Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2017-10-10 - Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

У Вінниці  професійні навчальні заклади налагоджують партнерство із сучасними виробниками

 У нинішніх умовах трансформації освітньої галузі України заклади профтехосвіти активно залучають до навчального процесу підприємства реального сектору економіки. Міністерство освіти і науки України всебічно підтримує співпрацю професійних навчальних закладів з українськими та світовими  виробниками, розглядаючи аспекти  державно-приватного партнерства як шлях модернізації професійної освіти в Україні.

Прикладом успішного досвіду і  плідної співпраці із закладами професійної освіти України є підприємство «Снєжка-Україна», одне з лідерів лакофарбових матеріалів в Україні. З 2014 року у професійних навчальних установах України відкрито 6 навчально-практичних центрів «Śnieżka», в якому навчають за інноваційними технологіями та  сучасними матеріалами Групи компаній «Śnieżka». Центри функціонують у Львові, Калуші, Луцьку, Житомирі, Ужгороді. Відтепер такий сучасний навчальний майданчик для підготовки майбутніх кваліфікованих робітників будівельної галузі працює у  місті Вінниці на базі Вищого професійного училища №7. Також варто зазначити, що на основі новоствореного центру зможуть підвищувати свою фахову майстерність викладачі професійних навчальних закладів області, майстри будівельних організацій та приватних підприємців, для яких спеціалісти компанії «Снєжка-Україна» проводитимуть конференції, семінари і майстер-класи.

Для  успішного навчання учнів та інших слухачів розроблені теоретично-практичні програми за професіями «Маляр», «Столяр», «Утеплювач». Навчальні матеріали центру ефективно  інтегровані у навчальний процес  закладів професійної освіти. Для результативних занять та відпрацювання практичних навиків у центрі облаштовано навчальні кабінети та виробничі майстерні «Śnieżka», «VIDARON», які забезпечені усіма необхідними наочно-методичними матеріалами та виробами. Активна взаємодія і співпраця ТзОВ «Снєжка-Україна» із навчальними закладами ПТО відбувається за активної підтримки й участі Міністерства освіти і науки України, з яким підприємство 2 листопада 2016 року підписало Меморандум про співробітництво.

Офіційне урочисте відкриття навчально-практичного центру «Śnieżka» у ДНЗ «Вище професійне училище №7 м. Вінниці» відбулося 05 жовтня 2017 року. Під час заходу було проведено прес-конференцію, у якій взяли участь заступник голови Вінницької облдержадміністрації, директор Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Ігор Івасюк, заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, начальник управління професійної освіти інноватики та науки Валерій Бачинський,  начальник відділу взаємодії із соціальними партнерами та виробництвом Міністерства освіти та науки України Сергій Коваленко, генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь, колектив  Вищого професійного училища №7 м. Вінниці та директори навчальних закладів ПТО з інших областей України. На зустрічі присутні обговорювали питання  приватно-державного партнерства як сучасного підходу у розвитку професійної освіти. 

Заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, начальник управління професійної освіти інноватики та науки Валерій Бачинський, зокрема сказав: «Сьогодні майбутнє – за професійно-технічною освітою. Адже нині маємо надлишок спеціалістів з вищою освітою, які потім працюють  робітниками. І ми повинні показувати те, що можемо якісно готувати висококваліфіковані робітничі кадри, які у майбутньому знайдуть себе на ринку праці. І нинішній вихід із ситуації – створення навчальних центрів з виробниками і роботодавцями».

Як підкреслив  начальник відділу взаємодії із соціальними партнерами та виробництвом Міністерства освіти та науки України Сергій Коваленко, сьогодні Міністерство велику роботу проводить щодо державно-приватного партнерства, на яке є велике сподівання. Потрібно, щоб приватний бізнес також був зацікавлений вкладати кошти у створення навчально-практичних центрів, кадри яких затребувані на ринку праці.

«Компанія «Снєжка-Україна» як підприємство міжнародної групи компаній "Śnieżka" володіє новітніми технологіями і напрацюваннями у сфері виробництва сучасних будівельних матеріалів. А головне – ми маємо  бажання ділитися своїми розробками і практикою з майстрами і майбутніми робітниками.   Тож об'єднані зусилля і можливості виробника і професійних навчальних закладів у державно-приватному партнерстві та обміні досвідом спрямовані насамперед для ефективного розвитку, поступу професійної освіти та якісного вдосконалення підготовки кваліфікованих конкурентоздатних робітничих кадрів для будівельної сфери», - зазначив генеральний директор ТзОВ  «Снєжка-Україна» Марек Павлусь

Проект «Навчально-практичний центр «Śnieżka» в Україні – це перспектива для учнівської молоді здобути якісні знання та практику у роботі із сучасними високоякісними матеріалами, перейняти досвід  кваліфікованих спеціалістів  щодо освоєння новітніх технологій у сфері ремонту і будівництва.  

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,                            

вул. Привокзальна, 1а                                

Тел.: +38 (03259) 60-161                            

e-mail: press.releases@sniezka.ua      

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2018-04-19: ООО Альбатрос Строй

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО Альбатрос Строй

ООО Альбатрос Строй

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО Альбатрос СтройАльбатрос Строй это производственное предприятие направленное на строительство из легких стальных  тонкостенных конструкций. Не первый год на рынке мы занимаем лидируещие позиции по производству быстромонтируемых зданий. Также одним из основных видов деятельности это производство фасадных касет и их монтаж.

Читати повністю

2018-04-19: Евростандарт

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Евростандарт

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ЕвростандартКомпания «Евроформат» занимается продажей энергоэффективных товаров с 2013 года. Мы – молодая перспективная компания, которая стремится предоставить своим покупателям качественный и полезный товар

Читати повністю

2018-04-18: Интернет магазин shop-santehnika.com

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет магазин shop-santehnika.com

Интернет магазин shop-santehnika.com

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет магазин shop-santehnika.comОфициальный интернет-магазин shop-santehnika.com создан 2015 году, является официальным логистическим партнёром компаний GROHE, RAVAK, DURAVIT. Наша продукция обладает выдающимся качеством. Все изделия, а также их компоненты, подвергаются многочисленным тестам на прочность, качество работы и безупречность внешнего вида. Наши испытания — самые строгие в отрасли, и каждый продукт, прежде чем попасть в продажу, блестяще их проходит.

Читати повністю

2018-04-17: Керамопласт

Стартовала акция по продаже керамопласта «черепица» черного цвета по цене ниже рыночной

Керамопласт

Стартовала акция по продаже керамопласта «черепица» черного цвета по цене ниже рыночнойХотите купить кровельный материал по цене ниже рыночной? У вас появился уникальный шанс! С 17 апреля Херсонский завод по производству керамопласта запускает весеннюю акцию: кровельные листы с профилем «черепица» по цене всего 260 грн. за лист! Это на целых 50 грн. ниже прежней цены в 310 грн. за кровельный лист. Акционное предложение касается не всех листов керамопласт «черепица». В акции участвуют кровельные листы только черного цвета. На кровельное покрытие остальных цветов остается прежняя цена. Технически

Читати повністю

2018-04-17: Интернет магазин сантехник Santeh Market

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет магазин сантехник Santeh Market

Интернет магазин сантехник Santeh Market

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет магазин сантехник Santeh MarketИнтернет-магазин сантехники который занимается продажей сантехники в Украине

Читати повністю

2018-04-14: Брама Маркет

Ролетні гаражні ворота від перевірених європейський виробників. Що пропонують у 2018 році brama-market.lviv.ua?

Ролетні гаражні ворота від перевірених європейський виробників. Що пропонують у 2018 році brama-market.lviv.ua? Бюджетний варіант замість секційних воріт Клієнти прагнуть до того, щоб купити якісні та недорогі системи для гаражного приміщення. Для установки ролет вивчіть, який у вас тип отвору, чи є під'їзд до гаражу, інші питання. Але якщо ви підшукуєте інше рішення, то ми запропонуємо відкатні, промислові системи, гаражні ролети, автоматичні складні ворота. За наші послуги виміру проєму ви не платите, салони в кожному обласному центрі – Рівне, Львів, Тернопіль. Технічні характеристики ролет в гараж європейських виробників Hormann, Ryterna, Doorhan, Alutech Ролети - надійний і бюджетний захист для приміщення вашого гаража. Сертифікований продукт, який перед реалізацією проходить всі ета

Читати повністю

2018-04-14: “Шнейдер Електрік Україна” ТОВ

Технологии опережают время: итоги Инновационного саммита Schneider Electric

“Шнейдер Електрік Україна” ТОВ

Технологии опережают время: итоги Инновационного саммита Schneider Electric Киев, 12 апреля 2018 г. — Компания Schneider Electric, мировой эксперт в управлении энергией и автоматизации, собрала ведущих мировых экспертов на Инновационном саммите, который прошел в Париже в апреле. Мероприятие было приурочено к знаменитому Парижскому марафону, титульным спонсором которого по традиции является Schneider Electric. Саммит собрал более 5000 гостей для обсуждения будущего цифровой экономики и энергетического менеджмента. В Инновационном хабе гостям саммита представили самые передовые решения Schneider Electric для различных отраслей. «Цифровизация экономики стала мощнейшим драйвером преобразований всего мира. Технологии, такие как Интернет вещей, искусственный интеллект и аналитика больших данных, сегодня позволяют компаниям становиться более эффективными, инновационными и конкурентоспособ

Читати повністю

2018-04-13: Завод Ворот

Как изготавливают откатные ворота Alutech в Одессе? Узнайте все тонкости от завод-ворот.in.ua

Как изготавливают откатные ворота Alutech в Одессе? Узнайте все тонкости от завод-ворот.in.ua Гаражные и рулонные ворота для гаража Пытаетесь подобрать для гаражного помещения наиболее подходящие ворота? Ознакомьтесь с ассортиментом ворот, что есть на сайте, это могут быть не только системы Алютех, но и ворота Doorhan, Ryterna, Wisniowski. Эти ворота изготавливаются на заводах европейского уровня, продукт перед поступлением в продажу тестируется на стендах для того, чтобы вы получили только безопасный проверенный продукт. Мы изготовим сдвижные ворота, если вы имеете нестандартные гаражные параметры, и ваше отверстие не предусматривает установки стандартного размера. Однако здесь есть определенный нюанс: если гаражное помещение вообще имеет небольшой подъезд, отверстие прямоугольного типа, скошенные края, то лучше пользоваться роллетными воротами. Так, они не держат тепло, имеют тонкие ламели, однако они

Читати повністю

2018-04-04: Ванны24 - интернет магазин сантехники

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Ванны24 - интернет магазин сантехники

Ванны24 - интернет магазин сантехники

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Ванны24 - интернет магазин сантехникиVanny24 - интернет магазин сантехники. Vanny24 - это компания с огромным опытом выбора качественной сантехники. Мы выбираем для Вас только лучшее.

Читати повністю

2018-04-03: Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

ТМ Śnieżka здобула статус «Абсолютного Фаворита Успіху – 2017»

Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

ТМ Śnieżka здобула статус «Абсолютного Фаворита Успіху – 2017» За підсумками незалежних рейтингових досліджень, що проводилися з 1 січня 2017 року по 31 грудня 2017 року у рамках конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху», ТМ  Śnieżka визнано кращою в номінації «Фарба» із понад 40 брендів  у сфері лакофарбового виробництва.  Конкурс «Фаворити Успіху» - це публічний рейтинг уподобань громадськості, основною метою якого є вивчення суспільної думки щодо визначення популярності торгових марок та відстеження динаміки змін споживчих пріоритетів та попиту на продукти, товари й послуги. Організатори конкурсу досліджують громадську думку шляхом опитування трьох респондентських груп: Споживачів, Спеціалістів і Знаменитостей. Кожен український споживач має право через інтернет-опитування проголосувати за улюблений бренд. Крім цього, конкурса

Читати повністю

2018-04-03: ООО "ТД"Дивес"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "ТД"Дивес"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "ТД"Дивес"ООО ТД«Дивэс

Читати повністю

2018-04-02: СТУДИЯ Ok - PROJECT

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму СТУДИЯ Ok - PROJECT

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму СТУДИЯ Ok - PROJECTІван і Маргарита Олійник, керівники і проектувальники студії Окей - ПРОЕКТ! Студія Окей - ПРОЕКТ заснована в 2017 році у Вінниці подружжям і проектувальниками Іваном і Маргаритою Олійник. Основними напрямками роботи студії є технічне проектування квартир, будинків, ескізне (зовнішнє) проектування і 3Д візуалізація меблів.

Читати повністю

2018-04-02: Ворота 24

Какие уличные откатные и распашные ворота можно изготовить в Киеве, рассказывают vorota24.com.ua

Какие уличные откатные и распашные ворота можно изготовить в Киеве, рассказывают vorota24.com.ua Для оборудования удобного въезда на территорию существует огромное количество различных решений. Ворота для частного дома отличаются не только по типу открытия: также разнятся и материалы, применяемые при их производстве. Каждое изделие имеет определённые достоинства, которые становятся решающими факторам при осуществлении покупки. «ВОРОТА 24» предлагают рассмотреть основные виды заполнений уличных конструкций, чтобы вы могли сделать правильный выбор. Консольные системы из профильного листа Ворота из профнастила считаются бюджетным вариантом, поскольку материал для их изготовления имеет невысокую стоимость. Однако невзирая н

Читати повністю

2018-03-30: Магазин сантехники Santeh HUB

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Магазин сантехники Santeh HUB

Магазин сантехники Santeh HUB

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Магазин сантехники Santeh HUBМы специализируемся на современных ванных комнатах, продуманных до мельчайших деталей в полном спектре комплексных решений. Своим клиентам мы поставляем ванны, душевые уголки и двери, ванны с гидромассажными системами, умывальники, мебель для ванных комнат, смесители и различные аксессуары.

Читати повністю

2018-03-29: ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН САНТЕХНИКА УКРАИНА

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН САНТЕХНИКА УКРАИНА

ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН САНТЕХНИКА УКРАИНА

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН САНТЕХНИКА УКРАИНАИнтернет-магазин сантехники занимающийся продажей сантехники через интернет

Читати повністю

Реклама:


Реклама:

Технічні рішення

Негорюча тепло-, звукоізоляція фасаду: сучасне рішення

Початок будівництва: перелік важливих деталей, які треба знати про інтер'єр вашого дому

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска металлических поверхностей

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска деревянных поверхностей

Вказівки з монтажу теплоізоляції URSA при утепленні каркасних стін (Сталева або дерев'яна конструкція)

Рекомендації з монтажу мінеральної ізоляції URSA в конструкціях легких перегородок.

Утеплення віконних скосів - новинка в асортименті продукції Ytong Multipor

Как утеплить подвал?

Новітні технології Porotherm Profi & Dryfix

Звукоізоляція залізобетонного перекриття від ударного шуму

Відео

Каркасні перегородки. Акустичні процеси в конструкції

Клей для теплоизоляционных плит из пенополистирола STYRO 753

Ceresit CM11 Plus

Герметизация кровли и водостока с TYTAN Professional

Як утеплювати скатну покрівлю 2

Кладка блоків YTONG

Монтаж облицювання фасаду. Правила

Мультипор. Інструкція з проведення робіт

Устройство наливных полов КНАУФ Флисэстрих

Навісний вентильований фасад (НВФ), частина 2