Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - Пошук по категорії - Грифельна фарба Rust-oleum chalk board (0,9 л.)Грифельна фарба Rust-oleum chalk board (0,9 л.)

Грифельна фарба Rust-oleum chalk board (0,9 л.)
ТОВ Лабораторія Вогнезахисту
ТОВ Лабораторія Вогнезахисту

Телефон фірми:
067-354-74-97; ;

Регіон:
Україна

Ціна:
630грн

КАТЕГОРІЯ
Фарби, Лаки

ПІДКАТЕГОРІЯ
Фарби спеціального призначення

Фарба з ефектом грифельної дошки перетворить практично будь-яку непористу площину в оригінальну крейдяну дошку! Створіть грифельну дошку своїми руками у себе вдома за допомогою декоративного покриття Chalk Board. Ультратверде покриття. Представлена ​​в чорному і зеленому кольорі, а так само в базі під колеровку в пастельні кольори будь-якими універсальними колорантів.

  Надайте Вашому інтер'єру унікальності та неповторного ефекту. Грифельна фарба розкриває широкі можливості для сучасних інтер'єрів в житлових приміщеннях, кафе, магазинах, офісах, гаражах і т.д.

Покриті стнки шафи або двері дозволять Вашій дитині відкрити в собі і розвивати в подальший творчий потенціал. Підходить так само для повторного покриття столів для пінг-понгу, або безпосередньо для відновлення покриття шкільної дошки в класі. Сфера використання може бути обмежена тільки Вашим уявою і фантазією.

За допомогою комбінації товарів ТМ Rust Oleum можна отримати шкільну дошку магнітну крейдяні: магнітний грунт + фарба для шкільної дошки.

Технічна інформація

Класичне покриття з низьким блиском, ультра тверде і стійке до стирання. Для внутрішніх робіт. Дозволяє перетворити будь-яку непористу поверхню в шкільну дошку. Може наноситися на дерево, метал, скло, пластик, обпалену глину. Покриття з грифельній фактурою створює поверхню, ідеальну для письма крейдою на дверях, столах, кабінетах, рамах картин, квіткових горщиках і багато іншого. Чудово підходить для дитячих кімнат і для поновлення покриттів столів для пінг-понгу.


Візуальний ефект: матове покриття чорного або зеленого кольору, прозорий колір, безколірний під коліровку

Фасовка: банка 0,946 л.

Підготовка поверхні: Накрийте навколишні предмети для захисту від попадання на них фарби.
Видаліть стару фарбу, відшаровування і іржу за допомогою металевої щітки або наждачного паперу. Вимийте з милом і водою і дайте висохнути. Для кращого результату використовуйте грунт по дереву або по пластику, в залежності від матеріалу поверхні, яку збираєтеся пофарбувати.

Нанесення:
Наносити на вулиці або в добре провітрюваному приміщенні при температурі вище 10 º С і вологості нижче 85% для повного висихання. Не фарбувати при вітрі і пилюці. Ретельно перемішуйте. Не рекомендується розбавляти. Використовуйте якісний синтетичну пензлик або валик з ¼ -3 / 8 дюймовим ворсом для нанесення. Уникайте надмірного розтирання матеріалу, що призводить до дуже тонкого прошарку фарби. Рекомендовано наносити в 2 шари фарби.
Через 3 дні поверхню з ефектом шкільної дошки готова до використання. Краще користуватися карбонатних крейдою і повстяної ганчіркою. Інші види крейди можуть дряпати поверхню. Після висихання не токсичний. Безпечний для дітей.

Час висихання: до «відлипу» 30 хвилин, повне висихання 2 години. Перефарбовувати, в разі потреби, через 4 години. При температурі нижче 21 º С час висихання збільшується.

Витрата: 9 м.кв. / 0,946 л в 2 шари фарби.
Для внутрішніх робіт.
Колір: чорний, зелений, безколірний, фарба під коліровку
Термін зберігання: 7 років. Дата виготовлення вказана на дні балона.
Сертифікат: Гігієнічний СЕС
Виробник: Rust-Oleum Specialty, США

Додатковий опис:

www.primacol.in.uaПодібні товари/послуги


ОГОЛОШЕННЯ

ГОЛОВНА - Пошук по категорії - Грифельна фарба Rust-oleum chalk board (0,9 л.)


Реклама:
Реклама:Технічні рішення

Критерії вибору опалювального устаткування

Рекомендації з монтажу плит URSA XPS при зведенні пласкої традиційної покрівлі

Парапетні сталеві газові котли

Вода чи антифриз?

Інструменти, необхідні для фарбування

Композитная черепица и ее преимущества. Критерии выбора композитной черепицы

До опалювального сезону готуйсь!

Що таке вентиляція

Маленька квартира. Колір має значення

О чем нам расскажет маркировка на пенополистирольніх плитах?

Відео

Навчальний фільм по застосуванню готової кольорової фарби Śnieżka Nature

Фарбування шпалер фарбою Sniezka Nature