  Уже на протяжении нескольких лет мы поставляем  металлопрокат на выгодных условиях. Рады сотрудничеству с новыми покупателями и поставщиками товара в сфере металлургии.

Читати повністю

2017-07-12: Тенти | Виготовлення, монтаж на авто, реклама на тентах, ПВХ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Тенти | Виготовлення, монтаж на авто, реклама на тентах, ПВХ

Тенти | Виготовлення, монтаж на авто, реклама на тентах, ПВХ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Тенти | Виготовлення, монтаж на авто, реклама на тентах, ПВХТенти виготовлення та ремонт, тенти автомобільні ГАЗ, ВАЗ, реклама на тентах, павільйони, весільні палатки, ангари, цирки шапіто. З 2006 року підприємство пп.« Ханенко» займається виготовленням та ремонтом тентових виробів  Наша компанія пропонує тентові вироби для: легкових та вантажних авто літніх майданчиків, кафе альтанок, кафе, ангарів, авто мийок цирк - шапіто шатрів та наметів перегородок - розмежування робочого сектору на виробництві навіси для стоянок, магазинів, торгових та складських площ ангарів сільськогосп

Читати повністю

2017-07-11: "Баукрафт Україна"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму "Баукрафт Україна"

"Баукрафт Україна"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму "Баукрафт Україна"Цивільне будівництво в Києві – ще один з напрямків діяльності нашої компанії. Ми будуємо все: від невеликих приватних житлових будинків до великих житлових комплексів заміського типу. Концепція будівництва приватних будинків в Київській області почалась, як втілення нашої мрії: створювати житло на довгі роки, щоб люди були в гармонії з природою та мали свій власний затишний простір. Нас поважають, тому що ми про

Читати повністю

2017-07-10: Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

Свіжі ідеї для ремонту і декору у черговому номері журналу «Dekoratorium»

Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

Свіжі ідеї для ремонту і декору  у черговому номері журналу «Dekoratorium» Вже у липні підписники  журналу  «Dekoratorium» матимуть змогу отримати нове число видання та надихнутися свіжими порадами і рекомендаціями  експертів зі сфери дизайну та ремонту. Таким новий номер додасть наснаги читачам для успішного втілення найцікавіших колористичних задумів й ідей у помешканні.    У новому номері кожен читач знайде важливі і потрібні поради про опорядження власної оселі, в якій має панувати спокій і затишок. Літній номер журналу «Dekoratorium» розповідає про важливі аспекти облаштування помешкання в екостилі, який у нинішні часи є надзвичайно актуальним, бо кожен з нас прагне жити у гармонії з природою: дихати чистим повітрям, споживати екологічно чисті продукти харчування, оточити себе натуральними предметами.

Читати повністю

2017-07-08: Буд-Интех

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Буд-Интех

Буд-Интех

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Буд-ИнтехЕсли Ваш дом требует комфорта – Вам нужны строительные материалы от «Буд-Интех»   Магазин стройматериалов

Читати повністю

2017-07-07: Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

У Чернівцях запрацював фірмовий салон «Śnieżka»

Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

У Чернівцях запрацював фірмовий салон «Śnieżka» 03 липня мешканці міста Чернівців  взяли участь у відкритті фірмового салону лакофарбових матеріалів «Śnieżka».  Цей сучасний магазин вирізняється з-поміж інших аналогічних торговельних точок. Він оформлений в єдиному корпоративному стилі, який характерний ТМ Śnieżka, та відповідає європейським стандартам. У салоні представлений увесь асортимент продукції Групи компаній  «Śnieżka»: фарби для інтер'єрів та екстер'єрів, вироби для захисту й оздоблення деревини й металу ТМ Śnieżka, шпаклювальні маси та ґрунтовки  ACRYL-PUTZ,  вироби для захисту і декорування деревини ТМ VIDARON, продукція для системи утеплення FOVEO TECH. Водночас відвідувачі зможуть придбати супутні товари, які необхідні для ремонту, будівництва і декору. Основна концепція створення таких фірмових магазинів &ndash

Читати повністю

2017-07-04: интернет магазин Бонапарт

Котел Bosch - электрический, газовый, твердотопливный - какой выбрать

интернет магазин Бонапарт

Котел Bosch - электрический, газовый, твердотопливный - какой выбрать    Существенное подорожание на отечественном рынке основных видов энергоносителей вынуждает наших соотечественников задуматься о поиске альтернативных источников энергии или хотя бы о способах их экономии. Дешевые энергоносители и повальная газификация в советские времена, сыграли злую шутку с потребителями. Мы все оказались буквально подсажены на газовую «иглу». 

Читати повністю

Реклама:


Реклама:


Технічні рішення

Вибір товщини стіни

Ароматний затишок кухні

До опалювального сезону готуйсь!

Основные сферы применения пенополистирола в соответствии с гармонизированными европейскими нормами производства

Сферы применения пенополистирола

МОЙ ТЕПЛЫЙ ДОМ: внутреннее утепление

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска металлических поверхностей

ЕКОДИЗАЙН: СПРИЯТЛИВІ УМОВИ ТА КОМФОРТ

Полезные советы при покраске поверхностей

Мокрое утепление фасада пенополистиролом

Відео

Криволинейные конструкции

Теплоізоляція пласких дахів

Навчальний фільм по застосуванню готової кольорової фарби Śnieżka Nature

Навісний вентильований фасад (НВФ), частина 2

Як утеплювати скатну покрівлю 2

Навісний вентильований фасад (НВФ), частина 1

Перший ряд блоків YTONG

Видео інструкції з монтажу сайдингу під брус «BlockHouse»

Устройство наливных полов КНАУФ Флисэстрих

Видео інструкції з монтажу горизонтального сайдингу «Альта-Профіль»