Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2018-07-10 - Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

Учні професійних навчальних закладів вправлялися у креативно-дизайнерському опорядженні інтер'єру

Творчі й технологічні уміння та навички у ремонтно-оздоблювальних роботах вихованці навчальних установ системи професійної освіти України, в яких функціонують навчально-практичні центри Групи компаній «Śnieżka», показували під час конкурсу професійної майстерності «Креативний інтер’єр, створений за допомогою виробів компанії «Cнєжка-Україна».  

Інтерактивний захід такого формату проводився для виявлення в учнів рівня освоєння необхідних знань і практики щодо технології використання сучасних лакофарбових матеріалів. Водночас  оцінювалася майстерність учасників щодо створення креативного декорування інтер'єру. Конкурс тривав з 01 березня по 26 червня 2018 року. Команди-учасники змагалися за три призові місця.

У заході взяли участь  8 учнівських команд, які представляли Ставропігійське вище професійне училище  м. Львова, Центр професійно-технічної освіти м. Житомира, Броварський професійний ліцей, ВПУ № 7 м. Вінниці, ВПУ № 7 м. Калуша, Ужгородський центр професійно-технічної освіти м. Ужгород,  Луцьке вище професійне училище  будівництва та архітектури,  Тернопільське вище професійне училище №4 ім. Михайла Паращука. Учасники змагань –  учні, що навчаються за професіями «Маляр» та «Опоряджувальник». Кожна команда виконувала конкурсне завдання під керівництвом  викладача і майстра виробничого навчання освітньої установи. Для того, щоб конкурсанти успішно й творчо утілювали завдання з оздоблення інтер'єру,  організатор заходу – компанія «Снєжка-Україна»  забезпечила усі команди потрібними лакофарбовими матеріалами (ґрунтовками, шпаклівками, водоемульсійними фарбами, барвниками й акриловим лаком).   Згідно із умовами конкурсу, учні, реалізуючи креативне опорядження інтер'єру, виконували завдання, що включали підготовчі роботи, перевірку міцності основи, розшивку тріщин, ґрунтування поверхні, шпаклювання тріщин і загалом поверхні, а також створення декоративного ефекту з допомогою шпаклівки чи фарбування й ін. Під час реалізації конкурсних завдань учні мали не лише демонструвати свою майстерність, але і дотримуватися  технологій застосування виробів для кожного виду робіт та правил з охорони праці.

Підсумування  результатів конкурсних завдань проходило  двома етапами. Після завершення опорядження інтер'єру вміння кожної команди оцінював оргкомітет, до складу якого входили представники компанії «Снєжка-Україна». У процесі виставляння балів,  журі враховувало правильність виконання усіх видів ремонтно-оздоблювальних робіт. За майстерно виконану роботу команда у першому етапі змогла отримати максимально 90 балів.

У другому турі підписники  офіційної сторінки компанії «Снєжка-Україна» у  Facebook оцінювали результати креативного опорядження інтер'єру. Зокрема, на профілі підприємства  були опубліковані підсумкові фотографії оздоблених інтер'єрів 8 команд.  Тож шанувальники спільноти «Снєжка-Україна» у Facebook мали змогу лайкати за найкращі, на їхню думку,  креативні рішення. За підсумками онлайн-голосування у період з 15 по 22 червня 2018 року були визначені креативні роботи трьох найкращих учасників конкурсу. Команди у другому турі змагань мали змогу отримати максимально 90 балів.

Підбивши підсумки двох етапів оцінювання, перемогу здобули три команди:

Перше місце здобуло Луцьке вище професійне училище  будівництва та архітектури, яке було нагороджене подарунковим сертифікатом у 5 000 (п'ять тисяч) грн. на лакофарбові матеріали підприємства «Снєжка-Україна»  для навчального закладу.

Друге місце зайняв Центр професійно-технічної освіти м. Житомира, отримавши подарунковий сертифікат від компанії «Снєжка-Україна»  у 3 000 (три тисячі) грн. на  лакофарбову продукцію для навчального закладу.

Третє місце у Тернопільського вищого професійного училища №4 ім. Михайла Паращука. Заклад виборов подарунковий сертифікат на лакофарбову продукцію для навчальної установи вартістю 2000 грн.

Зазначимо, що кожен учасник команди-переможця був нагороджений подарунками  від компанії «Снєжка-Україна».

Конкурс «Креативний інтер’єр, створений за допомогою виробів Групи компаній «Śnieżkа», був організований у межах державно-приватного партнерства між компанією «Снєжка-Україна» та професійно-технічними навчальними закладами України та за підтримки Міністерства освіти і науки України, з яким підприємство підписало 2016 року Меморандум про співпрацю.

