Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2022-05-22 - TYTAN (TOB «СЕЛЕНА УКРАЇНА»)

СЕЛЕНА УКРАЇНА допомагає відновлювати Чернігів!

У середині травня 2022 року компанія СЕЛЕНА УКРАЇНА передала Благодійному Фонду «МАЙБУТНЄ» будівельну хімію на відновлення міста Чернігова. Продукція призначена для монтажу вікон та дверей.

Так, компанія передала 2 палети професійної монтажної піни TYTAN 65 (1680 шт.), монтажні пістолети та ECO-очищувачи для видалення залишків піни. Цієї кількості піни вистачить щонайменше для монтажу 2000 вікон.

Наша компанія намагається працювати попри складну економічну ситуацію,  але ж зараз мова не йде про прибутки. По перше, треба забезпечити людей працею, а по друге – щоб ми могли допомагати відновленню країни, - коментує директор Марек Лопіньскі

На фото: передача піни

Сьогодні  на території  міста Чернігова та Чернігівського району в цілому склалася катастрофічна ситуація в соціальній та житловій сферах. Значну кількість житлових будинків (квартир) зруйновано чи частково пошкоджено, паралельно цьому, багато людей втратили роботу, бізнес, звичні джерела для існування, а цілі сім’ї залишились без годувальника і не мають зараз фінансової можливості на подолання наслідків війни, яка прийшла до них на поріг, в зв’язку з чим потребують допомоги всіх небайдужих. Тож пропонуємо всіх залучатися до допомоги.

Довідка: ТОВ «СЕЛЕНА УКРАЇНА» - українське представництво Selena Group, Польща, великого світового холдингу з виробництва будівельної хімії: монтажних пін, герметиків, клеїв, систем гідроізоляції, утеплення, захисту будівельної деревини і т.д. Найвідоміші продукти в Україні - монтажні піни і піно-клеї, герметики, монтажні клеї і імпрегнати для деревини під брендом TYTAN PROFESSIONAL (www.tytan.ua).

Олексій Федорчук, директор з маркетингу alexey.fedorchuk@selena.com


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2022-08-09: Finance Business Service

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Finance Business Service

Finance Business Service

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Finance Business ServiceЮридическая компания Finance Business Service – это сильная команда опытных профессионалов в сфере корпоративного, зарубежного и гражданского права, а также высококвалифицированных специалистов в области аудиторских и бухгалтерских услуг. Предприятие было основано в 2007 году и с тех пор не прекращало развиваться, расширяя спектр предоставляемых услуг и повышая качество сервиса. Сегодня это перспективная компания международного уровня с представительствами в Киеве и Праге, которая успешно работает в более чем 60 юрисдикциях и сотрудничает с около 100 банками по всему миру.

Читати повністю

2022-08-08: ТМ Автопристрій

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТМ Автопристрій

ТМ Автопристрій

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТМ АвтопристрійОсновные категории товаров: прицепные устройства - Фаркопы, которые изготавливают согласно техническим условиям ТУ У 34.3-2614208315-001:2009, имеют сертификат соответствия. В ассортименте более 560 моделей фаркопов, на 54 марки производителей автомобилей и более 900 моделей автомобилей. На производстве используются новые современные технологии - порошковая покраска, станки и агрегаты с числовым программным обеспечением - плазменная резка, лазерное выжигание.

Читати повністю

2022-07-29:

Альтернативні джерела тепла. Як почати економити на опаленні?

Альтернативні джерела тепла. Як почати економити на опаленні? Фахівці в галузі впровадження енергоефективних рішень зазначають, що у кліматичній зоні України найдоцільніше використання енергії повітря та води як альтернативних джерел низькопотенційного тепла. В останні роки популярності набирає тепловий насос, котрий дозволяє відчути суттєву економічну вигоду від впровадження системи повітря-вода. Розглядаючи переваги теплових насосів можна виділити кілька важливих аспектів: Низька вартість експлуатаційних витрат (майже у 3 рази в порівнянні з електричними котлами); Зменшення необхідної електричної потужності на опалення приміщень та гаряче водопостачання; Можливість використання обладнання, окрім опалення та нагрівання ГВП, для кондиціювання приміщень у теплу пору року; Можливість дистанційного управління системою; Автономність системи (нема потреб

Читати повністю

2022-07-28: climate.solutions

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму climate.solutions

climate.solutions

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму climate.solutions

Читати повністю

2022-07-28: climate.solutions

Тепер ми реалізуємо теплові насоси

climate.solutions

Тепер ми реалізуємо теплові насосиПовітряні теплові насоси використовуються для систем центрального опалення, охолодження будівель та гарячого водопостачання, джерелом тепла є повітря температурою до -5°C.

Читати повністю

2022-07-25: Компанія "Ватра-Київ"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Компанія "Ватра-Київ"

Компанія "Ватра-Київ"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Компанія "Ватра-Київ"Компанія Ватра-Київ з 2009 року займається реалізацією продукції для автоматизації проїздів. До переліку пропонованої продукції входять: автоматичні шлагбауми, автоматика для воріт, автоматичні ланцюгові та паркувальні бар`єри, а також аксесуари італійського виробника CAME. Все пропоноване обладнання – офіційне та супроводжується гарантійними зобов`язаннями до 3-х років. Окрім продажу, компанія «Ватра-Київ» пропонує послуги з виготовлення воріт, сервісного обслуговування та ремонту автоматики для воріт та шлагбаумів по всій території України.

Читати повністю

2022-07-25: Компанія "Ватра-Київ"

CAME TTS44FKS - новий пульт у вишуканому дизайні!

Компанія "Ватра-Київ"

CAME TTS44FKS - новий пульт у вишуканому дизайні!Брелок-передавач 4-канальний 433,92 МГц з фіксованим кодом. Новий пульт TTS оснащений технологією фіксованого коду. Може використовуватися в поєднанні з пультами серій ТОР (EE / NA / SA), TAM і TWIN. Пульт дистанційного керування TTS неймовірно зручний у використанні, оскільки дозволяє керувати чотирма пристроями автоматизації одночасно за допомогою чотирьох програмних кнопок. Хромовані деталі цинкового сплаву TTS забезпечують довговічність, а текстура пластикових вставок створює гладке, приємне на дотик покриття. Ексклюзивний і унікальний дизайн TTS робить його найстильнішим пультом дистанційного керування CAME. 

Читати повністю

2022-07-25:

Яку кліматичну техніку можна придбати за допомогою сервісу EGOLIST?

Кліматична техніка – це обов'язкова умова, щоб створити оптимальний мікроклімат у приміщеннях будь-якого призначення: квартира, офіс, приватна садиба тощо. Але важливо розуміти, що виключно якісна кліматична техніка від відомих виробників здатна гарантувати високу ефективність роботи. Звичайно, вартість такої техніки досить висока. Але разом із EGOLIST у вас буде можливість не просто заощадити, а й купити якісну кліматичну техніку. Вам достатньо лише перейти за посиланням та оформіть тендер на необхідну техніку. Яку кліматичну техніку можна придбати за допомогою сервісу EGOLIST? За допомогою сервісу EGOLIST у вас буде можливість придбати виключно надійну та сертифіковану техніку від відомих виробників за оптимальними цінами. Користувач має можливість оформляти тендер абсолютно на будь-який товар, який не заборонений українським законодавством: В

Читати повністю

2022-07-25: casamarket.com.ua

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму casamarket.com.ua

casamarket.com.ua

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму casamarket.com.uaВся інтер`єрна сантехніка для дому - змішувачі, раковини, мийки, ванни, аксесуари. А також побутова техніка - витяжки, варильні поверхні, та інше. Ми працбємо із такими брендами: Grohe; Qtap; Interline; Franke; Hasgrohe; Elica; Miraggio та багато інших.

Читати повністю

2022-07-22:

Ручные инструмены

Подавляющее большинство производителей ручных инструментов подразделяются на бытовые и  профессиональные. В любом случае, эти отличия заключаются в том, как эксплуатировать эти инструменты. К примеру, инструмент Tajima который применяется в быту — время от времени, и профессиональный инструмент Wera, который в основном применяют на производствах - используется постоянно. Причем они получают длительную нагрузку в течение всего рабочего времени. Именно поэтому требования, которые выдвигаются к такому типу инструментов, довольно-таки высокие, а фирмы, которые специализируются на их изготовлении, выпускают продукцию высокого качества. В производстве инструмента Zenten используют только высококачественные комплектующие и прочные мате

Читати повністю

2022-07-21: Оріент Вей

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Оріент Вей

Оріент Вей

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Оріент ВейКомпанія «Оріент Вей» займається постачанням і продажем Фотосепараторів для фінішного сортування різноманітних продуктів ТМ &la

Читати повністю

2022-07-18: i3 Engineering

Український виробник Smart Home систем i3 Engineering виходить на литовський ринок

i3 Engineering

Український виробник Smart Home систем i3 Engineering виходить на литовський ринокЛьвів, УКРАЇНА - 18 ЛИПНЯ 2022 Український розробник і виробник дротових систем розумного дому i3 Engineering вийшов на ринок Литви. Першими офіційними дистриб’юторами в регіоні стали компанії: Geras Elektrikas та Rass Security Systems. Компанія Geras Elektrikas заснована у 2016 році та пропонує найкращі рішення для домашньої автоматизації, що об`єднують: освітлення, клімат контроль, управління доступом, мультимедіа, відеоспостереження, управління жалюзі, полив, енергоспоживання в єдину систему. Команда Geras Elektrikas — це професійні інсталятори з більше ніж 6 річним досвідом роботи. Команда Rass Security Systems є дистриб`ютором та інтегратором, вони працюють на цьому ринку понад 20 років. Компанія йде в ногу з потребами клієнтів і пропо

Читати повністю

2022-07-15: АМК-Климат

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму АМК-Климат

АМК-Климат

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму АМК-КлиматКомпанія АМК клімат надає повний спектр послуг під ключ, від розробки проекту, до підбору, установки і обслуговування обладнання в таких сферах: Системи вентилції Водопостачання Опалення Кондиціонування Освітлення

Читати повністю

2022-07-15: Альта-Профіль Україна

Почему важно купить сайдинг и водосточную систему для дома

Почему важно купить сайдинг и водосточную систему для дома Функционал наружной отделки дома не ограничивается только эстетикой — это еще и элемент утепления. Чтобы успешно решить задачу по созданию красивого и энергоэффективного коттеджа, можно купить сайдинг фасадный от украинской компании «Альта-Профиль». Также рекомендуется предусмотреть защиту вентилируемого фасада от попадания дождевой воды и намокания утеплителя. Для этого подойдет пластиковая водосточная система, которая не создаст значительной нагрузки на кровлю и стены, но обеспечит сток воды в канализацию. Как купить сайдинг в Украине При покупке панелей для обшивки коттеджа, бани ил

Читати повністю

2022-07-11: ТОВ ДЕРЕВОДІМ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ ДЕРЕВОДІМ

ТОВ ДЕРЕВОДІМ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ ДЕРЕВОДІМЯкщо Ви мрієте про дім сповнений тепла і затишку, в якому комфортно відпочивати, проводити час з рідними та друзями, радіти кожній хвилині, життя – будинок з брусу стане для Вас ідеальним вибором. Ми володіємо повним циклом виробництва, і здатні забезпечити всі етапи реалізації проекту – від створення ескізної документації до здачі будинків під ключ, гарантуючи максимально якісний кінцевий результат за прийнятними цінами.Зве

Читати повністю

Реклама:Технічні рішення

Как подготовиться к отопительному сезону

Сферы применения пенополистирола

Кріплення

Новітні технології Porotherm Profi & Dryfix

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска металлических поверхностей

Критерії вибору опалювального устаткування

Композитная черепица и ее преимущества. Критерии выбора композитной черепицы

Рекомендації з монтажу плит URSA XPS при зведенні пласкої інверсійної покрівлі

Маленька квартира. Колір має значення

Вказівки з монтажу теплоізоляції URSA при утепленні каркасних стін (Сталева або дерев'яна конструкція)

Відео

Клей для теплоизоляционных плит из пенополистирола STYRO 753

Особенности применения геля для кирпичной кладки в строительстве

Як утеплювати скатну покрівлю 2

TYTAN Professional 65 Пена профессиональная зимняя

Монтаж сухой стяжки основания пола КНАУФ-суперпол

Ceresit CM11 Plus

Скатний дах. Теплофізика

Видео інструкциї з монтажу вертикального сайдингу «Альта-Профіль»

Теплоізоляція фасадів матеріалами URSA

Стіни фундаменту YTONG