Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - АСОЦІАЦІЇ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ - Асоціація Підприємств Скляної Промисловості "Скло України"


Асоціація Підприємств Скляної Промисловості "Скло України"
Назва фірми (ПІБ для ФОП): Асоціація Підприємств Скляної Промисловості "Скло України"
Сайт фірми:http://www.sklo.kiev.ua/
E-mail фірми:office@sklo.kiev.ua
Телефон фірми:(044) 501 90 44; (044) 430 35 58
Адреса фірми:вул. Новозабарська 2/6, м. Київ, 04074, Україна

Асоціація Підприємств Скляної Промисловості "Скло України" створена 10 листопада 1997 року. Це громадська організація, що об'єднала українських виробників склотари, листового скла, скляного посуду, художнього скла, а також постачальників устаткування, матеріалів і послуг для скляної промисловості.

     Завданням Асоціації є постійна координація зусиль всіх об'єктів господарської діяльності пов'язаних із виробництвом скловиробів, створення сприятливого законодавчого клімату в державі та представлення інтересів своїх членів в органах державної та місцевої  влади.

     Членами АПСП «Скло України» є майже 60 українських і іноземних підприємств, що працюють в скляній галузі.

Основними напрямками діяльності у відповідності до мети Асоціації є:

·  Встановлення та розвиток професійних інформаційних зв’язків підприємств, діяльність яких пов’язана зі скляною промисловістю через їх участь у загальних заходах;

·  Поліпшення на базі науки та техніки виробничого досвіду необхідного для розвитку вітчизняної скляної промисловості;

·  Підвищення професійного рівня фахівців, організація заходів для поліпшення підготовки професійних кадрів для скляної промисловості;

·  Впровадження програм – досліджень у плани робот відповідних профілюючих кафедр, направлених на вивчення та рішення проблем виробництва та технологій скляної промисловості на конкурсній основі;

·  Самостійна чи спільно з іншими організаціями розробка програм і планів розвитку скляної галузі, надання своїх пропозицій до відповідних органів та участь у підготовці нормативно-правових документів;

·  Надання допомоги у створенні і реалізації інвестиційних проектів.

            Асоціація була створена за ініціативою п’яти підприємств. Сьогодні це майже 60 членів асоціації, в тому числі заводи, що займаються виробництвом скловиробів, підприємства пов’язані з переробкою скла, наукові організації. Також ми тісно працюємо з Федерацією роботодавців України, налагоджено взаємодію з національною об'єднаною радою підприємств  скляної промисловості "Стеклосоюз России" та іншими.

             Зі своїми членами ми  постійно працюємо щодо надання необхідної інформації з метою здійснення моніторингу ринку, необхідного для прийняття рішення з проведення антидемпінгових розслідувань і встановлення певних квот на імпорт скловиробів. Важливим є й те, що ми  стаємо на захист скляної промисловості в цілому, а не окремих членів асоціації.

       Алеж головна проблема, якою займається АПСП – це гармонізація  українського  законодавства в  інтересах скловиробників та відповідно до вимог СОТ.  

         Також ми впровадили систему централізованої підготовки кадрів. Співпрацюємо з профільними кафедрами інститутів, допомагаємо їм випускати спеціалізовану літературу, беремо студентів на виробничу практику. За нашою ініціативою Міністерство освіти і науки затвердило відповідну навчальну програму. Створено коледж, який готує таких спеціалістів для склозаводів. Розглядається можливість відкриття майстерні, для збереження школи-майстрів Київського заводу художнього скла, колекція якого нараховує понад 4 тисячи екземплярів. Впровадились іменні стипендії для кращіх студентів вузів щодо підготовки фахівців скла.

   Галузь інтенсивно розвивається, збільшується виробництво продукції. З метою задоволення зростаючих вимог підвищення рівня сервісу й якості проводиться реконструювання існуючого виробництва та будівництво нових потужностей. Більша частина проектів інвестується як міжнародними фінансовими установами, так і вітчизняними.

Як визнання досягнень галузі Указом Президента в Україні встановлено професійне свято – День скловиробника, яке прийнято відзначати щорічно 19 листопада; також засновано Почесну Відзнаку Президента АПСП «Скло України» «Кращому працівнику скляної галузі України».

      Для популяризації скляної галузі і для поліпшення роботи підприємств, пов'язаних зі склом, Асоціація заснувала WEB-сторінку АПСП «Скло України», разом із видавництвом «Світ Успіху» видала книгу із серії «Майстри своєї справи «Скло України» та дайджест «Скло&Світ».

     Асоціація дбає про майбутніх фахівців скляної галузі, саме тому для них було видано навчальний посібник для студентів, інженерно-технічних працівників і науковців, що спеціалізуються в галузі технології скла і склокристалічних виробів.

     Керівництво Асоціації також не забуває і про відпочинок, тому постійно проводяться турніри з більярду та футболу, змагання з рибної ловлі між командами підприємств-членів АПСП «Скло України».

      Асоціація постійно взаємодіє з державними органами і громадськими організаціями, включаючи Міністерство промислової політики, Федерацію Роботодавців України, Союз Промисловців і Підприємців України, а також з міжнародними організаціями, включаючи Національну Об'єднану Раду підприємств скляної промисловості «Стеклосоюз Росії» (Москва), Постійний Комітет Європейської Скляної Промисловості (Брюссель) та ін.

     АПСП «Скло України» запрошує до співпраці українські і зарубіжні підприємства, організації і фірми, зайняті в скляній галузі.

      Членом Асоціації може стати будь-яка зацікавлена організація, що зайнята в скляній галузі, визнає Статут АПСП «Скло України» і що оплачує членські внески.
Реклама:Технічні рішення

Сферы применения пенополистирола

Теплоизоляция подвалов

Как подготовиться к отопительному сезону

Що таке вентиляція

Парапетні сталеві газові котли

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска стен и потолков

О чем нам расскажет маркировка на пенополистирольніх плитах?

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска металлических поверхностей

Системы утепления: ошибки и последствия

Зроби це сам - Весняна метаморфоза

Відео

Штукатурка КНАУФ НР Старт и шпаклевка КНАУФ НР Финиш

Герметизация кровли и водостока с TYTAN Professional

Як утеплювати скатну покрівлю 2

Межкомнатные перегородки из КНАУФ-гипсоплит

Каркасні перегородки. Акустичні процеси в конструкції

Стіни фундаменту YTONG

КНАУФ-Трибон

Монтаж систем КНАУФ-Теплая стена

Скатний дах. Теплофізика

Фільм про технології виробництва полістиролу, що спінюється Alphapor