 

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,                            

вул. Привокзальна, 1а                                

Тел.: +38 (03259) 60-161                            

e-mail: press.releases@sniezka.ua

     

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua  

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2019-02-18: ФОП GOODROOM

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ФОП GOODROOM

ФОП GOODROOM

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ФОП GOODROOM Капитальный ремонт квартиры в Киеве, качественно и не дорого. https://goodroom.kiev.ua/ РЕМОНТ В НОВОСТРОЙКЕДИЗАЙНЕРСКИЙ РЕМОНТ

Читати повністю

2019-02-18: Ремонт квартир под ключ в Киеве КиевКей https://kievkey.com.

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Ремонт квартир под ключ в Киеве КиевКей https://kievkey.com.

Ремонт квартир под ключ в Киеве КиевКей https://kievkey.com.

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Ремонт квартир под ключ в Киеве КиевКей https://kievkey.com. РЕМОНТ КВАРТИР

Читати повністю

2019-02-16: ТОВ"ЮСП ПАНЕЛЬ"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ"ЮСП ПАНЕЛЬ"

ТОВ"ЮСП ПАНЕЛЬ"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ"ЮСП ПАНЕЛЬ"     ТзОВ „ЮСП ПАНЕЛЬ” виробник сендвіч-панелей з наповнювачами: мінеральна вата, пінополістирол (пінопласт), пінополіуретан (PUR), пінополіізоціанурат (PIR).  На українському будівельному ринку компанія працює з 2006 року (ТОВ «Термобуд   плюс»). Виробництво високоефективних сендвіч-панелей проводиться на обладнанні нового покоління, що гарантує ексклюзивну якость стінових та покрівельних панелей. Сендвіч-панелі USP є високотехнологічним матеріалом, який дає

Читати повністю

2019-02-12: Завод СВІТОНДЕЙЛ

Надійна теплоізоляція ЖК «Скандія» з мінеральною ватою SWEETONDALE

Завод СВІТОНДЕЙЛ

Надійна теплоізоляція ЖК «Скандія» з мінеральною ватою SWEETONDALEНовобудова «Скандія» - це фактично місто в місті, в якому для жителів забезпечена висока якість проживання та можливість отримати все необхідне.«Скандія» – житловий комплекс у Броварах, який орієнтований на створення власної повноцінної інфраструктури. Проектом передбачено будівництво 65 будинків, двох шкіл і п`яти дитячих садочків. Також в плані забудови створення сфери послуг, спорудження ресторанів і магазинів різного профілю. 

Читати повністю

2019-02-12: ВrettaGranit

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ВrettaGranit

ВrettaGranit

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ВrettaGranitКомпания «ВrettaGranit»- является производителем и занимает лидирующие позиции по производству качественных гранитных кухонных моек, которые опережают конкурентов и удовлетворяют потребности клиентов. История нашего бренда берёт своё начало в 2010 году. Именно в этот период мы активно начали развивать производство кухонных гранитных моек и постепенно расширяли горизонты нашего бизнеса, выходя за рамки локального изготовления. Первая фабрика образовалась в городе Кропивницкий, где мы и начали выпускать первые гранитные мойки, дав нашему предприятию звучное название – Bretta. Уже к середине 2012 года, после усердной и кропотливой работы, направленной на улучшение сервиса и методов сборки нашей продукции, мы вышли на новый уровень и стали одними из лучших производителей гранитных моек на территории Украины.

Читати повністю

2019-02-11: toplink Чумаченко Леонид

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму toplink Чумаченко Леонид

toplink  Чумаченко Леонид

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму toplink Чумаченко Леонид  OCEAN TECHNOLOGY INT¢L LIMITED на протяжении 20 лет являются корпорацией-производителей и заводом-сборщиком для 80% всех мировых торговых марок, которые позиционируют себя как итальянские, немецкие, чешские, польские и другие. 

Читати повністю

2019-02-10: Компания Gaudibud

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Компания Gaudibud

Компания Gaudibud

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Компания GaudibudКомпания Gaudibud профессионально занимается проектированием и строительством домов под ключ.   Строительная компания Gaudibud работает с 2013 года. Используя инновационные материалы и технологии, мы создаём современные и удобные дома.   Загородное строительство – основное направление работы Gaudibud. Мы возводим жилые дома и коттеджи, бани, гаражные комплексы, коммерческие здания (гостиницы, рестораны, офисы) площадью от 200 квадратных метров. В работе используем керамические блоки, кирпич, технологии монолитного строительства, в комбинированных домах – дерево (клееный брус).   Gaudibud – единственная в Украине компания, занимающаяся строительством и проектированием загородных домов, которая работает только с австрийским керамическим блоком.

Читати повністю

2019-02-10: Superbodik

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Superbodik

Superbodik

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму SuperbodikДорогие мамочки и папочки! Бабушки и дедушки! Мы рады приветствовать вас в нашем магазине, ведь мы все – одна большая компания заботливых и любящих родителей! «Superbodik» не так давно появился на рынке Украины, но уже успел завоевать уважение и доверие своих клиентов. Все это у нас получилось исключительно благодаря тому, что мы понимаем вас, как никто другой! Знаем, как важно для близких людей дарить своему малышу только самое лучшее, самое качественное и самое красивое!

Читати повністю

2019-02-07: ФОП Алексєєв Олексій вадимович

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ФОП Алексєєв Олексій вадимович

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ФОП Алексєєв Олексій вадимовичОпыт работы более 14 лет! Компетентны в оказании услуг внутренней отделки любых помещений: малярно-штукатурные работы, перепланировка, гипсокартонные работы, электрокоммуникации, сантехкоммуникации, облицовка стен, полов любыми облицовочными материалами и др.

Читати повністю

2019-02-07: Завод ТЕХНО

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Завод ТЕХНО

Завод ТЕХНО

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Завод ТЕХНОВиготовлення тепло-, звукоізоляційних матеріалів

Читати повністю

2019-02-07: Завод СВІТОНДЕЙЛ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Завод СВІТОНДЕЙЛ

Завод СВІТОНДЕЙЛ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Завод СВІТОНДЕЙЛВиготовлення термо-, звукоізоляційних матеріалів

Читати повністю

2019-02-03: Компания ТД "Буд Микс"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Компания ТД "Буд Микс"

Компания ТД "Буд Микс"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Компания ТД "Буд Микс"Компания ТД «Буд Микс» является одним из ведущих игроков строительного рынка Киева и Киевской области. В состав группы входят компании, работающие в торговой, производственной, строительной, добывающей и транспортной отрасли. Группа была создана молодыми и инициативными бизнесменами в 2008 году.

Читати повністю

2019-01-31: Andreas K. Xenofontos Developers Ltd

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Andreas K. Xenofontos Developers Ltd

Andreas K. Xenofontos Developers Ltd

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Andreas K. Xenofontos Developers Ltd    Строительство на Кипре. Продажа новостроек на Кипре. ВНЖ на Кипре. 

Читати повністю

2019-01-27: ЭкоЛидер - гипсовая декоративная плитка и 3Dпанели в Украине

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ЭкоЛидер - гипсовая декоративная плитка и 3Dпанели в Украине

ЭкоЛидер - гипсовая декоративная плитка и 3Dпанели в Украине

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ЭкоЛидер - гипсовая декоративная плитка и 3Dпанели в УкраинеПроизводство гипсовой декоративной плитки и 3Д панелей в Украине. Гипсовая плитка в виде кирпичика. Разные варианты кирпичиков: гипсовая плитка Барселона, гипсовая плитка Травертин. 3Д панели. Разновидность 3Д панелей Вас удивит, особенно самая низкая цена в Украине!! У нас Вы сможете купить гипсовую декоративную плитку и 3Д панели в Украине. Под заказ - любое количество!!! Заказы принимаются по тел: +38 (067) 630 78 44 Мы являемся производителями гипсовой декоративной плитки и 3Д панелей! На нашей странице Вы можете купить декоративную плитку и 3Д панели в Днепре или же заказать доставку в любой город Украины.

Читати повністю

2019-01-25: UP Building

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму UP Building

UP Building

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму UP BuildingКомпания UP BUILDING - сообщество профессионалов с огромным опытом в области проектирования и строительных работ промышленных и жилых зданий и сооружений.  Мы собрали серьезную команду, обладающую бесценными знаниями и навыками, необходимыми для обеспечения высокого качества работ на всех этапах строительства. UP BUILDING - это полный цикл проектных и строительных работ, которые мы осуществляем с применением новейших материалов и с

Читати повністю

Реклама:


Реклама:

Технічні рішення

Паз-гребінь

Стіни підвальних та цокольних приміщень.

Внутреннее утепление:быть или не быть!

Містки холоду – як їх уникнути?

Системы утепления: ошибки и последствия

Вказівки з монтажу мінеральної ізоляції URSA у тишарові стіни з облицюванням цеглою.

Зроби це сам - Реставрація фасаду

Рекомендації з монтажу плит URSA XPS при зведенні пласкої інверсійної покрівлі

Як правильно приклеювати паркет

Міфи зовнішнього утеплення панельних будинків

Відео

Штукатурка КНАУФ НР Старт и шпаклевка КНАУФ НР Финиш

КНАУФ-Трибон

Фарбування шпалер фарбою Sniezka Nature

Межкомнатные перегородки из КНАУФ-гипсоплит

Клей для теплоизоляционных плит из пенополистирола STYRO 753

Як утеплювати скатну покрівлю 1

Теплоізоляція скатного даху

Монтаж сухой стяжки основания пола КНАУФ-суперпол

Кладка блоків YTONG

Особенности применения геля для кирпичной кладки в строительстве