Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - ДОВІДНИК ФІРМ - ПП "Солан-Буд"


ПП "Солан-Буд"
Назва фірми (ПІБ для ФОП): ПП "Солан-Буд"
Сайт фірми:http://solanbud.com
E-mail фірми:solanbud11@gmail.com
Телефон фірми:0372-58-33-05; ;
Адреса фірми:58018, м.Чернівці, вул.Винниченка, 18А
Регіон:Україна
КАТЕГОРІЯ: Будівельні роботи; Ізоляційні матеріали; Вікна, склопакети, двері, балкони, жалюзі; Ворота, огорожа, автоматика; Покрівельні матеріали; Різне; Сантехніка, водозабезпечення;

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ ТА ПОСЛУГ

АКЦІЇ/ЗНИЖКИ

Гідроізоляція плоских покрівель з використанням ПВХ-мембран, торгівля покрівельными матеріалами, металлопластикові вікна, двері, гаражні ворота,водостічні системи, системи наземного водовідведення та карнізні підшивки.

1.У сфері виконання робіт ми маємо восьмирічний досвід, співпрацюємо з більшістю будівельних організацій та забудовників багатоквартирних житлових будинків міста Чернівці. На нашому рахунку як звичайні неексплуатовані покрівлі, так і надзвичайно цікаві та складні покрівлі підземних паркінгів, експлуатовані тераси, зелені покрівлі, житлові новобудови, торгівельні центри, АЗС, промислові приміщення, тераси приватних житлових будинків тощо. Важливий нюанс – усі матеріали, які ми пропонуємо, тільки від найкращих світових та вітчизняних виробників. У нас немає широкого асортименту торгових марок, і ми не граємось із цінами та якістю.Тому що покрівля оберігає найцінніше для вас. І вона має право бути тільки надійною, компроміси тут недоречні.

2.В конструкції даху одне з найважливіших місць посідає система водовідведення. Один з найулюбленіших продуктів в асортименті нашої компанії – це водостічні системи, системи наземного водовідведення та карнізні підшивки від лідера в Європі з виробництва продуктів з полімерних матеріалів для індивідуального та громадського будівництва заводу Nісoll, Франція. Вишуканий дизайн, багата кольорова гама, стійкість до механічних навантажень та ультрафіолету, якісні матеріали, розумні конструктивні рішення роблять Nicoll чимось особливим серед водостічних систем. Компанія «Солан-Буд» - офіційний ексклюзивний представник Nicoll в Чернівецькій області.

3.Компанія «Солан-Буд» - один з основних операторів на ринку полімер-бітумних наплавлювальних мембран в Чернівцях та області.

4.Світлопрозорі металопластикові конструкції (вікна та двері) від заводу Вікно Плюс, м.Кам’янець-Подільський. Без перебільшення – це найкращий виробник вікон та дверей у західній Україні, це якість, у якій ми впевнені, це будь-які ваші забаганки, втілені на найвищому рівні, це розумна інвестиція в комфорт та затишок вашої оселі.

Реклама:Технічні рішення

Рекомендації з монтажу мінеральної ізоляції URSA в конструкціях легких перегородок.

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска металлических поверхностей

Как подготовиться к отопительному сезону

Композитная черепица и ее преимущества. Критерии выбора композитной черепицы

Роллетные гаражные ворота стоит ли экономить?

Маленька квартира. Колір має значення

Как правильно ухаживать за пластиковыми окнами

Ізоляція фасадів з вентильованим зазором

Рекомендації з монтажу плит URSA XPS при зведенні пласкої інверсійної покрівлі

Ідеально рівна стеля

Відео