Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - Пошук по категорії - YTONG INTERIOYTONG INTERIO

YTONG INTERIO
Xella (YTONG, MULTIPOR)
Xella (YTONG, MULTIPOR)

Телефон фірми:
(+38) 067 556 82 03

Регіон:
Україна

Ціна:

КАТЕГОРІЯ
Бетонні вироби, Цегла, Камінь

ПІДКАТЕГОРІЯ
Газобетонні блоки

YTONG INTERIO

Газобетонні блоки YTONG INTERIO є легкою і одночасно міцною альтернативою перегородкам із гіпсокартону. Однією з найбільш важливих особливостей блоків є навантаження, яке вони несуть на перекриття. Газоблоки YTONG INTERIO - це крок у бік зменшення навантажень і полегшення конструкцій будівлі. Перегородки INTERIO, марки РР3 /0,5 товщиною 115 мм і висотою 399мм, мають навантаження на перекриття на 10-15% менше ніж перегородки щільністю 600 кг/м3, і значно легші, ніж кераміка або силікати.


Стіни з блоків YTONG INTERIO ідеально підходять для використання в будівлях із різною конструкцією перекриттів, в тому числі дерев'яних, коли навантаження має ключове значення при виборі матеріалу. Висота елементів 399 мм у поєднанні з системою «паз - гребінь», тонкошарова кладка і простота обробки роблять зведення стін з газобетону YTONG INTERIO набагато швидшим і простішим, ніж з інших матеріалів. Нові блоки мають також всі інші переваги газобетону: вони вогнетривкі, паропроникні, а також мають природне походження сировини. Саме тому використання блоків YTONG є не лише зручним, але безпечним і здоровим.

Основні переваги:

  • легкий вид пористого бетону YTONG PP3 / 0,5
  • товщина блоків 100 і 115 мм
  • великі розміри 599 х 399 мм - менша кількість елементів на м2 стіни
  • наявність системи «паз-гребінь» - вертикальні шви не заповнюються клейовим розчином - просте і зручне виконання робіт
  • дуже швидка кладка блоків
  • можливість моделювання дизайну інтер'єру

Застосування

Перегородки

Цікаво розташовані лінії або окремі внутрішні перегородки створюють неповторний дизайн. Особливий інтер'єр вимагає особливого рішення. YTONG INTERIO - це продукт, який дозволяє створювати будь-які композиції простору. Різноманітність його застосування обмежується лише фантазією дизайнера.

Газобетонні блоки YTONG INTERIO є легкою і одночасно міцної альтернативою перегородкам з гіпсокартону. Завдяки своїй пористій структурі газобетонні перегородки YTONG на 60% легші за інші стінові матеріали. Вага блоків впливає не лише на навантаження перекриття перестінками, але й значно полегшує майстрам процес пренесення блоків та їх монтаж. Висота елементів 399 мм в поєднанні з системою «паз - гребінь», тонкошарова кладка і простота обробки роблять зведення стін з газобетону YTONG INTERIO набагато швидшим і простішим, ніж з інших матеріалів. Нові блоки мають також всі інші переваги газобетону: вони вогнетривкі, паропроникні, а також мають природне походження сировини. Саме тому використання газоблоків YTONG є не тільки зручним, але безпечним і здоровим.

Додатковий опис:

http://www.ytong.uaПодібні товари/послуги


ОГОЛОШЕННЯ

ГОЛОВНА - Пошук по категорії - YTONG INTERIO


Реклама:Технічні рішення

Кріплення

Плоская кровля "под ключ"

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска стен и потолков

Критерії вибору опалювального устаткування

Зовнішнє утеплення з штукатурним покриттям

Містки холоду – як їх уникнути?

Як правильно приклеювати паркет

Рекуперація

Теплоизоляция подвалов

Кладка блоків

Відео

Перший ряд блоків YTONG

Стіни фундаменту YTONG

Кладка блоків YTONG

Мультипор. Інструкція з проведення робіт