Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - ДОВІДНИК ФІРМ - ТМ «Бетон від Ковальської» (ПБГ «Ковальська»)


ТМ «Бетон від Ковальської» (ПБГ «Ковальська»)
Назва фірми (ПІБ для ФОП): ТМ «Бетон від Ковальської» (ПБГ «Ковальська»)
Сайт фірми:http://beton.kovalska.com/ua/
E-mail фірми:
Телефон фірми:(044) 285-5424, 239-0770, 239-0760
Адреса фірми:Україна, 01013, м.Київ, вул. Будіндустрії, 7
Регіон:Україна
КАТЕГОРІЯ: Бетонні вироби, Цегла, Камінь;

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ ТА ПОСЛУГ

АКЦІЇ/ЗНИЖКИ

«Бетон від Ковальської» – лідер на 100%

ТМ «Бетон від Ковальської» – яскравий приклад будівельного епосу на вітчизняному ринку. Вже понад 10 років бренд відповідає усім показникам лідера у сфері виробництва якісного бетону: понад 1500 рецептур, близько 500 автобетонних змішувачів, 20 бетонозмішувальних вузлів, підприємства облаштовані сучасними цехами та полігонами з виробництва ЗБВ.

«Бетон від Ковальської» поправу носить звання рекордсмену у будівництві. Так, в найкоротший термін, було виконано заливку найбільшої в Україні фундаментної плити загальним об'ємом 10 000 м. куб. бетону.

Під брендом об’єднано 5 потужних підприємств, які входять до Промислово-будівельної групи «Ковальська». На підприємствах впроваджена унікальна система автоматизації виробничого процесу, що дозволяє повністю контролювати якість продукції, починаючи з надходження сировини на склад та завершуючи відвантаженням покупцю.

Обладнання світових компаній та власна сировинна база, дозволяють виготовляти окрім звичайних бетонів і розчинів, бетонні суміші різної пластичності – від жорстких до самоущільнюючих: звичайні, дрібнозернисті, дорожні, гідротехнічні та фібробетони. «Бетон від Ковальської» виробляється із застосуванням сучасних хімічних та мінеральних домішок провідних європейських виробників. Спеціальні бетони та бетони преміум класу, які також представлені ТМ «Бетон від Ковальської», в повній мірі відповідають державним стандартам експлуатаційної надійності будівель та споруд в умовах агресивного впливу навколишнього середовища і різного роду навантажень. Завдяки їм вдається значно скоротити терміни будівництва та знизити інвестиційні ризики. 

Унікальні властивості бетонів від «Ковальської» – це їх висока міцність, корозійна стійкість, водонепроникність, морозостійкість, регламентована деформативність, високі естетичні та архітектурні якості, а головне – екологічна безпека при виробництві та експлуатації. 

Будь-який вид «Бетону від Ковальської» виготовляється з екологічно чистої сировини та проходить радіологічний контроль. Важливим є і той факт, що всебічний контроль за якістю сировини і продукції на всіх етапах виробництва здійснюється власними лабораторіями та службами якості заводів. Відповідно, будь-яка продукція проходить 3 етапи перевірки: вхідний, операційний та вихідний контроль якості.

Завдяки сучасній транспортній політиці на підприємствах і переходу до повного логістичного обслуговування клієнта, заводи Групи «Ковальська» вийшли на європейський рівень якості надання послуг доставки. Замовник може не хвилюватися за надійність і безпеку перевезення вантажу, адже автомобільний парк «Ковальської» постійно оновлюється і проходить відповідну перевірку до сучасних технічних вимог. Крім того, розвинена мережа виробничих підприємств дозволяє забезпечити своєчасну доставку бетону по Києву та Київській області.        

Понад 70% об’єктів Києва зведено з використанням «Бетону від Ковальської». Серед них житлові комплекси «Новопечерські липки», «Паркове місто», «Ізумрудний», «DiplomatHall», готелі «Hyatt Regency Kyiv», «Прем'єр Палас», Свято-Воскресенський Кафедральний собор Української православної церкви, велика кількість гіпермаркетів та торгово-розважальних центрів.

Імідж Групи «Ковальська» – понад 50 років бездоганної репутації. А тому дотримання європейських стандартів якості та безпеки продукції є однією з найважливіших вимог у виробництві.   

«Бетон від Ковальської» – будуємо вічне!

2014-08-29: ТМ «Бетон від Ковальської» (ПБГ «Ковальська»)

ЗАОЩАДЖУЙ З РОЗУМОМ – КУПУЙ ЯКІСНИЙ БЕТОН ЗІ ЗНИЖКОЮ 17%

2014-06-27: ТМ «Бетон від Ковальської» (ПБГ «Ковальська»)

АКЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ НА БЕТОННІ СУМІШІ ПРОДОВЖЕНО – ЗНИЖКА 17%!

Більше новин


Реклама:
Реклама:Технічні рішення

Маленька квартира. Колір має значення

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска стен и потолков

Teflon® – не лише на сковорідці

Тепла підлога

Парапетні сталеві газові котли

Інструменти, необхідні для фарбування

Міфи зовнішнього утеплення панельних будинків

Вода чи антифриз?

ЕКОДИЗАЙН: СПРИЯТЛИВІ УМОВИ ТА КОМФОРТ

Критерії вибору опалювального устаткування

Відео