Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - Пошук по категорії - Виробництво та встановлення терасних маркізВиробництво та встановлення терасних маркіз

Виробництво та встановлення терасних маркіз
ТОВ Маркіза Захід
ТОВ Маркіза Захід

Телефон фірми:
+38(096)7771313; ;

Регіон:
Івано-Франківська область

Ціна:
7000грн

КАТЕГОРІЯ
Різне

ПІДКАТЕГОРІЯ
Інше

Терасні маркізи - призначені для накриття прибудинкових терас великих площ, оскільки вимагають кріплення до стіни. Представляють собою модульну (збірно-розбірну) металеву конструкцію з механічним та електропроводами для скручування. Накриття такої конструкції ми виготовляємо з маркізної тканини австрійської фірми Sattler чи з ПВХ тканин. Для захисту від негоди можливе закриття бокових вертикальних пройомів використовуючи прозорі штори з прозорої ПВХ плівки. Завдяки такому поєднанню наші терасні маркізи не тільки захищають від пекучого сонячного проміння, але й створюють теплу та затишну атмосферу в дощову та холодну погоду. Отже, терасні маркізи нашого виробництва нададуть Вашій терасі та літньому майданчику домашнього затишку, вишуканості та зручності для відпочинку. 
Компнія Маркіза Захід – це сімейний бізнес, центральний офіс якого розташований в м. Івано-Франківськ та працює по всій території Західної України. 
На даний час, ми найбільша фірма в Західній Україні, яка займається виробництвом сонцезахисних систем маркіз, виробів з ПВХ тканин, жалюзі, каркасно-тентового накриття. Також здійснюємо монтажно-демонтажні роботи виготовленої нами продукції.
Перевагами нашої фірми є гарантійне та після гарантійне обслуговування, ремонт та відновлення виготовлених нами сонцезахисних систем, а також хімчистка, ремонт та відновлення маркізної тканини засобами виробленими австрійською фірмою-партнером Sattler. 
Вже більше десяти років ТОВ Маркіза Захід успішно працює на ринку Західної України пропонуючи товари європейської якості за найнижчими цінами в регіоні. Колектив компанії складається з кваліфікованих працівників з багаторічним досвідом роботи. 

Додатковий опис:

www.markiza.if.uaПодібні товари/послуги


ОГОЛОШЕННЯ

ГОЛОВНА - Пошук по категорії - Виробництво та встановлення терасних маркіз


Реклама:Реклама:

Технічні рішення

Критерії вибору опалювального устаткування

Зроби це сам - Весняна метаморфоза

Внутреннее утепление:быть или не быть!

Маленька квартира. Колір має значення

Полезные советы при покраске поверхностей

Звукоізоляція залізобетонного перекриття від ударного шуму

Кладка блоків

До опалювального сезону готуйсь!

Правильный ремонт в новостройке: выбор напольных покрытий и дверей

Вода чи антифриз?

Відео