Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - АСОЦІАЦІЇ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ - Ассоциация Инженеров-Консультантов Украины (АИКУ)


Ассоциация Инженеров-Консультантов Украины (АИКУ)
Назва фірми (ПІБ для ФОП): Ассоциация Инженеров-Консультантов Украины (АИКУ)
Сайт фірми:http://www.aecu.org.ua
E-mail фірми:aecu@aecu.net.ua, admin@aecu.net.ua
Телефон фірми:+38(095)613-86-01; +38(050)318-77-47; (044)362-96-45; +38 (044) 253-87-21; +38 (050) 315-93-74
Адреса фірми:Юридический адрес: 01024, Украина, г. Киев ул. Академика Богомольца, 6 Фактический адрес: 01021, г. Киев, ул. Институтская 22/7, офис 52

Асоціація інженерів-консультантів України (АІКУ) зареєстрована 20 березня 2008 року. 

АІКУ представляє українські компанії, які діють як незалежні проектувальники і консультанти в області всіх видів споруд і екології на науковій основі і знаннях в області технологій. Консультантами підчас супроводу інвестиційних проектів є юридичні особи. 

Організації-члени Асоціації інженерів-консультантів України захищають інтереси замовників і приймають технічно і економічно оптимальні рішення, беруть участь в управлінні інвестиційними будівельними проектами. 

Діяльність Асоціації направлена на підвищення ефективності інвестиційних проектів, на безпеку об'єктів будівництва, на підвищення престижу професії інженера, на створення рівних умов для роботи на українському ринку для вітчизняних і зарубіжних інженерних консалтингових компаній, а також на підготовку українських інженерних консалтингових компаній для роботи на зарубіжних ринках; на створення індустрії інженерного консультування в Україні і інтеграцію в глобальну індустрію інженерного консультування. 

Інтереси України представляє Асоціація «Інженерів - консультантів України» (див. посилання  http://fidic.org/node/785 ).

Нагадаємо, що поки в Україні немає положення (зведення правил) про договори підряду,обов'язкового для всіх учасників інвестиційної діяльності, і встановленого єдиного тексту договору підряду. У більшості зарубіжних країн такі документи існують. 

Іноземні кредитори, інвестори, замовники і підрядники підчас будівництва виробничих об'єктів, будівель і споруд соціальної сфери воліють працювати з використанням міжнародних стандартів і форм контрактів (договорів). В основі цих стандартів лежать документи FIDIC (французька абревіатура Міжнародної федерації інженерів-консультантів).  

З часом функції Міжнародної федерації інженерів-консультантів розширилися,і зараз FIDIC основні зусилля концентрує на розробці і публікації типових умов контрактів для використання з метою регулювання взаємовідносин учасників міжнародних інвестиційно - будівельних процесів.Сьогодні членами цієї організації є національні асоціації 75 країн з усіх континентів, федерація представляє більшість приватнопрактикуючих інженерів-консультантів світу.

Створення українського співтовариства інженерів-консультантів для формування професійної думки і ухвалення відповідних рішень в національній технічній політиці - завдання сьогоднішнього дня. 

Виконавчим органом управління Асоціації інженерів-консультантів України є Виконавчий комітет на чолі з Президентом Асоціації - Щигурова Яна Петрівна.
Реклама:Технічні рішення

Види, переваги та недоліки твердопаливних котлів.

Рекомендації по ізоляції скатного даху в два шари мінеральною ізоляцією URSA.

Кладка блоків

Монтаж сайдингу (Скорочена інструкція)

Що таке вентиляція

Зроби це сам - Реставрація фасаду

Проектирование системы вентиляции: что нужно знать

Вказівки з монтажу мінеральної ізоляції URSA у тишарові стіни з облицюванням цеглою.

Секреты утепления наружных стен - пошаговое руководство

Негорюча тепло-, звукоізоляція фасаду: сучасне рішення

Відео

Межкомнатные перегородки из КНАУФ-гипсоплит

Euro Window - Система комплексного оконного монтажа

Як утеплювати скатну покрівлю 1

Применение штукатурной смеси КНАУФ Ротбанд

Каркасні перегородки. Акустичні процеси в конструкції

Монтаж систем КНАУФ-Теплая стена

Фарбування шпалер фарбою Sniezka Nature

Теплоізоляція фасадів матеріалами URSA

Мультипор. Інструкція з проведення робіт

Клей для теплоизоляционных плит из пенополистирола STYRO 753