Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

Технічні рішення

ГОЛОВНА - Технічні рішення


Вказівки з монтажу мінеральної ізоляції URSA у тишарові стіни з облицюванням цеглою.

  1. Опоряджувальна цегла
  2. Вентильований повітряний прошарок (при використанні URSA XPS не потрібен)
  3. Ізоляційні матеріали URSA GEO Фасад або URSA XPS
  4. Елементи кріплення
  5. Несуча стіна
  6. Внутрішнє опорядження

 

Рекомендації з монтажу ізоляційних плит URSA:

Крок 1
Після розпакування слід почекати кілька хвилин для того, щоб плити відновили свої номінальні значення.

Крок 2
Плити монтується між елементами несучого каркаса так, щоб виключалася можливість пошкодження тепло- та звукоізоляції. В якості кріплення використовуються механічні з’єднувачі у вигляді нержавіючих металевих стрижнів із парасольками, в кількості 4 шт/м2.

Крок 3
Ширина плити, що монтується при установці на алюмінієвий несучий каркас, повинна бути на 2 см більша за відстань між двома сусідніми планками каркаса. Щоб уникнути виникнення містків холоду, плити повинні щільно прилягати один до одного.

Крок 4
Можна рекомендувати двошарову укладання плит в так званий «роз'їзд»: плита зовнішнього шару розгортається на 90 ° по відношенню до внутрішньої.

Крок 6
Робота з монтажу не повинна проводитися під час дощу (у випадку використання URSA GEO Фасад), оскільки можливо зволоження ізоляції. Під час перерв монтажних робіт ізоляція повинна бути захищена від безпосереднього впливу атмосферних опадів.

Крок 7
У випадку використання URSA GEO Фасад, між ізоляційними плитами і зовнішньої облицюванням необхідно забезпечити вентиляційний прошарок товщиною не менше 4 см. Вентиляційний прошарок необхідний для видалення вологи, яка може конденсуватися в матеріалі. Для забезпечення руху повітря у вентильованому повітряному прошарку необхідно в опоряджувальному шарі з цегли передбачити отвори за рахунок незаповнення вертикальних швів кладки кожного ярусу в ії нижніх та верхніх рядах.

Крок 8
При теплоізоляції плитами з екструдованого пінополістиролу опоряджуувальний шар з цегли необхідно влаштовувати безпосередньо до зовнішньої поверхні плит утеплювача.

http://www.ursa.ua/ru-ru/construction-solutions/trehsloynie-steni-s-oblicovkoy-iz-kirpicha/pages/recomendacii-po-montaju.aspx

Реклама:
Реклама: