Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - ДОВІДНИК ФІРМ - ТМ Siltek (ПБГ «Ковальська»)


ТМ Siltek (ПБГ «Ковальська»)
Назва фірми (ПІБ для ФОП): ТМ Siltek (ПБГ «Ковальська»)
Сайт фірми:http://siltek.ua/ua/
E-mail фірми:
Телефон фірми:(044) 501-91-82
Адреса фірми:04074 м. Київ вул. Резервна, 8
Регіон:Україна
КАТЕГОРІЯ:

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ ТА ПОСЛУГ

АКЦІЇ/ЗНИЖКИ

ТМ Siltek

ПрАТ «Термінал-М» - одне з найсучасніших вітчизняних підприємств, що входить до Промислово-будівельної групи «Ковальська» та спеціалізується на виробництві сухих та рідких  будівельних сумішей нового покоління  під ТМ Siltek.

Досягнувши лідерських позицій на вітчизняному ринку, наше підприємство продовжує динамічно розвиватися та вдосконалювати свою виробничу й наукову базу, покращувати логістичний сервіс, а також впроваджувати сучасні системи продажів і маркетингових комунікацій.  Підприємство «Термінал-М» рік за роком оперативно і комплексно задовольняє зростаючий попит на якісні будівельні матеріали.

Власне автоматизоване виробництво, інноваційно-технологічні лінії, складські комплекси та служба логістичного сервісу дозволяють нам оперативно реагувати на ринкові зміни, тримати високу марку якості, зміцнюючи довіру споживачів і розвиваючи широку мережу партнерських і клієнтських зв'язків.

Виробнича потужність підприємства «Термінал-М» на сьогодні становить 120 тис. тонн сухих та 5 тис. тонн рідких сумішей на рік, та невпинно збільшується за рахунок впровадження сучасних технологій та постійної модернізації.

Високу якість будівельних сумішей ТМ Siltek забезпечує лінія з автоматизованою системою управління, що гарантує надзвичайно точне дозування компонентів та подальше їх змішування . 

На базі підприємства було започатковано сучасну лабораторію, оснащену необхідним обладнанням, в якій працюють висококваліфіковані спеціалісти, що допомагає отримувати стабільно високу якість продукції ,удосконалювати існуючі і розробляти нові рецептури.

Завод «Термінал-М» вперше в Україні запропонував професійним будівельникам комплексну технологію механізації будівельних та ремонтних робіт, а також  почав випуск спеціалізованих сумішей для машинного нанесення з використанням силосних технологій.

Інноваційне обладнання та безперервні пошуки нових унікальних видів продукції дозволили створити на сьогодні асортимент, який налічує понад 100 найменувань продукції: клеї для плитки, штукатурні суміші на мінеральних та полімерних в’яжучих;  шпаклівки - стартові та фінішні; мурувальні суміші; суміші для влаштування систем теплоізоляції; самовирівнюючі наливні підлоги, стяжки та ін.

Будівельні суміші виготовляються виключно з високоякісної сировини, мають надійну і зручну упаковку. Вони використовуються не лише у приватному будівництві та ремонтно-оздоблювальних роботах, а й в національно-значущих проектах. Дилерська мережа компанії зосереджена в 30 містах України.

Продукція ТМ Siltek – це сучасні будівельні матеріали нового покоління за якістю і технологією застосування.

Реклама:


Реклама:

Технічні рішення

Основные сферы применения пенополистирола в соответствии с гармонизированными европейскими нормами производства

Мокрое утепление фасада пенополистиролом

Початок будівництва: перелік важливих деталей, які треба знати про інтер'єр вашого дому

Teflon® – не лише на сковорідці

Рекомендації з монтажу плит URSA XPS при зведенні пласкої традиційної покрівлі

Наружное утепление фасадов в Киеве от компании LUX-FASAD

Новітні технології Porotherm Profi & Dryfix

Інструменти, необхідні для фарбування

Паз-гребінь

Рекомендації з монтажу плит URSA XPS при зведенні пласкої інверсійної покрівлі

Відео