Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

Технічні рішення

ГОЛОВНА - Технічні рішення


Рекомендації з монтажу мінеральної ізоляції URSA в конструкціях легких перегородок.

  1. Гнучкий металевий стояк каркасу
  2. Пружня стрічка товщиною приблизно 3-5 мм (м’яка гума, пористий поліетилен, повсть)
  3. Гіпсокартонний лист 12,5 мм
  4. Ізоляційні матеріали URSA PureOne 37RN, URSA GEO Скатний дах М-15, URSA Універсальна плита П-15, URSA TERRA


Основою системи легких перегородок є металеві горизонтальні ПН (UW) і вертикальні ПС (CW) (50, 75, 100 мм) профілі із встановленими гіпсокартонними листами завтовшки 12,5 мм (14,0; 16,0; 18,0; 20, 0; 25,0 мм). Можна монтувати наступні марки листів: звичайні ГКЛ, вогнезахисні ГКЛО, вологостійкі ГКВЛ. Покриття листами з кожної сторони може бути одинарне або подвійне. Стандартна відстань між вертикальними профілями дорівнює 600 (400, 300) мм. Несуча конструкція може бути одинарною - з одного ряду металевих профілів або подвійною - з двох окремих рядів металевих профілів. Штапельне скловолокно є матеріалом, який заповнює гіпсокартонну конструкцію, підвищуючи як акустичні та теплоізоляційні властивості, так і пожежостійкість перегородки.

Рекомендації з монтажу мінеральної вати URSA в конструкціях легких перегородок:

Крок 1
Простір між несучими елементами герметично заповнюється штапельним скловолокном.

Крок 2
Товщина ізоляційного матеріалу URSA підбирається з урахуванням його властивостей пружності і може бути менше розміру профілів перегородок, наприклад, для профілю ПН 75 можна підібрати плиту або рулон максимальною товщиною 100 мм.

Крок 3
Пружність, еластичність і невелика вага тепло- та звукоізоляції URSA виключає можливість її осідання в порожнині перегородки. Поперечні профілі забезпечують жорсткість каркасної конструкції при висоті до 9 м.

Крок 4
Конструкції сусідніх плит ретельно монтуються з урахуванням технічних особливостей (наприклад, в одному перерізі не можна ставити дві електричні розетки), що надає вирішальну роль на акустичні показники перегородки.

Крок 5
На стиках між горизонтальними і вертикальними профілями перегородки укладається термоакустична стрічка (її відсутність знижує рівень ізоляції від повітряного шуму до 7 дБА).

http://www.ursa.ua/ru-ru/construction-solutions/zvukoizolyacionnie-karkasno-obshivnie-peregorodki/pages/recomendacii-po-montaju.aspx

Реклама: