Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

Технічні рішення

ГОЛОВНА - Технічні рішення


Подарунок домашньому улюбленцю

Усі ми з нетерпінням очікуємо подарунків від найближчих людей до свята Св. Миколая, на Новий рік, різдвяні свята, старий Новий рік. Із яким трепетом у серці ми їх отримуємо та розгортаємо… Правда, приємно?

Так чому б не зробити цей святковий період ще приємнішим і приготувати подарунок тому, хто безкорисливо дарує нам свою любов та відданість, – домашньому собаці.

Завершено уже усі робити в садку та на подвір’ї, а зимові вечори такі довгі. Це – ідеальний період, щоб самостійно, усією сім’єю змайструвати нове житло для домашнього собаки.

Для спорудження будки домашньому улюбленцеві знадобляться: пилка; шуруповерт (молоток, якщо замість шурупів використовувати цвяхи); дерев’яні дощечки товщиною 20–30 мм та бруски поперечним перерізом 40–50×40–50 мм; шурупи (цвяхи); шліфувальний папір; пензлик; лакофарбові матеріали, наприклад, ТМ VIDARON.

Хоча собача будка – це простий виріб, не слід приступати до її виготовлення без попередньо підготовленого ескізу. Насамперед це пов’язано із забезпеченням зручності вашого улюбленця. Річ у тім, що внутрішні розміри будки та входу до неї слід визначати, зважаючи на розміри собаки.

Спочатку поговоримо про вхід, який може бути округлим або прямокутним. Одразу зазначимо, що для собаки найзручнішим є вхід прямокутної форми. Головними параметрами собаки при визначенні габаритів входу є ширина грудей і висота в холці (місце на хребті між лопатками передніх лап, найвища точка тіла). Щоб отримати ширину входу до першого параметра додаємо 8–10 см. Висоту входу можна зробити такою самою, як висота собаки в холці, або на 5 см меншою. А що ж робити у разі цуценяти, адже воно виросте і будка стане маленькою? У такому випадку можна скористатися порадами фахівців. Так, для собак маленьких порід (пудель, такса) цілком достатньо входу шириною 30 і висотою 40 см. Для порід середнього розміру (ротвейлер, боксер) – 35×50 см, а великих (вівчарка, дог) – 40×60 см.

Тепер про внутрішні розміри. Висота будки має бути такою самою, як висота тварини. Собака заходить у будку головою вперед, розвертається в ній і тоді вже лягає. Легко розвернутися ваш улюбленець зможе у будці, ширина якої не менша висоти. Довжина ж будки залежить від довжини собаки від носа до хвоста. Визначені розміри можна збільшити, але незначно, оскільки у холодну пору року тварина не зможе обігріти будку і їй буде холодно.

Визначивши розміри будки і підготувавши її ескіз, нарізаємо дошки і бруски потрібної довжини. Отримані заготовки шліфуємо і скручуємо із них будку. Ззовні до дна будки на всю її довжину прикручуємо два бруски. Це потрібно для того, щоб будка мінімально контактувала із ґрунтом.

Зібраний «будинок» потрібно захистити від негативного впливу атмосферних факторів. Для цього використовуємо безбарвний захисно-декоративний ІМПРЕГНАТ VIDARON. Засіб глибоко проникає в пори деревини й надійно і надовго захистить її від грибків, синяви, комах та вологи. Наносять ІМПРЕГНАТ пензлем на чисту суху деревину при температурі навколишнього середовища більше +5°С. При цьому, щоб засіб проникав глибоко в пори, його потрібно старанно втирати. Не раніше ніж через 24 год після нанесення засобу поверхню шліфують дрібнозернистим шліфувальним папером. Лише після цього будку можна фарбувати ЛАКОБЕЙЦОМ VIDARON.

ЛАКОБЕЙЦ VIDARON є як безбарвний (прозорий), так і має 14 готових кольорів. Це дає змогу не лише підкреслити текстуру деревини, а й розфарбувати дім домашнього улюбленця у яскраві кольори, що милуватимуть око та гармонійно впишуться у дизайн подвір’я чи саду. Ще один важливий момент: ЛАКОБЕЙЦ завдяки Teflon® surface protector  надовго захищає вироби з дерева від ультрафіолетого випромінювання та інших атмосферних факторів, тож гама кольорів на довгі роки залишиться барвистою.

Для нанесення засобу можна скористатися пензлем для виробів на основі розчинників, тампоном або мохеровим валиком із коротким ворсом. При використанні універсального пензля його ворс слід відшліфувати дрібнозернистим шліфувальним папером. Щоб одержати найкращий декоративний ефект, приблизно через 1 хв нанесений шар необхідно розтерти напівсухим пензлем уздовж волокон деревини. Залежно від необхідної інтенсивності кольору, наносять 2–3 тонких шари ЛАКОБЕЙЦУ з інтервалом 12 год.

Ось і готова нова будка. Залишилося лише відсвяткувати «новосілля», а лакофарбові засоби ТМ VIDARON подбають про те, щоб святковий зимовий подарунок упродовж багатьох років радував вас та вашого улюбленця.

http://mybud.com.ua/company/0/0/37

Реклама: