Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

Технічні рішення

ГОЛОВНА - Технічні рішення


До опалювального сезону готуйсь!

Промайнуло літо, незабаром холоди. Треба готуватися до зимового сезону: перевірити котел, систему опалення, почистити димохід, а може й пофарбувати радіатори та труби. Які матеріали нам для цього потрібні?

Особливість системи опалення – робота за високих температур. Елементи системи впродовж сезону будуть нагріватися. Не всі фарби за таких умов «працюють» однаково добре. Матеріали, спеціально не призначені для металевих елементів, що нагріваються, з часом можуть змінити колір чи розтріскатися. Особливо неприємно, коли білі радіатори та труби згодом жовтіють.

Уникнути цієї прикрої неприємності просто – варто зупинити свій вибір на спеціальних матеріалах – фарбах для радіаторів. Слід зазначити, що такими фарбами можна фарбувати не тільки елементи, що нагріваються, не тільки металеві поверхні. Візьмемо, наприклад, фарбу ŚNIEŻKA ДЛЯ РАДІАТОРІВ. Це високоякісна акрилова емаль. Крім металевих (сталевих та чавунних) елементів, нею можна фарбувати бетон, оштукатурені поверхні, деревину та деревопохідні матеріали. Це дуже зручно: купувати різну фарбу та підбирати колір для елементів з різних матеріалів вже не доведеться.

Але головна особливість фарби ŚNIEŻKA ДЛЯ РАДІАТОРІВ полягає в тому, що вона не боїться високих температур. Пофарбовані частини можуть нагріватися до 80°С, і з ними нічого не станеться. Колір елементів не зміниться, фарба не пожовтіє і не розтріскається. Покриття, утворене емаллю, стійке до механічних навантажень.

Як фарбувати?

Спочатку треба переконатися, що поверхня, яку фарбуватимуть, суха і чиста, що на ній немає іржі.

Якщо ви помітили корозію, слід скористатися перетворювачем іржі, чітко виконуючи інструкції з його застосування. Далі – заґрунтувати металеву поверхню. Скористайтеся для цього спеціальною ґрунтовкою або ґрунтувальною фарбою ŚNIEŻKA UREKOR S.

Увага! Нові металеві елементи ґрунтувати обов’язково!

Якщо стара фарба тримається міцно, її знімати не треба – лише трохи відшліфувати дрібнозернистим абразивним папером. Після цього ретельно протерти від пилу сухою ганчіркою. Коли шар старої фарби зіпсований, його треба зняти механічним способом (металевою щіткою) або використовуючи спеціальні розчини для видалення старої фарби, які наносять на старе емалеве покриття та обгортають радіатор плівкою для розм’якшення старої емалі. Потім стару фарбу знімають шпателем або щіткою та шліфують метал абразивним папером.

Поверхня готова – можна фарбувати, використовуючи буд-який спосіб нанесення фарби (пензель, валик, розпилювач). Для досягнення ідеального вигляду, металеві поверхні фарбують двічі з інтервалом щонайменше 4 години. Цей час потрібен, щоб висох перший шар фарби.

Увага! Хоча фарба призначена для елементів, що нагріваються, її не можна наносити на гарячі елементи.

Стежте за умовами, у яких ведуться роботи. Працювати можна при температурі повітря від +10°С. Приміщення треба час від часу провітрювати.

Фарба висихає протягом чотирьох годин. Але остаточної міцності поверхня набуває не раніше, ніж за добу. Протягом цього часу слід уникати механічних впливів на поверхню та не вмикати опалення.

Бачите? Все просто! Купуйте спеціальні матеріали, уважно читайте інформацію на етикетці – зекономите час та гроші, при цьому результат ремонту буде найкращим. Теплої вам зими!

 

http://mybud.com.ua/company/0/0/37

Реклама: