Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

Технічні рішення

ГОЛОВНА - Технічні рішення


Teflon® – не лише на сковорідці

Тобі вже не потрібно залучати фахівців, щоб отримати досконало пофарбовані інтер’єри або оброблені поверхні. Фарбування ще ніколи не було таким легким, як нині, завдяки застосуванню новітніх технологій. Зроби це сам з Teflon.

Компанія “Śnieżka”, лідер виробництва фарб для інтер’єрів, зробила ставку на розвиток інновацій і використання найсучасніших знань у галузі хімії та фізики, щоб створити продукти, що якнайкраще задовольняють потреби вимогливих клієнтів.

Постріл в "десятку"!

Переломним відкриттям став він – Teflon®. Під цією таємничою назвою ховається хімічна речовина – полімер, який відкрили ще наприкінці 30-х років XX століття і який лише тепер “пішов у маси” та знайшов застосування у продуктах, доступних навіть для анекдотичного Ковальського. Майже ідеальний: стійкий до дії крайніх температур, при цьому надзвичайно ковзкий і, що важливо, майже хімічно інертний. Немає нічого дивного, що його застосовували не лише у важкій та оборонній промисловості, а й для виробництва побутової техніки. Досі Teflon® також використовували в космічній промисловості, головним чином НАСА, для виробництва космічних кораблів, різноманітного обладнання та його складових.

Чудова ідея

Надзвичайні властивості тефлону схилили науковців до пошуків альтернативних способів його використання. Геніальним виявилося застосування цього матеріалу у фарбах і просочувальних засобах ТМ “Śnieżka”. Виявилося достатнім збагатити первинну формулу тефлону атомами водню, які надали йому рідкого стану, – і завдяки цьому тефлон зміг опинитися серед компонентів фарб та імпрегнатів.

Вся річ у дрібницях

Завдяки своєму специфічному складу часточки тефлону концентруються на поверхні утвореної оболонки, знижуючи її поверхневу напругу. Внаслідок цього декоративне покриття притягує менше забруднень і бруд має обмежені можливості проникати та в’їдатися в основу. Отже, поверхня стає міцною, стійкою до забруднень, а при цьому забезпечує вільну дифузію водяної пари, або “дихання” стін.

Іди, пофарбуй мій світ!

Teflon® surface protector – це один з компонентів фарб Śnieżka Nature. Розпізнавальним знаком цих високоякісних емульсійних латексних фарб є не лише невеликі витрати, а й надзвичайна стійкість кольорів. Завдяки застосуванню Teflon® surface protector стіни стають стійкішими до миття. Фарби Śnieżka Nature відмінно покривають фарбовані поверхні, надаючи їм унікального вигляду, і, що важливо, при цьому є безпечними. Багата палітра кольорів неодмінно задовольнить смак навіть найвибагливіших клієнтів.

Śnieżka Desing Lux

Іще один, цього разу біла водоемульсійна фарба ТМ Śnieżka, рецептуру якої збагачено Teflon® surface protector. Так само, як Śnieżka Nature, Śnieżka Desing Lux – це відмінна з точки зору якості латексна фарба, яка досконало покриває фарбовані поверхні, забезпечуючи їм міцне покриття, що гарно миється. При цьому є безпечною.

Стоп корозії!

Якщо хочеш, щоб твої металеві поверхні якомога довше залишалися новими, тобі неодмінно потрібно застосувати засіб Śnieżka НА ІРЖУ. Збагачена Teflon® surface protector чудово захищає від корозії, утворюючи одношарові покриття на основі синтетичних смол, що швидко сохнуть. Завдяки своїй спеціально підібраній формулі успішно замінить обробку трьома виробами: ґрунтовкою, міжшаровою і зовнішньою емаллю. Відмінно взаємодіє з пофарбованою основою, характеризується добрим зчепленням, гарно витримує змінні атмосферні умови, тому її можна застосовувати для декоративно-захисного фарбування як нових, так і покритих іржею поверхонь. Захищає пофарбовані поверхні, утворюючи водонепроникні покриття, стійкі до подряпин і ударів. Відмінно підходить як ґрунтовка для сталевих конструкцій, металевих машин та устаткування, зокрема сільськогосподарського. Також прекрасно впорається з чавунними елементами огорож, металевими дверима або вікнами. Наявна в чотирьох видах покриття: глянцеве, напівматове, молотковий ефект, ефект металевої структури.

Взаємодія нових технологій з природою

Деревина. Матеріал на 100% натуральний, абсолютно екологічний, надзвичайно сприятливий, створює особливу атмосферу і всередині приміщень, і навколо будинку. Щоб зберегти його недовговічну красу, потрібно дбати про нього й доглядати його від самого початку. Спеціально для цього створено VIDARON – унікальні засоби для просочування, захисту й декорування деревини.
VIDARON – експерт у своїй галузі. Він черпає свою силу з багатовікового досвіду скандинавських народів, поєднуючи його з найсучаснішими технологіями. Інноваційна рецептура Teflon® surface protector і 6-річна гарантія забезпечать користувачам стовідсоткове задоволення. Завдяки відмінному покриттю, яке VIDARON утворює на полакованих поверхнях, він в унікальний на сьогодні спосіб захищає деревину від вимивання захисних речовин, оберігає від проникнення вологи. Захищені поверхні надзвичайно стійкі до мінливих атмосферних факторів, при цьому додатково підкреслюють природну красу деревини.

http://www.sniezka.ua/tjehniczni-poradi/teflon-nje-liczje-na-skovoridhi

Реклама: