Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - ДОВІДНИК ФІРМ - KRONOSPAN (ТзОВ "Кроноспан УА")


KRONOSPAN (ТзОВ "Кроноспан УА")
Назва фірми (ПІБ для ФОП): KRONOSPAN (ТзОВ "Кроноспан УА")
Сайт фірми:http://kronospan.com.ua/ukr/main
E-mail фірми:
Телефон фірми:+38 033 444 36 81
Адреса фірми:вул. Луцька, 20, м. Нововолинськ Волинська обл., Україна, 45400
Регіон:Україна
КАТЕГОРІЯ: Дерево (Пиломатеріали);

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ ТА ПОСЛУГ

Дерево (Пиломатеріали)

ДСП, ДВП

Шлифовані ДСП

Шлифовані ДСП

Ціна:

Ламіновані ДСП

Ламіновані ДСП

Ціна:

Contempo

Contempo

Ціна:

Стільниці

Стільниці

Стільниці

Ціна:


АКЦІЇ/ЗНИЖКИ

KRONOSPAN (ТзОВ "Кроноспан УА")

Про компанію

 • Підприємство Kronospan UA
 • Історія Kronospan UA
 • Інвестиційна діяльність в Україні.
 • Kronospan Worldwide
 • Цінності Компанії

Підприємство Kronospan UA
Підприємство Kronospan UA є одним з найбільших в Україні виробників плитних матеріалів на основі деревини – ламінованої та шліфованої плити ДСП, плит та постформінгу. Наша продукція користується високим попитом в Україні та країнах СНД. Крім того підприємство реалізує інші товари Групи Kronospan, а саме:  плиту МДФ, шліфовану і лаковану ХДФ, глянцеві плити HDD, плиту OSB, ламіновану підлогу, стінові панелі, підвіконня, аксесуари та ін.

Інвестиційна діяльність
 Початковий етап інвестування в будівництво заводу з виробництва ДСП склав 100 000 000 євро при виробничій потужності 300 000 куб. м плити на рік. Крім того, в залежності від економічних умов та розвитку ринку, Kronospan UA планує збільшити виробництво ДСП і постформінгу, а також почати виробництво плит MDF та OSB. На даний момент в проект Kronospan UA вже інвестовано 150 000 000 євро за підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку.
На першому етапі інвестування планується створення 400 робочих місць. Крім того, передбачається позитивний вплив на розвиток інфраструктури м. Нововолинськ у сфері надання послуг (наприклад, логістична та інженерна підтримка).

Kronospan Worldwide
Історія Kronospan починає відлік з 1897 року, з невеликої сімейної лісопильні неподалік від Зальцбурга в горах Австрії. До шестидесятих років минулого століття, завдяки постійному впровадженню інновацій та розробки нових матеріалів, Kronospan став лідером галузі на ринках Австрії та Німеччини. Тоді до складу Компанії вже входило декілька підприємств в цих країнах. А з побудовою в 1970 році заводу в Англії починає відлік інвестиційна діяльність Kronospan по всьому світу.
Сьогодні до складу Групи входить 28 виробничих підприємств у 24 країнах. На них працюють понад 11 000 осіб. Загальний обсяг продажів перевищує € 2,7 млрд. на рік і 56% від цієї суми припадає на Центральну та Східну  Європу.

Наші Цінності
Наша Компанія зберігає за собою лідируючі позиції завдяки принципам, на яких вона будує свою діяльність. Ось основні з них.

Люди
Зроби це ще краще!

Наші фахівці – ключ до успіху Компанії у світі, що динамічно розвивається. Енергійний розвиток Kronospan став можливим завдяки ефективній мотивації людей, які тут працюють.
Відомо, що тисячі маленьких кроків приводять до мети. Тому ми прагнемо підтримувати особисту ініціативу на місцях. Заохочення особистої ініціативи покращує роботу всієї Компанії, за рахунок раціонального використання потенціалу кожного працівника. В рамках навчання на робочому місці, ми створюємо культуру виробництва, яка спонукає людей кожного нового дня працювати ще краще.

Децентралізація
Швидше, гнучкіше, ефективніше

В організації роботи на Kronospan використовується теза: «Децентралізація - по можливості, централізація - при необхідності». Це дозволяє нашим управлінським структурам оперативно реагувати на зміну ситуації, забезпечуючи чудову якість продукції та сервіс. До того ж це стимулює розвиток внутрішніх і зовнішніх комунікацій.
Завдяки децентралізації наш бізнес стає швидше, гнучкіше та ефективніше.

Простота
Рух життя

 • Обмеження формальностей
 • Мінімізація бюрократії
 • Пошук простих рішень

Це сприяє розвитку відповідальності, старанності та підприємництва.

Підприємництво
Розум, серце, воля, лояльність

 • Сфокусуватися на результатах
 • Бути ближче до людей
 • Увага до деталей
 • Розум, серце і воля
 • Лояльність

Додаткові надходження
Ми прагнемо збільшувати доходи Компанії шляхом надання нашим клієнтам додаткових послуг, що робить наш сервіс надійнішим, гнучкішим і швидшим.

Низька вартість
Постачати якісну продукцію за оптимальними цінами

Піклуючись про інтереси своїх клієнтів, Kronospan поставляє якісну продукцію в найкоротші терміни і за прийнятними для споживачів цінами. Для цього ми шукаємо шляхи до зниження собівартості нашого кінцевого продукту за рахунок максимально ефективного використання сировини.
Багато в чому оптимізація витрат досягається за рахунок взаємодії сучасної системи менеджменту та новітніх технологій. Грамотне проектування кожного заводу дозволяє збільшити виробничі потужності, знизити витрати та мінімізувати вплив на навколишнє середовище.

Інновації
Дослідження та розробки
Інновації мають життєво важливе значення для зростання продуктивності, підвищення якості і зміцнення позицій на ринку. Інновації Kronospan починаються з вивчення громадської думки, переговорів з партнерами та клієнтами. Свіжі ідеї та винаходи знаходять застосування у вдосконаленні бізнес-процесів, розробці нових продуктів і послуг.

Безпека
Ми створюємо світові стандарти

У Kronospan, ми використовуємо найвищі стандарти, коли мова йде про умови праці, безпеку здоров'я та збереження навколишнього середовища. Кожен виробничий цикл насамперед розглядається Компанією з точки зору безпеки для людей та навколишньої території.

Інтелектуальна власність
Управління інноваціями
Якщо Компанія прагне до успіху в умовах сучасної економіки, вона повинна вміти використовувати інновації краще, ніж її конкуренти.

Корпоративне управління
Уточнені стандарти
Правила корпоративного управління дають нашим менеджерам чіткі керівні принципи, однак залишають вільний простір для прийняття оптимального рішення.
Для управління ризиками, на Kronospan регулярно проводиться внутрішній аудит що гарантує виконання фінансових, технічних, екологічних і соціальних стандартів.
У Компанії Kronospan впроваджено систему управління якістю DIN EN ISO 9001/2008, що підтверджується відповідними сертифікатами.

2014-05-22: KRONOSPAN (ТзОВ "Кроноспан УА")

Нові декори Кроноспан

2014-05-16: KRONOSPAN (ТзОВ "Кроноспан УА")

Грант на навчання від компанії Кроноспан у Babson College, США

Більше новин


Реклама:Технічні рішення

Структура дымохода для частного дома

Ізоляція фасадів з вентильованим зазором

Інструкції з монтажу мінеральної ізоляції URSA для звукоізоляції підвісної стелі.

Види, переваги та недоліки твердопаливних котлів.

Как утеплить подвал?

Рекомендації з монтажу плит URSA XPS при зведенні пласкої традиційної покрівлі

Камінний вентилятор

МОЙ ТЕПЛЫЙ ДОМ: внутреннее утепление

Негорюча тепло-, звукоізоляція фасаду: сучасне рішення

Міфи зовнішнього утеплення панельних будинків

Відео