Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

Технічні рішення

ГОЛОВНА - Технічні рішення


Зовнішнє утеплення з штукатурним покриттям

  1. Опоряджувальний штукатурний шар
  2. Плити з екструдованого пінополістиролу URSA XPS N-III
  3. Дюбель
  4. Клейовий шар
  5. Несуча стіна
  6. Внутрішнє опорядження
  7. Чиста підлога
  8. З/б перекриття

Рекомендації по теплоізоляції стін плитами з екструзійного пінополістиролу URSA XPS

Крок 1
Приклеювання плит URSA XPS N-III слід починати знизу, укладаючи плити більшою стороною горизонтально в один ряд.

Крок 2
Робота має проводиться при температурі повітря не нижче +5 С, в суху погоду.

Крок 3
Наступний ряд плит встановлюється рівно в стик до вже приклеєного нижнього ряду. Не допускається повторний монтаж приклеєних плит, а також зміна положення плити після декількох хвилин після приклеювання.

Крок 4
У випадку низької несучої здатності стіни (стара штукатурка лущиться або відвалюється при слабких ударах молоточка) плити URSA XPS кріпляться додатково механічно за допомогою дюбелів. Довжина частини дюбеля, яка знаходиться у поглибленні стіни дорівнює відповідно: стін під штукатурку 6 см, для стін з пустотілої керамічної цегли та легкого бетону 9 см. Кількість сполучних елементів складає 4-6 шт/м2, на кутових ділянках - 8 шт/м2.

Крок 5
Армуюча сітка накладається через 3 дні після приклеювання пінополістиролу (при цьому слід забезпечити захист пінополістиролу від прямого впливу сонячних променів). Клей наноситься шаром товщиною 3 мм починаючи від кута будівлі. Сітка прикладається до свіжого шару клею, при цьому слід залишити 15 см сітки за рогом, яку потім потрібно загнути і втопити на іншій стороні кута. Нахлест сусідніх аркушів сітки повинен становити 10 см.

Крок 6
Кутові ділянки теплоізоляційних плит біля віконних прорізів посилюються сіткою розмірами 20x35 см. Кути перед накладенням сітки повинні оберігатися від пошкоджень алюмінієвими куточками.

 
Крок 7
Вирівнюючий штукатурний шар повинен наноситься не раніше 3 днів після накладення сітки. Роботи повинні проводиться при температурах від 5 до 25 С при ясній і безвітряній погоді. Наступний шар штукатурки наноситься так званим «мокрим на мокре» методом, що означає що укладання проводиться, коли нижній шар ще не схопився.

http://www.ursa.ua/ru-ru/construction-solutions/steni-so-shtukaturnim-fasadom/pages/recomendacii-po-montaju.aspx

Реклама: