Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2017-08-08 - Business Olimp Awards

ТОП 10 кращих забудовників і новобудов України

Експертна Рада премії «Український Будівельний Олімп» визначила перших десять Лауреатів 2017 року. Прийом заявок та відбір кращих забудовників і новобудов триває з травня по вересень цього року. Перші будівельні компанії і житлові комплекси, показники і характеристики яких відповідають основним критеріям відбору, відмічені професійною нагородою в наступних номінаціях:

Comfort Life Development, Ірпінь, Забудовник року. Компанія здійснює повний спектр будівельних робіт, починаючи з первинних проектних рішень і закінчуючи розвитком загальноміської інфраструктури, та пропонує заміське житло високого рівня комфорту і якості як гідну альтернативу столичної нерухомості.

БК «Мельник», Івано-Франківськ, у номінаціях «Лідер будівельної галузі Прикарпаття» та «Європейський рівень будівництва». Репутація професіонала, масштаби будівництва і гнучка цінова політика дозволили цьому забудовнику зайняти провідну позицію в своєму регіоні. За кілька років своєї діяльності компанія звела в Івано-Франківську нові комплекси, які гармонійно вписуються в архітектуру міста. Забудовник пропонує сучасне житло різного рівня, від економ - до еліт-класу, забезпечуючи мешканців європейською якістю життя.

Орлан-Інвест Груп, Ірпінь, Лідер ринку житла Київської області. Будівельно-інвестиційна компанія здійснює проектування та будівництво з повним комплексом спеціалізованих робіт, від складання проекту до здачі в експлуатацію, застосовуючи передові технології, сучасні матеріали, власний контроль якості та гнучку цінову політику.

ЖК «Зелений Мис», Одеса, Кращий мікрорайон Одещини. Цей масштабний житловий масив розташований в екологічно чистому місці, поруч з морем та лісом, має оригінальну архітектурну стилістику та унікальний ландшафтний дизайн, відрізняється підвищеним рівнем комфорту, розвиненою інфраструктурою та можливістю вибору житла на будь-який смак – від квартир з функціональним  плануванням до сучасних престижних таунхаусів.

ЖК «Лісова казка», Київ, Сучасна архітектура, сприятлива екологія, затишок та благоустрій. Цей житловий комплекс будується з натуральних якісних матеріалів і відрізняється розвиненою інфраструктурою, різноманітністю планувань, а також вдалим розташуванням (у межах міста, поруч з хвойним лісом та міським парком) і панорамними видами з вікон.

ЖК Парус Парк, Львів, Новобудова року: престиж, безпека, благоустрій. У цьому новому амбіційному проекті компанії «Парус» реалізовані ідеї світової урбаністики та сміливі архітектурні рішення; створені максимально комфортні умови для життя та відпочинку львів'ян; дотримані сучасні стандарти міського житла: просторі функціональні планування квартир, розвинута соціальна та комерційна інфраструктура, близькість до природи (парки, сквери, зелені зони).

ЖК на Прорізній, Лісова Буча, Європейський рівень життя і комфорту. Вагомими перевагами цього масштабного комплексу, як і інших об'єктів компанії «Comfort Life Development», є розташування (в парковій зоні, близько до столиці), розвинена інфраструктура та охорона прибудинкової території, ландшафтний дизайн та власний паркінг.

ЖК "SKY", Ірпінь, Унікальна архітектура, енергозбереження та комфорт. Сучасний 16-ти поверховий комплекс класу "комфорт" зводиться з використанням монолітно-каркасної технології та нових будівельних матеріалів, що гарантує високий рівень енергозбереження та звукоізоляції, а сучасні архітектурні рішення забезпечують кожній квартирі панорамні види (балкон, еркер).

КБ Fort House, Вишгород, Клубний будинок. Комплекс володіє багатьма перевагами клубного житла: близькість до центру міста, унікальна архітектура зі змінною поверховістю і комфортабельними терасами, упорядкований закритий дворик (атріум), оригінальний дизайн і якісні матеріали, індивідуальне опалення і власна інфраструктура всередині будинку.

ЖК "HenesiHouse", Київ, Проект року: розумна ціна та висока якість. Багатоповерховий комплекс розташований в престижному центральному районі столиці, будується з використанням монолітно-каркасної технології та високоякісних матеріалів, відрізняється своєрідним зовнішнім та внутрішнім декором, а також широким вибором планувань квартир.


НОВИНИ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ ТА НЕРУХОМОСТІ

2017-08-08: Business Olimp Awards

ТОП 10 кращих забудовників і новобудов України

ТОП 10 кращих забудовників і новобудов України Експертна Рада премії «Український Будівельний Олімп» визначила перших десять Лауреатів 2017 року. Прийом заявок та відбір кращих забудовників і новобудов триває з травня по вересень цього року. Перші будівельні компанії і житлові комплекси, показники і характеристики яких відповідають основним критеріям відбору, відмічені професійною нагородою в наступних номінаціях: Comfort Life Development, Ірпінь, Забудовник року. Компанія здійснює повний спектр будівельних робіт, починаючи з первинних проектних рішень і закінчуючи розвитком загальноміської інфраструктури, та пропонує заміське житло високого рівня комфорту і якості як гідну альтернативу столичної нерухомості. БК «Мельник

Читати повністю

2017-06-06: Commercial Property

Объявлена предварительная программа VI Международного архитектурного форума

Объявлена предварительная программа VI Международного архитектурного форума «Commercial Property», организатор VI Международного архитектурного форума, объявляет предварительную программу мероприятия. Форум состоится 8-9 июня 2017 года в Киеве. Мероприятие пройдет в 5-звездочном отеле Premier Palace и объединит на своей площадке известных зарубежных и украинских архитекторов, представителей девелоперских и строительных компаний, проектировщиков, разработчиков и производителей современных технологичных решений для игроков рынка недвижимости и многих других экспертов. Программа VI Международного архитектурного форума. По вопросам участия и посещения Форума, пожалуйста, обращайтесь: Юлия Адеева +380 (63) 641 53 18

Читати повністю

2017-05-17: Commercial Property

Архитектура, строительство, инжиниринг – обсудим в рамках VI Международного архитектурного форума 8-9 июня

Участие в VI Международном архитектурном форуме подтвердили эксперты из Польши, Италии, Великобритании «Commercial Property» с радостью представляет хедлайнеров VI Международного архитектурного форума, которыми выступят архитекторы из Польши, Италии, Великобритании. Так, участие в форуме подтвердили: Эва Курылович, главный дизайнер и вице-президент архитектурного бюро Kuryłowicz & Associates (Польша). Тема доклада – «No problem – architecture!». Эва Курылович также является директором Института архитектурного проектирования и теории факультета архитектуры Варшавского технологического университета и председателем совета Фонда им. Стефана Курыловича (Stefan Kuryłowicz Foundation), автором ряда книг на тему архитектуры, инициатором серии изданий Biblioteka Architekta («Библи

Читати повністю

2017-04-27: Commercial Property

Архитектура, строительство, инжиниринг – обсудим в рамках VI Международного архитектурного форума 8-9 июня

АРХИТЕКТУРА, СТРОИТЕЛЬСТВО, ИНЖИНИРИНГ – ОБСУДИМ В РАМКАХ МЕЖДУНАРОДНОГО АРХИТЕКТУРНОГО ФОРУМА 8 И 9 ИЮНЯ. Присоединяйтесь! «Commercial Property», единственное В2В-издание в сфере коммерческой недвижимости Украины, проведет в Киеве 2-дневный VI Международный архитектурный форум, в рамках которого состоится конференция по строительству и инжинирингу. Мероприятие пройдет в отеле Premier Palace и объединит на своей площадке известных зарубежных и украинских архитекторов, представителей девелоперских и строительных компаний, проектировщиков, разработчиков и производителей современных и технологичных решений для игроков рынка недвижимости и многих других экспертов. Первый день мероприятия 8 июня 2017 года будет посвящен теме «Мировая архитектура

Читати повністю

2017-04-18: Ігор Галущак

Незабаром на Львівщині запрацює німецький завод сухих будівельних сумішей

Незабаром на Львівщині запрацює німецький завод сухих будівельних сумішей Про це стало відомо після підписання протоколу про наміри між Львівською обласною державною адміністрацією та компанією Фіксіт ТМ Холдинг. Як зазначив регіональний менеджер з питань Східної Європи цієї компанії Міхаель Краус – Львівщина інвестиційно привабливий регіон, тому новий завод вирішили споруджувати саме тут. А ділянку представники компанії обиратимуть з декількох запропонованих в різних районах області. «Ми хочемо із нашого боку запропонувати Львівському регіону наші можливості для росту і розвитку будівельної галузі. Якщо нам усе вдасться так, як ми запланували, то за 15 місяців ми плануємо відкрити підприємство, а щонайпізніше влітку наступного року ми плануємо запустити повний цикл виробництва» – додав Міхаель Краус. Слід зазначити, що  здійснюватиме будівництво

Читати повністю

2017-02-09: Kabanchik.ua

Правильный ремонт в новостройке: выбор напольных покрытий и дверей

Правильный ремонт в новостройке: выбор напольных покрытий и дверей Покупка квартиры в новостройке – безусловно, знаковое событие. Но есть одно «но» - это ремонт. Учитывая, что большинство таких квартир сдают в эксплуатацию в состоянии «без отделки», новым владельцам предстоит большая работа по приведению помещений в жилой вид. Важные акценты, которые нужно сделать в будущем ремонте – правильный выбор напольного покрытия и межкомнатных дверей. Это поверхности и конструкции, которые подвержены интенсивной эксплуатации, поэтому должны ее выдерживать. Плитка или ламинат – что лучше? Популярные напольные покрытия для квартир – керамическая плитка, а также ламинат. К сожалению, не существует материала с универсальными свойствами, который подойдет для полов во всех комнатах. Например, керамическая

Читати повністю

2017-02-09: Commercial Property

«Commercial Property» успешно провел форум по дизайну интерьера INTERIORS‘17

«Commercial Property» успешно провел форум по дизайну интерьера INTERIORS‘17 31 января 2017 года в Киеве состоялся Международный форум по дизайну интерьера в коммерческой и жилой недвижимости INTERIORS‘17, организатором которого выступило В2В-издание в сфере коммерческой недвижимости Украины «Commercial Property». Мероприятие объединило на своей площадке представителей украинских и зарубежных архитектурных и дизайнерских бюро, девелоперских, консалтинговых и управляющих компаний, гостиничных операторов, разработчиков, производителей и поставщиков решений для интерьера, представителей юридических фирм, а также специализированных и бизнес-медиа. Программа INTERIORS‘17 включала доклады зарубежных и украинских экспертов, дискуссии, а также case-марафон с краткими презентациями проектов и технологий. В завершение мероприятия участн

Читати повністю

2017-01-27: Commercial Property

Список участников форума InteriorS’17

Список участников форума InteriorS’17 «Commercial Property» рад озвучить список участников форума по дизайну интерьера в коммерческой и жилой недвижимости InteriorS‘17, который состоится менее чем через неделю – 31 января 2017 года в Киеве в Premier Palace Hotel (бульвар Т. Шевченко/ул. Пушкинская, 5-7/29). Начало мероприятия – в 9-30. Хедлайнеры форума: Кристофер Голдман Вард, дизайнер и основатель Christopher Ward Studio (Италия); Луиза Йодловска, собственник и главный архитектор EC-5 Architects (Польша); Питер Блейм, собственник SPAZZIO design, дизайн-директор Capital Park (Польша). Участники форума: Андрей Смирнов, директор Acoustic Traffic LLC, член акустического общества Audio Engineering Society (AES); Игорь Бранфудин, директор ком

Читати повністю

2017-01-11: Commercial Property

«Commercial Property» объявляет первых хедлайнеров форума InteriorS‘17

«Commercial Property» объявляет первых хедлайнеров форума InteriorS‘17 В2В-журнал «Commercial Property», организатор Форума по дизайну интерьера в коммерческой и жилой недвижимости InteriorS‘17, объявляет первых хедлайнеров мероприятия. С радостью сообщаем, что свое участие подтвердили Кристофер Голдман Вард, дизайнер и основатель Christopher Ward Studio (Италия), и Луиза Йодловска, собственник и главный архитектор EC-5 Architects (Польша). В рамках InteriorS‘17 Кристофер Голдман Вард представит доклад «Дизайн в fashion-ритейле: подход, процесс и реализация». Эксперт будет говорить о современных трендах в дизайне мебели, роли эффективных планировок и визуального мерчендайзинга. Кристофер Голдман Вард родился в 1977 го

Читати повністю

2017-01-05: Всеукраїнський Будівельний Портал

Вітаємо вас із Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Дорогі друзі! Щиро і сердечно вітаємо вас із Новим 2017 роком та Різдвом Христовим! Хай Новий рік увійде у ваші оселі з добр

Читати повністю

2016-12-29: MirDivanov

Рейтинг найкращих 5 оббивок для дивану

Рейтинг найкращих 5 оббивок для дивану Диван – головний елемент м'яких меблів, що створює в житловому чи офісному просторі комфорт, відчуття тепла та затишку. Обираючи ту чи іншу модель потрібно приділити увагу ряду важливих критеріїв, від яких буде залежати краса створеного інтер’єру,  надійність та довгий строк експлуатації  м’якої частини, зручність у користуванні, простота в догляді та здатність зберігати презентабельний зовнішній вигляд довгий час. Оббивка Перше, що кидається у вічі при погляді на ту чи іншу модель, - її «одяг», тобто оббивка. Сучасні виробники пропонуються широкий асортимент натуральних та штучних матеріалів найрізноманітнішого забарвлення та варіантів дизайнерського оформлення. Але, перш ніж купити диван і, відповідно, обрати варіант оббивки, необхідно визначитись де саме буде розташовано м’які меблі.

Читати повністю

2016-12-26: ООО Экспо-центр "МЕТЕОР"

Хороший дом нельзя приобрести. Его можно только создать самому

Хороший дом нельзя приобрести. Его можно только создать самому Экспо-центр «Метеор»,  по уже сложившейся хорошей традиции, представит в 2017 году выставку «ФАСАД». Это знаковое событие в сфере  энергоэффективного строительства и ландшафтного дизайна пройдет в нашем регионе уже 28 раз! В этом году площадкой для проведения выставки станет Парк Развлечений «Лавина», который находится по адресу г.Днепр ул.Космическая 20. Приятно отметить и тот факт, что количество участников и посетителей выставки с каждым годом растет. И это совершенно оправданно, ведь на «ФАСАД-2017» будет на что посмотреть! Выставка «ФАСАД» - идеальное мероприятие для тех, кто хочет построить новый дом или благоустроить уже имеющееся жилье.  На площади одного выставочного павильона будет представлено все, что необходимо для качественного ремонта и современного строительства!&n

Читати повністю

2016-12-15: Ігор Галущак

У Городку став до ладу сучасний завод із виробництва тротуарної плитки

У Городку став до ладу сучасний завод із виробництва тротуарної плитки У м. Городок (Львівська обл.) на базі ТОВ "Озон" відкрили новий потужний завод із виробництва тротуарної плитки та бетонних виробів. Основний вид діяльності компанії "Озон" – виробництво будівельних виробів з бетону, бруківки дорожньої та тротуарної. Підприємство працює в галузі виробництва тротуарної плитки методом вібропресування напівсухої бетонної суміші. Важливою ланкою діяльності фірми “Озон” також є виробництво віброплит, які застосовуються для ущільнення ґрунту та укладанння асфальту. У 2008 році на ринок вийшла нова продукція торговельної марки “Озон” – дорожні бордюри та два типи газонних поребриків довжиною 1000 мм. А 2012 року тут ввели в експлуатацію другий завод з виробництва фігурних елементів мощення, а також бетонних префабрикатів – бордюрів, поребриків,

Читати повністю

2016-11-29: Commercial Property

Interiors‘17 – новый проект от журнала «Commercial Property»

Interiors‘17 – новый проект от журнала «Commercial Property» В2В-журнал «Commercial Property» рад сообщить о старте нового проекта – Форума по дизайну интерьера в коммерческой и жилой недвижимости Interiors‘17, который состоится 31 января 2017 года в Киеве. Место проведения – «Премьер Палас» (бульвар Т. Шевченко/ул. Пушкинская, 5-7/29). Interiors‘17 проводится в рамках проекта Architecture & Design Forum, который включает уже известный на рынке Украины и за рубежом Международный архитектурный форум. С 2012 по 2016 год «Commercial Property» успешно провел пять Международных архитектурных форумов, объединивших украинских и иностранных профессионалов отрасли архитектуры и проектирования, недвижимости, строительства и смежных сегментов. Цель InteriorS‘17 – создат

Читати повністю

2016-11-07: ДФСМЖБ

На пільгове житлове кредитування чернівецької молоді спрямують додатково ще 2,1 млн. грн.

На пільгове житлове кредитування чернівецької молоді спрямують додатково ще 2,1 млн. грн. У Чернівцях на пільгове довгострокове кредитування молоді для придбання житла з міського бюджету додатково заплановано спрямування коштів у сумі 2,1 млн. грн. Про це повідомив директор Чернівецького регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Дмитрo Шульга. Як зазначив Дмитрo Шульга, у поточному році на пільгове молодіжне кредитування вже були передбачені кошти в Чернівецькому міському бюджеті у обсязі понад 1 млн. грн., а також у обласному бюджеті Чернівецької області у обсязі понад 565 тис. грн. Таким чином після збільшення видатків у Чернівецькому міському бюджеті на пільгові молодіжні кредити на Буковині загалом у поточному році буде спрямовано понад 3,7 млн. грн. «Органи місцевої влади Буковини по мірі своїх можливостей продовжують опікуватись питанням забезпечення молоді житлом, яке в нашій області стоїть дуже

Читати повністю

Реклама:


Реклама:


Технічні рішення

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска деревянных поверхностей

Паз-гребінь

Камінний вентилятор

Зроби це сам - Весняна метаморфоза

Правильный ремонт в новостройке: выбор напольных покрытий и дверей

Зовнішнє утеплення з штукатурним покриттям

Рекомендації з монтажу мінеральної ізоляції URSA в конструкціях легких перегородок.

Вказівки з монтажу теплоізоляції URSA при утепленні каркасних стін (Сталева або дерев'яна конструкція)

Рекуперація

Що таке вентиляція

Відео

Монтаж фасадніх панелей

Euro Window - Система комплексного оконного монтажа

Навісний вентильований фасад (НВФ), частина 2

Устройство облицовки КНАУФ W611 с клеем КНАУФ Перлфикс

Особенности применения геля для кирпичной кладки в строительстве

Герметизация кровли и водостока с TYTAN Professional

Криволинейные конструкции

Межкомнатные перегородки из КНАУФ-гипсоплит

Устройство наливных полов КНАУФ Флисэстрих

Применение штукатурной смеси КНАУФ Ротбанд