Добавить фирму
Добавить акциюПодать объявление

ГЛАВНАЯ - НОВОСТИ


2019-12-08 - ДФСМЖБ

МОЖЛИВОСТІ ДЕРЖМОЛОДЬЖИТЛА ПРЕЗЕНТОВАНІ НА ФОРУМІ В КРАМАТОРСЬКУ

28 і 29 листопада в Краматорську на Донеччині відбувається форум «Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової держави», організований Донецькою і Луганською обласними державними адміністраціями, Міністерством розвитку громад і територій України, комітетом Верховної Ради з питань організації державної влади за підтримки Ради Європи.

Учасниками форуму є представники центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, депутати різних рівнів, експерти, міжнародні партнери.

Захід, що проводиться щороку починаючи з 2017 року, має на меті обговорення стану та перспектив реформи місцевого самоврядування в Україні загалом та в Донецькій та Луганській областях, європейського досвіду та стандартів.

Відкрили форум голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко, заступниця голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко і голова відділу Посольства Канади в нашій країні Ешлі Малруні. У дискусії щодо розвитку місцевого самоврядування взяли участь заступник міністра розвитку громад і територій України В’ячеслав Негода, народні депутати України Андрій Клочко, Віталій Безгін та інші промовці, виступи та коментарі яких зробили розмову фаховою та змістовною. Зокрема, заступник міністра нагадав про необхідність рухатися до досягнення Цілі 10.4 Програми діяльності чинного Уряду – «Українці мають комфортне і дешеве житло».

Одне з чільних місць серед тем, які обговорюються на цьогорічному форумі в Краматорську, належить питанню захисту прав внутрішньо переміщених осіб України. Одним з основоположних таких прав є право на достойне та стале житло. Про це неодноразово йшлося під час виступів у панельних дискусіях в рамках форуму.

Голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний виступив у рамках панельної дискусії «Захист прав внутрішньо переміщених осіб». Очільник Фонду зупинився на можливостях дієвого сприяння забезпеченню переміщених осіб житлом, якими володіє Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву як інструмент державної житлової політики.

Сьогодні діють 4 державні та 118 регіональних житлових програм, зазначив він. І лише у 23 з місцевих програм окремим рядком передбачена участь ВПО. Голова правління Державного фонду закликав органи місцевого самоврядування більш активно залучати переміщених осіб до своїх програм. Це такі самі громадяни, як і всі інші, і наявність сталого житла сприятиме інтеграції ВПО в нові громади та їх залученню до економічної діяльності.

«Завдяки підтримці міжнародних партнерів, зокрема, проекту Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень», нам вдалося достукатися до чиновників і три роки тому включити ВПО і учасників АТО як окремі категорії до державних житлових програм», - підкреслив керівник Фонду.

Саме фінансування з держбюджету є найбільш «вузьким місцем» у практичній реалізації житлової політики в Україні, сказав Сергій Комнатний. Фактичні обсяги коштів у останні роки становили десяту частину від заявленої установою потреби. Та сьогодні тут є позитивні зрушення. Завдяки активній позиції нових урядовців і депутатів парламенту вдалося збільшити на 500 млн грн фінансове забезпечення житлових програм з Державного бюджету України на 2019 рік. Кошти спрямовані на програму «Доступне житло» і нову програму житлового кредитування учасників АТО і переселенців, практичний етап якої почнеться у грудні цього року – після оприлюднення у встановленому у порядку документів, які регламентують її роботу.

Потребує невідкладного ухвалення як новий Житловий кодекс, так і ціла низка законів, які переведуть зазначену галузь в Україні на сучасні стандарти. Це задача, яку президент України Володимир Зеленський чітко визначив одним з пріоритетів діяльності Уряду на 2020 рік.

А вже сьогодні в Держмолодьжитлі діють онлайн-реєстрація для участі в програмах і відкриті реєстри, які усувають потенційні можливості впливу чиновника на реалізацію житлових програм.

Корисним досвідом під час панельної дискусії поділилися секретар Маріупольської міської ради Степан Махсма, напрямки руху до європейських стандартів у захисті прав ВПО окреслила Ганна Христова, керівниця проєкту Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень». Цікавими були і інші виступи.

Сергій Комнатний висловив сподівання, що напрацювання учасників форуму та кращі практичні кейси стануть у пригоді в процесі пошуку державною та місцевими владами України вірних відповідей на соціально-економічні потреби вимушено переміщених осіб.


ПРОЧИЕ НОВОСТИ

2021-04-19:

Мотоблок или культиватор - что лучше?

Мотоблок или культиватор - что лучше? Внешняя схожесть некоторых моделей двух этих сельскохозяйственных помощников может ввести в заблуждение неопытного пользователя. Не спешите ставить знак равенства между ними. Оба имеют ряд отличий, главным из которых является функциональное предназначение каждого. Что же касается других параметров: производительность, мощность, управление, стоимость, надёжность, — то тут тоже присутствует немало особенностей. Что ж, разберёмся подробнее в характеристиках обоих представителей и определим, какой же лучше. Мотоблок и культиватор: в чем основные отличия Стоит заметить, что разница между двумя агрегатами определяется функциональностью: мотоблок является самоходным видом транспорта, который предназначен для выполнения большого количества работ на земельном участке: перевезти груз, выполнить обработку земли, посеять урожай; культиватор

Читать полностью

2021-04-02: Steroidsshop

Станозолол: состав, инструкция по применению

Станозолол: состав, инструкция по применению У каждого атлета есть свое представление о том, как правильно пройти период сушки и получить качественную и упругую мускулатуру, о которой раньше приходилось только мечтать. Многие бодибилдеры пользуются для этого станозололом. Серьезные нагрузки, с которыми атлет сталкивается во время тренировок, предполагают использование спортивных добавок, которые способствуют повышению выносливости, силы и быстрому восстановлению. Если заказать станозолол на сайте проверенного интернет-магазина, то в достижении поставленных задач можно не сомневаться. Представленные в каталоге медикаменты обладают проверенной эффективностью, а их цена остается демократичной. Преимущества употребления станозолола атлетами Одним из глав

Читать полностью

2021-01-27:

Фонд «Бабий Яр»: история, цели, проекты

Фонд «Бабий Яр»: история, цели, проекты Неправительственная благотворительная организация Мемориальный центр Холокоста «Бабий Яр» создана международным сообществом меценатов с целью увековечивания памяти жертв нацистского режима в годы Второй мировой войны. Исторический контекст Трагедия Бабьего Яра, произошедшая в сентябре 1941 года, когда за два дня в урочище было расстреляно более 30 тысяч евреев, стала символом преступлений фашистов против человечества, нетерпимости по национальному, расовому и религиозному признакам, а также гонений за убеждения. Благотворительный фонд «Бабий Яр» намерен до 2026 года, когда будет отмечаться 85-летие трагических событий, создать современный музей, который принципиально по-новому осветит Холокост, будет призывом к миру и вкладом в развитие демократических ценностей. Исторический объект объединит историческую достоверность, актуальные научные методолог

Читать полностью

2020-07-16: Специализированная выставка «Белорусский дом»

С 29 по 31 октября в Минске пройдет 52-я международная специализированная выставка «Белорусский дом»

С 29 по 31 октября в Минске пройдет 52-я международная специализированная выставка «Белорусский дом» «Белорусский дом» —  это строительно-интерьерная выставка, которая на протяжении многих лет собирает в Минске компании строительной индустрии и отделочных материалов, проектных и интерьерных решений. Выставка аккумулирует белорусские и зарубежные компании строительного сектора: производителей и поставщиков строительных и отделочных материалов, архитектурные студии, проектные бюро, студии интерьера и дизайна. Выставка «Белорусский дом» —  это лучшая возможность для компаний заявить белорусскому рынку о себе, представить свои продукты

Читать полностью

2020-07-16: Отопление. Водоснабжение. Климат

С 29 по 31 октября 2020 года в минском Футбольном манеже пройдет выставка «Отопление. Водоснабжение. Климат»

С 29 по 31 октября 2020 года в минском Футбольном манеже пройдет выставка «Отопление. Водоснабжение. Климат» «Отопление. Водоснабжение. Климат» - это международная специализированная выставка, на которой широко представлено как  промышленное, так и бытовое оборудование: системы отопления, вентиляции, кондиционирования, водоснабжения, возобновляемой энергетики, инженерно-сантехнических систем, бассейнов, саун и аквадизайна. Участие в выставке —  это лучшая возможность заявить рынку о себе, презентовать свое оборудование, инструменты и услуги целевой аудитории, сформировать новые бизнес-контакты, привлечь инвестиции и заключить выгодны

Читать полностью

2020-07-09: Epson Europe B.V.

Текстильне виробництво стає цифровим та більш екологічним

Текстильне виробництво стає цифровим та більш екологічним Світова текстильна промисловість поступово переходить на цифровий друк. Так, глобальне впровадження цифрових рішень для текстильного друку досягне загальної вартості в понад 8 млрд дол. США до 2029 року. Своєю чергою цифрова модернізація текстильної промисловості вже сьогодні  призводить до зменшення викидів парникових газів на 53 кг CO2 та обсягів використання води на 27% на кожні 1000 м тканини. Щорічне світове виробництво тканини складає  десятки мільйонів кв. м, а тому цифровізація галузі зменшить викиди CO2 на сотні тон. Сучасні дослідження вказують на стрімку діджиталізацію світової текстильної промисловості. Cьогодні друкований текстиль складає близько п’ятої частини загального виробництва текстилю, а щодня друкується близько 15 млрд метрів тканини. Вже до 2029 року загальна вартість впроваджених цифрових рішень для т

Читать полностью

2020-07-07:

Как оформить займ на карту онлайн?

Как оформить займ на карту онлайн?  Нам не всегда удается прожить от зарплаты до зарплаты так, чтобы, в конечном итоге, итоговый бюджет за месяц показывал положительные значения. В таком случае, нужно будет подумать, как компенсировать перерасход. И основной вариант, о котором сразу же думают большинство людей – это кредит. Кредиты стали очень популярными еще в далеких 80-х на территории США, а сегодня, все большей людей на просторах стран СНГ начали интересоваться данной услугой. Многим из тех, кто был рожден в начале 90-х годов,  хотя раз в жизни приходилось воспользоваться услугами кредитования.  С тех пор, произошли существенные изменения, и, на сегодняшний день, появились другие финансовые организации и компании, помимо банковских учреждений, которые занимаются предоставление займов и кредитов для физически

Читать полностью

2020-03-28: ДФСМЖБ

ЖИТЛОВИЙ КРЕДИТ ЗІ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ ФОНДУ – ВІДНИНІ ПІД 10%

ЖИТЛОВИЙ КРЕДИТ ЗІ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ ФОНДУ – ВІДНИНІ ПІД 10% В Україні з’явилися іпотечні кредити під 10 відсотків річних. Сталося це завдяки рішенню Національного банку нашої держави продовжити зниження облікової ставки. Від 13 березня 2020 року розмір цієї ставки складає 10%. Попереднє зниження облікової ставки НБУ, до 11%, відбулося 31 січня ц.р. Нагадуємо, розмір облікової ставки Нацбанку безпосередньо впливає на відсоткову ставку за довгостроковим пільговим кредитом для будівництва (реконструкції) та придбання житла молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла. Розмір ставки за цими кредитами дорівнює обліковій ставці Національного банку України, яка діє на момент ухвалення рішення про надання кредиту. У разі сприятливого розвитку подій в нашій країні і за умови продовження реалізації реформ новим Урядом Нацбанк очікує зниження облікової ставки до 7% до к

Читать полностью

2020-03-26: КМР

Київрада надала орендарям комунального майна 50% знижку до 31 липня

Київрада надала орендарям комунального майна 50% знижку до 31 липня  Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати зменшили розмір орендної плати за користування комунальним майном. Відповідна знижка становить 50% і діятиме тимчасово до 31 липня 2020 року. Окрім того, якщо об’єкт оренди не використовується взагалі через обмежувальні заходи, пов’язані із запобіганням поширенню Covid-19, то орендарі комунального майна звільняються від оплати за договорами оренди також тимчасово до 31 липня. «Ми обіцяли і знайшли механізм, як зменшити фінансове навантаження на малий і середній бізнес, що працює у столиці. І який сьогодні найбільш вразливий у такий складний і для міста, і для країни час. Поки невідомо, коли завершаться обмежувальні заходи, і підприємці зможуть повернутися до звичного ритму роботи. І чи будуть завершені обмеження після 24 квітня. Поки про це рано говорити. Але ми сьогодні зробили серйозний жест підтримки

Читать полностью

2020-03-07: КБУ

ТУРЕЦЬКІ КОМПАНІЇ ГОТОВІ ДОПОМОГТИ УКРАЇНІ В ОНОВЛЕННІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ

ТУРЕЦЬКІ КОМПАНІЇ ГОТОВІ ДОПОМОГТИ УКРАЇНІ В ОНОВЛЕННІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ Відбулась робоча зустріч керівництва Конфедерації будівельників України (КБУ) та Союзу експортерів електрики та енергетики Туреччини (TEМ). «Україна цінує досвід турецьких будівників. Ми готові до взаємовигідного партнерства», - наголосив президент КБУ Лев Парцхаладзе. Він підкреслив, що зношеність вітчизняних електромереж більше 50%, тож у найближчі роки невідкладним стає завдання оновлення існуючих мереж та створення новітніх за найвищими сучасними стандартами. Член правління ТЕМ, головний виконавчий директор Emek Elektrik Зафер Арабул розповів про варіанти участі турецьких компаній у українських проєктах. «Наші компанії представляють весь спектр послуг. Є виробники обладнання, є підрядники з досвідом роботи на міжнародним ринках. Ми готові приймати участь в тендерах самі або у партнерстві з українськими компаніями. СЕЕТ – державне об’єднання,

Читать полностью

2020-03-07: КБУ

ДО ОСЕНІ 2020-ГО В УКРАЇНІ ЗАПУСТЯТЬ ПРОГРАМУ ДОСТУПНОЇ ІПОТЕКИ

ДО ОСЕНІ 2020-ГО В УКРАЇНІ ЗАПУСТЯТЬ ПРОГРАМУ ДОСТУПНОЇ ІПОТЕКИ Які кроки мають зробити уряд та бізнес, щоб іпотека стала дієвим інструментом для вирішення житлового питання та зростання української економіки, як захистити інвесторів, кредиторів, спростити правила акредитації забудовників і зробити прості та зрозумілі правила отримання іпотечного кредитування для громадян – обговорювали представники влади, бізнесу та професійних організацій на іпотечному форумі, що відбувся у Києві 4 березня. Президент Конфедерації будівельників України (КБУ) Лев Парцхаладзе визначив потрібні механізми та інструменти, для запуску успішної іпотеки в Україні: • зниження первинного іпотечного внеску з теперішніх 25% до 10%; • страхування житлових об'єктів; • відпрацювання механізму використання ЕСКРОУ рахунків; • при отриманні іпотеки потрібно орієнтуватися на дохід всієї родини; • створення умов захисту прав креди

Читать полностью

2020-03-07: Міністерство інфраструктури України

Укладено договір на проєктування нової злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту в м. Дніпро

Укладено договір на проєктування нової злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту в м. Дніпро Укладено договір з переможцем тендеру на проєктування нової злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту в м. Дніпро.  Мешканці регіону отримають можливість користуватись сучасним аеропортом. Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій сьогодні, 6 березня 2020 року. Міністр інфраструктури відзначив, що розвиток регіональних летовищ – завдання міністерства, яке покликано збільшити кількість українців, які користуються авіатранспортом: «Згідно базового сценарію розвитку аеропорту та аналізу ринку, авіаперевезення у 2023 році може скласти близько мільйона пасажирів, а у 2045 – понад 4 млн. пасажирів в рік». Проєктування об’єкту триватиме декілька місяців та після проведення відповідної експертизи розпочнеться будівництво важливого для регіону та країни інфраструктурного проекту. Переможцем тендеру на проєктув

Читать полностью

2020-02-24: Стройки в деталях

Как проверить квартиру перед покупкой

Как проверить квартиру перед покупкой Покупка квартиры — это процедура достаточно сложная, нужно знать множество нюансов, чтобы в итоге не остаться и без денег, и без жилплощади. Трудности бывают на всех этапах, но самый важный и ответственный из них — это когда предполагаемое жилье уже выбрана и в скором времени нужно заключать договор на ее приобретение. Однако в жизни все может оказаться не так просто: встречается множество трудных ситуаций, к которым человек не готов заранее и о которых зачастую даже не задумывается.   Какие могут быть трудные моменты при покупке квартиры, на которые обязательно стоит обратить свое внимание У нее может быть не один собственник, как утверждает продавец, а несколько. Наибольшая проблема будет заключаться в том случае,

Читать полностью

2020-02-23: Міністерство інфраструктури України

Україна має амбітні плани щодо розвитку національної транспортної інфраструктури та участі у міжнародній логістиці, – Владислав Криклій

Україна має амбітні плани щодо розвитку національної транспортної інфраструктури та участі у міжнародній логістиці, – Владислав Криклій Україна має амбіційні плани щодо розвитку національної транспортної інфраструктури та участі у міжнародній логістиці. Про це заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час виступу на саміті з морської та логістичної діяльності Qatar Maritime & Logistics Summit 2020 сьогодні, 18 лютого 2020 року, у м. Доха (Держава Катар). «Україна має амбітні плани щодо розвитку національної транспортної інфраструктури та участі у міжнародній логістиці. Сьогодні в Українській державі відбуваються безпрецедентні за масштабами і складністю процеси трансформації у всіх ключових сферах. Інфраструктура у фокусі уваги Президента України, Уряду та Парламенту. Ми почали впроваджувати системні реформи і наполегливо працюємо над створенням нового й ефективного механізму взаємодії як на державному та міжнародному рівнях, так і

Читать полностью

2020-02-03: ДФСМЖБ

2019 РОКУ 1647 СІМЕЙ ПРИДБАЛИ ЖИТЛО ЗА ПРОГРАМАМИ ДЕРЖМОЛОДЬЖИТЛА

2019 РОКУ 1647 СІМЕЙ ПРИДБАЛИ ЖИТЛО ЗА ПРОГРАМАМИ ДЕРЖМОЛОДЬЖИТЛА Третього лютого 2020 року голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний презентував Публічний звіт установи про виконану у 2019 році роботу та поінформував про плани на 2020 рік. «Наприкінці минулого року відбулися позитивні зрушення у фінансуванні житлових програм із Державного бюджету України, - зазначив Сергій Комнатний. – Сподіваємося закріпити цю тенденцію 2020 року. Наша мета – за три-п’ять років забезпечити доступним житлом не менш ніж 50 тисяч сімей за різними фінансово-кредитними механізмами. Над цим ми сьогодні працюємо». 2019 року основні показники роботи установи продемонстрували зростання. Кредитний портфель Фонду на початок 2020 року сягнув 1,63 млрд грн (роком раніше – 1,28 млрд грн). Загалом за увесь

Читать полностью

Реклама:
Реклама:Технические решения

Наружное утепление фасадов в Киеве от компании LUX-FASAD

Звукоізоляція залізобетонного перекриття від ударного шуму

Ароматний затишок кухні

Системы утепления: ошибки и последствия

Зроби це сам - Весняна метаморфоза

Парапетні сталеві газові котли

Рекомендації з монтажу плит URSA XPS при зведенні пласкої інверсійної покрівлі

Зроби це сам - Реставрація фасаду

Структура дымохода для частного дома

Канадська каркасно-панельна технологія «Екопан» оптимальне рішення для малоповерхового домобудування

Видео

Подвесной потолок из КНАУФ-листов П 112

Euro Window - Система комплексного оконного монтажа

Видео інструкції з монтажу горизонтального сайдингу «Альта-Профіль»

Фарбування шпалер фарбою Sniezka Nature

Монтаж сухой стяжки основания пола КНАУФ-суперпол

Теплоізоляція пласких дахів

Навісний вентильований фасад (НВФ), частина 1

Межкомнатные перегородки из КНАУФ-гипсоплит

Мультипор. Інструкція з проведення робіт

Як утеплювати скатну покрівлю 1