Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - ДОВІДНИК ФІРМ - ТОВ "БК "Укрбудмонтаж"


ТОВ "БК "Укрбудмонтаж"
Назва фірми (ПІБ для ФОП): ТОВ "БК "Укрбудмонтаж"
Сайт фірми:http://ukrbudmontazh.com
E-mail фірми:ubm@ukrbudmontazh.com
Телефон фірми:(044) 287-87-00
Адреса фірми:м. Київ, вул. Богданівська 10
Регіон:Україна
КАТЕГОРІЯ: Нерухомість;

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ ТА ПОСЛУГ

Галерея - Нерухомість

Торгово-офісний центр

Торгово-офісний центр

ЖК Берізки (1 черга)

ЖК Берізки (1 черга)

ЖК Берізки (2 черга)

ЖК Берізки (2 черга)


АКЦІЇ/ЗНИЖКИ

ТОВ «БК «Укрбудмонтаж» було засновано в 2005 році. За час свого існування компанія встигла завоювати тверді позиції на будівельному ринку і зарекомендувати себе надійним і професійним партнером.  Розвинена власна виробнича база генпідрядної компанії й налагоджені відносини із провідними постачальниками будівельного ринку сприяють забезпеченню будівництва об'єктів всіма необхідними ресурсами. Компанія застосовує комплексний підхід до реалізації проекту - від проектування до передачіі об'єкта в експлуатацію.

На даний момент нашими замовниками є провідні виробники металургійної, будівельної, а також енергетичній галузі. Компанія виконує весь спектр будівельно-монтажних робіт у цивільній, енергетичній і промисловій областях від проектування до впровадження проекту в ролі генерального  підрядника. Окрім генпідряду, компанія може взяти на себе субпідряд - виробництво, комплексн`у поставку й монтаж будівлі, або устаткування, а  також виконати окремі види будівельних і монтажних робіт.

Будівельна компанія активно розвивається і на сьогоднішній день являє собою:

  • Злагоджений колектив, здатний оперативно приймати рішення і втілювати їх в "живі" проекти. Структура компанії динамічна. Сучасний світ постійно змінюється, і ми намагаємося не відставати від нього у своєму розвитку, маючи ділові зв'язки в самих різних сферах діяльності.
  • Колектив із 700 співробітників, серед яких є 50 висококваліфікованих інженерно-технічних працівників з досвідом, достатнім для роботи на об'єктах будь-якого рівня складності.
  • Вся необхідна матеріальна база для реалізації крупних проектів. Це спеціалізоване програмне забезпечення, баштові і автомобільні крани, бетонні насоси, мобільний бетонний завод, екскаватори, самоскиди, універсальна і унікальна опалубка.

Ми прагнемо вибудовувати довгострокові відносини з кожним Клієнтом. Запорукою нашого успіху є урахування будь-яких можливих вимог Клієнта,  професіоналізм у всьому й неухильне дотримання законодавства в галузі будівництва.Реклама:

Технічні рішення

Секреты утепления наружных стен - пошаговое руководство

МОЙ ТЕПЛЫЙ ДОМ: внутреннее утепление

Містки холоду – як їх уникнути?

Зовнішнє утеплення з штукатурним покриттям

Teflon® – не лише на сковорідці

Изоляция труб пенопластом (пенополистиролом)

Основа – це гарна підготовка

Вказівки з монтажу мінеральної ізоляції URSA у тишарові стіни з облицюванням цеглою.

Зроби це сам - Реставрація фасаду

Утеплення віконних скосів - новинка в асортименті продукції Ytong Multipor

Відео