Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

Технічні рішення

ГОЛОВНА - Технічні рішення


Ізоляція фасадів з вентильованим зазором

  1. Індустріальне опорядження
  2. Вентильований повітряний прошарок
  3. Ізоляційні матеріали URSA GEO Фасад
  4. Несуча стіна
  5. Прокладка 
  6. Кронштейн 
  7. Направляюча Т-подібна стійка
  8. Клямер
  9. Заклепка

Рекомендації з монтажу ізоляційних плит URSA:

Крок 1
Після розпакування слід почекати кілька хвилин для того, щоб плити відновили свої номінальні значення.

Крок 2
Плити монтується між елементами несучого каркаса так, щоб виключалася можливість пошкодження тепло- та звукоізоляції. В якості кріплення використовуються механічні з’єднувачі у вигляді нержавіючих металевих стрижнів із парасольками, в кількості 4 шт/м2.

Крок 3
Ширина плити, що монтується при установці на алюмінієвий несучий каркас, повинна бути на 2 см більша за відстань між двома сусідніми планками каркаса. Щоб уникнути виникнення містків холоду, плити повинні щільно прилягати одна до одної.

Крок 4
Можна рекомендувати двошарову укладання плит в так званий «роз'їзд»: плита зовнішнього шару розгортається на 90 ° по відношенню до внутрішньої.

Крок 5
Робота з монтажу не повинна проводитися під час дощу, оскільки можливо зволоження ізоляції. Під час перерв монтажних робіт ізоляція повинна бути захищена від безпосереднього впливу атмосферних опадів.

Крок 6
Між ізоляційними плитами і зовнішньої облицюванням необхідно забезпечити вентиляційний прошарок товщиною 3-4 см. Вентиляційний прошарокзазор необхідний для видалення вологи, яка може конденсуватися в матеріалі.

Крок 7
За будівельними та пожежними нормами матеріал не має обмежень по висоті використання.

http://www.ursa.ua/ru-ru/construction-solutions/steni-s-navesnim-ventiliruemim-fasadom-na-kronshteinah/pages/recomendacii-po-montaju.aspx

Реклама: