Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - Пошук по категорії - СN 76 Високоміцне покриття для підлогиСN 76 Високоміцне покриття для підлоги

СN 76 Високоміцне покриття для підлоги
Ceresit - Хенкель Баутехнік (Україна)
Ceresit - Хенкель Баутехнік (Україна)

Телефон фірми:
(044) 490-51-20; 0-800-308-405

Регіон:
Україна

Ціна:

КАТЕГОРІЯ
Будівельні суміші

ПІДКАТЕГОРІЯ
Суміші для підлоги

СN 76 Високоміцне покриття для підлоги

Швидкотвердіюча самовирівнювальна суміш для улаштування високоміцних підлогових покриттів усередині та зовні споруд (товщина шару від 4 до 50 мм).

ВЛАСТИВОСТІ

стійка до механічних впливів

стійка до стирання

водостійка

швидко твердіє (технологічне пересування по поверхні можливе через 3 години)

висока адгезія до основи

товщина шару від 4 до 50 мм

зручна та проста у використанні

СФЕРА  ЗАСТОСУВАННЯ

Суміш Ceresit CN 76 призначена для улаштування покриттів підлоги  по  бетонних  основах  усередині  та  зовні  будівель і споруд промислового та цивільного призначення. Розчинову суміш Ceresit CN 76 можна використовувати для улаш- тування покриттів підлог із нахилом.

ПІДГОТОВКА  ОСНОВИ

Підготовка основи здійснюється згідно зі СНиП 3.04.01-87, СНиП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001. Бетонні основи необ- хідно очистити від пилу, бруду, масляних, бітумних та ін. плям, які впливають на адгезію. Тріщини в основах розшити, заґрун- тувати ґрунтовкою Ceresit СТ 17 і зарівняти розчиновою суміш- шю Ceresit CN 76. Потім усю поверхню покрити шаром ґрунтовки Ceresit СТ 17. Через 6 годин поверхня готова для нанесення розчинової суміші. Гладенькі поверхні перед ґрунту- ванням необхідно обробити до отримання шорсткої поверхні.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Улаштування  покриттів  підлоги  з   товщиною   шару від 4 до 15 мм. Суху суміш затворити чистою водою (тем- пература води від +15 °C до +20 °C) з розрахунку 0,14 л во- ди на 1 кг сухої суміші (пластична консистенція) або 0,17– 0,18 л води на 1 кг сухої суміші (текуча консистенція) і пере- мішати до отримання однорідної маси без грудок за допомо- гою низькообертового дриля з насадкою або мішалки. Суху суміш необхідно поступово додавати у воду, перемішуючи розчин. Потім розчинову суміш витримати 5 хвилин, після чо- го знову перемішати. Використовувати розчинову суміш мож- на протягом 20 хвилин від моменту приготування. Готову роз- чинову суміш вилити на підготовлену основу і розподілити по поверхні за допомогою гумової мірної планки, зубчастого шпателя чи іншого інструмента. При виконанні робіт на великих площах для видалення з розчинової суміші бульбашок по- вітря необхідно провести деаерацію, використовуючи жор- сткий голчастий валик. Для подачі розчинової суміші можна використовувати поршневий або шнековий насос. При пере- рвах у роботі понад 20 хвилин інструменти й обладнання по- трібно промивати водою та очищати від розчинової суміші. Затверділий розчин можна видалити механічним шляхом.

Улаштування  покриттів  підлоги   з   товщиною   шару від 15 до 50 мм. Суху суміш Ceresit CN 76 ретельно пере- мішати із заповнювачем фракцією від 0 до 8 мм у пропорції 2 частини Ceresit CN 76 і 1 частина заповнювача на 25 кг сухої суміші. Додати чисту воду з розрахунку 3,75–4,0 л на 25 кг сухої суміші та перемішати до отримання однорідної маси без грудок. Кількість води регулювати з урахуванням вологості заповнювача. Потім розчинову суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використовувати розчинову суміш можна протягом 20 хвилин від моменту приготування. Розчинову суміш нанести на підготовлену ос- нову та розподілити по поверхні за допомогою гумової мір- ної планки і шпателя.

ПРИМІТКИ

Надлишкова кількість води призводить до насичення розчину повітрям при замішуванні, а також знижує міц- ність покриття і може призвести до його розшарування.

Ceresit CN 76 використовують для виготовлення підлог, що експлуатуються при механічних навантаженнях (наприклад, рух вилочних навантажувачів); мінімальна товщина ша- ру – 6 мм.

У разі використання Ceresit CN 76 як покриття підлоги в при- міщеннях з агресивним середовищем покриття необхідно за- хистити спеціальними засобами залежно від роду та рівня аг- ресивного середовища.

Роботи потрібно виконувати при температурі основи від +5 °C до +30 °C. Усі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 °C та відносній вологості 55 ± 5%. В ін- ших умовах технологічні параметри можуть змінитися. Ceresit CN 76 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи необхідно захищати очі та шкіру. У випадку потрапляння сумі- ші в очі слід терміново промити їх водою та зверну- тися по допомогу до лікаря.

РЕКОМЕНДАЦІЇ

На площах більше 30 м2 необхідно виконувати деформаційні шви. На основах, що мають такі шви, необхідно зробити в по- криттях їх дублювання.

Крім викладеної вище інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним необхідно керуватися чинними нормативними документами на улаштування підлог. При використанні матеріалу в умовах, що не розглянуті в цьому технічному описі, потрібно самостійно провести тестові випробування або звернутися за консультацією до виробника.

ЗБЕРІГАННЯ

У фірмовій закритій упаковці в сухих приміщеннях – 12 міся- ців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

УТИЛІЗАЦІЯ

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Упаковку утилізувати як побутові відходи.

УПАКОВКА

Суміш Ceresit СN 76 фасується в мішки по 25 кг.

ТЕХНІЧНІ  ХАРАКТЕРИСТИКИ

Склад: суміш цементів із мінеральними наповнювачами та органічними модифікаторами

Витрата води для приготування розчинової суміші:

  • пластичної консистенції: 3,25–3,5 л води на 25 кг сухої суміші
  • текучої консистенції: 4,25–4,5 л води на 25 кг сухої суміші
  • із заповнювачем: 3,75–4,0 л води, 25 кг Ceresit CN 76 і 12,5 кг заповнювача

Час використання розчинової суміші: до 20 хвилин

Температура застосування розчинової суміші: від +5 °C до +30 °C

Готовність розчину для технологічного пересування: через 3 години

Готовність до експлуатації: через 7 діб

Готовність до фарбування: через 7 діб

Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови): не менше 1 МПа

Морозостійкість: не менше 50 циклів

Межа міцності (через 28 діб) на:

  • розтяг при згині: не менше 5 МПа
  • стискання: не менше 30 МПа

Усадка: не більше 2 мм/м

Витрата* сухої суміші: близько 2,0 кг/м2 на 1 мм товщини шару

*Витрата суміші залежить від нерівності основи та навичок виконавця.

Ceresit CN 76 Ц.1.ПР2, ПР3 ДСТУ Б В.2.7-126:2011

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА

Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit СN 76 вказа- ним технічним характеристикам за умови виконання правил транспортування, зберігання, приготування і нанесення, за- значених у даному технічному описі. Виробник не несе відпо- відальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в цілях і умовах, не передбачених тех- нічним описом. Із моменту появи даного технічного опису всі попередні стають недійсними.

Професійні матеріали для будівництва та реконструкції

Додатковий опис:

www.ceresit.uaПодібні товари/послуги


ОГОЛОШЕННЯ

ГОЛОВНА - Пошук по категорії - СN 76 Високоміцне покриття для підлоги


Реклама:Реклама:

Технічні рішення

Відновлення паркету своїми руками

Що таке вентиляція

Как утеплить подвал?

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска металлических поверхностей

Кладка блоків

О чем нам расскажет маркировка на пенополистирольніх плитах?

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска деревянных поверхностей

Канадська каркасно-панельна технологія «Екопан» оптимальне рішення для малоповерхового домобудування

Рекуперація

Містки холоду – як їх уникнути?

Відео

Применение штукатурной смеси КНАУФ Ротбанд

Ceresit CX 5 Экспресс-цемент

Штукатурка КНАУФ НР Старт и шпаклевка КНАУФ НР Финиш

КНАУФ-Трибон

Монтаж сухой стяжки основания пола КНАУФ-суперпол

Применение штукатурной смеси КНАУФ МП-75

Устройство наливных полов КНАУФ Флисэстрих