Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2017-10-10 - Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

У Вінниці  професійні навчальні заклади налагоджують партнерство із сучасними виробниками

 У нинішніх умовах трансформації освітньої галузі України заклади профтехосвіти активно залучають до навчального процесу підприємства реального сектору економіки. Міністерство освіти і науки України всебічно підтримує співпрацю професійних навчальних закладів з українськими та світовими  виробниками, розглядаючи аспекти  державно-приватного партнерства як шлях модернізації професійної освіти в Україні.

Прикладом успішного досвіду і  плідної співпраці із закладами професійної освіти України є підприємство «Снєжка-Україна», одне з лідерів лакофарбових матеріалів в Україні. З 2014 року у професійних навчальних установах України відкрито 6 навчально-практичних центрів «Śnieżka», в якому навчають за інноваційними технологіями та  сучасними матеріалами Групи компаній «Śnieżka». Центри функціонують у Львові, Калуші, Луцьку, Житомирі, Ужгороді. Відтепер такий сучасний навчальний майданчик для підготовки майбутніх кваліфікованих робітників будівельної галузі працює у  місті Вінниці на базі Вищого професійного училища №7. Також варто зазначити, що на основі новоствореного центру зможуть підвищувати свою фахову майстерність викладачі професійних навчальних закладів області, майстри будівельних організацій та приватних підприємців, для яких спеціалісти компанії «Снєжка-Україна» проводитимуть конференції, семінари і майстер-класи.

Для  успішного навчання учнів та інших слухачів розроблені теоретично-практичні програми за професіями «Маляр», «Столяр», «Утеплювач». Навчальні матеріали центру ефективно  інтегровані у навчальний процес  закладів професійної освіти. Для результативних занять та відпрацювання практичних навиків у центрі облаштовано навчальні кабінети та виробничі майстерні «Śnieżka», «VIDARON», які забезпечені усіма необхідними наочно-методичними матеріалами та виробами. Активна взаємодія і співпраця ТзОВ «Снєжка-Україна» із навчальними закладами ПТО відбувається за активної підтримки й участі Міністерства освіти і науки України, з яким підприємство 2 листопада 2016 року підписало Меморандум про співробітництво.

Офіційне урочисте відкриття навчально-практичного центру «Śnieżka» у ДНЗ «Вище професійне училище №7 м. Вінниці» відбулося 05 жовтня 2017 року. Під час заходу було проведено прес-конференцію, у якій взяли участь заступник голови Вінницької облдержадміністрації, директор Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Ігор Івасюк, заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, начальник управління професійної освіти інноватики та науки Валерій Бачинський,  начальник відділу взаємодії із соціальними партнерами та виробництвом Міністерства освіти та науки України Сергій Коваленко, генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь, колектив  Вищого професійного училища №7 м. Вінниці та директори навчальних закладів ПТО з інших областей України. На зустрічі присутні обговорювали питання  приватно-державного партнерства як сучасного підходу у розвитку професійної освіти. 

Заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, начальник управління професійної освіти інноватики та науки Валерій Бачинський, зокрема сказав: «Сьогодні майбутнє – за професійно-технічною освітою. Адже нині маємо надлишок спеціалістів з вищою освітою, які потім працюють  робітниками. І ми повинні показувати те, що можемо якісно готувати висококваліфіковані робітничі кадри, які у майбутньому знайдуть себе на ринку праці. І нинішній вихід із ситуації – створення навчальних центрів з виробниками і роботодавцями».

Як підкреслив  начальник відділу взаємодії із соціальними партнерами та виробництвом Міністерства освіти та науки України Сергій Коваленко, сьогодні Міністерство велику роботу проводить щодо державно-приватного партнерства, на яке є велике сподівання. Потрібно, щоб приватний бізнес також був зацікавлений вкладати кошти у створення навчально-практичних центрів, кадри яких затребувані на ринку праці.

