Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

Технічні рішення

ГОЛОВНА - Технічні рішення


Кріплення

Ніздрюватий бетон є достатньо м'яким матеріалом, тому відразу ж виникає питання, як можна що-небудь прикріпити до такої стіни. При використанні правильного кріпильного приладдя все стає можливим, а саме кріплення простим і швидким. Легкі предмети можна кріпити до ніздрюватого бетону цвяхами і шурупами практично так само легко, як і до дерева без використання спеціальних інструментів. Разом із тим, цвях, що працює на виривання, має бути, клиновидним або таким, щоб кріплення забезпечувалося зміною форми кінчика цвяху. З шурупів більш всього підходять шурупи з рідким різьбленням по всій довжині. Кріпити важкі речі (наприклад, кухонні шафи і тому подібне) до стіни з ніздрюватого бетону також легко. Необхідно лише вибрати відповідні дюбелі і шурупи. Свердлити отвори під дюбелі можна ручним дрилем.

При виборі кріпильного приладдя слід уникати використання маленьких дюбелів. При виборі більшого ніж необхідний мінімальний розмір кріплення, можна отримати багатократний виграш по міцності. При цьому загальна вартість кріплень зросте не на багато. Інформацію про несучу здатність кріпильного приладдя слід перш за все запитувати у його продавців і імпортерів.

Антикорозійний захист кріпильного приладдя

Кріпильне приладдя, що використовується в блоках з ніздрюватого бетону, повинне володіти належним антикорозійним захистом. Особливо це важливо для кріпильного приладдя, що використовується на зовнішній поверхні зовнішніх стін і в холодних приміщеннях.

Цвяхи і шурупи, що прикріплюються безпосередньо до ніздрюватого бетону, мають бути особливо стійкими до корозії (гаряче цинковані або з неіржавіючих матеріалів). У сухих внутрішніх приміщеннях можна використовувати призначене для внутрішніх умов приладдя, хоча і в цьому випадку цвяхи і шурупи , що прикріплюються безпосередньо до ніздрюватого бетону, мають бути хоча б оцинкованими.

Вплив класу щільності AEROC на міцність кріплень

Вироби з ніздрюватого бетону AEROC, виходячи з різного призначення, виготовляються з двома класами щільності, що у свою чергу впливає на межу навантаження при висмикуванні кріпильного приладдя. Виробники і імпортери кріпильного приладдя вказують допустимі навантаження в залежності від марки середньої щільності ніздрюватого бетону. Обирайте допустимі параметри розрахункового навантаження кріплень відповідно до марки щільності.

Можливе місце застосування Найменування деталі кріплення
Стінове опорне обрешетування для кріплення облицювання Рамний дюбель (KAT N)
Цвях НЕМА
Цвях Turbo Fast
Алюмінієвий нарізний цвях
відстань між місцями кріплення 600... 900 мм глибина кріплення не менше 80 мм
Стінове опорне обрешетування поверх мінеральної вати Фіксатор + рамний дюбель (KAT N)
Дерев'яні рами зовнішніх дверей Нейлоновий дюбель (NAT L) + рамний гвинт глибина кріплення не менше 80 мм для ущільнення використовувати монтажну піну
Внутрішні двері, балконні двері ... Рамний дюбель (KAT N)
глибина кріплення не менше 80 мм
для ущільнення використовувати монтажну піну
Рами вогнетривких дверей і металеві рами Цвях НЕМА, шпилька + клейова маса або литво глибина кріплення не менше 80 мм для ущільнення використовувати розчин або вогнестійку мінеральну вату
Віконні рами Рамний дюбель (KAT N)
глибина кріплення не менше 80 мм
для ущільнення використовувати монтажну піну
Кухонні меблі Дюбель для легкого бетону (КВТ),
рамний дюбель (КАТ N),
нейлоновий дюбель (NAT L)
глибина кріплення не менше 80 мм
в разі тонких стін за допомогою болтів крізь стіну
Раковини Дюбель для легкого бетону (КВТ), шпилька + литво нейлоновий дюбель (NAT L)
глибина кріплення не менше 80 мм
в разі тонких стін за допомогою болтів крізь стіну
Радіатори Дюбель для легкого бетону (КВТ),
нейлоновий дюбель (NAT L)
Карнизи, полиці, дзеркала Дюбель для легкого бетону (КВТ),
нейлоновий дюбель (NAT L)
Плінтуси Дюбель цвяхи, оцинковані цвяхи навхрест
Картини і інші легкі предмети Дюбелі, шурупи з рідким різьбленням,
латунні цвяхи, оцинковані цвяхи

http://www.aeroc.ua/uk/recomend/kriplenie

Реклама: