Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2018-02-08 - Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

Сертифікат екологічності підтверджує екохарактеристики продукції ТМ Śnieżka

Екологічність, безпека для здоров'я та навколишнього середовища – це основні критерії, на які споживачі все більше звертають увагу, купуючи будь-яку продукцію. Адже усі люди прагнуть не лише споживати екологічно чисті продукти харчування, а й жити у сприятливому та здоровому середовищі, використовувати якісні нешкідливі матеріали у побуті. Тож питання виробництва і споживання екологічної продукції є надзвичайно актуальним у сучасному українському суспільстві.

Сьогодні чимало соціально відповідальних виробників в Україні, усвідомлюючи важливість збереження екосистеми, використовують у своїй діяльності політику екологічного виробництва продукції. Компанія «Снєжка-Україна», що працює на українському ринку лакофарбових матеріалів понад 18 років, дотримується у своїй практиці  засад екологічних технологій виробництва. Генеральний директор ТОВ «Снєжка-Україна» Марек Павлусь зауважує: «Для нашого підприємства виготовлення екологічної продукції є у пріоритеті. Ми постійно вдосконалюємо і модернізуємо виробничі лінії. Також ретельно обираємо постачальників сировинних матеріалів. Варто додати, що уся сировина, яка надходить на виробництво, проходить відповідний контроль якості у лабораторії підприємства. Складники продукції вибираємо за якісними характеристиками та враховуємо їх безпеку для здоров'я і навколишнього середовища. Водночас як підприємство, що входить у міжнародну Групу компаній «Śnieżka», дбаємо про сертифікацію продукції.»

Продукція компанії «Снєжка-Україна» пройшла повторну екологічну сертифікацію, яку в Україні здійснює Всеукраїнська громадська організація «Жива планета».   Виданий сертифікат від 26.12.2017 №UA 08.002.337 ще раз підтвердив, що лакофарбові вироби  ТМ Śnieżka відповідають екологічним критеріям та вимогам СОУ ОЕМ 08.002.12.019:2017 оцінки життєвого циклу. Під час проходження процедури перевірки та оцінки лакофарбових матеріалів відомого виробника  орган екологічної сертифікації  та маркування  враховував екологічні вимоги до сировини,  екологічні аспекти виробництва, технологічного обладнання, екологічні норми готової продукції й упаковки та ін. До переліку екологічно сертифікованої продукції увійшли наступні продукти, зокрема інтер'єрні фарби - Śnieżka ЕКО, Śnieżka MAX Latex, Śnieżka Energy, Śnieżka Fresh White, Śnieżka Super Matt, Śnieżka White Effect, Śnieżka Design Lux3, Śnieżka KIDS, Śnieżka Ґрунтувальна фарба; фасадні фарби - Śnieżka Standart Fasad, Śnieżka Optimal Fasad, Śnieżka AcryLux Fasad, Śnieżka Extra Fasad; фарба для деревини і металу Śnieżka Supermal®Акрилова Емаль, емаль Śnieżka для радіаторів, готова шпаклювальна гладь Śnieżka ACRYL-PUTZ®FS20 FINISZ. Сертифікат засвідчує, що вказані вироби не містять речовини шкідливі для довкілля і здоров'я людини та відповідають екологічним стандартам, що розроблені згідно із ДСТУ ISO 14024:2002 (ISO 14024:1998, IDT). Водночас документ надає право маркувати упаковки зазначеної продукції знаком «Зелений журавлик».

 

Контакти прес-служби:

м. Яворів, Львівська обл.,                            

вул. Привокзальна, 1а                                 

Тел.: +38 (03259) 60-161                            

e-mail: press.releases@sniezka.ua      

www.sniezka.ua

www.vidaron.com.ua

www.acrylputz.com.ua

www.sniezkanature.com

www.facebook.com/Sniezka.Ukraine


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2018-02-20: Интернет-магазин сантехники Сантехрай

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет-магазин сантехники Сантехрай

Интернет-магазин сантехники Сантехрай

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Интернет-магазин сантехники СантехрайС момента открытия нашего интернет-магазина santehrai.com.ua в, не таком уж далеком, 2009 году, мы зарекомендовали себя как Интернет-магазин сантехники №1. Основная наша миссия - превратить рутинный процесс покупки сантехники в приятный опыт, который хочется повторять. На протяжении восьми лет Мы продолжаем эту миссию, предоставляя исключительно высококачественную продукцию мировых производителей по доступным ценам. Каждый наш клиент заслуживает особого внимания, и мы искренне считаем, что они всегда должны быть первыми.

Читати повністю

2018-02-20: Теплоизоляция Rockwool - Официальный дилер

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Теплоизоляция Rockwool - Официальный дилер

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Теплоизоляция Rockwool - Официальный дилерНаша компания является официальным дилером базальтовой теплоизоляции Rockwool в Украине. Прямое сотрудничество с заводом позволяет осуществлять быстрые доставки необходимого товара, даже в больших количествах. На нашем сайте представлен полный ассортимент продукции, которую вы можете заказать. На самом большом складе утеплителя в Киеве мы поддерживаем самые ходовые продукты в популярных толщинах. Остальную же продукцию можно оформить под заказ, и мы доставим ее прямо с завода в Польше. Базальтовая вата Роквул – это качественный утеплитель, который производится из натурального материала по новейшим технологиям. Он обладает такими преимуществами: Низкий коэффициент теплопроводности Длительный срок службы

Читати повністю

2018-02-16: Сангард ПП

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Сангард ПП

Сангард ПП

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Сангард ППКомпанія ПП Сангард займається продажем та встановленням сонцезахисних систем у Львові: маркізи, перголи, рефлексоли, рафштори. Виключно європейська комплектація, тканини PARA Tempotest (Італія), Serge Ferrari (Франція), Ultra Screen. В асортименті горизонтальні, вертикальні маркізи, касетня маркізи, терасні системи та перголи. Рафштори та рефлексоли. 15 років досвіду Гарантія 3 роки.

Читати повністю

2018-02-16: РЕМОНТ РУЛЕВЫХ РЕЕК ДНЕПР — ЧП КОЛОМОЕЦ С.В

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму РЕМОНТ РУЛЕВЫХ РЕЕК ДНЕПР — ЧП КОЛОМОЕЦ С.В

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму РЕМОНТ РУЛЕВЫХ РЕЕК ДНЕПР — ЧП КОЛОМОЕЦ С.ВПроизводим ремонт и реставрацию рулевых редукторов ГУР,рулевых реек автомобилей всех марок и моделей в Днепре.

Читати повністю

2018-02-16: РЕМОНТ РУЛЕВЫХ РЕЕК ДНЕПР — ЧП КОЛОМОЕЦ С.В

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму РЕМОНТ РУЛЕВЫХ РЕЕК ДНЕПР — ЧП КОЛОМОЕЦ С.В

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму РЕМОНТ РУЛЕВЫХ РЕЕК ДНЕПР — ЧП КОЛОМОЕЦ С.ВПроизводим ремонт и реставрацию рулевых редукторов ГУР,рулевых реек автомобилей всех марок и моделей в Днепре.

Читати повністю

2018-02-16: Кровля для дома - кровельные материалы для крыши

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Кровля для дома - кровельные материалы для крыши

Кровля для дома - кровельные материалы для крыши

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Кровля для дома - кровельные материалы для крышиОснова деятельности компании «EuroTile» — комплектация кровельных и фасадных систем для дома. Мы сознательно выбрали и развиваем эту отрасль, так как крыша и фасады являются именно теми элементами дома, которые подвергаются воздействиям атмосферной среды в наибольшей мере. Мы постоянно занимаемся изучением рынка, стремясь быть лучшими и приносить пользу для наших клиентов расширяем ассортимент материалов в выбранных сегментах. Ключовое правило в работе — это системный подход. Поэтому мы заботимся, чтобы наши объекты вместе с основным материалом были обеспечены наиболее полным комплектом необходимых сопутствующих комплектующих: крепежными материалами, элементами безопасности, водосточными системами, пидсофитом для карнизных свесов, элементами декора и многими другими.

Читати повністю

2018-02-14: Газда

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Газда

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ГаздаКомпания Газда предлагает металлопластиковые окна REHAU, установка окон, балконы под ключ, полный комплекс услуг и сервисное обслуживание окон.

Читати повністю

2018-02-13: ВТФ"ГЕЛІКОМ ЛВ"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ВТФ"ГЕЛІКОМ ЛВ"

ВТФ"ГЕЛІКОМ ЛВ"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ВТФ"ГЕЛІКОМ ЛВ"Компанія спеціалізується на виготовленні пиломатеріалів з деревини будь-яких порід: сосна, дуб, вільха, липа. Здійснюючи свою діяльність на будівельному ринку України та за кордоном протягом 16 років, компанія постійно розвивається відповідно до вимог європейських стандартів якості продукціі.Компанія може виробляти будь-який обсяг продукції з нестандартними параметрами в найкоротші терміни, дотримується суворого контролю за всіма е

Читати повністю

2018-02-11: СПД

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму СПД

СПД

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму СПД Время Ремонта Добрый день. Наша компания занимается Строительством и Ремонтом помещений под ключ с гарантией. Отделочные, Общестроительные, Электромонтажные, Сантехнические, Кровельные, Фасадные Работы в Днепропетровске. Днепр. Доступные цены на общестроительные материалы, доставка и подъем. Наши цены на ремонтно-строительные работы и материалы Вас приятно удивят.

Читати повністю

2018-02-08: Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

Сертифікат екологічності підтверджує екохарактеристики продукції ТМ Śnieżka

Sniezka (ТзОВ «Снєжка-Україна»)

Сертифікат екологічності підтверджує екохарактеристики продукції ТМ Śnieżka Екологічність, безпека для здоров'я та навколишнього середовища – це основні критерії, на які споживачі все більше звертають увагу, купуючи будь-яку продукцію. Адже усі люди прагнуть не лише споживати екологічно чисті продукти харчування, а й жити у сприятливому та здоровому середовищі, використовувати якісні нешкідливі матеріали у побуті. Тож питання виробництва і споживання екологічної продукції є надзвичайно актуальним у сучасному українському суспільстві. Сьогодні чимало соціально відповідальних виробників в Україні, усвідомлюючи важливість збереження екосистеми, використовують у своїй діяльності політику екологічного виробництва продукції. Компанія «Снєжка-Україна», що працює на українському ринку лакофарбових матеріалів понад 18 років, дотримується у своїй практиці  засад екологічних технологій в

Читати повністю

2018-02-08: T.R.ishkovcompany

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму T.R.ishkovcompany

T.R.ishkovcompany

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму T.R.ishkovcompanyT.R.ishkovcompany предлагает вам следующие товары:  Производство и реализация кровельных и фасадных материалов        для полной комплектации вашего строительного объекта: - Солнечные электростанции и гелиосистемы. http://trishkovcompany.com.ua/g26501437-solnechnye-elektrostantsii - Рулонная сталь оцинкованная с  полимерным покрытием и без него. https://trishkovcompany.com.ua/g23629790-gladkij-list-buhty - Тёплые панели для обогрева любого стандартного объекта: квартиры, частного дома, коммерческой недвижимости, бюджетного учреждения.

Читати повністю

2018-02-03: Торгово-строительная компания ЭНЕРГОСИСТЕМЫ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Торгово-строительная компания ЭНЕРГОСИСТЕМЫ

Торгово-строительная компания ЭНЕРГОСИСТЕМЫ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Торгово-строительная компания ЭНЕРГОСИСТЕМЫТоргово-строительная компания ЭНЕРГОСИСТЕМЫ предлагает плодотворное и взаимовыгодное сотрудничество монтажно-строительным, проектным, торговым организациям по следующим направлениям деятельности:

Читати повністю

2018-01-30: ООО BMG

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО BMG

ООО BMG

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО BMGКомпания Wakol более 70 лет работает в области разработки и производства клеевых материалов для паркета. Компания имеет огромный производственный опыт, что делает ее авторитетными партнером во всех областях, связанных с производством, реализацией и нанесением паркетных клеев. Wakol Anspruch verbindet - инновационное современное и открытое новым веяниям предприятие, которое стремится к лидерству на рынке паркетных клеев и высшему качеству производимой продукции. Фундаментом является функциональность продуктов. 

Читати повністю

2018-01-30: Рабочие Киев|Нанять грузчика, разнорабочего, подсобника

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Рабочие Киев|Нанять грузчика, разнорабочего, подсобника

Рабочие Киев|Нанять грузчика, разнорабочего, подсобника

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Рабочие Киев|Нанять грузчика, разнорабочего, подсобника К Вашему вниманию предлагаем следующие услуги по Киеву: - грузчики; - подсобники; - разнорабочие; - земляные работы(копка земли, ям, траншей - вручную); - Демонтаж металлоконструкций и пр.; - Уборка, расчистка территорий от мусора (гаражей, офисов, квартир и др.); - Вывоз мусора, строймусора, хлама; - Алмазная резка (по бетону); - Услуги промоутера; - Расклейка объявлений; Так же обращайтесь пр адресу: burin@i.ua

Читати повністю

2018-01-28: Ворота Центр Украина

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Ворота Центр Украина

Ворота Центр Украина

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Ворота Центр УкраинаВорота-Центр Украина занимается реализацией готовых раздвижных ворот для дома и дачи и продажей автоматики, механизмов, фурнитуры, комплектующих, систем для выдвижных ворот. СБОРНЫЕ СДВИЖНЫЕ ВОРОТА. Рассчитаны для самостоятельного монтажа, рассчитаны на длительность службы от 15 лет! КОМПЛЕКТУЮЩИЕ ДЛЯ РАЗДВИЖНЫХ ВОРОТ. Долговечные комплектующие для изготовления раздвижных ворот самостоятельно. Рассчитаны для веса ворот до 400 килограмм. Официальная гарантия 60 месяцев! ПРИВОД ДЛЯ КОНСОЛЬНЫХ ВОРОТ. Надежные привода для раздвижных ворот. Металлические шестерни! Геркон - бесконтактное выключение! Защита от сгорания! Легкий монтаж!  

Читати повністю

Реклама:


Реклама:


Технічні рішення

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска металлических поверхностей

Зроби це сам - Весняна метаморфоза

Негорюча тепло-, звукоізоляція фасаду: сучасне рішення

До опалювального сезону готуйсь!

Сферы применения пенополистирола

Теплоизоляция подвалов

Кріплення

Тепла підлога

Утеплення віконних скосів - новинка в асортименті продукції Ytong Multipor

Камінний вентилятор

Відео

Звукоізоляція внутрішніх приміщень. Правила монтажу

Монтаж облицювання фасаду. Правила

Як утеплювати скатну покрівлю 2

Кладка блоків YTONG

Стіни фундаменту YTONG

Підготовчі роботи з монтажу сайдингу «Альта-Профіль»

Як утеплювати скатну покрівлю 1

Навісний вентильований фасад (НВФ), частина 2

Штукатурка КНАУФ НР Старт и шпаклевка КНАУФ НР Финиш

Перший ряд блоків YTONG