«Компанія «Снєжка-Україна» як підприємство міжнародної групи компаній "Śnieżka" володіє новітніми технологіями і напрацюваннями у сфері виробництва сучасних будівельних матеріалів. А головне – ми маємо  бажання ділитися своїми розробками і практикою з майстрами і майбутніми робітниками.   Тож об'єднані зусилля і можливості виробника і професійних навчальних закладів у державно-приватному партнерстві та обміні досвідом спрямовані насамперед для ефективного розвитку, поступу професійної освіти та якісного вдосконалення підготовки кваліфікованих конкурентоздатних робітничих кадрів для будівельної сфери», - зазначив генеральний директор ТзОВ  «Снєжка-Україна» Марек Павлусь

Проект «Навчально-практичний центр «Śnieżka» в Україні – це перспектива для учнівської молоді здобути якісні знання та практику у роботі із сучасними високоякісними матеріалами, перейняти досвід  кваліфікованих спеціалістів  щодо освоєння новітніх технологій у сфері ремонту і будівництва.  

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,                            

вул. Привокзальна, 1а                                

Тел.: +38 (03259) 60-161                            

e-mail: press.releases@sniezka.ua      

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2017-10-23: Магазин стройматериалов ТехноНиколь 1Платформа

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Магазин стройматериалов ТехноНиколь 1Платформа

Магазин стройматериалов ТехноНиколь 1Платформа

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Магазин стройматериалов ТехноНиколь 1ПлатформаВесь ассортимент товаров для постройки домов по привлекательным ценам от поставщика! Доставка по всей Украине! Еврорубероид, утеплитель, пенополистирол, мастика, ПВХ мембрана, черепица, водосток, лакокрасочн

Читати повністю

2017-10-17: Далгакиран

Использование градирен в промышленности

Использование градирен в промышленности Многие производственных процессов, где в контурах охлаждения циркулирует вода, требуют своевременного отвода тепла. Для незначительного охлаждения воды (на 5-15 ° C) применяются градирни. Это один из самых популярных типов периферийного промышленного оборудования. Купить градирню, где охлаждения воды проходит под влиянием атмосферного воздуха более низкой температуры, предлагает компания «Далгакиран». Здесь реализуют градирни «Ангара», в которых воздух нагнетается встроенными вентиляторами. Особенности градирен «Ангара» Для объектов промышленности предлагают устройства охлаждения открытого и закрытого типа. Мокрые градирни этой торговой марки намного эффективнее отводят тепловую энергию, имеют высокий КПД, по сравнению с массивными башенными конструкциями. Закрытые установки полностью сохраняют весь объем охлаждающей жидкости в системе. Градирни испарительной т

Читати повністю

2017-10-17: "Хенкель Баутехник (Украина)"

З’єднання без меж: «Хенкель» представила на українському ринку лінійку інноваційних професійних клеїв

"Хенкель Баутехник (Украина)"

З’єднання без меж: «Хенкель» представила на українському ринку лінійку інноваційних професійних клеїв Компанія «Хенкель» представила на українському ринку нову лінійку з чотирьох клеїв марки LOCTITE. Вони можуть бути застосовані у промислових цілях, у сфері технічного обслуговування обладнання, а також для побутових потреб і ремонтів. LOCTITE HY 4070 і LOCTITE HY 4060 GY — інноваційні клеї, розроблені на основі гібридної технології, що поєднує найважливіші характеристики структурних, миттєвих та епоксидних клеїв: швидкість та міцність зчеплення, довговічність. Ці марки незамінні у сфері технічного обслуговування механізмів, забезпечують їм плавну та надійну роботу.

Читати повністю

2017-10-16: Домофон Монтаж-Сервис

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Домофон Монтаж-Сервис

Домофон Монтаж-Сервис

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Домофон Монтаж-СервисМногопрофильное сервисное предприятие Домофон "Монтаж-Сервис" в г. Одесса, предлагает профессиональную установку видеодомофонов,видеонаблюдение, аудиодомофонов, систем контроля доступа СКУД от ведущих производителей . Наши специалисты в совершенстве освоили технологию монтажа всех моделей домофонов. Кроме того, вы сможете заказать техническое обслуживание и ремонт видеодомофонов, аудиодомофонов, систем контроля доступом СКУД и видеонаблюдения. Наши мастера осуществляют выезд на установку и ремонт домофонов в любой день недели и в любое время суток!

Читати повністю

2017-10-12: Далгакіран

Використання градирень в промисловості

Використання градирень в промисловості Багато виробничих процесів, де в контурах охолодження циркулює вода, потребують своєчасного відведення тепла. Для незначного охолодження води (на 5-15 °C) застосовуються градирні. Це один з найбільш популярних типів периферійного промислового обладнання. Придбати градирню, де охолодження води проходить під впливом атмосферного повітря більш низької температури, пропонує компанія «Далгакіран». Тут реалізують градирні «Ангара», в яких повітря нагнітається вбудованими вентиляторами. Особливості градирень «Ангара» Для об'єктів промисловості пропонують пристрої охолодження відкритого і закритого типу. Мокрі градирні цієї торгової марки набагато ефективніше відводять теплову енергію, мають високий ККД, в порівнянні з масивними баштовими конструкціями. Закриті установки повністю зберігають весь обсяг охолоджувальної рідини в системі. Градирні

Читати повністю

2017-10-11: Центр теплої підлоги

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Центр теплої підлоги

Центр теплої підлоги

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Центр теплої підлогиЕлектрична тепла підлога DEVI Nexans Woks Hemstedt Fenix ​​ProfiTherm:

Читати повністю

2017-10-10: ООО "МПТ"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "МПТ"

ООО "МПТ"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "МПТ"Компания "МПТ" предлагает битумную черепицу Kerabit (Финляндия) в Украине. Приглашаем к сотрудничеству частных клиентов, прорабов, строителей, застройщиков, архитекторов, дизайнеров. Весь ассортимент материалов является оригинальным, в наличии на складе. Осуществляем замер, расчет, доставку, монтаж, обслуживание кровель. Находимся в районе метро Берестейская (офис).  Тел.моб.: (067)500-99-26.

Читати повністю

2017-10-10: Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

У Вінниці професійні навчальні заклади налагоджують партнерство із сучасними виробниками

Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

У Вінниці  професійні навчальні заклади налагоджують партнерство із сучасними виробниками  У нинішніх умовах трансформації освітньої галузі України заклади профтехосвіти активно залучають до навчального процесу підприємства реального сектору економіки. Міністерство освіти і науки України всебічно підтримує співпрацю професійних навчальних закладів з українськими та світовими  виробниками, розглядаючи аспекти  державно-приватного партнерства як шлях модернізації професійної освіти в Україні. Прикладом успішного досвіду і  плідної співпраці із закладами професійної освіти України є підприємство «Снєжка-Україна», одне з лідерів лакофарбових матеріалів в Україні. З 2014 року у професійних навчальних установах України відкрито 6 навчально-практичних центрів «Śnieżka», в якому навчають за інноваційними технологіями та  сучасними матеріалами Групи компаній &l

Читати повністю

2017-10-10: FixPro нержавеющий крепеж

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму FixPro нержавеющий крепеж

FixPro нержавеющий крепеж

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму FixPro нержавеющий крепежКопмания Fixpro продает метизные изделия оптом и в розницу от Европейских производителей Din ГОСТ ISO Болт нержавеющий А2 А4 шпилька нержавеющая, болт высокопрочный класс прочности 8.8 10.9 12.9, шпилька высокопрочная. Привезем под заказ любой вид крепления метизов.Ждем Вас в нашем магазине Metizpro.com.ua

Читати повністю

2017-10-09: Веста Деко Украина

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Веста Деко Украина

Веста Деко Украина

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Веста Деко УкраинаНа сегодняшний день существует множество сайтов по продаже межкомнатных дверей , которые особо ничем не отличаются между собой (есть товар , есть множество акций которые любым способом пытаются заинтересовать клиентов ) . Да и наличие красивой выставки в магазине , тоже вносит свой вклад .     Но мы живём 21 веке . Век информационных технологий и вряд ли прогулка под дождём, в мороз , или же после тяжелого рабочего  дня  до вашего магазина с дверьми принесёт вам кучу удовольствия ещё до момента покупки . И не факт что именно в этом салоне дверей вы найдёте то что Вам нужно.  Ведь этого всего можно избежать .      Наша цель , сделать покупку товара через интернет наиболее комфортной. Для этого у нас есть всё! Низкие цены , масса акций , более 100 моделей  дверей на складе! РАСПРОДАЖА по самым низким ценам. Бесплатн

Читати повністю

2017-10-08: Колір Буд

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Колір Буд

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Колір Буд  Ми пропонуємо такі бренди як Caparol   - це внутрішні фарби та по фасаду.. Декоративні штукатурки - Capadecor , різні фактури, а також є майстри по виконанню робіт по декоративних штукатурках. Розважальні комплекси, спортивні заклади, готелі, ресторани, салони краси, бізнес - центри а також приватні будинки, квартири  - робота наших майстрів.. Пропонуємо продукцію бренд Remmers.  Це гідроізоляція і ремонт будівельних об"єктів, сануючі системи проти плісені, захист і відновлення фасадів, матеріали для збереженняі реставрації, захист та відновлення бетону, покриття для підлоги, герметизація швів та інші продукти для захисту будівель..

Читати повністю

2017-10-03: ТОВ "Мастер Фем Киев"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ "Мастер Фем Киев"

ТОВ "Мастер Фем Киев"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ "Мастер Фем Киев"Строительные материалы.

Читати повністю

2017-10-03: ПП Патронат

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ПП Патронат

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ПП ПатронатПП ПАТРОНАТ, ТМ "Євросауна-Пул" Басейни, SPA-ванни, сауни, парові бані, хамами, декоративні водойми – будівництво, монтаж, сервісне обслуговування. Постачання на український ринок повного спектру обладнання (запчастин)  для будівництва та комплектації об’єктів. Роздрібна торгівля.

Читати повністю

2017-10-03: Жученко Кирилл Александрович

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Жученко Кирилл Александрович

Жученко Кирилл Александрович

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Жученко Кирилл АлександровичТепловизионная диагностика   Тепловизионная съемка проводится с помощью современного высокоточного прибора ТЕПЛОВИЗОР, который позволяет нам оперативно определить: - места скрытых протеканий кровли ее влажной изоляции - области влаги на внутренних поверхностях помещений(стены, потолок) - скрытые дефекты электрооборудования и электропроводки (без отключения электропитания!) - дефекты в работоспособности систем вентиляции и кондиционирования - места  утечек в скрытых трубопроводах (теплый пол) - точный уровень  жидкости в резервуарах

Читати повністю

2017-09-28: Бигборд Черкассы

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Бигборд Черкассы

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Бигборд ЧеркассыРазмещаем Вашу рекламу! - Борды - Сиилайты - Листовки в транспорте

Читати повністю

Реклама:


Реклама:


Технічні рішення

Монтаж сайдингу (Скорочена інструкція)

Сферы применения пенополистирола

Як можна легко та зручно забити малі та тонкі цвяхи?

Как утеплить подвал?

Інструменти, необхідні для фарбування

Рекуперація

Утеплення віконних скосів - новинка в асортименті продукції Ytong Multipor

Роллетные гаражные ворота стоит ли экономить?

Правильный ремонт в новостройке: выбор напольных покрытий и дверей

Изоляция труб пенопластом (пенополистиролом)

Відео

Навісний вентильований фасад (НВФ), частина 2

Перший ряд блоків YTONG

Ceresit CX 5 Экспресс-цемент

Монтаж облицювання фасаду. Правила

Особенности применения геля для кирпичной кладки в строительстве

Фільм про технології виробництва полістиролу, що спінюється Alphapor

Теплоізоляція пласких дахів

Теплоізоляція фасадів матеріалами URSA

Видео інструкції з монтажу сайдингу під брус «BlockHouse»

Видео інструкциї з монтажу вертикального сайдингу «Альта-Профіль»