Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

Технічні рішення

ГОЛОВНА - Технічні рішення


Негорюча тепло-, звукоізоляція фасаду: сучасне рішення

Як новобудовам, так і давно зведним спорудам необхідний додатковий теплозахист. У зв'язку з цим оптимальним рішенням цього завдання слугує зовнішнє утеплення фасадів, коли однією дією заощаджується тепло та оздоблюється фасад.

Для заощадження тепла основним методом є підвищення теплової ефективності оболонки будівлі, включаючи стіни. За умов нинішньої постійно зростаючої вартості на газ, період окупності витрат на утеплення будинку складе не більше 3-5 років (з огляду на постійну необхідність опалювати або кондиціонувати приміщення). Мінеральна вата дуже добре поглинає звуки, завдяки чому утеплювачі з мінеральних волокон одночасно виконують функцію звукоізоляції та перешкоджають поширенню шуму через ізолюючі стіни і перекриття.

Крім економії тепла, за рахунок утеплення фасадів досягаються й інші побічні цілі, наприклад, усунення промерзання стін і запобігання появи чорної цвілі та грибків усередині квартир або додаткова звукоізоляція.

Компанія ТехноНІКОЛЬ пропонує системне рішення з утеплення фасаду – система ТН-ФАСАД Декор, яка застосовується на будівлях будь-якого ступеня вогнестійкості, всіх класів функціональної та конструктивної пожежної небезпеки.

Головні переваги системи ТН-ФАСАД Декор:

• Значне зниження витрат на опалення та кондиціонування до 60%;

• Усунення промерзання стін і запобігання появи чорної цвілі та грибків усередині приміщень;

• Продовження терміну служби фасаду, довговічності несучих стін;

• Додаткова звукоізоляція;                   

• Простота в ремонті й обслуговуванні поверхні;

• Нешкідливі матеріали для здоров'я людини.

ТН-ФАСАД Декор - це довговічна система утеплення з тонким шаром штукатурки. На вибір доступно багато різних фактур фінішних штукатурок, є можливість кольорування, це надає системі певні декоративні можливості.

Верхній шар системи має армування спеціальною сіткою, за рахунок чого збільшується ударна стійкість, а також знижує небезпеку виникнення мікротріщин. У теплоізоляційній фасадній системі застосовують також і профільовані вироби з сітки: віконні планки, кути, деформаційні шви. Все це полегшує монтаж, робить кінцевий варіант більш довговічним і акуратним.

У системі використовуються жорсткі теплоізоляційні гідрофобізовані плити ТЕХНОФАС, виготовлені з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Цей вид теплоізоляції негорючий, екологічно чистий, не деформується з часом, володіє високою звукоізоляцією, за рахунок паропроникності дозволяє «дихати».

Необхідна товщина утеплювача визначається за результатами теплотехнічних розрахунків згідно з ДБН В.2.6-31:2006 у залежності від температурної зони експлуатації будинку відповідно до Зміни №1 до ДБН В.2.6-31:2006 та матеріалу несучої стіни.

Матеріал складається з мінеральних габро-базальтових волокон, які зв'язуються між собою спеціальним складом, що додають гідрофобні властивості плит утеплювача. Волокна розташовані так, щоб істотно знизити теплопровідність одержуваного кінцевого продукту. Дана технологія виробництва плит дозволяє домогтися негорючості мінеральних волокон, відмінних водовідштовхувальних і теплозберігаючих властивостей, підвищеної міцності та довговічності.

Фасадний утеплювач ТехноНІКОЛЬ ТЕХНОФАС застосовується за температур в інтервалі від мінус 60 °С до плюс 200 °С. Висока температура плавлення волокон утеплювача (більше 1000 °С) говорить про те, що він не горить!

Фасадний утеплювач ТехноНІКОЛЬ ТЕХНОФАС із кожним днем ​​усе частіше застосовується під час будівництва нових будинків і ремонті (реконструкції) вже існуючих будівель. Економічність і затребуваність плит утеплювача ТЕХНОФАС у сучасному будівництві, визначається високою міцністю на стиск (отже, тривалий термін збереження форми й об’єму), нейтральністю до різних хімічних впливів, його негорючими властивостями (отже, універсальність утеплення будівель будь-якого призначення), низьким рівнем теплопровідності (економія енергоресурсів під час опалення) та довговічністю (рівна терміну експлуатації самої будівлі).

Плити ТЕХНОФАС володіють:

• високим рівнем теплосберегаючої здатності;

• стійкістю до дії високих температур;

• стабільністю форми та об'єму;

• низьким показником водопоглинання;

• високим показником звукопоглинаючої здатності;

• стійкістю до дії гризунів і різних мікроорганізмів;

• нейтральністю під час взаємодії з різними будівельними матеріалами та бетоном;

• простотою монтажу;

• легкістю обробки та нарізки (розрізається пилкою або ножем).

Плити з кам'яної вати виробляються на сучасному українському заводі «ТЕХНО» в Черкасах. Але сам продукт активно застосовується не тільки в Україні, а й на території сусідніх європейських країн. Матеріал повністю відповідає вимогам, що пред'являються до безпеки на території України та ЄС.

Утеплення фасаду житлового будинку приносить користь не тільки взимку. Якщо взимку система ТН-ФАСАД Декор перешкоджає витоку тепла з вашого будинку, то влітку вона захищає будинок від перегріву. Система діє як своєрідний «термос» і створює сприятливий мікроклімат у вашому будинку, а також дозволяє винести «точку роси» від центру стіни до контуру вулиці, тим самим перенести вузол промерзання стін.

Цю та інші будівельні системи Компанії ТехноНІКОЛЬ представлені на сайті http://www.proekt.tn.ru/, де ви можете детально ознайомитися зі складовими системам, технічними нормами та рекомендаціями. Також для вас працює гаряча лінія ТехноНІКОЛЬ 0 800 50 07 05, де ви можете задати будь-яке питання та отримати професійну консультацію.

http://mybud.com.ua/company/0/0/23

Реклама: