Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

Технічні рішення

ГОЛОВНА - Технічні рішення


Утеплення віконних скосів - новинка в асортименті продукції Ytong Multipor

Правильно поєднати стіни приміщень із вікнам – один із способів уникнути містків холоду. Неконтрольована втрата тепла та значне зниження показників енергоощадності Вашого дому – саме такими є наслідки виникнення містків холоду. Тому дуже важливо правильно встановити вікна й двері та подбати про якісне утеплення скосів. Заощадити на витратах на опалення, зменшити ризики утворення конденсату на внутрішній поверхні стін, а разом з ним і зовсім небажаних гостей – цвілі та грибка – все це можливо саме завдяки відповідному утепленню віконних та дверних скосів.

Ytong Multipor товщиною 3 см - це новий вид мінеральних теплоізоляційних плит, що  ідеально підходить для теплоізоляції зсередини. Зокрема  тих  місць, що вимагають тонкого шару ізоляції, таких як  віконні та дверні скоси. Ytong Multipor також  чудово підходить  для утеплення стін при заміні вікон на нові.

Як і всі інші продукти Ytong, плити Multipor характеризуються високими показниками теплоізоляції, міцності стискання, паропроникності, протипожежності та легкістю обробки. Вони забезпечать відмінні  теплові параметри Вашому будинку, зокрема завдяки запобіганню утворення містків холоду, яких так важко позбутись  у місцях віконних та дверних пройомів.

Універсальне застосування плит Ytong Multipor

Ці мінеральні плити кріпляться до віконних скосів за допомогою спеціального клейового розчину Multipor, що є невід’ємним елементом системи утеплення Ytong Multipor. Ви зможете здійснити всі роботи по утепленню самостійно, адже цей унікальний будівельний матеріал  розрахований навіть на користувачів без особливих будівельних навиків. Завдяки своїй гнучкості та можливості моделювати розміри – теплоізоляція віконних скосів тепер не становитиме для Вас жодних проблем.

Теплоізоляційні мінеральні плити Multipor можна застосовувати для будь-яких типів будівель. Це найпростіший та найрезультативніший спосіб для утеплення приміщень зсередини. Вам не доведеться купувати жодних інших будматеріалів, Вам не знадобиться ані пінополістирол, ані мінеральна вата. Ви також зможете утеплити ззовні всі найбільш складно доступні місця у будинках, а перш за все ті, що є пам’ятками архітектури, що вкрай актуально для міст з історичним минулим та стародавніми фасадами.

Із Ytong Multipor товщиною 3 см – утеплюємо правильно

Фахівці компанії Xella Польща наголошують, що саме цей продукт став найбільш очікуваним доповненням до існуючого портфелю мінеральних теплоізоляційних плит Multipor. Новинка сприяла вирішенню проблеми усіх будівельних об’єктів – утепленню таких важко доступних місць, як дверні  та віконні скоси. З-поміж значної кількості переваг цієї інновації від Xella Польща, варто відзначити справді легкий спосіб монтажу та оброки. Ви не знайдете на ринку жодного іншого матеріалу, який можна без зайвих труднощів адаптувати до необхідних розмірів, клеїти як вертикально, так і  горизонтально, а також  застосовувати для утеплення приміщень як зовні, так і зсередини у будь-яку пору року.

http://mybud.com.ua/company/0/0/16

Реклама: