Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

Технічні рішення

ГОЛОВНА - Технічні рішення


Рекомендації з монтажу плит URSA XPS при зведенні пласкої традиційної покрівлі

  1. Гідроізоляційний килим
  2. Плити з екструдованого пінополістіролу URSA XPS N-III
  3. Пароізоляція
  4. Елемент механічного кріплення
  5. З/б плита перекриття

У традиційної покрівлі утеплюючий шар розташований під гідроізоляцією. Така конструкція є переважно неекспуатованою, тому що гідроізоляційний шар знаходиться близько до поверхні і можливе його пошкодження.

Рекомендації з монтажу плит URSA XPS із екструдованого пінополістиролу:

Крок 1
Основою під пароізоляційний шар повинна служити ретельно вирівняна поверхня несучих елементів покриття. Слідпередбачити приклеювання рулонних накладок і компенсаторів, які запобігають руйнуванню пароізоляційного шару над стиковим сполученням елементів покриття.

Крок 2
В місцях примикання елементів покриття до стін, ліхтарів та інших конструкцій, що проходять через нього, пароізоляція повинна продовжуватись на висоту, рівну товщині теплоізоляційного шару.

Крок 3
Ізоляційні плити URSA XPS N-III і з екструдованого пінополістиролу укладаються в один шар на пароізоляцію. Слід стежити за щільністю прилягання країв плит.

Крок 4
Зверху на теплоізоляційний шар, прокладається гідроізоляційний килим. Вся конструкція кріпиться до несучої поверхні за допомогою кріпильних елементів.

При транспортуванні і зберіганні плит повинні бути вжиті заходи, що забезпечують збереження від механічних пошкоджень, атмосферних опадів і сонячних променів.

http://www.ursa.ua/ru-ru/construction-solutions/ploskie-krishi-s-tradicionnoi-krovley/pages/recomendacii-po-montaju.aspx

Реклама:
Реклама: