Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2017-10-12 - Далгакіран

Використання градирень в промисловості

Багато виробничих процесів, де в контурах охолодження циркулює вода, потребують своєчасного відведення тепла. Для незначного охолодження води (на 5-15 °C) застосовуються градирні. Це один з найбільш популярних типів периферійного промислового обладнання.

Придбати градирню, де охолодження води проходить під впливом атмосферного повітря більш низької температури, пропонує компанія «Далгакіран». Тут реалізують градирні «Ангара», в яких повітря нагнітається вбудованими вентиляторами.

Особливості градирень «Ангара»

Для об'єктів промисловості пропонують пристрої охолодження відкритого і закритого типу. Мокрі градирні цієї торгової марки набагато ефективніше відводять теплову енергію, мають високий ККД, в порівнянні з масивними баштовими конструкціями. Закриті установки повністю зберігають весь обсяг охолоджувальної рідини в системі.

Градирні випаровувального типу від «Далгакіран» відносяться до обладнання швидкого монтажу. Вони збираються на виробничому майданчику «ERBAY» модульно-вузловим методом. Для опрацювання невеликого обсягу води вистачить одного агрегату, а для великих виробничих об'єктів використовують секції з декількох градирень, встановлених в єдину систему. Вони можуть працювати незалежно (наприклад, для охолодження декількох водяних контурів).

Вентиляторне холодильне обладнання характеризується:

  • простотою і надійністю конструкції (корпус, захищений від корозії, резервуар оборотної води з наповнювачем зі спеціальними розпилювачами, модуль мінімізації виносу теплоносія з контуру охолодження);
  • високою якістю компонування всіх механізмів;
  • низькою акустичною та вібраційною активністю;
  • вартістю, підкріпленою якістю.

Варіативність вибору

Справитися з питанням охолодження на виробництві можна по-різному. Тому підбирати технологію зниження температурного фону, тип обладнання потрібно відповідно до обсягу охолодження в заданий часовий період і показників швидкості охолодження.

Вентиляторні градирні на сайті https://dalgakiran.ua представлені двома категоріями:

  • Прилади потужністю 105,2-1388,4 кВт з двостороннім розташуванням радіаторних вентиляторів. Охолоджується рідина на 5-10 ° C. Працює без вібрації і шуму;
  • Пристрої потужністю 27тис-700тис ккал/ч з модулем мінімізації виносу води.

Продукція сертифікована, повністю відповідає міжнародним нормам екологічної безпеки (ISO 9001: 2000, TUV, TSE) і директивам ЄС (89/336 / ЕЕС, 98/37 / EC, 97/23 / ЄС, 73/23 / ЄЕС)

Ви можете підібрати градирні потрібної комплектації і продуктивності за прийнятною ціною, адже обладнання поставляється безпосередньо від виробника. У представництвах компанії (у всіх великих містах України) завжди в наявності змінні деталі і запасні комплектуючі на куплені пристрої. Це гарантує своєчасне реагування на будь-які поломки і збої в роботі системи.

Майстри «Далгакіран» оперативно виїжджають на об'єкт виклику, усувають поломки будь-якої складності. Ці послуги входять в спектр гарантійного пакета, який надається всім клієнтам на рік після придбання обладнання. У вартість пристроїв входить виїзд фахівця на об'єкт, монтаж, налагодження і запуск градирні, навчання персоналу навичкам поводження з холодильним агрегатом.

Просте рішення нестандартних завдань

Фахівці «Далгакіран» готові розробити унікальні пропозиції по максимально раціональному облаштуванню промислових об'єктів якісними системами охолодження. У разі замовлення не моноблочних пристроїв, майстри виконають монтаж обладнання на зазначеному замовником об'єкті, запропонують дієвий план повного або часткового переоснащення виробництва для більш енергозберігаючого та ефективного охолодження.

Професіонали підберуть потрібну серію і тип градирні відповідно до ваших вимог, особливостей виробництва і бажаних результатів. Всі поставки здійснюються в чітко обумовлені терміни без затримок. Товар йде прямо від виробника в будь-який куточок нашої країни.


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2018-04-19: ООО Альбатрос Строй

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО Альбатрос Строй

ООО Альбатрос Строй

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО Альбатрос СтройАльбатрос Строй это производственное предприятие направленное на строительство из легких стальных  тонкостенных конструкций. Не первый год на рынке мы занимаем лидируещие позиции по производству быстромонтируемых зданий. Также одним из основных видов деятельности это производство фасадных касет и их монтаж.

Читати повністю

2018-04-19: Евростандарт

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Евростандарт

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ЕвростандартКомпания «Евроформат» занимается продажей энергоэффективных товаров с 2013 года. Мы – молодая перспективная компания, которая стремится предоставить своим покупателям качественный и полезный товар

Читати повністю

2018-04-18: Интернет магазин shop-santehnika.com

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет магазин shop-santehnika.com

Интернет магазин shop-santehnika.com

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет магазин shop-santehnika.comОфициальный интернет-магазин shop-santehnika.com создан 2015 году, является официальным логистическим партнёром компаний GROHE, RAVAK, DURAVIT. Наша продукция обладает выдающимся качеством. Все изделия, а также их компоненты, подвергаются многочисленным тестам на прочность, качество работы и безупречность внешнего вида. Наши испытания — самые строгие в отрасли, и каждый продукт, прежде чем попасть в продажу, блестяще их проходит.

Читати повністю

2018-04-17: Керамопласт

Стартовала акция по продаже керамопласта «черепица» черного цвета по цене ниже рыночной

Керамопласт

Стартовала акция по продаже керамопласта «черепица» черного цвета по цене ниже рыночнойХотите купить кровельный материал по цене ниже рыночной? У вас появился уникальный шанс! С 17 апреля Херсонский завод по производству керамопласта запускает весеннюю акцию: кровельные листы с профилем «черепица» по цене всего 260 грн. за лист! Это на целых 50 грн. ниже прежней цены в 310 грн. за кровельный лист. Акционное предложение касается не всех листов керамопласт «черепица». В акции участвуют кровельные листы только черного цвета. На кровельное покрытие остальных цветов остается прежняя цена. Технически

Читати повністю

2018-04-17: Интернет магазин сантехник Santeh Market

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет магазин сантехник Santeh Market

Интернет магазин сантехник Santeh Market

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет магазин сантехник Santeh MarketИнтернет-магазин сантехники который занимается продажей сантехники в Украине

Читати повністю

2018-04-14: Брама Маркет

Ролетні гаражні ворота від перевірених європейський виробників. Що пропонують у 2018 році brama-market.lviv.ua?

Ролетні гаражні ворота від перевірених європейський виробників. Що пропонують у 2018 році brama-market.lviv.ua? Бюджетний варіант замість секційних воріт Клієнти прагнуть до того, щоб купити якісні та недорогі системи для гаражного приміщення. Для установки ролет вивчіть, який у вас тип отвору, чи є під'їзд до гаражу, інші питання. Але якщо ви підшукуєте інше рішення, то ми запропонуємо відкатні, промислові системи, гаражні ролети, автоматичні складні ворота. За наші послуги виміру проєму ви не платите, салони в кожному обласному центрі – Рівне, Львів, Тернопіль. Технічні характеристики ролет в гараж європейських виробників Hormann, Ryterna, Doorhan, Alutech Ролети - надійний і бюджетний захист для приміщення вашого гаража. Сертифікований продукт, який перед реалізацією проходить всі ета

Читати повністю

2018-04-14: “Шнейдер Електрік Україна” ТОВ

Технологии опережают время: итоги Инновационного саммита Schneider Electric

“Шнейдер Електрік Україна” ТОВ

Технологии опережают время: итоги Инновационного саммита Schneider Electric Киев, 12 апреля 2018 г. — Компания Schneider Electric, мировой эксперт в управлении энергией и автоматизации, собрала ведущих мировых экспертов на Инновационном саммите, который прошел в Париже в апреле. Мероприятие было приурочено к знаменитому Парижскому марафону, титульным спонсором которого по традиции является Schneider Electric. Саммит собрал более 5000 гостей для обсуждения будущего цифровой экономики и энергетического менеджмента. В Инновационном хабе гостям саммита представили самые передовые решения Schneider Electric для различных отраслей. «Цифровизация экономики стала мощнейшим драйвером преобразований всего мира. Технологии, такие как Интернет вещей, искусственный интеллект и аналитика больших данных, сегодня позволяют компаниям становиться более эффективными, инновационными и конкурентоспособ

Читати повністю

2018-04-13: Завод Ворот

Как изготавливают откатные ворота Alutech в Одессе? Узнайте все тонкости от завод-ворот.in.ua

Как изготавливают откатные ворота Alutech в Одессе? Узнайте все тонкости от завод-ворот.in.ua Гаражные и рулонные ворота для гаража Пытаетесь подобрать для гаражного помещения наиболее подходящие ворота? Ознакомьтесь с ассортиментом ворот, что есть на сайте, это могут быть не только системы Алютех, но и ворота Doorhan, Ryterna, Wisniowski. Эти ворота изготавливаются на заводах европейского уровня, продукт перед поступлением в продажу тестируется на стендах для того, чтобы вы получили только безопасный проверенный продукт. Мы изготовим сдвижные ворота, если вы имеете нестандартные гаражные параметры, и ваше отверстие не предусматривает установки стандартного размера. Однако здесь есть определенный нюанс: если гаражное помещение вообще имеет небольшой подъезд, отверстие прямоугольного типа, скошенные края, то лучше пользоваться роллетными воротами. Так, они не держат тепло, имеют тонкие ламели, однако они

Читати повністю

2018-04-04: Ванны24 - интернет магазин сантехники

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Ванны24 - интернет магазин сантехники

Ванны24 - интернет магазин сантехники

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Ванны24 - интернет магазин сантехникиVanny24 - интернет магазин сантехники. Vanny24 - это компания с огромным опытом выбора качественной сантехники. Мы выбираем для Вас только лучшее.

Читати повністю

2018-04-03: Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

ТМ Śnieżka здобула статус «Абсолютного Фаворита Успіху – 2017»

Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

ТМ Śnieżka здобула статус «Абсолютного Фаворита Успіху – 2017» За підсумками незалежних рейтингових досліджень, що проводилися з 1 січня 2017 року по 31 грудня 2017 року у рамках конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху», ТМ  Śnieżka визнано кращою в номінації «Фарба» із понад 40 брендів  у сфері лакофарбового виробництва.  Конкурс «Фаворити Успіху» - це публічний рейтинг уподобань громадськості, основною метою якого є вивчення суспільної думки щодо визначення популярності торгових марок та відстеження динаміки змін споживчих пріоритетів та попиту на продукти, товари й послуги. Організатори конкурсу досліджують громадську думку шляхом опитування трьох респондентських груп: Споживачів, Спеціалістів і Знаменитостей. Кожен український споживач має право через інтернет-опитування проголосувати за улюблений бренд. Крім цього, конкурса

Читати повністю

2018-04-03: ООО "ТД"Дивес"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "ТД"Дивес"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "ТД"Дивес"ООО ТД«Дивэс

Читати повністю

2018-04-02: СТУДИЯ Ok - PROJECT

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму СТУДИЯ Ok - PROJECT

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму СТУДИЯ Ok - PROJECTІван і Маргарита Олійник, керівники і проектувальники студії Окей - ПРОЕКТ! Студія Окей - ПРОЕКТ заснована в 2017 році у Вінниці подружжям і проектувальниками Іваном і Маргаритою Олійник. Основними напрямками роботи студії є технічне проектування квартир, будинків, ескізне (зовнішнє) проектування і 3Д візуалізація меблів.

Читати повністю

2018-04-02: Ворота 24

Какие уличные откатные и распашные ворота можно изготовить в Киеве, рассказывают vorota24.com.ua

Какие уличные откатные и распашные ворота можно изготовить в Киеве, рассказывают vorota24.com.ua Для оборудования удобного въезда на территорию существует огромное количество различных решений. Ворота для частного дома отличаются не только по типу открытия: также разнятся и материалы, применяемые при их производстве. Каждое изделие имеет определённые достоинства, которые становятся решающими факторам при осуществлении покупки. «ВОРОТА 24» предлагают рассмотреть основные виды заполнений уличных конструкций, чтобы вы могли сделать правильный выбор. Консольные системы из профильного листа Ворота из профнастила считаются бюджетным вариантом, поскольку материал для их изготовления имеет невысокую стоимость. Однако невзирая н

Читати повністю

2018-03-30: Магазин сантехники Santeh HUB

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Магазин сантехники Santeh HUB

Магазин сантехники Santeh HUB

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Магазин сантехники Santeh HUBМы специализируемся на современных ванных комнатах, продуманных до мельчайших деталей в полном спектре комплексных решений. Своим клиентам мы поставляем ванны, душевые уголки и двери, ванны с гидромассажными системами, умывальники, мебель для ванных комнат, смесители и различные аксессуары.

Читати повністю

2018-03-29: ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН САНТЕХНИКА УКРАИНА

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН САНТЕХНИКА УКРАИНА

ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН САНТЕХНИКА УКРАИНА

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН САНТЕХНИКА УКРАИНАИнтернет-магазин сантехники занимающийся продажей сантехники через интернет

Читати повністю

Реклама:


Реклама:

Технічні рішення

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска деревянных поверхностей

Правильный ремонт в новостройке: выбор напольных покрытий и дверей

Містки холоду – як їх уникнути?

Наружное утепление фасадов в Киеве от компании LUX-FASAD

Початок будівництва: перелік важливих деталей, які треба знати про інтер'єр вашого дому

Внутреннее утепление:быть или не быть!

Вибір товщини стіни

Парапетні сталеві газові котли

Рекомендації з монтажу плит URSA XPS при зведенні пласкої інверсійної покрівлі

Камінний вентилятор

Відео

Як утеплювати скатну покрівлю 2

Видео інструкциї з монтажу вертикального сайдингу «Альта-Профіль»

Як тепло-і звукоізолювати міжкімнатні перегородки

TYTAN Professional 65 Пена профессиональная зимняя

Устройство облицовки КНАУФ W611 с клеем КНАУФ Перлфикс

Теплоізоляція скатного даху

Фарбування шпалер фарбою Sniezka Nature

Межкомнатные перегородки из КНАУФ-гипсоплит

Видео інструкції з монтажу горизонтального сайдингу «Альта-Профіль»

Як утеплювати скатну покрівлю 1