Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - ДОВІДНИК ФІРМ - ФЕМ «Авеню» (ПБГ «Ковальська»)


ФЕМ «Авеню» (ПБГ «Ковальська»)
Назва фірми (ПІБ для ФОП): ФЕМ «Авеню» (ПБГ «Ковальська»)
Сайт фірми:http://avenu.ua/ua/news/
E-mail фірми:
Телефон фірми:(044) 501-90-62/63/64
Адреса фірми:04074 м. Київ вул. Резервна, 8
Регіон:Україна
КАТЕГОРІЯ:

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ ТА ПОСЛУГ

АКЦІЇ/ЗНИЖКИ

ФЕМ «Авеню»

Шлях, яким прямує успішна людина до власної мети, має бути твердим та яскравим. Саме тому у світі народилися фігурні елементи мостіння. Тонкою стежкою або широким бульваром, в передмісті чи центрі мегаполісу, в яскравому екстер’єрі дитячого майданчика, а може, й в аскетичному оздобленні автозаправної станції — всюди шляхетна композиція бруківки довершує місцевий колорит ландшафтного дизайну. Водночас із крилатими висловами та надбаннями цивілізації зі Стародавнього Риму до нас прийшло й мостіння. Саме там розпочалося розкішне облаштування міських площ, парків та садів. Фігурні елементи мостіння спочатку були кам’яні, а з середини XX сторіччя поширилася вже бетонна бруківка. Мостіння заполонило весь світ, перетворившись на невід’ємну деталь в естетиці дорожнього ансамблю та архітектурної споруди.

Нині фігурні елементи мостіння використовують для оздоблення верхнього шару алей та тротуарів, пішохідних та садово-паркових доріг, площ та майданчиків поруч із будинками. Бетонна бруківка пасує до всіх поверхонь дорожнього покриття і витримує будь-які навантаження. У сучасному будівництві створення орнаментів з бетонної бруківки є вишуканим мистецтвом. Розмаїття конфігурацій і мультикольорова гама роблять фігурні елементи мостіння популярним та зручним матеріалом.

Застосування ФЕМ «Авеню»

Фігурні елементи мостіння (у побуті їх часто називають тротуарною плиткою) «Авеню» призначені для облаштування верхнього шару тротуарів, пішохідних доріжок, садовопаркових доріг, пішохідних майданчиків, алей, дворів, стоянок транспорту, автомобільних доріг загального призначення, промислових доріг, майданчиків заправних станцій, зупинок громадського транспорту, перонів вокзалів тощо. Різноманіття конфігурацій і багатокольорова гама роблять «Авеню» дуже популярним матеріалом. А такі характеристики, як зносостійкість і морозостійкість гарантують багаторічну службу в умовах нашого клімату. Вибір плитки визначається за видом дорожньої поверхні, навантаженням на неї, способом відводу осадових і талих вод, а також залежно від зовнішнього вигляду і техніки укладання (вручну або із застосуванням механізмів). Можливості використання ФЕМів «Авеню» безпосередньо пов’язані з їх товщиною — чим вона більша, тим більша міцність, тим ширший спектр використання.

Реклама:Технічні рішення

Що таке вентиляція

Как правильно ухаживать за пластиковыми окнами

Як правильно приклеювати паркет

Рекомендації по ізоляції скатного даху в два шари мінеральною ізоляцією URSA.

Зроби це сам - Перевір фасад

Види, переваги та недоліки твердопаливних котлів.

Як можна легко та зручно забити малі та тонкі цвяхи?

Зроби це сам - Реставрація фасаду

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска стен и потолков

О чем нам расскажет маркировка на пенополистирольніх плитах?

Відео