Добавить фирму
Добавить акциюПодать объявление

ГЛАВНАЯ - НОВОСТИ


2021-06-04 - Door Service

Стандартні розміри отворів для дверей

Вхідні та міжкімнатні двері – це в першу чергу функціональна деталь будинку чи квартири, а не просто прикраса фасаду або інтер'єру. Щоб двері виконували свою основну функцію важливо, щоб всі елементи конструкції були встановлені у відповідності до проектних вимог та поєднувалися між собою за розміром.

В нашому матеріалі ми зібрали для вас всю корисну інформацію про розміри дверних отворів, а дізнатися більше про правильний підбір якісні вхідні двері від українського виробника можна на сайті Door Service.

Стандартні розміри вхідних дверей та отворів для багатоквартирних будинків

У багатоквартирних будинках розміри отворів під вхідні двері регламентуються будівельними нормативами і залежать в першу чергу від матеріалу стін і габаритів сходової клітки. У монолітно-каркасних новобудовах діють наступні стандарти розмірів вхідних дверей – висота варіюється від 1950 до 1980 міліметрів, а довжина – від 740 до 760 міліметрів. У цегляних будівлях стандарт довжини і висоти відрізняється. Висота дверних отворів зазначається в межах 2050-2100 міліметрів, а довжина - 880-920 міліметрів.

У будівлях старого типу дверні отвори робили з розрахунком, що вхідні двері в квартиру матимуть одне полотно. Габарити під дверну коробку були наступними: висота - від 2040 до 2600 міліметрів і довжина – від 830 до 960 міліметрів. У типових дев'ятиповерхівках 70-х років минулого століття висота вхідних отворів для дверей досягала 2550 міліметрів, а довжина - 1250.

Для цегляних п'ятиповерхових будинків «хрущовок», які зводили в 1950-х – 1980-х роках довжина і висота вхідного отвору для дверей становили 76 і 198 сантиметрів, а в панельних будинках такого ж типу - 80 і 200 см відповідно.

За європейськими стандартами розмір вхідних дверей становить 840Х2032 міліметрів.

Стандартні розміри вхідних дверей та отворів для приватних будинків

Для приватних будинків немає особливих встановлених стандартів для розміру вхідних дверей, оскільки кожен окремий будинок може бути побудований за індивідуальним проектом. Досвідчені майстри та будівельники рекомендують виходити від мінімально допустимого значення висоти в 1900 міліметрів та довжини – 80 міліметрів.

Деякі архітектурні проекти передбачають встановлення широких вхідних груп з подвійними дверями. В такому випадку варто запам’ятати, що довжина отвору не має перевищувати 2000 міліметрів. В іншому випадку доведеться встановлювати додаткові опори.

Поради щодо виконання замірів дверних отворів

Щоб правильно виміряти висоту отвору для дверей, обирайте приміщення в якому вже є підлогове покриття. Проміжок між підлогою та полотном дверей за стандартом має бути не більше 1-2 сантиметрів, але не менше 3-5 міліметрів. Отже висоту міряють від підлоги до верхньої точки отвору з двох сторін, щоб виміри були точними. Так само треба виміряти розмір довжини дверей у двох точках – зверху і знизу. Ширина вимірюється від краю однієї стінки до краю іншої.

Пам’ятайте, що за стандартами між коробом і стіною мають залишитись проміжки в 10-15 міліметрів з кожної сторони.

Співвідношення значень дверних отворів до розміру самих дверей наступне:

  • Для отвору 208Х88 см розмір дверей має бути 205Х85 см.
  • Для отвору 210Х100 см розмір дверей має бути 207Х97 см.
  • Для отвору 210Х92 см розмір дверей має бути 207Х89 см.

 

Якщо ви вирішили розширити габарити отвору для вхідних дверей, то робити це треба лише з дозволу відповідних служб, оскільки такі дії без оцінки професіоналів можуть спричинити деформацію стін.

 

Щоб не помились у розрахунках, краще за все довірити місію проведення замірів та підбору розмірів вхідних дверей професіоналам.


НОВОСТИ КОМПАНИЙ

2021-07-30: «ВиЯр»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму «ВиЯр»

«ВиЯр»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму «ВиЯр»Компания «ВиЯр» предлагает всё для изготовления мебели и обустройства интерьера: плитные материалы, фасады, фурнитуру, наполнение, напольные покрытия и кухонную технику. Для материалов можно заказать услуги по обработке – порезку, фрезеровку, кромкование, сверление. В компании замкнутый цикл производства деталей – клиенты получают уже готовые полуфабрикаты, которые остается только собрать.  Шоу-румы «ВиЯр» – это просторные залы со стендами, бесплатными образцами продукции и механизмами, которые можно сразу проверить в действии. Чтобы посетителям было удобно знакомиться с товарами, в залах есть информационные табло и QR-коды. И, конечно, консультанты всегда ответят на вопросы.  Онлайн-сервисы, доставка, полный спектр услуг, собственные бренды, обучающие проекты – «ВиЯр» делает производство мебели легким и комфортны

Читать полностью

2021-07-22: Домовенок2000

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Домовенок2000

Домовенок2000

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Домовенок2000 Вже багато років компанія Domovenok2000 займається продажом рулонних жалюзі, тканевих ролет різних типів. Одні із популярних видів це ролети День Ніч, блекаут. На сайті представленна велика кількість тканин в різних кольорах. Завжди в наявності готові розміри. Якщо Ви з іншого міста, це не проблема, відправляємо транспортними компаніями по Україні з оплатою при отриманні.

Читать полностью

2021-07-21:

Як вибрати якісну цеглу для будівництва?

Як вибрати якісну цеглу для будівництва? Історія використання такого будівельного матеріалу, як цегла налічує вже 4 тисячі років. За такий величезний період було придумано сотні різновидів та видів кладки. А сьогодні вона широко використовується для зведення будинків різного типу та складності, а також оздоблення фасадів. Особливості сучасної цегли та її характеристики Інтернет-магазини можуть запропонувати покупцям величезний асортимент матеріалів, який складається із більш ніж 15 тисяч різновидів, що відрізняються між собою відтінком, формою, а також габаритами, фактурою і технічними характеристиками. Найбільш популярними видами вважають глиняні та силікатні вироби.

Читать полностью

2021-07-20: Е-заряд

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Е-заряд

Е-заряд

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Е-зарядКомпания "Е-заряд" занимается как продажей домашних зарядных станций, так и установкой общественных зарядных комплексов в популярных заведениях города Сумы и области.   Портативная станция Single позволяет заряжаться в любом месте, от обычной розетки, с той же мощностью, с которой позволяет сеть. У вас есть возможность вручную регулировать мощность от 1кВт до 19 кВт и заряжать любой электромобиль. Компактное водонепроницаемое устройство можно брать с собой и пользоваться им когда угодно и где угодно.   I-Station-это новая генерация зарядных станций от AutoEnterprise. В данной станции собраны лучшие решения в области силовой электроники и дополнены современным дизайном.

Читать полностью

2021-07-19: AltekMebel

Основные правила выбора мебели в детскую комнату

Основные правила выбора мебели в детскую комнату Выбор мебели в детскую комнату — достаточно сложный вопрос, успешное разрешение которого предполагает необходимость учета множества различных нюансов. С одной стороны, такие предметы интерьера должны быть функциональными и привлекательными, а с другой — абсолютно безопасными. Это накладывает определенные ограничения на подбор мебели. В целом современный рынок предметов интерьера для детских комнат представлен широким ассортиментом продукции, что обеспечивает возможность подбора изделий для мальчиков и девочек с учетом габаритов, планировки и прочих особенностей помещений. В продаже имеются как полноценные гарнитуры, так и отдельные шкафы, столы, кровати и т. д. При этом наиболее рациональным выбором считается детская мебель из дерева. Она обладает множеством различных преимущ

Читать полностью

2021-07-16: Магазин сантехніки Буй

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Магазин сантехніки Буй

Магазин сантехніки Буй

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Магазин сантехніки БуйBUI - интернет-магазин и сантехники на любой вкус. Мы создавали наш интернет-магазин, чтобы Вам было удобно выбрать сантехнику которая подойдет именно для Вашего интерьера и осуществит самую изысканную задумку.

Читать полностью

2021-07-15: ООО Фортмедика

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО Фортмедика

ООО Фортмедика

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО ФортмедикаКомпания специализируется на поставках современного медицинского оборудования, расходных материалов и инструментария от ведущих производителей Европы.   Почему стоит работать с нами?   Комплексные поставки медицинского оборудования и мед. изделий. Широкая номенклатура товаров - более 3000 наименований товара на складе. Спонсорская поддержка наших партнеров и агентов. Поиск товаров по запросу клиента. Гибкие условия сотрудничества для оптовых покупателей.

Читать полностью

2021-07-15: Kamiria Glasses

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Kamiria Glasses

Kamiria Glasses

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Kamiria GlassesСолнцезащитные очки и оправы - это не просто стильный элемент вашего имиджа, но и необходимость. Мы, как никто другой, знаем, насколько важно для вас подобрать стильные очки, ведь именно этим мы занимаемся.   В нашем интернет-магазине очки - исключительно брендовые, коллекционные и винтажные. Мы тщательно изучаем историю каждого бренда, находим самые интересные коллекции солнцезащитных очков и оправ, и затем приступаем к поиску. Как настоящие детективы, мы проводим расследование, находим интересные пары очков и выкупаем их, чтобы затем представить вашему вниманию. Иногда нам приходится пересечь полмира, чтобы вы смогли купить оригинальную пару очков в нашем магазине солнцезащитных очков в Нью-Йорке. Мы тесно связаны с коллекционерами, мы бываем на закрытых распродажах брендов - везде, где можно найти старинные или современные редкости, мы частые гости.  

Читать полностью

2021-07-14: Рефреол, ООО

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Рефреол, ООО

Рефреол, ООО

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Рефреол, ООО   Мы являемся официальными дистрибьюторами текстильных воздуховодов FabricAir (Литва) для систем вентиляции, кондиционирования, отопления, приглашаем Вас к сотрудничеству. ТЕКСТИЛЬНЫЕ ВОЗДУХОВОДЫ FABRIC

Читать полностью

2021-07-14: Рефреол, ООО

Отличия металлических воздуховодов от текстильных для систем вентиляции

Рефреол, ООО

Отличия металлических воздуховодов от текстильных для систем вентиляцииЧем же текстильные воздуховоды лучше металлических систем? 1. Использование ткани для систем воздуховодов позволяет сэкономить от 30% до 70% от общих установленных затрат по сравнению со стоимостью металлических воздуховодов без ущерба для качества или гибкости в дизайне. 2. Благодаря воздухопроницаемости ткани можно распределить воз

Читать полностью

2021-07-06: Baskon

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Baskon

Baskon

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Baskon  Компания "BASKON"

Читать полностью

2021-07-06: Z220

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Z220

Z220

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Z220z220 — активно развивающийся интернет магазин электроники, бытовой техники, одежды и аксессуаров, с обширным каталогом продукции по приемлемым ценам. Наша задача — сделать покупателя намного счастливее, предоставив широкий выбор продукции с удобной навигацией по сайту. Каждая позиция в каталоге тщательно отобрана и проверена, чтобы вы были уверены в качестве и надежности приобретения.  

Читать полностью

2021-06-30: ТМ Ялинка Тернопіль

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТМ Ялинка Тернопіль

ТМ Ялинка Тернопіль

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТМ Ялинка ТернопільЗаймаємося виготовленням новорічних прикрас, прикрашанням будинків, або прибудинкових територій. Вуличним освітленням з якісних матеріалів з захистом від Дощу/Снігом/Сильного вітру. Великих вуличних або інтер`єрних штучних Ялинок. Виготовленням різноманітних фотозон для весіль які використовують Ресторани/Готелі

Читать полностью

2021-06-30: ФОП Єремка Віталій Вікторович

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ФОП Єремка Віталій Вікторович

ФОП Єремка Віталій Вікторович

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ФОП Єремка Віталій ВікторовичОбладнання для систем водопостачання, опалення та каналізації — сантехніка провідних виробників. Каналізація; Металопластикові труби та фітинги; Поліпропіленові системи; Системи поливу, водопроводу та газопостачання; Системи PEX; Труби та фітинги зі сталі та чугуна; Труби та фітинги з латуні та міді; Запірнорегулююча арматура; Котли та бойлери; Водонагрівачі; Насосне обладнання; Радіатори, конвектори, рушникосушарки; Ізоляційні матеріали; Системи фільтрації; Розширювальні баки; Лічильники води та тепла; Вимірювальні прилади; Електричні системи обігріву; Сонячні та геотермальні системи; Мідь для кровлі та фасадів; Гнучка підводка та трубки; Змішувачі, крани, душові лійки; Сифони; Ін

Читать полностью

2021-06-30: ТОВ "Елітбуд-М"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ "Елітбуд-М"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ "Елітбуд-М"Ремонт объектов под ключ в Киеве. Цены ниже рыночных на 20 %. Выполняем любые виды строительных и отделочных работ, монтажа. Делаем качественную уборку объекта перед сдачей, вывозим строительный мусор. Расчет стоимости за 2 часа после обращения.

Читать полностью

Реклама:
Реклама:Технические решения

Основные сферы применения пенополистирола в соответствии с гармонизированными европейскими нормами производства

Кладка блоків

Види, переваги та недоліки твердопаливних котлів.

Вода чи антифриз?

Подарунок домашньому улюбленцю

Канадська каркасно-панельна технологія «Екопан» оптимальне рішення для малоповерхового домобудування

Ідеально рівна стеля

Тепла підлога

Мокрое утепление фасада пенополистиролом

Полезные советы при покраске поверхностей

Видео

Навчальний фільм по застосуванню готової кольорової фарби Śnieżka Nature

Подвесной потолок из КНАУФ-листов П 112

Устройство наливных полов КНАУФ Флисэстрих

Фільм про технології виробництва полістиролу, що спінюється Alphapor

Монтаж софітів

Підготовчі роботи з монтажу сайдингу «Альта-Профіль»

Монтаж сухой стяжки основания пола КНАУФ-суперпол

Перший ряд блоків YTONG

Монтаж облицювання фасаду. Правила

TYTAN Professional 65 Пена профессиональная зимняя