Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - ДОВІДНИК ФІРМ - VELUX


VELUX
Назва фірми (ПІБ для ФОП): VELUX
Сайт фірми:http://www.velux.ua
E-mail фірми:VELUX.Ukraine@VELUX.com
Телефон фірми:044 291 60 70; 0 800 50 50 20
Адреса фірми:02140, м.Київ вул. Ревуцького, 44 а (2 поверх)
Регіон:Україна
КАТЕГОРІЯ: Вікна, склопакети, двері, балкони, жалюзі;

КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ ТА ПОСЛУГ

АКЦІЇ/ЗНИЖКИ

ТОВ ВЕЛЮКС Україна

Компанія VELUX – світовий лідер з виробництва мансардних вікон та сонцезахисних аксесуарів з 70 річним досвідом. Продукти компанії вже встигли завоювати авторитет власників мансардних вікон по всьому світі. Тисячі українців висловили довіру продуктам VELUX, а компанія продовжує займати впевнену позицію на українському ринку.

Вже близько 15 років компанія VELUX має власне представництво в Україні, розгалужену мережу складів та налагоджену логістику. А отже, споживачі мансардних вікон VELUX можуть розраховувати на технічну підтримку від виробника, гарантійний сервіс, та на консультації провідних спеціалістів компанії.

Компанія має власні представництва в 40 країнах, загальна кількість персоналу Групи VELUX нараховує більше 10 000. Загалом мансардні вікна VELUX продаються більш ніж в 70 країнах, а виробничі потужності зосередженні в 11 країнах. 

 В Україну йдуть поставки з Данії, Угорщини, Німеччини, Росії, Чехії та Франції. Одне вікно може бути укомплектоване продуктами VELUX, виготовленими на заводах різних країн, але мати однаково високу якість. Всі заводи VELUX мають сертифікати ISO 9001 (якість, 2004), ISO 14001 (оточуюче середовище, 2004) та OHSAS 18001 (умови праці, 2005). Деревина для мансардних вікон VELUX має сертифікати FSC або PEFC.

Сьогодні компанія VELUX це дещо більше, ніж виробник мансардних вікон та аксесуарів. В асортименті компанії присутні вікна для пласких дахів, світлові тунелі, продукція на сонячних батареях та продукти для надійного і теплого встановлення вікна.

Проекти, реалізовані за підтримки VELUX, такі як, Активний будинок, Model Home 2020,  формують сучасні будівельні тенденції енергоефективного, екологічного, комфортного житла. 

Ви можете відвідати наш офіс, що знаходиться за адресою, вказаною нижче. Ми працюємо у робочі дні з 09.00 до 17.30

Реклама:
Реклама:Технічні рішення

Teflon® – не лише на сковорідці

О чем нам расскажет маркировка на пенополистирольніх плитах?

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска металлических поверхностей

Основа – це гарна підготовка

Структура дымохода для частного дома

Как утеплить подвал?

Рекуперація

Кріплення

Проектирование системы вентиляции: что нужно знать

Вибір товщини стіни

Відео