Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

Технічні рішення

ГОЛОВНА - Технічні рішення


Кладка блоків

Оптимальний температурний режим для проведення робіт по укладанню газобетонних блоків AEROC від +5 ?С до +25 ?С. При температурі вище +25 ?С поверхню блоків бажано рясно зволожувати водою. При роботі в холодну пору року для кладки газобетонних блоків використовуйте клей Аeroc із спеціальною протиморозною добавкою, що дозволить проводити роботи при температурі повітря до -10 ?С.

Між фундаментом (або цоколем) і газобетонною кладкою необхідна відсічна горизонтальна гідроізоляція, що забезпечує захист від вологи. В якості гідроізоляції можуть використовуватися рулонні бітумні матеріали (наприклад, руб ероїд) або спеціальні гідроізоляційні поліцементні розчини на основі сухих сумішей.

У випадку, якщо поверхня фундаменту не ідеальна, на основу нанесіть вирівнюючий шар цементно-піщаного розчину, в співвідношенні 1:3. Якщо несуча здатність блоків у розрахунку використовується не більш, ніж на 2/3 - має сенс вирівнюючий шар розчину робити не суцільним, а з розривом - це понизить тепловтрати через шов кладки.

Укладанню першого ряду блоків слід приділяти максимум уваги. Задавши першим рядом кладки рівну горизонтальну поверхню, ви максимально полегшите укладання подальших рядів.

http://www.aeroc.ua/uk/recomend/kladka

Реклама: