Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - ДОВІДНИК ФІРМ - ЄВРОМОДУЛЬ


ЄВРОМОДУЛЬ
Назва фірми (ПІБ для ФОП): ЄВРОМОДУЛЬ
Сайт фірми:http://euro-modul.com.ua/index-ua.php
E-mail фірми:
Телефон фірми:Тел.: (03476) 2-52-90, 2-52-91
Адреса фірми:78300, Івано-Франківська область, м. Снятин, вул. Шевченка, 407
Регіон:Україна
КАТЕГОРІЯ: Покрівельні матеріали; Сайдинг, Вентильовані фасади;

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ ТА ПОСЛУГ

Сайдинг, Вентильовані фасади


АКЦІЇ/ЗНИЖКИ

«ЄВРОМОДУЛЬ» — КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Завод «Євромодуль» є одним з провідних виробників покрівельних матеріалів з полімерним покриттям в Західному регіоні України.

Свою діяльність компанія розпочала у 1997 році. З перших днів роботи підприємство орієнтується на виготовлення якісного покрівельного матеріалу. Задля досягнення поставленої мети у виробництві почали використовувати оцинковану сталь з полімерним покриттям «PRELAQ» швецької компанії «SSAB Tunnplat AB» та «Arcelor Mittal», виготовлену на заводах Німеччини та Бельгії.

Наші продукти:

Металочерепиця - покрівельний матеріал, виготовляється з оцинкованої сталі з полімерним захисним покриттям. Зовнішнє покриття металочерепиці забарвлюється в різні кольори. При виробництві металочерепиці використовуються кілька захисних покриттів, що розрізняються за своїми властивостями, товщині і ціні.

Профнастил - стіновий або покрівельний матеріал для зовнішніх огороджень, стін і дахів. Профнастил використовується при будівництві стін і покрівлі цехів, складів, торгових павільйонів, ангарів, котеджів, садових і дачних будиночків. Стіни і покрівля з профнастилу не обтяжують будівлі і володіють відмінною герметичністю.

Металевий сайдинг - облицювальний матеріал, призначений для захисту будівель від дощу, вітру і інших зовнішніх впливів. Сайдинг також використовується для прикраси будинків.

Водостічна система «Stream» - комплексна система водовідведення , ідеально відповідає для будь-якого типу даху.

Мансардні вікна - вікна в покрівлі будинку, призначене для природного освітлення і провітрювання горищних приміщень, іноді - для виходу на дах. Мансардні вікна встановлюються в конструкції покрівлі під заданим кутом до горизонтальної площини.

Ізоляційні матеріали - матеріали, що використовуються для теплової ізоляції і характеризуються наступними властивостями : малим коефіцієнтом теплопровідності, малим об'ємним вагою, незначною гігроскопічністю, вогнестійкістю, морозостійкістю, відсутністю запаху.

Реклама:Технічні рішення

Правильный ремонт в новостройке: выбор напольных покрытий и дверей

Тепла підлога

Рекомендації по ізоляції скатного даху в два шари мінеральною ізоляцією URSA.

Рекуперація

Монтаж сайдингу (Скорочена інструкція)

Кладка блоків

Зовнішнє утеплення з штукатурним покриттям

Інструменти, необхідні для фарбування

Камінний вентилятор

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска металлических поверхностей

Відео