Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

Технічні рішення

ГОЛОВНА - Технічні рішення


Паз-гребінь

Паз-гребінь - це очевидна новинка на українському ринку. Тому, коли будівельники вперше стикаються з блоками AEROC, у безпосередніх виконавців виникає низка однотипних запитань.

Перший - як «позбавитися» від вертикальних гребенів, що опинились в процесі кладки на зовнішніх кутах будівлі або усередині віконних і дверних отворів. Відповідь - гребені зручніше затерти, ніж відпилювати. Для роботи з будь-яким газобетоном необхідно чотири види ручного інструменту: пила, терка, штраборіз, щітка, засіб нанесення клею (совок, каретка, шпатель.). Терка для газобетону є звичайною штукатурною теркою з наклеєним на її робочу поверхню наждачним папером з величиною зерна 24 мм. З її допомогою видалення гребенів відбувається в декілька рухів.

Другий - це нанесення клею на вертикальні грані. Взагалі, якщо передбачається подальше шпаклювання або обштукатурювання газобетонної кладки з двох сторін, а кладка ведеться з подовжнім армуванням, то заповнення клеєм вертикальних швів не потрібне. Проте, якщо передбачається, що хоча б одна з поверхонь стіни не зарівнюватиметься «мокрим» способом, то проклеювати вертикальні шви необхідно. При цьому наноситься клей не на центральну пазогребневу зону блоку, промазуються лише зовнішні смуги торцевої поверхні блоків AEROC - дві смужки завширшки близько 50 мм із зовнішньої і з внутрішньої сторін. 

Система паз-гребень

http://www.aeroc.ua/uk/recomend/paz-grebin

Реклама:
Реклама: