Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення


Будівельні суміші -

Грунтовка (Грунтуючі засоби)
ВИРОБНИК / ПРОДАВЕЦЬ

KREISEL
Ceresit - Хенкель Баутехнік (Україна)
ТзОВ “ФЕРОЗІТ”
ТзОВ “Фірма Терміт”
КНАУФ
ТМ "ЗЕБРА" (ООО Промышленное предприятие "ЗИП")
Група компаній “Століт”™
BOLIX
Sika (ООО "Сика Украина")
CAPAROL (ДП «КАПАРОЛ УКРАИНА»)
FTS
Альба (ТОВ "Альба")
SCANMIX
Master
Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)
ПП "СВЯ-ЕКСПРЕС"
Fasad MasterГОЛОВНА - Пошук по категорії


НАЗВАПРИЗНАЧЕННЯВИРОБНИК / ПРОДАВЕЦЬ

BETONGRUND 310

BETONGRUND 310

Ціна:

Засіб призначений для ґрунтування бетонної поверхні під гіпсові штукатурки, а також всіх мінеральних основ під цементно-вапняні штукатурки. Грунтуючий засіб збільшує адгезію штукатурки з поверхнею, полегшує її нанесення і рівномірне висихання. Попереджає відшарування і розтріскування штукатурок, впливає на її міцність.

KREISEL

KREISEL

HAFTGRUND 300

HAFTGRUND 300

Ціна:

Засіб призначений для нанесення на мінеральні поверхні контактного шару, що збільшує сполучну силу між робочою поверхнею і свіжим розчином. Використовується також як добавка, яка покращує властивості розчинів, збільшує їх еластичність і стійкість, обмежує можливість появи подряпин і тріщин. Може наноситися на цементні стяжки, штукатурки, бетони, стіни з керамічної цегли і т.п. Використовується при нанесенні цементних і ангідридних стяжок, нівелюючих мас, шпаклювально-реставраційних розчинів і ін

KREISEL

KREISEL

HAFTGRUND-K 311

HAFTGRUND-K 311

Ціна:

Засіб призначений для ґрунтування всіх вологомістких, надмірно вбираючих і слабких основ під гіпсові штукатурки, клей для приклеювання гіпсокартонних плит і ангідридної стяжки. У випадку застосування під гіпсові штукатурки підвищує їхню адгезію з поверхнею і полегшує їхнє нанесення, забезпечує рівномірне висихання штукатурного розчину, попереджає відшарування і розтріскування штукатурки, поліпшує її міцність. У випадку застосування грунтуючого засобу в якості контактного шару під ангідридні стяж

KREISEL

KREISEL

PUTZGRUND 330

PUTZGRUND 330

Ціна:

Засіб призначений для остаточної підготовки поверхні перед нанесенням мінеральних, акрилових і мозаїчних декоративних штукатурок марки KREISEL. Регулює поглинаючу здатність поверхні і зменшує затрати штукатурної маси.

KREISEL

KREISEL

SILIKAT-GRUNDIERUNG 304

SILIKAT-GRUNDIERUNG 304

Ціна:

Засіб призначений для ґрунтування поглинаючої мінеральної поверхні, такої як: штукатурки, бетони і мінеральні малярські покриття, перед нанесенням силікатних фарб. Засіб не слід використовувати на органічних покриттях, наприклад на покриттях з дисперсійних (емульсійних) фарб, дереві і дерев'янистих матеріалах. Застосовується також як розчинник силікатних фарб.

KREISEL

KREISEL

SILIKAT-PUTZGRUND 331

SILIKAT-PUTZGRUND 331

Ціна:

Засіб призначений для остаточної підготовки поверхні перед нанесенням силікатних тонкошарових декоративних штукатурок марки KREISEL. Зв'язує запилені поверхні, регулює поглинаючу здатність поверхні і зменшує затрати штукатурної маси. Засіб не слід використовувати на органічних покриттях, наприклад на покриттях з дисперсійних (емульсійних) фарб, дереві і дерев’янистих матеріалах.

KREISEL

KREISEL

SILIKON-GRUNDIERUNG 305

SILIKON-GRUNDIERUNG 305

Ціна:

Засіб призначений для ґрунтування поверхні перед нанесенням силіконових фарб. Використовується, насамперед, для ґрунтування сильно або нерівномірно поглинаючих, запилених основ з достатнім навантаженням. Може наноситися на бетони, абсорбуючі кладки, цементні, цементно-вапняні, гіпсові штукатурки, гіпсокартонні плити і т.п. Застосовується також як розчинник силіконових фарб.

KREISEL

KREISEL

SILIKON-PUTZGRUND 332

SILIKON-PUTZGRUND 332

Ціна:

Засіб призначений для остаточної підготовки поверхні перед нанесенням силіконових тонкошарових декоративних штукатурок марки KREISEL. Регулює поглинаючу здатність поверхні і зменшує затрати штукатурної маси.

KREISEL

KREISEL

SISI-PUTZGRUND 333

SISI-PUTZGRUND 333

Ціна:

Засіб призначений для остаточної підготовки поверхні перед нанесенням силікатно-силіконових тонкошарових декоративних штукатурок марки KREISEL. Зв'язує запилені поверхні, регулює поглинаючу здатність поверхні і зменшує затрати штукатурної маси. Засіб не слід використовувати на органічних покриттях, наприклад на покриттях з дисперсійних (емульсійних) фарб, дереві і дерев’янистих матеріалах.

KREISEL

KREISEL

TIEFGRUND-LMF 301

TIEFGRUND-LMF 301

Ціна:

Засіб призначений для ґрунтування вбираючої поверхі зі звичайного і коміркового бетону (наприклад, газобетону), стін із цегли, бетонних блоків, з пустотілої цегли, штукатурок, гіпсових і гіпсокартонних плит перед нанесенням дисперсійних фарб, клейових розчинів, фінішних шпаклівок, приклеюванням керамічної плитки і шпалер, нанесенням основи для покриттів на підлозі і т.п

KREISEL

KREISEL

TIEFGRUND-LMH 303

TIEFGRUND-LMH 303

Ціна:

Засіб призначений для ґрунтування поверхні перед нанесенням дисперсійних фарб, клейових розчинів, поверхні підлоги і т.п. Застосовується для ґрунтування піщаних або крейдових основ, які піддаються розтріскуванню і потребують поліпшення вологостійкості. Може наноситися на бетони, кладки, стяжки, штукатурки, гіпсокартонні плити і т.п. Не слід використовувати препарат у випадках, коли можливий його контакт із вбудованими в поверхню матеріалами, які чутливі до розчинників (наприклад, пінопласт або б

KREISEL

KREISEL

TIEFGRUND-SG 302

TIEFGRUND-SG 302

Ціна:

Засіб призначений для ґрунтування поверхні зі звичайного і коміркового бетону ( газобетону), стін з цегли, бетонних блоків, з пустотілої цегли, штукатурок, гіпсових і ангідридних основ, гіпсокартонних плит. Засіб рекомендований для ґрунтування перед нанесенням дисперсійних фарб (наприклад, MULTIMAL), а також фінішних шпаклівок (гіпсових, вапняно-цементних, полімерних), приклеюванням керамічної плитки, шпалер і т.п

KREISEL

KREISEL

КНАУФ Spezialgrund

КНАУФ Spezialgrund

Ціна:

Грунтовка Spezialgrund

КНАУФ

КНАУФ

КНАУФ Тифенгрунд

КНАУФ Тифенгрунд

Ціна:

Грунтовка Тифенгрунд

КНАУФ

КНАУФ

Algizid

Algizid

Ціна:

Готовый к применению санирующий состав для пассивирования микроорганизмов на поверхностях, пораженных водорослями, мхом и грибками. Биоцидный состав Algizid может применяться также для предварительной обработки перед покраской.

КНАУФ

КНАУФ

Aton Sperrgrund

Aton Sperrgrund

Ціна:

Водная эмульсия с кварцевым песком для предварительной обработки гипсокартонных и гипсовых плит, прочных лакокрасочных покрытий на дисперсионной основе, а также минеральных основ, при работе с которыми следует учитывать изменение цвета в результате использования растворимых компонентов.

КНАУФ

КНАУФ

Atonol

Atonol

Ціна:

Atonol – изолирующая и защитная грунтовка белого цвета, не содержащая растворителей для обработки перед нанесением покрытий на основы внутри и снаружи зданий, при работе с которой следует учитывать изменение цвета в результате использования растворимых компонентов.

КНАУФ

КНАУФ

Aufbrennsperre

Aufbrennsperre

Ціна:

Грунтовка Aufbrennsperre представляет собой полимерную дисперсию с высокой щелочестойкостью, которая применяется для обработки сильно впитывающих поверхностей при внутренних работах перед нанесением гипсовых штукатурок. Грунтовка Aufbrennsperre снижает и выравнивает впитывающую способность поверхности. Концентрат разбавляется водой в зависимости от вида основы в соотношении от 1:1 до 1:3 ОЧ.

КНАУФ

КНАУФ

Betokontakt

Betokontakt

Ціна:

Применяется при внутренних работах, наносится на плотные, невпитывающие основания в качестве штукатурного адгезионного моста.

КНАУФ

КНАУФ

Форшпритцер

Форшпритцер

Ціна:

Предназначена для предварительной обработки оснований под штукатурку: шероховатого бетона с открытыми порами, очищенной старой и смешанной каменной или кирпичной кладки с высокой несущей способностью, кладки из бутового камня, легких строительных плит (ДСП) и пр.

КНАУФ

КНАУФ

Finol

Finol

Ціна:

Finol представляет собой пропитывающий состав на силиконовой основе, который, в силу малого размера молекул, глубоко проникает в обрабатываемую основу и обеспечивает водоотталкивающий эффект. При достаточной глубине проникновения и надлежащей обработке обеспечивает стойкость эффекта в течение около 5 лет. Возможно незначительное потемнение после дождя.

КНАУФ

КНАУФ

Grundol

Grundol

Ціна:

Применяется для укрепления поверхностей выветренных или шлифованных, однако сохранивших прочность известковых, известково-цементных, цементных и гипсовых штукатурок, шпаклевок и гипсовых плит перед нанесением последующих покрытий. Grundol связывает следы мела на покрытиях из дисперсионных красок, имеющих достаточную прочность и адгезию к основе.

КНАУФ

КНАУФ

Isogrund

Isogrund

Ціна:

Предназначена для предварительной обработки сухих, не содержащих пыли поверхностей штукатурок, например, LUP 222, Super Lupp, UP 210 и др. перед нанесением тонкослойных, декоративных, затираемых штукатурок, например, Noblo, RP 240, SP 260, Noblo Filz или Pico der Feine.

КНАУФ

КНАУФ

Minerol Fixativ

Minerol Fixativ

Ціна:

Minerol Fixativ применяется для разбавления силикатных красок, например, КНАУФ Minerol, КНАУФ Rotkalk Farbe E.L.F. и КНАУФ Silikatweiss E.L.F., а также в качестве грунтовки для укрепления поверхностей.

КНАУФ

КНАУФ

Neutrasit

Neutrasit

Ціна:

Предназначена для предварительной обработки сухих, не содержащих пыли поверхностей штукатурок, например, LUP 222, Super Lupp, UP 210 и др.перед нанесением тонкослойных, декоративных, затираемых штукатурок, например, Noblo, RP 240, SP 260, Noblo Filz или Pico der Feine. Также применяется в качестве грунтовки для снижения впитывающей способности комбинированных и гигроскопичных поверхностей, например, пористого бетона и пр., а также штукатурок, например, LUP 222, UP 210 и пр.

КНАУФ

КНАУФ

Optikontakt

Optikontakt

Ціна:

Адгезионный состав Optikontakt представляет собой универсальный минеральный адгезионный мост для гипсовых, известково-гипсовых и известково-цементных штукатурок на бетонных основаниях. Особенно эффективен при использовании на основаниях с высокой остаточной влажностью.

КНАУФ

КНАУФ

Putzgrund

Putzgrund

Ціна:

Применяется для предварительной обработки пористых и непористых оснований из бетона, цементных и гипсовых штукатурок, гипсокартонных плит и пр. перед нанесением декоративных штукатурок и шпаклевки Мульти-финиш.

КНАУФ

КНАУФ

Quarzgrund

Quarzgrund

Ціна:

Адгезионная грунтовка Quarzgrund с кварцевым наполнителем предназначена для предварительной обработки сухих, не содержащих пыли штукатурных оснований, например, LUP 222, Super Lupp, UP 210, UP 310, армирующих растворов SM700 Pro или Lustro, затертых гипсовых штукатурок MP 75 L, MP 75 Diamant, прочных покрытий на дисперсионной основе и др. перед нанесением тонкослойных, декоративных, затираемых штукатурок, например, Conni, Kati, Addi, Noblo, Noblo Filz, SP 260 или RP 240.

КНАУФ

КНАУФ

Spraykontakt

Spraykontakt

Ціна:

Применяется для внутренних работ при обработке преимущественно бетонных оснований с максимальной остаточной влажностью до 4% мас.

КНАУФ

КНАУФ

АКВАПАНЕЛЬ грунтовка внутренняя

АКВАПАНЕЛЬ грунтовка внутренняя

Ціна:

Применяется для улучшения адгезии плиточного клея или штукатурного (шпаклевочного) слоя к плитам АКВАПАНЕЛЬ Внутренняя, АКВАПАНЕЛЬ Наружная. Процесс применения включает следующие этапы работ. Подготовку поверхности. Нанесение грунтовки.

КНАУФ

КНАУФ
Реклама:Технічні рішення

Рекомендації по ізоляції скатного даху в два шари мінеральною ізоляцією URSA.

Звукоізоляція залізобетонного перекриття від ударного шуму

Рекомендації з монтажу плит URSA XPS при зведенні пласкої традиційної покрівлі

Правильный ремонт в новостройке: выбор напольных покрытий и дверей

Інструкції з монтажу мінеральної ізоляції URSA для звукоізоляції підвісної стелі.

Основа – це гарна підготовка

Паз-гребінь

Вказівки з монтажу теплоізоляції URSA при утепленні каркасних стін (Сталева або дерев'яна конструкція)

Міфи зовнішнього утеплення панельних будинків

Наружное утепление фасадов в Киеве от компании LUX-FASAD

Відео

Ceresit CX 5 Экспресс-цемент

Применение штукатурной смеси КНАУФ Ротбанд

Устройство наливных полов КНАУФ Флисэстрих

Применение штукатурной смеси КНАУФ МП-75

КНАУФ-Трибон

Штукатурка КНАУФ НР Старт и шпаклевка КНАУФ НР Финиш

Монтаж сухой стяжки основания пола КНАУФ-суперпол