Добавить фирму
Добавить акциюПодать объявление

ГЛАВНАЯ - НОВОСТИ


2021-04-06 - БУМ. Вибропресс

Українське будівельне обладнання, за яке не соромно!

Шановні клієнти та партнери, ми раді поділитися з вами чудовою новиною. Наша компанія «БУМ» отримала сертифікат менеджменту якості ISO 9001:2015. А це означає, що якість і безпека представленного обладнання одержали чергове офіційне підтвердження. Що ж змінилося для нашого виробництва у зв'язку з успішною сертифікацією?

Висока якість і безпека – вібропреси та бетонозмішувачі від «БУМ»

Наша компанія завжди прагне до інноваційних рішень, виробляючи станки для тротуарної плитки, бетонозмішувальні установки і запчастини до них. Візитна картка нашої ТМ висока якість і надійність в експлуатації. Тому за роки нашої діяльності ми встигли завоювати довіру тисячі клієнтів і ведемо співпрацю з багатьма українськими фірмами.

І в цьому році продукція нашого виробництва пройшла незалежну сертифікацію «Югстройпрес». Устаткування повністю відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

«Особисто для мене це не стало новиною. Я впевнений у своїх співробітниках і в якості верстатів, що випускаються. «БУМ» почав проектувати вібропреси та бетономішалки ще у 2000 році, і за цей час ми вдосконалили технологію й урізноманітнили модельний ряд», прокоментував цю новину керівник підприємства, Бандура Павло Олександрович.

Наявність сертифіката даного зразка офіційно підтверджує, що продукція компанії відповідає всім стандартам якості, як українським, так і міжнародним, є безпечною та надійною. Це дозволить підприємству в майбутньому залучити більше партнерів по бізнесу та розширити клієнтську аудиторію.

Які подальші плани у підприємства?

Компанія «БУМ» не збирається зупинятися на досягнутому.

«Наступна наша мета вихід на ринок Євросоюзу. Для цього ми проводимо колосальну роботу, щоб отримати сертифікат РЄ, що дозволяє вести співробітництво з більшістю європейських країн. Я вважаю, що завдяки високому професіоналізму та досвіду роботи моєї команди, ми обов'язково з цим впораємося», коментар керівника підприємства, Бандури Павла Олександровича.

На даний момент ведеться активна підготовка обладнання під стандарти ЄС. Подальші події будуть анонсовані на сайті компанії.

Веб-сайт: https://bum-vibropress.com.ua/ua

Номер телефону: +380 (68) 269-96-78


НОВОСТИ КОМПАНИЙ

2021-05-12: Вода+

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Вода+

Вода+

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Вода+Магазин сантехники Вода+ рад видеть своих покупателей на нашем сайте и в магазине. Мы на рынке уже 9 лет, что доказывает наш профессионализм и большой опыт нашей команды! Мы можем предоставить полный набор необходимых Вам компонентов для сантехнического обустройства Вашего дома или работы.   Магазин Вода+ предлагает большой выбор сантехнических изделий. У нас Вы сможете найти: радиаторы, смесители, фильтра, металлопластик, гибкую подводку, канализацию, полипропиленовые изделия, запорную арматуру, сифоны, металлические фитинги, электрику, полотенцесушители, мойки и многое другое. В нашем магазине представлены товары лучших мировых марок, которые пользуются успехом у пользователей много лет и соответствуют своей цене и качеству!

Читать полностью

2021-05-11: Cooper&Hunter Кондиционеры

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Cooper&Hunter Кондиционеры

Cooper&Hunter Кондиционеры

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Cooper&Hunter КондиционерыПродажа кондиционеров Cooper&Hunter оптом и в розницу. Установка кондиционеров. Проектирование систем вентиляции и кондиционирования.

Читать полностью

2021-05-10: МРБТ сервис

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму МРБТ сервис

МРБТ сервис

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму МРБТ сервис МРБТ-Сервис   Наша мастерская по ремонту бытовой техники – МРБТ-Сервис уже успела зарекомендовать себя с лучшей стороны в сфере обслуживания пользователей всевозможных приборов, предназначенных для помощи на дому. В составе наших сотрудников – опытные знатоки своего дела, которые смогут

Читать полностью

2021-05-10: Томек

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Томек

Томек

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Томек

Читать полностью

2021-05-06: Кирилюк В В

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Кирилюк В В

Кирилюк В В

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Кирилюк В ВНаша фірма Дверком пропонує широкий вибір вхідних та міжкімнатних дверей. Допоможемо вибрати стильні двері під ваш інтер`єр. Пропонуємо установку і доставку по Україні.

Читать полностью

2021-04-30: «Viking Металлоконструкции»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму «Viking Металлоконструкции»

«Viking Металлоконструкции»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму «Viking Металлоконструкции»«Viking Металлоконструкции» — уже более 12 лет работает по Харьковской и Киевской областям, и радует своих клиентов, выполняя сложные и эксклюзивные заказы. «Viking» — специализируется на производстве: • Ворот (откатные, распашные, автоматические). • Навесов (арочные, полуарочные, односкатные, многоуровневые). • Заборов из профнастила и металлического штакетника. Наша команда специалистов была сформирована за долгие годы, ведь требования у нас, к качеству изделий высоки,а соответственно и специалист должен быть одним из лучших.  

Читать полностью

2021-04-26: Winmall okna

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Winmall okna

Winmall okna

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Winmall oknaНаша компанія займається виробництвом металопластикових вікон і конструкцій. Знашими нашими вікнами ви створите свій стиль.Ми пропонуємо ,найновіші рішення для вашого комфорту.Наші менеджери допоможуть підібрати варіанти під ваш бюджет.Гарантія якості - є обов`язковою умовою нашого обслуговування.

Читать полностью

2021-04-25: Бетонный завод «ОСНОВА» ТОВ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Бетонный завод «ОСНОВА» ТОВ

Бетонный завод «ОСНОВА» ТОВ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Бетонный завод «ОСНОВА» ТОВБетонный завод в Одессе «ОСНОВА!» Производство товарного бетона М100-М200-М300-М400 для фундаментаГидротехнический бетон, сульфатостойкий бетон, фибробетон для дорожных покрытийГотовый цементный раствор для стяжки пола Парк спецтехники:- доставка бетона миксерами от 6 до 12 м3 по Одессе и области- услуги бетононасоса (самоходные и стационарные) с длиной магистрали до 100 метров- миксер с лентой (10 м3, длина подачи до 16 метров)- миксер с бетононасосом на одном шасси (10 м3) Актуальные цены на бетон за 1 куб смотрите на сайте завода: Obeton.com.ua

Читать полностью

2021-04-23: ТОВ Тіко

Вибираємо кондиціонер: 7,5 простих кроків + 1 лайфхак від продавця

Вибираємо кондиціонер: 7,5 простих кроків + 1 лайфхак від продавця Крок 0,5. Що я маю знати про кондиціонери насамперед? Треба розуміти принцип дії кондиціонера — де він бере холод або тепло. Умовно кондиціонер можна уявити як закільцьований трубопровід. З одного боку кільця знаходиться зовнішній блок, а з протилежного — внутрішній блок. По трубопроводу циркулює холодоагент (фреон). Циркулювати його примушує компресор, який стоїть на одній гілці трубопроводу, а на іншій — клапан ТРВ (терморегулюючий вентиль). Для генерації тепла або холоду компресор перекачує фреон з однієї гілки в іншу, а клапан може регулювати тиск в обох гілках. В зоні з високим тиском фреон нагрівається, а в зоні з низьким тиском він випаровується і охолоджується. Завдяки цьому у внутрішньому блоці утворюється холод, а в зовнішньому в цей час стає гаряче. Або навпаки. Ця фізика процесу дає користувачу головну перевагу — економію. Електроенергія витрачається на

Читать полностью

2021-04-22: Біла Вежа Груп

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Біла Вежа Груп

Біла Вежа Груп

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Біла Вежа ГрупBila Vezha Group - група компаній, що забезпечує надання повного циклу проєктних, будівельних та супровідних робіт та послуг у сфері нерухомості.Забудовник

Читать полностью

2021-04-22: Біла Вежа Груп

Безкоштовна консультація від Bila Vezha Group

Біла Вежа Груп

Безкоштовна консультація від Bila Vezha GroupНещодавно інвестиційно-девелоперська компанія Bila Vezha Group оголосила про введення нової послуги для клієнтів з Білої Церкви (Київська область) та Києва – консультацій з питань будівництва та архітектури. 

Читать полностью

2021-04-21: ТОВ "Інвестиційна-будівельна компанія "ОБРІЙ"

Парковий квартал «Місто квітів» очолив рейтинг найнадійніших ЖК Подільського району Києва

ТОВ "Інвестиційна-будівельна компанія "ОБРІЙ"

Парковий квартал «Місто квітів» очолив рейтинг найнадійніших ЖК Подільського району КиєваПарковий квартал «Місто квітів» від Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ», що будується по вул. Тираспольська 43, визнано найнадійнішим ЖК у Подільському районі столиці згідно з рейтингом domik.ua. Ба більше, житловий комплекс отримав перше місце й очолив перелік переможців. Редакція порталу domik.ua продовжує цикл статей про надійні новобудови столиці. Цього разу мова йде про рейтинг Надійних новобудов Подільського району Києва. «Для цієї серії досліджень ми використовуємо дані пошуковика надійних новобудов Bild.ua. Експерти сервісу власноруч збир

Читать полностью

2021-04-20: ТОВ "Інвестиційна-будівельна компанія "ОБРІЙ"

Клубний будинок Concordia відкривається під заселення

ТОВ "Інвестиційна-будівельна компанія "ОБРІЙ"

Клубний будинок Concordia відкривається під заселенняСьогодні, 20 квітня 2021 року, відкривається під заселення Клубний будинок Concordia - вишукана будівля бізнес-класу з особливою атмосферою й дивовижною локацією. Вітаємо новоселів й усіх учасників проєкту з визначною подією! Замість прологу Якщо провести аналогію між процесом реалізації проєкту будівництва об’єкта й чітко побудованим сюжетом твору, то поворотною точкою чи кульмінацією можна вважати отримання Сертифікату про введення Об’єкта нерухомості в експлуатацію. Саме коли інтерес та емоції найвищі. Адже виплеканий з любов’ю з першої палі будинок чекає на визнання з боку архітектурно-будівельної інспекції &nd

Читать полностью

2021-04-19: ООО StroyLAM

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО StroyLAM

ООО StroyLAM

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО StroyLAMФирма "StroyLAM" занимается производством профнастила, металлочерепицы, фасадных кассет и подконструкции, строительством ангаров, складов, производственных зданий любой сложности.

Читать полностью

2021-04-16: Кабанчик

Выбор плитки для дома

Выбор плитки для дома Декоративному оформлению частного дома, квартиры уделяется большое значение. Многие покупатели выбирают плитку, которую применят на полах, стенах, столешницах. В зависимости от вида отделочной продукции, клеевого состава выбирается технология монтажа. Найти специалистов сумеете здесь: https://kiev.kabanchik.ua/tag/uslugi-plitochnika. Дальше вы узнаете о том, на каких критериях основывается выбор плитки для дома. Стойкость к истиранию Определяет период использования изделий. Испытания проводятся с помощью абразивного диска, который показывает, сколько оборотов выдерживает экземпляр плитки до возникновения первых потёртостей. Для жилых объектов рекомендуют продукцию II-IV классов. II класс применяют для санузлов, балконов, спален, рабочего кабинета, домашней библиот

Читать полностью

Реклама:
Реклама:Технические решения

Рекомендації по ізоляції скатного даху в два шари мінеральною ізоляцією URSA.

Рекомендації з монтажу плит URSA XPS при зведенні пласкої інверсійної покрівлі

Вибір товщини стіни

Види, переваги та недоліки твердопаливних котлів.

Критерії вибору опалювального устаткування

Структура дымохода для частного дома

Плоская кровля "под ключ"

Ідеально рівна стеля

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска стен и потолков

Початок будівництва: перелік важливих деталей, які треба знати про інтер'єр вашого дому

Видео

Монтаж фасадніх панелей

Як утеплювати скатну покрівлю 2

Устройство наливных полов КНАУФ Флисэстрих

Теплоізоляція пласких дахів. Інверсійна покрівля

Як тепло-і звукоізолювати міжкімнатні перегородки

Стіни фундаменту YTONG

КНАУФ-Трибон

Межкомнатные перегородки из КНАУФ-гипсоплит

Мультипор. Інструкція з проведення робіт

Штукатурка КНАУФ НР Старт и шпаклевка КНАУФ НР Финиш