Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

Технічні рішення

ГОЛОВНА - Технічні рішення


Porotherm Profi & Dryfix

Сучасний будівельний ринок вимагає від архітекторів більш досконалих проектних, а від виробників будівельних матеріалів та виробів – нових технічних та технологічних рішень, які дають змогу спростити будівельні процеси, збільшити продуктивність праці будівельників. Компанія Wienerberger постійно працює над поліпшенням та вдосконаленням своєї продукції. Системи Porotherm Profi та DRYFIX це нове технологічне рішення для традиційного матеріалу від компанії Wienerberger, відповідь на сучасні вимоги будівельного ринку. Ці системи вже користуються великим попитом в Австрії, Чехії, Словаччині, Польші, Угорщині та інших країнах Європи.  

Для впровадження нової технології на будівельному ринку України компанія «Вінербергер» підготувала та провела семінар на тему «Мурування в системі Porotherm Profi/ DRYFIX». Семінар відбувся 15 липня 2010 року в м. Львові. До участі в семінарі були запрошені представники багатьох будівельних та торгівельних компаній з різних міст України.  

Компанія Wienerberger створила блоки, які мають ідеально рівні горизонтальні шліфовані поверхні та однаковий вертикальний розмір. Вони називаються Porotherm Profi. За новою технологією їх мурують на клей. Товщина горизонтальних швів близько 1 мм. Якщо використовується мінеральний клей, то кладка зветься Porotherm Profi. У випадку полиуретанового клею система називається Porotherm DRYFIX. Переваги нових систем для присутніх розкрив регіональний представник Wienerberger з сусідньої Польщі Славомир Завадський, який підготував доповідь та продемонстрував учбовий відеофільм.

Після обговорень учасники семінару були запрошені на демонстраційну частину семінару, яку проводив спеціаліст з Польщі Славомир Йаміол. Більшість присутніх мала можливість власноруч спробувати мурувати стіни. Як виявилося, це було зовсім не складно. Учасники семінару отримали сертифікат та інформаційно-методичні матеріали. Усі одностайно зійшлися в думці, що семінар був дуже цікавим та корисним як для менеджерів з продажу так і для будівельників. Цей семінар можна вважати першим кроком компанії Wienerberger з впровадження технології Porotherm Profi/ DRYFIX в будівельну практику в Україні.

http://www.wienerberger.ua/%D1%82%D0%B5%D0%BF%D0%BB%D0%B0-%D0%BA%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BC/porotherm-profi-dryfix

Реклама: