Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2017-10-10 - Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

У Вінниці  професійні навчальні заклади налагоджують партнерство із сучасними виробниками

 У нинішніх умовах трансформації освітньої галузі України заклади профтехосвіти активно залучають до навчального процесу підприємства реального сектору економіки. Міністерство освіти і науки України всебічно підтримує співпрацю професійних навчальних закладів з українськими та світовими  виробниками, розглядаючи аспекти  державно-приватного партнерства як шлях модернізації професійної освіти в Україні.

Прикладом успішного досвіду і  плідної співпраці із закладами професійної освіти України є підприємство «Снєжка-Україна», одне з лідерів лакофарбових матеріалів в Україні. З 2014 року у професійних навчальних установах України відкрито 6 навчально-практичних центрів «Śnieżka», в якому навчають за інноваційними технологіями та  сучасними матеріалами Групи компаній «Śnieżka». Центри функціонують у Львові, Калуші, Луцьку, Житомирі, Ужгороді. Відтепер такий сучасний навчальний майданчик для підготовки майбутніх кваліфікованих робітників будівельної галузі працює у  місті Вінниці на базі Вищого професійного училища №7. Також варто зазначити, що на основі новоствореного центру зможуть підвищувати свою фахову майстерність викладачі професійних навчальних закладів області, майстри будівельних організацій та приватних підприємців, для яких спеціалісти компанії «Снєжка-Україна» проводитимуть конференції, семінари і майстер-класи.

Для  успішного навчання учнів та інших слухачів розроблені теоретично-практичні програми за професіями «Маляр», «Столяр», «Утеплювач». Навчальні матеріали центру ефективно  інтегровані у навчальний процес  закладів професійної освіти. Для результативних занять та відпрацювання практичних навиків у центрі облаштовано навчальні кабінети та виробничі майстерні «Śnieżka», «VIDARON», які забезпечені усіма необхідними наочно-методичними матеріалами та виробами. Активна взаємодія і співпраця ТзОВ «Снєжка-Україна» із навчальними закладами ПТО відбувається за активної підтримки й участі Міністерства освіти і науки України, з яким підприємство 2 листопада 2016 року підписало Меморандум про співробітництво.

Офіційне урочисте відкриття навчально-практичного центру «Śnieżka» у ДНЗ «Вище професійне училище №7 м. Вінниці» відбулося 05 жовтня 2017 року. Під час заходу було проведено прес-конференцію, у якій взяли участь заступник голови Вінницької облдержадміністрації, директор Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Ігор Івасюк, заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, начальник управління професійної освіти інноватики та науки Валерій Бачинський,  начальник відділу взаємодії із соціальними партнерами та виробництвом Міністерства освіти та науки України Сергій Коваленко, генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь, колектив  Вищого професійного училища №7 м. Вінниці та директори навчальних закладів ПТО з інших областей України. На зустрічі присутні обговорювали питання  приватно-державного партнерства як сучасного підходу у розвитку професійної освіти. 

Заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, начальник управління професійної освіти інноватики та науки Валерій Бачинський, зокрема сказав: «Сьогодні майбутнє – за професійно-технічною освітою. Адже нині маємо надлишок спеціалістів з вищою освітою, які потім працюють  робітниками. І ми повинні показувати те, що можемо якісно готувати висококваліфіковані робітничі кадри, які у майбутньому знайдуть себе на ринку праці. І нинішній вихід із ситуації – створення навчальних центрів з виробниками і роботодавцями».

Як підкреслив  начальник відділу взаємодії із соціальними партнерами та виробництвом Міністерства освіти та науки України Сергій Коваленко, сьогодні Міністерство велику роботу проводить щодо державно-приватного партнерства, на яке є велике сподівання. Потрібно, щоб приватний бізнес також був зацікавлений вкладати кошти у створення навчально-практичних центрів, кадри яких затребувані на ринку праці.

«Компанія «Снєжка-Україна» як підприємство міжнародної групи компаній "Śnieżka" володіє новітніми технологіями і напрацюваннями у сфері виробництва сучасних будівельних матеріалів. А головне – ми маємо  бажання ділитися своїми розробками і практикою з майстрами і майбутніми робітниками.   Тож об'єднані зусилля і можливості виробника і професійних навчальних закладів у державно-приватному партнерстві та обміні досвідом спрямовані насамперед для ефективного розвитку, поступу професійної освіти та якісного вдосконалення підготовки кваліфікованих конкурентоздатних робітничих кадрів для будівельної сфери», - зазначив генеральний директор ТзОВ  «Снєжка-Україна» Марек Павлусь

Проект «Навчально-практичний центр «Śnieżka» в Україні – це перспектива для учнівської молоді здобути якісні знання та практику у роботі із сучасними високоякісними матеріалами, перейняти досвід  кваліфікованих спеціалістів  щодо освоєння новітніх технологій у сфері ремонту і будівництва.  

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,                            

вул. Привокзальна, 1а                                

Тел.: +38 (03259) 60-161                            

e-mail: press.releases@sniezka.ua      

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2018-01-13: Зоомагазин Бегемот

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Зоомагазин Бегемот

Зоомагазин Бегемот

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Зоомагазин БегемотЗоомагазин Бегемот в Киеве предлагает огромный выбор зоотоваров. Рекомендуем приобрести у нас товары: для собак, кошек, птиц, грызунов, рыбок, лошадей, хорьков. В интернет-магазине зоотоваров огромный выбор продукции для ваших домашних животных и доступные цены.

Читати повністю

2018-01-12: NOVBUD

Компанія NOVBUD – в ТОП-3 забудовників передмістя Києва

Компанія NOVBUD – в ТОП-3 забудовників передмістя Києва За підсумками діяльності у 2017 році компанія NOVBUD увійшла в трійку лідерів в незалежному рейтингу забудовників передмістя столиці і заслужено посіла третє місце серед 45 представлених на ринку. Такі дані опублікував фінансовий портал «Мінфін» (https://minfin.com.ua/realty/rating-kiev-region/) за період з 1 січня по 15 грудня 2017 року. До рейтингу забудовників передмістя столиці від «Мінфіну» увійшли учасники ринку житлової нерухомості, які з початку 2017 року у прилеглих до Києва населених пунктах ввели в експлуатацію хоча б один житловий об’єкт. В основі оцінки – відомості з реєстру ДАБІ (Державної архітектурно-будівельної інспекції України). Головним показником для розподілу місць є реальна кількість житлових будинків, введених забудовником

Читати повністю

2018-01-09: Приватне Підприємство Боллід

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Приватне Підприємство Боллід

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Приватне Підприємство БоллідПриватне підприємство Боллід  працює на ринку транспортних перевезень  з 2004 р., надає послуги з вантажних перевезень та продажу   бетону (автобетонозмішувачі  7м 3 та 9 м3 ),має власний автопарк, працюємо без вихідних , а також надаємо в оренду на постійні основі  самосвали КРАЗ (12 тн).

Читати повністю

2018-01-03: ООО Ваш Комин

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО Ваш Комин

ООО Ваш Комин

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО Ваш КоминКомпанія "Ваш Комин" пропонує широкий асортимент товарів для опалення будинку на дровах. У нас завжди в наявності топки для камінів, печі для обігріву, камінні дверцята різних розмірів та форм, комплектуючі. вогнестійкі матеріали та аксесуари для створення якісного та економічного камінного опалення. 

Читати повністю

2017-12-28: ЕПІЦЕНТР

Новогодний бюджет. Украинцы тратят больше, но пока остаются самыми экономными в Европе

ЕПІЦЕНТР

Новогодний бюджет. Украинцы тратят больше, но пока остаются самыми экономными в Европе В этом году украинцы собираются потратить на новогодние праздники в среднем 2300 грн. (на человека), что на 600 грн. больше, чем в 2016 г. Об этом свидетельствуют данные исследования компании Research and Branding Group. При этом, новогодний бюджет в Украине примерно в 6 раз меньше, чем в среднем по Европе. На что же планируют тратить свои деньги в канун Рождества и Нового года жители разных стран и на чем украинцы могут сэкономить, чтобы не отказывать себе в подарках и атмосфере праздника? Традиционно, анализируя новогодние предпочтения жителей разных стран исследовательские агентства выделяют 3 основные позиции, на которые люди готовы тратить деньги в праздничные зимние дни. Это угощения, развлечения/путешествия и, конечно, подарки. Сколько планируют потратить на встречу Нового года в разных странах

Читати повністю

2017-12-25: Утеплення перлітом

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Утеплення перлітом

Утеплення перлітом

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Утеплення перлітомУтеплення будинків медом укладки матеріалу в міжстінову пустоту. Ефективне, екологічне та довговічне утеплення. Задувка стін перлітом чи вермікулітом.

Читати повністю

2017-12-25: ООО "Промышленная Гидравлика"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "Промышленная Гидравлика"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "Промышленная Гидравлика" ООО "Промышленная Гидравлика" - надежный поставщик различного гидравлического оборудования на рынке Украины. Высококвалифицированные сотрудники компании всегда рады помочь Вам в подборе необходимого оборудования для вашего предприятия. Подробнее: 

Читати повністю

2017-12-23: PR.ORG.UA - інтернет магазин пружин в Україні

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму PR.ORG.UA - інтернет магазин пружин в Україні

PR.ORG.UA - інтернет магазин пружин в Україні

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму PR.ORG.UA - інтернет магазин пружин в УкраїніPR.ORG.UA - інтернет магазин пружин в Україні. Тут можна придбати пружини стиску та пружини розтягу по низькій ціні в Україні. Інтернет магазин пружин пропонує пружини різних видів та розмірів із наявності. Також на сайті по продажу пружин можна замовити і виготовлення пружин в Україні по кресленню, по розмірам, по каталогу гостів 

Читати повністю

2017-12-18: UKRPANEL

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму UKRPANEL

UKRPANEL

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму UKRPANEL«УКРПАНЕЛЬ»- динамично развивающаяся производственно-строительная компания. Главным направлением которой является  строительство энергоэффективных, энергосберегающих и

Читати повністю

2017-12-14: Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

Різноманіття матеріалів для якісного опорядження помешкання у сучасному фірмовому салоні «Śnieżka»

Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

Різноманіття матеріалів для якісного опорядження помешкання у сучасному фірмовому салоні «Śnieżka» Вчора, 12 грудня, із урочистого перерізання стрічки, повітряних кульок  та святкового настрою розпочалася робота фірмового салону  «Śnieżka» у місті Ужгород на вул. Перемоги, 145а. Відтепер мешканці цього славного міста купуватимуть найширший асортимент продукції від знаного лакофарбового виробника у салоні, що створений за європейським зразком. Водночас у сучасному магазині споживачі мають можливість не лише обирати водоемульсійні фарби, емалі, ґрунтувальні засоби, деревозахисні вироби, шпаклювальні гладі, вироби для системи утеплення, що виготовлені на основі інноваційних технологій та з якісних складників, але й отримати фахову консультацію щодо вибору та правильного використання виробів під час опоряджувальних та ремонтних робіт. Основна перевага с

Читати повністю

2017-12-13: Жидкие Обои ТМ Биопласт

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Жидкие Обои ТМ Биопласт

Жидкие Обои ТМ Биопласт

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Жидкие Обои ТМ БиопластТМ Биопласт - стильные и экологичные жидкие обои из шелкового волокна. Покупай жидкие обои от производителя по доступным ценам!

Читати повністю

2017-12-12: OOO "Строй металл"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму OOO "Строй металл"

OOO "Строй металл"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму OOO "Строй металл" OOO "Строй металл", пропонує співпрацю у сфері поставок чорного, кольорового і нержавіючого металопрокату та індивідуальні рішення для Вашої задачі постачання. Компанія «Строй металл» здійснює як оптові поставки металопрокату по Україні, так і роздрібні. Вся продукція виробляється на провідних меткомбінатах України: • Балка двотаврова • Квадрат • Коло • Катанка • Лист (рифлений, ПВЛ,

Читати повністю

2017-12-08: "Артдеко Україна" ТОВ

Новинка виробництва

"Артдеко Україна" ТОВ

Новинка виробництваНовинка производства- стойки для всех типов ограждений. Материал изготовления - квадрат гладкий 12*12мм, центральный элемент из полосы гладкой 12*6мм. Продаем без полимерного покрытия.

Читати повністю

2017-12-07: ЕПІЦЕНТР

Топ-5 европейских трендов новогоднего декора

ЕПІЦЕНТР

Топ-5 европейских трендов новогоднего декора Декораторы Эпицентра посетили ведущие новогодние ярмарки Германии, Голландии, Италии, чтобы современные, модные елочные украшения и рождественский декор можно было купить и в Украине. Тенденции новогоднего дизайна меняются каждый год, но красно-зеленая классика, натуральные елки и яркий разноцветный декор никогда не выйдут из моды. Впрочем, каждый год добавляются уникальные элементы и меняются акценты. Чтобы новогодняя елка из года в год удивляла нас своей красотой, стоит добавлять новые элементы декора и технологические новинки. Сейчас, по словам руководителя департамента «Декоративные изделия для праздников» сети ТЦ «Эпицентр» Елены Будовой, главным трендом в Новом 2018 году является экостиль, который предусматривает использование природных и натуральных материалов. Украшения и игрушки из

Читати повністю

2017-12-05: Бурбетон

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Бурбетон

Бурбетон

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму БурбетонПрофессиональное алмазное бурение бетона. В любое время суток. Быстро, качественно и в срок. Мы делаем отверстия   Для прокладки коммуникаций Для прокладки труб отопления и водоснабжения

Читати повністю

Реклама:


Реклама:


Технічні рішення

Що таке вентиляція

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска металлических поверхностей

Основные сферы применения пенополистирола в соответствии с гармонизированными европейскими нормами производства

Теплоизоляция подвалов

Звукоізоляція залізобетонного перекриття від ударного шуму

Рекомендації по ізоляції скатного даху в два шари мінеральною ізоляцією URSA.

Види, переваги та недоліки твердопаливних котлів.

Утеплення віконних скосів - новинка в асортименті продукції Ytong Multipor

Стіни підвальних та цокольних приміщень.

Зроби це сам - Перевір фасад

Відео

Теплоізоляція фасадів матеріалами URSA

Клей для теплоизоляционных плит из пенополистирола STYRO 753

Навісний вентильований фасад (НВФ), частина 2

Підготовчі роботи з монтажу сайдингу «Альта-Профіль»

Криволинейные конструкции

Кладка блоків YTONG

Теплоізоляція пласких дахів. Інверсійна покрівля

Скатний дах. Теплофізика

Применение штукатурной смеси КНАУФ МП-75

Применение штукатурной смеси КНАУФ Ротбанд