Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - ДОВІДНИК ФІРМ - ТзОВ “ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА”


ТзОВ “ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА”
Назва фірми (ПІБ для ФОП): ТзОВ “ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА”
Сайт фірми:http://chemtech-bayern.com.ua/
E-mail фірми:info@chemtech-bayern.com.ua
Телефон фірми:+380972979250; +380673703588; +380322535060
Адреса фірми:Україна, 79015, м. Львів, вул. Героїв УПА, 72
Регіон:Україна
КАТЕГОРІЯ: Фарби, Лаки; Ізоляційні матеріали; Будівельні суміші;

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ ТА ПОСЛУГ

Будівельні суміші


АКЦІЇ/ЗНИЖКИ

CHEMTECH BAYERN — це міжнародний виробник добавок, пігментів для бетону та спеціальних систем захисту поверхні. Наша компанія створена фахівцями з науково-дослідних центрів, які володіють 20-ти річним досвідом роботи у створенні та розробці барвників і пластифікаторів, спільно з найбільшим виробником машин для обробки бетонних виробів у світі — компанією SR-Schindler Maschinen-Anlagentechnik GmbH. Метою компанії CHEMTECH BAYERN є виробництво інноваційних продуктів, що сприяють досягненню найвищої якості бетонних виробів, створенню сприятливих умов для обробки та облагородження поверхні бетону. 

Ми розробляємо унікальні рецептури для наших клієнтів і займаємося вирішенням особливо складних проблем у виробництві. Технічна підтримка нашої лабораторії та інноваційні продукти допоможуть Вам розширити асортимент виготовлених виробів і досягти максимальної якості продукції. Ми пишаємося тим, що наша компанія брала участь у розробці новітніх сучасних технологій SR Schindler, таких як: системи захисту поверхні «Protector», друк на бетоні «Print Beton».

Запрошуємо Вас ознайомитися з нашою продукцією!

Компанія ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА з’явилася як відповідь на швидкі темпи розвитку ринку та  постійно зростаючі потреби у спеціалізованих будівельних матеріалах. Впровадження сучасної технології на український ринок та нової перевіреної якості – продукція іноземного виробництва CHEMTECH BAYERN GmbH підтримується завдяки професійно розроблених спеціальних рецептур будівельної хімії, обладнання машин і механізмів для виготовлення будівельних матеріалів. У нас є багаторічний досвід, і ми знаємо потреби будівельного ринку в Україні.

Офіційним представником компанії CHEMTECH BAYERN GmbH є ТзОВ “ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА”. Що стосується якості продукції та рівня послуг, то фірма CHEMTECH BAYERN на сьогодні відноситься до числа найбільших фірм-лідерів по виробництву спеціальних матеріалів для виробництва бруківки вібропресованим методом та методом лиття не лише на території Німеччини, але й у цілій Європі. Основне виробництво продукції здійснюється на заводі в місті Регенсбург (Баварія).

Асортимент продукції постійно розширюється. Експерти дають високу оцінку якості та економності використання запропо-нованих нами спеціально розроблених оптимізованих систем та матеріалів, обладнання машин та механізмів тощо, високий рівень консультаційних послуг. З частиною найновішої продукції нашої компанії Ви зможете ознайомитись на офіційному сайті. Провідний виробник будівельної хімії, ТзОВ “ХЕМТЕХ БАЄРН УКРАЇНА” пропонує Вам унікальну на ринку України продукцію – спеціальні матеріали, які пройшли апробацію в Європі та в цілому світі загалом. 

Насправді спектр діяльності та асортимент продукції є дуже широким, але до Вашої уваги представляємо наразі невелику частину - високоякісні спеціальні матеріали для виробництва бруківки методом вібропресування та бетонних виробів вцілому (КАТАЛОГ 2014), а саме:

CH4  комплексна добавка для виготовлення бруківки;

BASIC – екологічно чистий пластифікатор нового покоління для виготовлення бруківки. Ідеально підходить для використання масового рентабельного виробництва, оптимальне співвідношення ціна/якість;

LITHOFLUX 568 (FM) - високоякісний суперпластифікатор для бетону з високим раннім набором міцності. LITHOFLUX 568 (FM) спеціально розроблений для застосування у високоякісних збірних залізобетонних конструкціях, а також дуже добре себе зарекомендував при застосуванні для виготовлення вібролитих бетонних виробів та транспортного бетону; НОВИНКА!

CH7 – комплексна добавка із нової лінійки виробника для виготовлення бруківки (на даний час проходять випробування); НОВИНКА!

CHK – комплексна добавка із нової лінійки виробника для виготовлення бруківки (на даний час проходять випробування); НОВИНКА!

EFFEX - пігменти залізо-оксидні високоякісні, ефективні для виробництва бетонних виробів:Effex Black 365 - пігмент чорний залізо-оксидний; Effex Brown 655 - пігмент коричневий залізо-оксидний; Effex Brown 686 - пігмент коричневий залізо-оксидний; Effex Red 120 - пігмент червоний залізо-оксидний; Effex Red 130 - пігмент червоний залізо-оксидний; Effex Yellow 420 - пігмент жовтий залізо-оксидний; Effex Yellow 960 - пігмент жовтий залізо-оксидний, витрата 4,0-6,0% від ваги цементу; НОВИНКА!

COMFORT  високоякісні ефективні порошкові пігменти для виготовлення вібропресованої продукції,  витрата: 1% від ваги в`яжучого;

COLOR DRY  добавка для порошкових пігментів для підсилення кольору, контрасту та яскравості забарвлення;

PUTZ-EC  спеціальний засіб для видалення висолів та виквітів - білих соляних плям на поверхнях;

IMPREGNAT DRY  спеціальний засіб для просочування, який призначений для гідрофобізації та захисту кам`яних, бетонних елементів, вібропресованої бруківки, ФЕМ (фігурних елементів мощення) тощо від несприятливого впливу зовнішнього середовища.

Ключові слова:

добавки в бетон, добавки для бетону, добавки в бетон продаж, добавки в бетон для водонепроникності, добавки в бетон для міцності, хімічні добавки для бетону, водовідштовхувальні добавки в бетон, водовідштовхуючі добавки в бетон, гідрофобні добавки для бетону, добавки в бетон для пластичності, морозостійкі добавки в бетон, пластифікуючі добавки для бетону, хім добавки для бетону, хімічні добавки для бетону, добавки в бетон купити, добавки для збільшення міцності бетону, добавки пластифікатори в бетон, гідрофобізуючі добавки для бетону, комплексні добавки для бетону, сучасні добавки в бетон, добавки до бетону, пластифікатор для бруківки, пластифікатор для бетону купити, продаж пластифікатора для бетону, пластифікатор для бетону ціна купити, куплю пластифікатор для бетону, де купити пластифікатор для бетону, пластифікатори для бетону, для виробництва тротуарної плитки, пігменти, барвники для бетону, плитка тротуарна купити, тротуарна плитка виробництво, виготовлення тротуарної плитки, бетонна бруківка, бруківка з бетону, тротуарна плитка з бетону, пластифікатор для бетону ціна, пластифікатори в бетон, ЦХ4, CH4, пластифікатор для розчину, пластифікатор для цементу, добавки для бетону, хімічні добавки для бетону, полімерні добавки в бетон, пластифікатор для тротуарної плитки, розчин для тротуарної плитки, пластифікатори для тротуарної плитки, тротуарна плитка з бетону, пігменти для бетону, барвник для бетону, залізо-окисні пігменти, пігменти для бетону, червоний пігмент, барвники для бетону, чорний пігмент для бетону, чорний пігмент, коричневий пігмент, жовтий пігмент, органічні пігменти, пігменти для бетону, купити пігмент для бетону, залізо-окисні пігменти для бетону, чорний пігмент для бетону, пігменти барвники для бетону, пігменти для фарбування бетону, фарбувальний пігмент для бетону, сухий пігмент для бетону, де купити пігменти для бетону, фарбувальні пігменти для бетону купити, купити пігмент барвник для бетону, куплю пігменти для бетону, продаж пігментів для бетону, кольоровий пігмент для бетону, пластифікатори для бетону, пластифікатор для тротуарної плитки, пігмент для цементу, пігмент для бетону, барвник для бетону, декоративний бетон, висоли, висоли на цеглі, висоли на облицювальній цеглі, видалення висолів, видалення білих плям на бетоні, висоли на тротуарній плитці, білі плями на тротуарній плитці, висоли на бетоні, як прибрати висоли на тротуарній бруківці, путз-ек, putz-ec, лак для бетону, купити лак для бетону, лак для тротуарної плитки, лак для бетону і каменю, полімерний лак для бетону, імпрегнат, impregnat dry

Реклама:Технічні рішення

Як правильно приклеювати паркет

Рекомендації з монтажу плит URSA XPS при зведенні пласкої традиційної покрівлі

Изоляция труб пенопластом (пенополистиролом)

Полезные советы при покраске поверхностей

Міфи зовнішнього утеплення панельних будинків

Негорюча тепло-, звукоізоляція фасаду: сучасне рішення

Зроби це сам - Перевір фасад

Системы утепления: ошибки и последствия

Как выбрать душевую кабину для ванной комнаты?

Плоская кровля "под ключ"

Відео