Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

Технічні рішення

ГОЛОВНА - Технічні рішення


Ароматний затишок кухні

Оселя – як дзеркало, у якому одразу бачиш характер та настрої її мешканців, це наш власний простір. Напередодні свят завжди хочеться оновити цей маленький світ, наповнити його кольорами та ароматами, що піднімають настрій та створюють атмосферу свята.

Головне місце кожної господині – кухня. Хочемо ми того чи ні, але більшість найцікавіших розмов відбуваються  тут. Що там розмов! Більшість геніальних ідей приходять в голову під час бесіди за філіжанкою ароматної кави або смачного чаю. Де? На кухні!

Затишна кухня – задоволена господиня. Радісна господиня – щаслива вся сім'я. Тож до свят просто необхідно оновити кухню. А натхненням можуть стати, власне, страви та напої. Аромат кориці й імбиру асоціюється з теплими спокійними відтінками коричневого та жовтого. Кава, молоко – вишуканий беж. Яскраві фрукти – помаранч, лимон, вишня. Запашний трав'яний чай – це розмаїття зелені та нестримне буяння різнокольорових квітів – червоних, рожевих, фіолетових, блакитних, білих та жовтогарячих. Що до вподоби вам?

Оригінальний дизайн

Прислухайтесь до внутрішнього «я», воно підкаже колористичну гаму нової кухні. Наше внутрішнє, підсвідоме ніколи не помиляється. Звісно, у дизайні є певні правила, якими нехтувати не слід. Але ідея має належати не сторонній людині, а вам – саме вам. Тоді середовище, у якому ви живете, стане насправді гармонійним. Що ж до того, як не помилитися з кольором, тут можна прислухатися до фахівців. Один з простих шляхів – вибрати готову до використання кольорову фарбу. До того моменту, як вона з'явилася на поличці будівельного магазину, вже відбулася потужна робота. Фахівці, що розробляли палітру фарб, спираючись на досвід та знання і провівши десятки експериментів, з тисяч відтінків вибрали саме ті, що вдало виглядають в інтер'єрі.

Натуральні кольори

Коли йдеться про кухню, важлива натуральність. Природні кольори, втілені у найчистішій фарбі. Скажете, це мрія? Ні, реальність. Sniezka Nature – екологічно чиста фарба, кольори якої – це натхнення від природи. Зелений чай, імбир, кориця, шоколад, пелюстки троянди, помаранч, грейпфрут. Подивишся – хочеться з’їсти. Саме такі кольори потрібні для кухні – апетитні, яскраві, смачні.

Практична естетика

Фарби Sniezka Nature чудово підходять для дизайну кухні не тільки через вишукану палітру кольорів. Сучасна емульсійна латексна фарба Sniezka Nature – якісний та високотехнологічний продукт. До її складу входить компонент Teflon® Surface Protector. Мікроскопічні часточки тефлону надають поверхні особливих властивостей – поверхня відштовхує бруд. Навіть пил не затримується на пофарбованій поверхні. Плями від бризок легко видалити простою сухою ганчіркою. Кухню, де ризик забруднення найвищий, прибирати легко та приємно.

Разом з тим, поверхня, пофарбована Sniezka Nature, пропускає пар, дозволяє стінам дихати. На кухні, де повітря часами буває занадто вологим, це дуже важливо.

Тож вибір простий: Sniezka Nature – це саме те, що потрібно, щоб оновити кухню напередодні свят, щоб зробити це легко та з приємністю. Класний продукт дає змогу зосередитися на дизайні. А для надійного результату треба просто уважно прочитати інструкцію на етикетці та чітко, по пунктах виконати її. А далі – готуватися до свят: пекти пироги з яблуками та маком, вигадувати рецепти нових салатів, насолоджуватися смаком у колі родини та друзів.

http://mybud.com.ua/company/0/0/37

Реклама: