Добавить фирму
Добавить акциюПодать объявление

Технические решения

ГЛАВНАЯ - Технические решения


Рекомендації з монтажу плит URSA XPS при зведенні пласкої інверсійної покрівлі

  1. Внутрішнє опорядження стелі
  2. З/б плита покриття
  3. Похилоутворюючий шар
  4. Гідроізоляційний килим
  5. Плити з екструдованого пінополістиролу URSA XPS N-III
  6. Геотекстиль
  7. Дренажний шар
  8. Рослинний шар

 

У інверсійної покрівлі утеплюючий шар розташований над гідроізоляцією. Така конструкція дозволяє оберегти гідроізоляційний шар від руйнуючої дії ультрафіолетових променів, різких перепадів температури, циклів заморожування і відтавання, механічних пошкоджень. Також така конструкція не вимагає пароізоляції, що забезпечує збільшення терміну служби інверсійної даху в порівнянні з м'якою покрівлею.

У інверсійної покрівлі волога стікає у кількох шарах. Незначна кількість води просочується на стиках термоізоляційних плит до шару гідроізоляції, найбільша ж кількість води стікає по поверхні теплоізоляції. При інтенсивних опадах, вода стікає також по верхньому шару гравію. У процесі експлуатації даху, тала, або дощова вода через гравійний шар протікає вниз, проходить через фільтруючий матеріал, частково через стики між плитами утеплювача і стікає по гідроізоляції в водовідвідні пристрої.

Рекомендації з монтажу плит URSA XPS із екструзійного пінополістиролу:

Крок 1
Ізоляційні плити URSA XPS N-III і з екструдованого пінополістиролу укладаються в один шар на гідроізоляцію. Слід стежити за щільністю прилягання країв плит.

Крок 2
Мінімальний рекомендований ухил інверсійних покрівель становить 2%, для стікання води у водовідвідні пристрої.

Крок 3
Геотекстильний матеріал зменшує вплив ультрафіолетового випромінювання, а також додатково захищає ізоляційні плити.

Крок 4
На геотекстильному матеріалі укладається дренуючий шар гравію фракцією 16/32 мм, товщина якого повинна становити 5 см і повинна бути підібрана з поправкою на силу вітру. В якості альтернативи замість гравію можна використовувати бетонні плити, тротуарну плитку і т.п.

Крок 5
При транспортуванні і зберіганні плит повинні бути вжиті заходи, що забезпечують збереження від механічних пошкоджень, атмосферних опадів і сонячних променів.

Крок 6
Конструкція інверсійної крівлі дозволяє використовувати її як експлуатованої, на якій можна засмагати, поставити стіл і стільці, посадити траву або влаштувати квітник.

http://www.ursa.ua/ru-ru/construction-solutions/ploskie-krishi-s-inversionnoy-krovley/pages/recomendacii-po-montaju.aspx

Реклама: