Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

Технічні рішення

ГОЛОВНА - Технічні рішення


Скорочена інструкція

Підготовка поверхні:

1. Видаліть всі віконниці, водостічні труби, решітки, а також будь-які інші пристосування, змонтовані на поверхні, призначеної під монтаж сайдингу.

2. Встановіть обрешітку по всій поверхні споруди.

3. При використанні дерев'яних рейок їх вологість не повинна перевищувати 15-18 %. Їх необхідно просочити антисептичної рідиною.

4. Для монтажу сайдингу рейки повинні встановлюватися вертикальні, на відстані 30-40 см один від одного. Вони повинні бути встановлені навколо вікон, дверей, інших прорізів і отворів, на всіх кутах, по низу і вгорі зони установки сайдингу. Не слід з'єднувати вертикальні рейки між собою горизонтальними, це може призвести до порушення вентиляції під сайдингом.

Утеплення :

1.Використання сайдингу дозволяє утеплювати будинок не за рахунок внутрішнього простору, а методом розміщення утеплювальних плит на зовнішній стороні стіни.

2. Простір між рейками може бути заповнений утеплювачем. При цьому утеплювач повинен бути захищений спеціальної гідроізоляційної плівкою , причому між цією плівкою і сайдингом повинен залишатися вентильований зазор.

3. Перед використанням утеплювача уважно прочитайте інструкцію з монтажу обраного Вами типу утеплювача.

Установка сайдингу:

1. Визначте нижній рівень поверхні стіни, призначеної під монтаж сайдингу. Натягніть мотузку, відміряйте крейдою лінію по мотузці.

2. Монтаж сайдингу починається з установки початкової планки уздовж крейдяної лінії.

3. Наступними встановлюються зовнішні або внутрішні кути.

4. Установка оздоблювальних планок навколо віконних і дверних прорізів. Встановлення першої панелі сайдингу. Вставте нижній край панелі сайдингу в початкову планку і прибийте верхній край панелі до стіни. Почати прибивати панель слід з середини, поступово переміщаючись до країв. Залишайте зазори на можливе температурне розширення - стиснення.

5. Після першого ряду панелей сайдингу таким же чином встановлюється другий, третій і т.д., останній ряд сайдингу монтується тільки після установки фінішної планки.

Вимоги до кріплення:

- Кріплення не повинен піддаватися корозії. Якщо не дотримуватися цього правила, то з часом в місці кріплення з'являться іржаві розлучення, що зіпсує зовнішній вид обробки.

ТУ
Розмір панелей
довжина мм.
ширина мм.
в упаковці шт.

http://alta-profil.com.ua/ua/catalogue/instr/kratkaya-instruktsiya/

Реклама: