Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

Технічні рішення

ГОЛОВНА - Технічні рішення


ЕКОДИЗАЙН: СПРИЯТЛИВІ УМОВИ ТА КОМФОРТ

Більшість з нас мешкає у шумних містах, дихає забрудненим повітрям, п’є не завжди  чисту воду. Електромагнітні поля, шум, випромінювання, вихлопні гази… Як захистити себе від негативного впливу оточуючого середовища? Зробити затишним та чистим принаймні житло, де ми проводимо значну частину нашого життя.

Житло – це штучно створений простір, який у тій чи іншій мірі може захистити нас від загалом несприятливого середовища великого міста. Тут ми творці – дизайнери та організатори. Від нас залежить, якими речами ми оточуємо себе, у які кольори і якими фарбами забарвлюємо наш маленький світ. Вдома та в офісі ми проводимо близько 80% життя. Тому інтер’єр – середовище не менш важливе, ніж відкритий простір, на який ми маємо значно менший вплив.

Екодизайн – не тільки мода

Оточувати себе безпечними речами та створювати комфорт у приміщеннях, де перебуваємо, – це не тільки мода, це нагальна необхідність. Саме тому стає дедалі популярнішим екостиль. Комфортне середовище, екологічне житло. Що ми вкладаємо у ці поняття? Безпечні матеріали, природні мотиви у дизайні інтер’єру. Та екологія житла – це поняття значно ширше.

Екодизайн – особливий напрямок, у якому враховуються багато факторів. До уваги береться охорона навколишнього середовища у значно ширшому розумінні, ніж це могло б здатися на перший погляд. Природність матеріалів, сприяння охороні довкілля протягом усього циклу використання матеріалів – від видобування сировини до утилізації вжитого продукту, безпека людини та інших живих істот під час експлуатації виробів, можливість повторного використання матеріалів з метою запобігання шкоди природі. Безліч важливих аспектів, безліч питань, яким слід приділяти особливу увагу, якщо ми хочемо виростити здорових дітей та зберегти нашу планету для нащадків.

Саме тому ми зважаємо на те, наскільки безпечними є матеріали для ремонту. Найкращі з них – ті, за які виробник відповідає на всі сто відсотків. На тарі таких матеріалів, як правило, містяться спеціальні позначки. Це свідчення того, що продукція пройшла екологічну експертизу. Тобто, і сировина, з якої вироблено продукт, і технологія виробництва відповідають європейським екологічним нормам щодо безпеки для здоров’я людини та навколишнього середовища.

Існують особливі стандарти, спеціальні методики, складні технології. Тому екологічні продукти зазвичай дорожчі, ніж ті, що шкодять людині та природі. Але економити треба виважено та раціонально.

Приклади – в природі!

Досягти комфорту в оселі можна й завдяки вдалому дизайну, у якому використані і природні матеріали, і натуральні мотиви. Екостиль тому і став настільки популярним у наші часи, що він – наслідування природи. Звісно, натуральні матеріали, природні кольори та форми – це те, що надає відчуття безпеки, захищеності, чистоти та найкращим чином впливає на психологічний стан людини.

Наслідуючи природу, ми, як дизайнери, йдемо найпростішим шляхом. Подивитися, побачити найкращі зразки кольорів та форм – і використати їх у своєму дизайнерському рішенні. Що може бути простіше! Але щоб добре наслідувати треба мати витончений смак та треновану спостережливість. Треновану – значить її можна тренувати. Як? – спитаєте ви, – адже не всі ми профі у дизайні.

Було би бажання – рішення знайдеться. Наприклад, інструменти, що їх нам пропонують провідні виробники матеріалів для ремонту. Так, вибравши для ремонту одну з екологічно безпечних фарб ТМ Śnieżka, можна скористатися підказкою, запропонованою виробником. На сайті www.sniezka.ua є спеціальний креатор інтер’єрів. Обираєш кольори до вподоби – маєш приклади дизайну, у яких втілені ці кольори. Уявити самостійно колористику майбутнього інтер’єру важко, роздивитися візуалізацію – простіше простого.

Безпечні матеріали для екодизайну

Серед безпечних матеріалів, які варто вибрати для дизайну інтер’єру, рекомендуємо фарби Śnieżka Nature. Готові до використання кольорові латексні фарби високої якості. Палітра кольорів – це натхнення від природи. Пастельна нейтральна гама, природні жовті та червоні кольори, свіжі сині та зелені. Їх прототипами є кольори, які існують у природі: пісок та море, розмаїття барв весняних лук та гаїв, житні лани, квітучі сади, срібляста ріка. Готовими кольоровими фарбами користуватися зручно. Тим паче, що до кожного кольору вже підібрані гармонійні та контрастні кольори. З такими підказками помилитися у виборі неможливо.

Якість матеріалу так само відповідає суворим вимогам. Фарби Śnieżka Nature безпечні для здоров’я, а покриття, утворене ними, стійке до забруднень, легко миється, не втрачаючи кольору. Спеціальний компонент  Teflon® surface protector, що міститься у фарбі, гарантує стійкість до забруднень та появи плям, простоту догляду за пофарбованою поверхнею. Залишилось зазначити, що використовувати матову латексну фарбу Śnieżka Nature можна практично для всіх типів поверхонь. Наносити її можна на стіни та стелі з цементу, бетону, вапна, цегли, каменю, гіпсу, деревини та деревопохідних матеріалів.

Тож, дбаймо про те, аби споживати чисту воду і екологічно чисту їжу, творімо дизайни, дружні до природи, дбаймо про саму природу, облаштовуючи власне житло. Від його якості залежить наше самопочуття, здоров’я, настрій і, з рештою, довголіття.

http://mybud.com.ua/company/0/0/37

Реклама: