Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2017-10-10 - Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

У Вінниці  професійні навчальні заклади налагоджують партнерство із сучасними виробниками

 У нинішніх умовах трансформації освітньої галузі України заклади профтехосвіти активно залучають до навчального процесу підприємства реального сектору економіки. Міністерство освіти і науки України всебічно підтримує співпрацю професійних навчальних закладів з українськими та світовими  виробниками, розглядаючи аспекти  державно-приватного партнерства як шлях модернізації професійної освіти в Україні.

Прикладом успішного досвіду і  плідної співпраці із закладами професійної освіти України є підприємство «Снєжка-Україна», одне з лідерів лакофарбових матеріалів в Україні. З 2014 року у професійних навчальних установах України відкрито 6 навчально-практичних центрів «Śnieżka», в якому навчають за інноваційними технологіями та  сучасними матеріалами Групи компаній «Śnieżka». Центри функціонують у Львові, Калуші, Луцьку, Житомирі, Ужгороді. Відтепер такий сучасний навчальний майданчик для підготовки майбутніх кваліфікованих робітників будівельної галузі працює у  місті Вінниці на базі Вищого професійного училища №7. Також варто зазначити, що на основі новоствореного центру зможуть підвищувати свою фахову майстерність викладачі професійних навчальних закладів області, майстри будівельних організацій та приватних підприємців, для яких спеціалісти компанії «Снєжка-Україна» проводитимуть конференції, семінари і майстер-класи.

Для  успішного навчання учнів та інших слухачів розроблені теоретично-практичні програми за професіями «Маляр», «Столяр», «Утеплювач». Навчальні матеріали центру ефективно  інтегровані у навчальний процес  закладів професійної освіти. Для результативних занять та відпрацювання практичних навиків у центрі облаштовано навчальні кабінети та виробничі майстерні «Śnieżka», «VIDARON», які забезпечені усіма необхідними наочно-методичними матеріалами та виробами. Активна взаємодія і співпраця ТзОВ «Снєжка-Україна» із навчальними закладами ПТО відбувається за активної підтримки й участі Міністерства освіти і науки України, з яким підприємство 2 листопада 2016 року підписало Меморандум про співробітництво.

Офіційне урочисте відкриття навчально-практичного центру «Śnieżka» у ДНЗ «Вище професійне училище №7 м. Вінниці» відбулося 05 жовтня 2017 року. Під час заходу було проведено прес-конференцію, у якій взяли участь заступник голови Вінницької облдержадміністрації, директор Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Ігор Івасюк, заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, начальник управління професійної освіти інноватики та науки Валерій Бачинський,  начальник відділу взаємодії із соціальними партнерами та виробництвом Міністерства освіти та науки України Сергій Коваленко, генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь, колектив  Вищого професійного училища №7 м. Вінниці та директори навчальних закладів ПТО з інших областей України. На зустрічі присутні обговорювали питання  приватно-державного партнерства як сучасного підходу у розвитку професійної освіти. 

Заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА, начальник управління професійної освіти інноватики та науки Валерій Бачинський, зокрема сказав: «Сьогодні майбутнє – за професійно-технічною освітою. Адже нині маємо надлишок спеціалістів з вищою освітою, які потім працюють  робітниками. І ми повинні показувати те, що можемо якісно готувати висококваліфіковані робітничі кадри, які у майбутньому знайдуть себе на ринку праці. І нинішній вихід із ситуації – створення навчальних центрів з виробниками і роботодавцями».

Як підкреслив  начальник відділу взаємодії із соціальними партнерами та виробництвом Міністерства освіти та науки України Сергій Коваленко, сьогодні Міністерство велику роботу проводить щодо державно-приватного партнерства, на яке є велике сподівання. Потрібно, щоб приватний бізнес також був зацікавлений вкладати кошти у створення навчально-практичних центрів, кадри яких затребувані на ринку праці.

«Компанія «Снєжка-Україна» як підприємство міжнародної групи компаній "Śnieżka" володіє новітніми технологіями і напрацюваннями у сфері виробництва сучасних будівельних матеріалів. А головне – ми маємо  бажання ділитися своїми розробками і практикою з майстрами і майбутніми робітниками.   Тож об'єднані зусилля і можливості виробника і професійних навчальних закладів у державно-приватному партнерстві та обміні досвідом спрямовані насамперед для ефективного розвитку, поступу професійної освіти та якісного вдосконалення підготовки кваліфікованих конкурентоздатних робітничих кадрів для будівельної сфери», - зазначив генеральний директор ТзОВ  «Снєжка-Україна» Марек Павлусь

Проект «Навчально-практичний центр «Śnieżka» в Україні – це перспектива для учнівської молоді здобути якісні знання та практику у роботі із сучасними високоякісними матеріалами, перейняти досвід  кваліфікованих спеціалістів  щодо освоєння новітніх технологій у сфері ремонту і будівництва.  

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,                            

вул. Привокзальна, 1а                                

Тел.: +38 (03259) 60-161                            

e-mail: press.releases@sniezka.ua      

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine






НОВИНИ КОМПАНІЙ

2018-08-07: Scheben Kiev

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Scheben Kiev

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Scheben KievНаша компания предлагает оптовую продажу строительных сыпучых материалов с доставкой по Киеву и Киевской области

Читати повністю

2018-08-05: ФОП Козачук М.

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ФОП Козачук М.

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ФОП Козачук М.Європаркани в Рівному.Наша фірма уже більше 10 років займається виготовленням та реалізацією декоративних бетонних парканів (європарканів). Ми з увагою ставимося до наших замовників намагаючись виготовляти максимально якісні паркани, які протягом десятиліть будуть окрасою вашої території та надійним захистом від зловмисників.

Читати повністю

2018-08-05: MOTOBLOK PRO → Интернет-магазин мотоблоков и запчастей

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму MOTOBLOK PRO → Интернет-магазин мотоблоков и запчастей

MOTOBLOK PRO → Интернет-магазин мотоблоков и запчастей

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму MOTOBLOK PRO → Интернет-магазин мотоблоков и запчастейЛюбая мототехника и, что самое важное, любые запчасти для неё вы найдете на страницах нашего интернет-магазина. А если не найдете - наши опытные менеджеры без проблем помогут подобрать нужную делать и даже если её нет в нашем каталоге мы все равно ей для Вас достанем во что бы этого не стало! Профессиональный подход к каждому клиенту — наше все! У нас самый широкий выбор мотоблоков от лучший производителей: Кентавр, Форте, Зубр, Добрыня, Садко и прочих. У нас все возможные двигатели которые когда-либо ставились на мототехнику: 168F, 177F, 178F, 186F, 188F, R180, R185, R190 и многие другие. Только у нас широчайший выбор запчастей к двигателям и мотоблокам в целом. Самое интересное то, что Вам не нужно платить за доставку ведь она у нас совершенно бесплатная! Заказываю товар у нас вы гарантировано получите его уже через день в любо

Читати повністю

2018-08-01: ООО ТПК ТЕРРА

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО ТПК ТЕРРА

ООО ТПК ТЕРРА

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО ТПК ТЕРРАООО ТПК «ТЕРРА» основана в 1998 году. Основным направлением нашей деятельности является производство антикоррозионных лакокрасочных систем NANO INDUSTRIAL USE ™ на эпоксидной, полиуретановой, алкид-уретановой и акрил-уретановой основе (с цинк-наполненными и алюмнаполнеными композициями), которые отличаются высокой химической, атмосферной и термической стойкостью, а также технологичностью при нанесении.  

Читати повністю

2018-07-30: Aiss.com.ua

Ворота в гараж в Запорожье

Ворота в гараж в Запорожье Запрос «куплю качественные гаражные ворота Запорожье» считается одним из наиболее популярных в указанном регионе. Почему? В городе и по области активно застраиваются частные секторы, ведь все больше людей стремятся жить в зонах с чистым воздухом. Дома, дачи и коттеджи на берегу Днепра возводятся с сумасшедшей скоростью, потому и растет спрос на гаражные ворота. При выборе подходящей системы владельцы жилья руководствуются простым правилом – конструкция открывается легко и быстро, внутри помещения всегда тепло и сухо. Именно такой подход позволяет серьезно сэкономить собственные время, силы и нервы. Осталось разобраться, что представляют собой качественные гаражные ворота и где их купить в Запорожье. 4 характерных особенности современных гаражных систем Прочность и в

Читати повністю

2018-07-30: Aiss.com.ua

В чем секрет популярности откатных ворот?

В чем секрет популярности откатных ворот? В нынешних условиях люди стремятся показывать свою экономичность и рациональность буквально во всем. Это явление проявляется не только в дотошном просчете семейного бюджета, но и в анализе доступных квадратных метров. Из-за этого было создано целое множество полезных и удобных элементов, без существования которых пришлось бы очень худо. Сюда можно отнести шкафы в нишах, кровати-трансформеры и, в конце концов, откатные ворота. Сдвижные системы серьезно экономят пространство, отличаются удобством эксплуатации и высокими показателями прочности. Но в этом ли кроется секрет их популярности? Особенности сдвижных систем Обычно откатные ворота состоят из 1 или 2 створок, которые при необходимости открыть проезд смещаются в сторону. Такие конструкции повсеместно применяются для обустройства частных до

Читати повністю

2018-07-30: Интернет-магазин входных дверей MARKET24

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет-магазин входных дверей MARKET24

Интернет-магазин входных дверей MARKET24

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет-магазин входных дверей MARKET24Выбор входной металлической двери дело ответственное. Существует слишком много факторов, которые влияют на выбор надежных дверей: качество замков, толщина металла, конструкция коробки, противовзломные механизмы, количество петель – список важных моментов можно долго продолжать. Зачастую покупателю очень сложно долго вникать во все тонкости выбора входных дверей. У клиента перед покупкой собирается большое количество вопросов по типу: Какие входные двери лучше ставить? Какой замок лучше подойдет для входной двери? Сколько замков поставить для надежности? Какие двери лучше – отечественные или импортные? Интернет-магазин входных дверей Маркет 24 постарался кратко дать ответы на самые часто задаваемые вопросы. Полезная информация наверняка сделает Ваш выбор более правильным.  

Читати повністю

2018-07-28: Ryterna.com.ua

Как купить качественные секционные ворота в гараж в Киеве?

Как купить качественные секционные ворота в гараж в Киеве? Столица Украины развивается гораздо стремительнее, чем другие города. Неудивительно, что сегодня практически невозможно отхватить кусок земли не только поближе к центру, но и по области. На ранее выкупленных территориях ведется активная застройка, старые дома постоянно ремонтируются и облагораживаются. Конечно, транспортная связь в столице отлажена достаточно хорошо, но все же большинство владельцев загородных домов предпочитают пользоваться личным авто. И тут возникает логичный вопрос «А где, собственно, хранить машину?». Чтобы решить возникшую задачу, многие садятся за компьютеры и ищут «купить гаражные ворота Киев». Интернет предлагает сотни вариантов, но как среди них выбрать что-то действительно стоящее? 4 тревожных звоночка Вы тв

Читати повністю

2018-07-28: Ryterna.com.ua

Возможности элитных входных дверей

Возможности элитных входных дверей Конструкции преимиум-класса отличаются от своих бюджетных аналогов своей неординарностью и эстетичностью, а также значительными прочностными качествами. Если вспомнить советское время и ассортимент товаров, который предлагали магазины, то можно ужаснуться серости и стандартности. Тогда найти входную дверь, которая хоть немного бы отличалась от установленных норм, было невозможно. Выразить свою индивидуальность могли лишь представители элитного меньшинства. Об обычных трудящихся говорить нечего. Сегодня ситуация изменилась в корне – купить стильные и функциональные элитные двери может позволить себе любой желающий. Критерии соответствия Стремление «быть как все» благополучно кануло в Лету. На смену ему пришло нормальное желание выделиться из толпы, продемонстрировать свою ус

Читати повністю

2018-07-28: Zavod-kotlov.com.ua

Что влияет на цену твердотопливного котла?

Что влияет на цену твердотопливного котла? Современный рынок отопительного оснащения предлагает сотни, а то и тысячи разнообразных моделей котлов, схожих по функционалу и эффективности. В таком обширном выборе легко запутаться, потому все больше покупателей ориентируются всего на один показатель – стоимость оборудования. Однако стоит учитывать, что на итоговую цену продукции влияет множество существенных факторов. Стоит разобраться, из чего складывается стоимость котлов отопления и почему нельзя экономить. 3 ценообразующих фактора Если говорить грубо, то стоимость котлов отопления определяется сложностью из конструкции и эксплуатационным потенциалом. Из-за этого, на взгляд неспециалиста, все модели похожи, но различия все-таки есть. Основными ценообразующими факторами являются: Производитель оснащения. Сегодня реально при

Читати повністю

2018-07-28: Zavod-kotlov.com.ua

Зачем покупать твердотопливный котел летом?

Зачем покупать твердотопливный котел летом? Ежегодно рост продаж твердотопливных котлов в Украине к середине лета вырастает приблизительно на 25% и держится на таком же уровне до начала сентября. Откуда взялась такая тенденция? Ведь лето – самое жаркое и желанное время. Большинство украинцев отправляются в законный отпуск и мечтают отлично отдохнуть. Но зачем лукавить? Лето – пора ремонтов, строительства и облагораживания придомовых территорий, а значит самое время выбирать твердотопливный котел. Доступное тепло в дом Кажется, что летом целесообразнее говорить о покупке кондиционеров и путевок на море, а вовсе не о частной системе обогрева. Но, согласитесь, чаще всего именно в эту пору мы занимаемся обустройством домов, так как погодные условия более чем благоприятные. 6 случаев ремонтов из 10 связаны с заменой

Читати повністю

2018-07-27: Ритрена

Разбираемся в видах секционных ворот

Разбираемся в видах секционных ворот Сегодня люди стремятся обустраивать свои владения, ориентируясь на персональный комфорт и удобство. Так, секционные ворота стали наиболее рациональным решением для загородных домов и промышленных территорий по соотношению стоимости, качества и простоты использования. Изделия представляют собой эффективное сочетание инновационных конструкторских возможностей и ультрасовременных материалов. Благодаря этому, получаемые полотна способны служить надежной преградой для неблагоприятных внешних воздействий. Схема действия и варианты подъемов Говорить про виды секционных ворот нелогично, если не разобраться в том, как они работают. Для начала нужно понять, что полотно таких изделий состоит из панелей, соединенных специальными петлями. Подобная конструкция обеспечивает максимально

Читати повністю

2018-07-27: Ритрена

Ворота Ryterna – практичные решения для любых целей

Ворота Ryterna – практичные решения для любых целей Вы когда-нибудь задумывались над сферами применения ворот? Ведь их разнообразные модификации можно встретить буквально везде – ролллеты на продуктовых магазинах, панорамные системы на крупных производствах, стильные конструкции в частных гаражах. Область использования ворот настолько обширна, что все это величие сложно уместить в одном предложении. В Украине существует более десятка фирм, занимающихся продажей различных систем. Среди них есть как небольшие организации, так и крупные посредники, сотрудничающие с известными производителями. Но только одна компания может похвастаться безукоризненной репутацией среди заказчиков. Речь идет о «Завод ворот Ryterna» – надежном и опытном изготовителе ворот в Украине. Современные технологии по разумным ценам

Читати повністю

2018-07-26: Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

Визначено переможців конкурсу «Фарби для ремонту школи»

Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

Визначено переможців конкурсу «Фарби для ремонту школи» Два місяці відвідувачі фірмового салону «Śnieżka» у місті Яворові, що на вул. Привокзальна, 1а, мали можливість під час купівлі лакофарбових матеріалів голосувати за улюблену школу. Адже ТзОВ «Снєжка-Україна» під час літніх канікул оголосила конкурс  «Фарби для ремонту школи» серед загальноосвітніх шкіл  Яворівського району Львівської області. Згідно із заповненими і надісланими Реєстраційними заявками 19 шкіл Яворівського району змагалися за цінні нагороди, зокрема, за сертифікати на отримання лакофарбових матеріалів Групи компаній «Śnieżka» для ремонту або оновлення одного з шкільних приміщень. Тож минулого тижня компанія «Снєжка-Україна» підрахувала голоси. Таким чином визначено трьох переможців. Принагідно зазначимо, що кожен спожива

Читати повністю

2018-07-26: “Шнейдер Електрік Україна” ТОВ

Schneider Electric виконує реконструкцію ПГЗК

“Шнейдер Електрік Україна” ТОВ

Schneider Electric виконує реконструкцію ПГЗК Компанія «Шнейдер Електрік Україна», спільно з партнером ТОВ «Концерн «Ксімекс», оголошує про реалізацію проекту з реконструкції підстанцій у цеху виробництва окатишів Полтавського гірничо-збагачувального комбінату.        Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат — найбільший в Україні виробник та експортер залізорудних окатишів, які використовуються у чорній металургії та виробництві сталі. Цього року керівництво комбінату запланувало реконструкцію для підвищення надійності електропостачання відповідальних ділянок виробництва. У зв'язку з цим в листопаді 2017 року був проведений тендер на постачання і заміну трансформаторної підстанції, внаслідок чого було обрано обладнання та експертизу компанії «Шнейдер Електрік Україна». Спільно з партнером, фахівці &laq

Читати повністю

Реклама:


Реклама:

Технічні рішення

Ідеально рівна стеля

Парапетні сталеві газові котли

Вода чи антифриз?

Негорюча тепло-, звукоізоляція фасаду: сучасне рішення

Вказівки з монтажу мінеральної ізоляції URSA у тишарові стіни з облицюванням цеглою.

Інструкції з монтажу мінеральної ізоляції URSA для звукоізоляції підвісної стелі.

Вказівки з монтажу теплоізоляції URSA при утепленні каркасних стін (Сталева або дерев'яна конструкція)

Критерії вибору опалювального устаткування

Основные сферы применения пенополистирола в соответствии с гармонизированными европейскими нормами производства

Монтаж сайдингу (Скорочена інструкція)

Відео

Монтаж софітів

Підготовчі роботи з монтажу сайдингу «Альта-Профіль»

Клей для теплоизоляционных плит из пенополистирола STYRO 753

Як тепло-і звукоізолювати міжкімнатні перегородки

Применение штукатурной смеси КНАУФ Ротбанд

Фільм про технології виробництва полістиролу, що спінюється Alphapor

Як утеплювати скатну покрівлю 1

Скатний дах. Теплофізика

Перший ряд блоків YTONG

Теплоізоляція пласких дахів. Інверсійна покрівля