Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2018-10-01 - “Шнейдер Електрік Україна” ТОВ

Schneider Electric забезпечує безперебійне енергопостачання та автоматизацію систем київського ЦУМ

Київ, 27 вересня, 2018 р. – Schneider Electric, світовий експерт з управління енергією та автоматизації, забезпечує безперебійне енергопостачання і автоматизацію систем київського ЦУМ.

Майже 2 роки тому відбулося відкриття київського ЦУМ після реставрації. В результаті реконструкції площа нового ЦУМ збільшилася майже в два рази: загальна до 45 тис. м², торгова до 23,5 тис. м². Історичний фасад будівлі 1939 років зберігся в незмінному вигляді, а всередині зведено абсолютно новий центр з унікальним для України форматом — класичний універмаг, з врахуванням всіх сучасних вимог ультрамодного дизайну, енергопостачання, безпеки і комфорту відвідувачів і персоналу.

Інвестором і девелопером проекту виступила компанія «Еста Холдінг», яка інвестувала в реконструкцію більше 100 мільйонів доларів і залучила до роботи провідних світових консультантів, у тому числі і компанію Schneider Electric.

Враховуючи унікальні потреби Клієнта – компанії «Еста Холдінг», командою Schneider Electric було запропоновано рішення, що задовольняє усі технологічні особливості київського ЦУМ, і поставлено на об'єкт більше 50 пристроїв для забезпечення безперебійного електропостачання, систему автоматизації і управління кліматом, реалізовано рішення автоматичного управління освітленням.

Наприклад, джерело безперебійного живлення серії Symmetra PX, яке встановлено в серверній кімнаті ЦУМ, дозволило виконати побажання замовника відносно подвійного перетворення (On-Line), часу автономної роботи від батарей (не менше 30 хвилин), забезпечення можливості віддаленого управління, а також резервування N+1, що дозволяє збільшити ступінь відмовостійкості пристрою.

Для забезпечення стабільної роботи інформаційних та інженерних систем будівлі в комутаційних кімнатах були встановлені ДБЖ серії SMART-UPS, які забезпечують безперебійну роботу обладнання локально-обчислювальної мережі ЦУМ. Дані ДЖБ відповідають вимогам проекту до джерел безперебійного живлення комутаційних: технологія подвійного перетворення (On-Line); час автономної роботи від батарей - не менше 5 хвилин; можливість підключення додаткових батарейних модулів; можливість дистанційного управління; наявність механічного і електронного байпаса.

У серверній ДБЖ захищає сервери і систему зберігання даних операційної діяльності ЦУМ, сервери і систему зберігання даних комплексної системи безпеки, центральне обладнання системи фонового озвучування, обладнання рівня ядра і рівня доступу до зовнішніх мереж локально-обчислювальної мережі. У комутаційних ДБЖ захищають обладнання рівня доступу локально-обчислювальної мережі. У торгівельних залах ДБЖ серії BACK-UPS торгівельної марки АРС by Schneider Electric забезпечують безперебійну роботу касових терміналів.

«У нас великий досвід співпраці з торгівельно-розважальними комплексами. Реалізоване рішення захищає ЦУМ від неякісного електроживлення в мережі, забезпечує гарантоване електропостачання, збереження даних, безперебійну роботу локально-обчислювальної мережі та інженерних систем будівлі, створюючи безпечні умови і комфортний мікроклімат для персоналу й відвідувачів», - коментує проект генеральний директор «Шнейдер Електрік Україна» Михайло Бубнов.


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2019-02-16: ТОВ"ЮСП ПАНЕЛЬ"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ"ЮСП ПАНЕЛЬ"

ТОВ"ЮСП ПАНЕЛЬ"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ"ЮСП ПАНЕЛЬ"     ТзОВ „ЮСП ПАНЕЛЬ” виробник сендвіч-панелей з наповнювачами: мінеральна вата, пінополістирол (пінопласт), пінополіуретан (PUR), пінополіізоціанурат (PIR).  На українському будівельному ринку компанія працює з 2006 року (ТОВ «Термобуд   плюс»). Виробництво високоефективних сендвіч-панелей проводиться на обладнанні нового покоління, що гарантує ексклюзивну якость стінових та покрівельних панелей. Сендвіч-панелі USP є високотехнологічним матеріалом, який дає

Читати повністю

2019-02-12: Завод СВІТОНДЕЙЛ

Надійна теплоізоляція ЖК «Скандія» з мінеральною ватою SWEETONDALE

Завод СВІТОНДЕЙЛ

Надійна теплоізоляція ЖК «Скандія» з мінеральною ватою SWEETONDALEНовобудова «Скандія» - це фактично місто в місті, в якому для жителів забезпечена висока якість проживання та можливість отримати все необхідне.«Скандія» – житловий комплекс у Броварах, який орієнтований на створення власної повноцінної інфраструктури. Проектом передбачено будівництво 65 будинків, двох шкіл і п`яти дитячих садочків. Також в плані забудови створення сфери послуг, спорудження ресторанів і магазинів різного профілю. 

Читати повністю

2019-02-12: ВrettaGranit

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ВrettaGranit

ВrettaGranit

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ВrettaGranitКомпания «ВrettaGranit»- является производителем и занимает лидирующие позиции по производству качественных гранитных кухонных моек, которые опережают конкурентов и удовлетворяют потребности клиентов. История нашего бренда берёт своё начало в 2010 году. Именно в этот период мы активно начали развивать производство кухонных гранитных моек и постепенно расширяли горизонты нашего бизнеса, выходя за рамки локального изготовления. Первая фабрика образовалась в городе Кропивницкий, где мы и начали выпускать первые гранитные мойки, дав нашему предприятию звучное название – Bretta. Уже к середине 2012 года, после усердной и кропотливой работы, направленной на улучшение сервиса и методов сборки нашей продукции, мы вышли на новый уровень и стали одними из лучших производителей гранитных моек на территории Украины.

Читати повністю

2019-02-11: toplink Чумаченко Леонид

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму toplink Чумаченко Леонид

toplink  Чумаченко Леонид

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму toplink Чумаченко Леонид  OCEAN TECHNOLOGY INT¢L LIMITED на протяжении 20 лет являются корпорацией-производителей и заводом-сборщиком для 80% всех мировых торговых марок, которые позиционируют себя как итальянские, немецкие, чешские, польские и другие. 

Читати повністю

2019-02-10: Компания Gaudibud

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Компания Gaudibud

Компания Gaudibud

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Компания GaudibudКомпания Gaudibud профессионально занимается проектированием и строительством домов под ключ.   Строительная компания Gaudibud работает с 2013 года. Используя инновационные материалы и технологии, мы создаём современные и удобные дома.   Загородное строительство – основное направление работы Gaudibud. Мы возводим жилые дома и коттеджи, бани, гаражные комплексы, коммерческие здания (гостиницы, рестораны, офисы) площадью от 200 квадратных метров. В работе используем керамические блоки, кирпич, технологии монолитного строительства, в комбинированных домах – дерево (клееный брус).   Gaudibud – единственная в Украине компания, занимающаяся строительством и проектированием загородных домов, которая работает только с австрийским керамическим блоком.

Читати повністю

2019-02-10: Superbodik

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Superbodik

Superbodik

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму SuperbodikДорогие мамочки и папочки! Бабушки и дедушки! Мы рады приветствовать вас в нашем магазине, ведь мы все – одна большая компания заботливых и любящих родителей! «Superbodik» не так давно появился на рынке Украины, но уже успел завоевать уважение и доверие своих клиентов. Все это у нас получилось исключительно благодаря тому, что мы понимаем вас, как никто другой! Знаем, как важно для близких людей дарить своему малышу только самое лучшее, самое качественное и самое красивое!

Читати повністю

2019-02-07: ФОП Алексєєв Олексій вадимович

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ФОП Алексєєв Олексій вадимович

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ФОП Алексєєв Олексій вадимовичОпыт работы более 14 лет! Компетентны в оказании услуг внутренней отделки любых помещений: малярно-штукатурные работы, перепланировка, гипсокартонные работы, электрокоммуникации, сантехкоммуникации, облицовка стен, полов любыми облицовочными материалами и др.

Читати повністю

2019-02-07: Завод ТЕХНО

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Завод ТЕХНО

Завод ТЕХНО

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Завод ТЕХНОВиготовлення тепло-, звукоізоляційних матеріалів

Читати повністю

2019-02-07: Завод СВІТОНДЕЙЛ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Завод СВІТОНДЕЙЛ

Завод СВІТОНДЕЙЛ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Завод СВІТОНДЕЙЛВиготовлення термо-, звукоізоляційних матеріалів

Читати повністю

2019-02-03: Компания ТД "Буд Микс"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Компания ТД "Буд Микс"

Компания ТД "Буд Микс"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Компания ТД "Буд Микс"Компания ТД «Буд Микс» является одним из ведущих игроков строительного рынка Киева и Киевской области. В состав группы входят компании, работающие в торговой, производственной, строительной, добывающей и транспортной отрасли. Группа была создана молодыми и инициативными бизнесменами в 2008 году.

Читати повністю

2019-01-31: Andreas K. Xenofontos Developers Ltd

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Andreas K. Xenofontos Developers Ltd

Andreas K. Xenofontos Developers Ltd

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Andreas K. Xenofontos Developers Ltd    Строительство на Кипре. Продажа новостроек на Кипре. ВНЖ на Кипре. 

Читати повністю

2019-01-27: ЭкоЛидер - гипсовая декоративная плитка и 3Dпанели в Украине

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ЭкоЛидер - гипсовая декоративная плитка и 3Dпанели в Украине

ЭкоЛидер - гипсовая декоративная плитка и 3Dпанели в Украине

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ЭкоЛидер - гипсовая декоративная плитка и 3Dпанели в УкраинеПроизводство гипсовой декоративной плитки и 3Д панелей в Украине. Гипсовая плитка в виде кирпичика. Разные варианты кирпичиков: гипсовая плитка Барселона, гипсовая плитка Травертин. 3Д панели. Разновидность 3Д панелей Вас удивит, особенно самая низкая цена в Украине!! У нас Вы сможете купить гипсовую декоративную плитку и 3Д панели в Украине. Под заказ - любое количество!!! Заказы принимаются по тел: +38 (067) 630 78 44 Мы являемся производителями гипсовой декоративной плитки и 3Д панелей! На нашей странице Вы можете купить декоративную плитку и 3Д панели в Днепре или же заказать доставку в любой город Украины.

Читати повністю

2019-01-25: UP Building

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму UP Building

UP Building

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму UP BuildingКомпания UP BUILDING - сообщество профессионалов с огромным опытом в области проектирования и строительных работ промышленных и жилых зданий и сооружений.  Мы собрали серьезную команду, обладающую бесценными знаниями и навыками, необходимыми для обеспечения высокого качества работ на всех этапах строительства. UP BUILDING - это полный цикл проектных и строительных работ, которые мы осуществляем с применением новейших материалов и с

Читати повністю

2019-01-22: ДРЕВОСВІТ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ДРЕВОСВІТ

ДРЕВОСВІТ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ДРЕВОСВІТКомпанія «Древосвіт» займається виготовленням та продажем якісних пиломатеріалів з натуральної, екологічно чистої деревини– 

Читати повністю

2019-01-21: CoffeePub

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму CoffeePub

CoffeePub

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму CoffeePubДорогие посетители, рады приветствовать Вас на нашем сайте!  CoffeePub - это магазин эксклюзивных сортов и смесей кофе со всех уголков мира. Мы отправимся с Вами в увлекательное путешествие в страну «Кофе». С нами Вы не только сможете купить кофе в Киеве по оптимальной цене за достойное качество. Мы поведаем Вам о сортах чудного напитка, расскажем о странах происхождения и тонкостях вкуса различных сортов. С нами Вы станете настоящим экспертом кофейного дела и научитесь готовить восхитительный кофе и коктейли на его основе. Каждому путнику, заглянувшему сюда на огонек, мы с радостью расскажем, какой сорт кофе выбрать и каким способам обжарки он при этом подвергается.

Читати повністю

Реклама:


Реклама:

Технічні рішення

Міфи зовнішнього утеплення панельних будинків

Внутреннее утепление:быть или не быть!

МОЙ ТЕПЛЫЙ ДОМ: внутреннее утепление

Кріплення

Вибір товщини стіни

Камінний вентилятор

Как утеплить подвал?

Як можна легко та зручно забити малі та тонкі цвяхи?

Вказівки з монтажу теплоізоляції URSA при утепленні каркасних стін (Сталева або дерев'яна конструкція)

Рекомендації з монтажу мінеральної ізоляції URSA в конструкціях легких перегородок.

Відео

Мультипор. Інструкція з проведення робіт

Монтаж систем КНАУФ-Теплая стена

Особенности применения геля для кирпичной кладки в строительстве

Устройство наливных полов КНАУФ Флисэстрих

Стіни фундаменту YTONG

Навісний вентильований фасад (НВФ), частина 2

Euro Window - Система комплексного оконного монтажа

Каркасні перегородки. Акустичні процеси в конструкції

Видео інструкції з монтажу сайдингу під брус «BlockHouse»

Теплоізоляція фасадів матеріалами URSA