Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2022-05-27 - Ореол-1

Бітумна мастика

Якщо вас цікавить якісна бітумна мастика в Києві з можливістю адресної доставки, виробниче підприємство Ореол-1 обов'язково порадує вас привабливими цінами і зразковим якістю сертифікованих покрівельних матеріалів. Ми є виробниками широкої лінійки мастик і праймерів для покрівлі, що відрізняються вищими експлуатаційними характеристиками. За допомогою нашої продукції можна створювати довговічні покрівельні системи, які будуть надійно захищати внутрішні приміщення від будь-яких зовнішніх впливів.

Продукція, що випускається гідроізоляційна мастика виготовляється на основі передових технологій з використанням 30-річного досвіду успішної роботи на ринку виробництва якісних покрівельних матеріалів. Бітумний праймер проводиться з композиції смоляного наповнювача і полімерів нового покоління, що підсилюють міжмолекулярні зв'язки готується суміші. В результаті виходить ідеальний склад для покриття покрівельних майданчиків з утворенням міцного захисного шару. При цьому наносити суміш можна практично на будь-які поверхні, включаючи іржавий метал і непідготовлені бетонні майданчики. Така монтажна універсальність дозволяє створювати ефективну гідроізоляцію фундаментів, гаражів, підвалів, причалів, басейнів і т.д.

Сьогодні наша мастика бітумна активно застосовується для ремонту і створення «м'яких» покрівельних систем, а також в якості ефективної гідроізоляції різних ділянок. Ми готові постачати матеріал своїми силами в будь-яких кількостях безпосередньо на будівельні об'єкти або до складських приміщень. Якщо вас цікавить мастика або праймер, ціна якого дозволяє реально заощадити, то наша пропозиція обов'язково влаштує вас по всіх позиціях!

Чим вам сподобається бітумна мастика Ореол-1

 • зразкова в'язкість і еластичність, що дозволяє економити матеріал на оброблюваних квадратних метрах;
 • висока адгезія до різних поверхонь, що визначає надійність і міцність створюваних шарів;
 • довгострокова стійкість до впливу морозу і спеки;
 • вражаючі гідроізоляційні здатності;
 • наявність армуючих волокон для компенсації коливальних дій;
 • оптимальний час повного застигання з утворенням витривалого захисного шару з високими водовідштовхувальними властивостями

Перед вами - сертифікована бітумна мастика, ціна якої дозволить вам заощадити 10-15%!

Чому вам варто купити праймер у нашій компанії

 1. Вам пропонується широкий вибір покрівельних сумішей - мастика бітумно-каучукова, бітумно-емульсійні, бітумно-полімерна і бітумно-масляна.
 2. Ми доставимо замовлену партію точно в узгоджені терміни прямо на споруджуваний об'єкт або склад.
 3. Всі наші покупці - це наші партнери, яким надаються максимально комфортні умови прямих і віддалених продажів.
 4. Вам пропонується висококласна перевірена часом мастика, купити яку можна за готівковий і безготівковий розрахунок.
 5. Зробити правильний вибір вам допоможе наш зручний електронний каталог і підготовлені продавці-консультанти.

Асортимент містичних бітумних сумішей регулярно розширюється новими складами, що дозволяє підтримувати купівельний інтерес на належному рівні. Лояльні відпускні ціни формуються з прицілом на великий товарообіг з мінімальною торговою націнкою на собівартість. Наявність власного автопарку надає можливість гарантувати точні терміни доставки по Києву та Київській області. Великі партії можуть бути доставлені в будь-який регіон України на потужних сучасних вантажівках.

Покрівельна мастика і праймер бітумний від виробника - приваблива економія без втрати в якості!


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2022-06-16: БудПроф

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму БудПроф

БудПроф

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму БудПрофМы выполним проект от эконом до люкс класса и предоставим гарантию на все виды услуг. Мы специализируемся на ремонте квартир, коттеджей и помещений в Киеве. Готова выполнить ваш заказ быстро и качественно.

Читати повністю

2022-06-15: ТОВ БМЛ ГРУП

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ БМЛ ГРУП

ТОВ БМЛ ГРУП

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ БМЛ ГРУПБудівельна компанія «БМЛ ГРУП» – сучасна та динамічна компанія, заснована у 2010 році, яка розвивається та здійснює свою діяльність застосовуючи сучасні інноваційні рішення в будівельній галузі.

Читати повністю

2022-06-12: ФОП Гезенцвей

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ФОП Гезенцвей

ФОП Гезенцвей

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ФОП ГезенцвейНаше підприємство розробить для Вас всі розділи проекту, необхідні для будівництва Вашої майбутньої будівлі і буде з Вами на всіх етапах — від передпроектного аналізу передбачуваної ділянки забудови та розробки концепції майбутньої будівлі, через ескізний та робочий етапи проектування будівлі та її інтер`єрів до авторського нагляду та здачі в експлуатацію, коли архітектурно-будівельний проект набуває плоті і з мрії, намальованої у вигляді красивої картинки стає реальністю.

Читати повністю

2022-06-09: i3 Engineering

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму i3 Engineering

i3 Engineering

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму i3 Engineeringi3 Engineering - це український розробник та виробник пристроїв для домашньої автоматизації та персоналізованих рішень промислової автоматизації для готелів, теплиць, виробництв, фермерських господарств тощо.  Ми команда інженерів, об’єднаних метою зробити цей світ кращим, несемо автоматизацію в повсякденне життя кожного. Наш продукт - цілісне рішен

Читати повністю

2022-06-09: i3 Engineering

i3 Engineering отримав нагороду WORLD SMART HOME AWARD

i3 Engineering

i3 Engineering отримав нагороду WORLD SMART HOME AWARDЦього року журі оцінювали продукти в шести номінаціях: домашня автоматизація, безпека, розумна побутова техніка, енергоощадження, розумні домашні розважальні системи та компоненти, розумний сад. Контролери серії Atom для автоматизації освітлення, опалення та клімату, вразили журі з точки зору «збірки, розширення і зміни функціоналу», а також «наявності вбудованих давачів для контролю роботи». i3 Engineering – єдиний переможець з України у 2022 році. Також серед переможців WORLD SMART HOME AWARD у 2022 році – очищувач

Читати повністю

2022-06-02: MMGP

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму MMGP

MMGP

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму MMGPСовременный форум о инвестициях и заработке в интернете. Здесь можно найти последние новости и свежие обсуждение биткоина и альткоинов, трейдинг и майнинг криптовалюты, а также подробно узнать как заработать на псевдоинвестициях.

Читати повністю

2022-05-27: Modern Construction

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Modern Construction

Modern Construction

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Modern ConstructionДосвід роботи в сфері будівництва та дизайну - понад 19 років. Працюємо за цінами прямих постачальників матеріалів. Завжди дотримуємося обумовлених термінів здачі проектів. Висока якість матеріалів, всі роботи виконуються висококваліфікованим персоналом. Шануємо лаконічність.

Читати повністю

2022-05-27: Ореол-1

Бітумна мастика

Бітумна мастика Якщо вас цікавить якісна бітумна мастика в Києві з можливістю адресної доставки, виробниче підприємство Ореол-1 обов'язково порадує вас привабливими цінами і зразковим якістю сертифікованих покрівельних матеріалів. Ми є виробниками широкої лінійки мастик і праймерів для покрівлі, що відрізняються вищими експлуатаційними характеристиками. За допомогою нашої продукції можна створювати довговічні покрівельні системи, які будуть надійно захищати внутрішні приміщення від будь-яких зовнішніх впливів. Продукція, що випускається гідроізоляційна мастика виготовляється на основі передових технологій з використанням 30-річного досвіду успішної роботи на ринку виробництва якісних покрівельних матеріалів. Бітумний праймер проводиться з композиції смоляного наповнювача і полімерів н

Читати повністю

2022-05-22: TYTAN (TOB «СЕЛЕНА УКРАЇНА»)

СЕЛЕНА УКРАЇНА допомагає відновлювати Чернігів!

СЕЛЕНА УКРАЇНА допомагає відновлювати Чернігів! У середині травня 2022 року компанія СЕЛЕНА УКРАЇНА передала Благодійному Фонду «МАЙБУТНЄ» будівельну хімію на відновлення міста Чернігова. Продукція призначена для монтажу вікон та дверей. Так, компанія передала 2 палети професійної монтажної піни TYTAN 65 (1680 шт.), монтажні пістолети та ECO-очищувачи для видалення залишків піни. Цієї кількості піни вистачить щонайменше для монтажу 2000 вікон. Наша компанія намагається працювати попри складну економічну ситуацію,  але ж зараз мова не йде про прибутки. По перше, треба забезпечити людей працею, а по друге – щоб ми могли допомагати відновленню країни, - коментує директор Марек Лопіньскі На фото: передача піни Сьогодні  на території  міста Чернігова

Читати повністю

2022-05-16: TechnoModule

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму TechnoModule

TechnoModule

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму TechnoModuleИнтернет-магазин TechnoModule специализируется на продаже качественных запасных частей к минисельхозтехнике. Мы продаем запасные части по справедливым ценам и даем гарантию на них, потому что считаем, что покупки должны быть по выгодным ценам и безопасными, ведь мы знаем, что каждый день простоя вашей техники, это потеря ваших денег. В нашем каталоге товаров интернет-магазина вы можете найти запчасти к минитракторам, мотоблокам, двигателям, культиваторам, фрезам и прочему оборудованию.   Наш интернет-магазин является прямым поставщиком запасных частей и аксессуаров к популярным минитракторам DongFeng, Foton-Lovol, Xingtai, Jinma,DW, ДТЗ, Булат. В наличии есть запасные части к советским тракторам МТЗ, ЮМЗ. Наши специалисты помогут вам подобрать запчасти к мотоблокам Кентавр, ДТЗ, Зирка, Forte и других производителей. Так же вы можете приобрести качественные шины, масла, по

Читати повністю

2022-04-26: ПрАТ "Дніпрометиз"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ПрАТ "Дніпрометиз"

ПрАТ "Дніпрометиз"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ПрАТ "Дніпрометиз"  Завод «Днепрометиз» – ведущий производитель метизов в Украине, специализирующийся на выпуске низко- и высокоуглеродистой проволоки.   Опыт работы предприятия насчитывает более 130 лет. Сегодня завод – ведущий производитель метизов в Украине, специализирующийся на выпуске низко- и высокоуглеродистой проволоки.  В том числе сварочной проволоки СВ-08Г2С.   Изделия ЧАО «Днепрометиз» применяются в машиностроении, строительстве, сельском хозяйстве, при выполнении ремонтных работ, в сфере обслуживания и других областях деятельности.   Основной ассортимент   Проволока без покрытия  

Читати повністю

2022-04-16: Електро Партнер

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Електро Партнер

Електро Партнер

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Електро ПартнерІнтернет-магазин з продажу електротехнічного обладнання: інвертори, бесперебійники ДБЖ, тягові акумулятори, стабілізатори напруги, сонячні батареї. На ринку з 2013 року.

Читати повністю

2022-04-14:

Советы по безопасной покупке стероидов

Советы по безопасной покупке стероидов Многие люди используют различные типы стероидов. Проблема в том, что недобросовестные поставщики также продают некачественные вещества ничего не подозревающим покупателям. Вы можете легко купить не тот продукт. И это может негативно сказаться на вашем организме. Но вам больше не нужно покупать стероиды в обычном магазине. Технологии упростили их заказ онлайн. Самое приятное то, что они доставляются к вашему порогу. Проблемы с покупкой стероидов онлайн Ежегодно люди становятся жертвой онлайн-мошенничества. Например, некоторые люди платят за товары в Интернете, но их никогда не доставляют. Если вы не будете осторожны при покупке стероидов в Интернете, вы либо купите поддельный продукт, либо потеряете деньги

Читати повністю

2022-04-11: BUDEXPERT

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму BUDEXPERT

BUDEXPERT

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму BUDEXPERTУ 2000 році наша компанія почала працювати у сфері надання комплексних послуг з будівництва та благоустрою будинків у місті Запоріжжі. Згодом ми досягли великого розвитку у будівництві житла: завоювали довіру клієнтів та створили команду досвідчених фахівців. Ми реалізували понад 500 проектів. Всі вони технологічні в обслуговуванні та довговічні. А найкращою оцінкою наших досягнень стали відгуки щасливих клієнтів, чиї мрії про ідеальний затишний приватний будинок стали реальністю.

Читати повністю

2022-04-11: Вхідні двері MetalDoors

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Вхідні двері MetalDoors

Вхідні двері MetalDoors

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Вхідні двері MetalDoorsПродаж вхідних дверей в Києві і області. Великий вибір з наявності. Швидка доставка. Встановленяя на протязі 1-2 днів. Гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Читати повністю

Реклама:Технічні рішення

Рекомендації по ізоляції скатного даху в два шари мінеральною ізоляцією URSA.

Вказівки з монтажу мінеральної ізоляції URSA у тишарові стіни з облицюванням цеглою.

Зроби це сам - Весняна метаморфоза

Канадська каркасно-панельна технологія «Екопан» оптимальне рішення для малоповерхового домобудування

Рекомендації з монтажу мінеральної ізоляції URSA в конструкціях легких перегородок.

Подарунок домашньому улюбленцю

Початок будівництва: перелік важливих деталей, які треба знати про інтер'єр вашого дому

Ароматний затишок кухні

Вказівки з монтажу теплоізоляції URSA при утепленні каркасних стін (Сталева або дерев'яна конструкція)

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска металлических поверхностей

Відео

Герметизация кровли и водостока с TYTAN Professional

Монтаж софітів

Монтаж сухой стяжки основания пола КНАУФ-суперпол

Криволинейные конструкции

Теплоізоляція пласких дахів

Применение штукатурной смеси КНАУФ МП-75

Теплоізоляція пласких дахів. Інверсійна покрівля

TYTAN Professional 65 Пена профессиональная зимняя

Як тепло-і звукоізолювати міжкімнатні перегородки

Euro Window - Система комплексного оконного монтажа