Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - ДОВІДНИК ФІРМ - ПП "Солан-Буд"


ПП "Солан-Буд"
Назва фірми (ПІБ для ФОП): ПП "Солан-Буд"
Сайт фірми:http://solanbud.com
E-mail фірми:solanbud11@gmail.com
Телефон фірми:0372-58-33-05; ;
Адреса фірми:58018, м.Чернівці, вул.Винниченка, 18А
Регіон:Україна
КАТЕГОРІЯ: Будівельні роботи; Ізоляційні матеріали; Вікна, склопакети, двері, балкони, жалюзі; Ворота, огорожа, автоматика; Покрівельні матеріали; Різне; Сантехніка, водозабезпечення;

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ ТА ПОСЛУГ

АКЦІЇ/ЗНИЖКИ

Гідроізоляція плоских покрівель з використанням ПВХ-мембран, торгівля покрівельными матеріалами, металлопластикові вікна, двері, гаражні ворота,водостічні системи, системи наземного водовідведення та карнізні підшивки.

1.У сфері виконання робіт ми маємо восьмирічний досвід, співпрацюємо з більшістю будівельних організацій та забудовників багатоквартирних житлових будинків міста Чернівці. На нашому рахунку як звичайні неексплуатовані покрівлі, так і надзвичайно цікаві та складні покрівлі підземних паркінгів, експлуатовані тераси, зелені покрівлі, житлові новобудови, торгівельні центри, АЗС, промислові приміщення, тераси приватних житлових будинків тощо. Важливий нюанс – усі матеріали, які ми пропонуємо, тільки від найкращих світових та вітчизняних виробників. У нас немає широкого асортименту торгових марок, і ми не граємось із цінами та якістю.Тому що покрівля оберігає найцінніше для вас. І вона має право бути тільки надійною, компроміси тут недоречні.

2.В конструкції даху одне з найважливіших місць посідає система водовідведення. Один з найулюбленіших продуктів в асортименті нашої компанії – це водостічні системи, системи наземного водовідведення та карнізні підшивки від лідера в Європі з виробництва продуктів з полімерних матеріалів для індивідуального та громадського будівництва заводу Nісoll, Франція. Вишуканий дизайн, багата кольорова гама, стійкість до механічних навантажень та ультрафіолету, якісні матеріали, розумні конструктивні рішення роблять Nicoll чимось особливим серед водостічних систем. Компанія «Солан-Буд» - офіційний ексклюзивний представник Nicoll в Чернівецькій області.

3.Компанія «Солан-Буд» - один з основних операторів на ринку полімер-бітумних наплавлювальних мембран в Чернівцях та області.

4.Світлопрозорі металопластикові конструкції (вікна та двері) від заводу Вікно Плюс, м.Кам’янець-Подільський. Без перебільшення – це найкращий виробник вікон та дверей у західній Україні, це якість, у якій ми впевнені, це будь-які ваші забаганки, втілені на найвищому рівні, це розумна інвестиція в комфорт та затишок вашої оселі.

Реклама:


Реклама:


Технічні рішення

Як можна легко та зручно забити малі та тонкі цвяхи?

Вказівки з монтажу теплоізоляції URSA при утепленні каркасних стін (Сталева або дерев'яна конструкція)

Ароматний затишок кухні

Рекомендації з монтажу мінеральної ізоляції URSA в конструкціях легких перегородок.

Вказівки з монтажу мінеральної ізоляції URSA у тишарові стіни з облицюванням цеглою.

Новітні технології Porotherm Profi & Dryfix

Маленька квартира. Колір має значення

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска металлических поверхностей

Основные сферы применения пенополистирола в соответствии с гармонизированными европейскими нормами производства

Паз-гребінь

Відео