Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2018-10-01 - “Шнейдер Електрік Україна” ТОВ

Schneider Electric забезпечує безперебійне енергопостачання та автоматизацію систем київського ЦУМ

Київ, 27 вересня, 2018 р. – Schneider Electric, світовий експерт з управління енергією та автоматизації, забезпечує безперебійне енергопостачання і автоматизацію систем київського ЦУМ.

Майже 2 роки тому відбулося відкриття київського ЦУМ після реставрації. В результаті реконструкції площа нового ЦУМ збільшилася майже в два рази: загальна до 45 тис. м², торгова до 23,5 тис. м². Історичний фасад будівлі 1939 років зберігся в незмінному вигляді, а всередині зведено абсолютно новий центр з унікальним для України форматом — класичний універмаг, з врахуванням всіх сучасних вимог ультрамодного дизайну, енергопостачання, безпеки і комфорту відвідувачів і персоналу.

Інвестором і девелопером проекту виступила компанія «Еста Холдінг», яка інвестувала в реконструкцію більше 100 мільйонів доларів і залучила до роботи провідних світових консультантів, у тому числі і компанію Schneider Electric.

Враховуючи унікальні потреби Клієнта – компанії «Еста Холдінг», командою Schneider Electric було запропоновано рішення, що задовольняє усі технологічні особливості київського ЦУМ, і поставлено на об'єкт більше 50 пристроїв для забезпечення безперебійного електропостачання, систему автоматизації і управління кліматом, реалізовано рішення автоматичного управління освітленням.

Наприклад, джерело безперебійного живлення серії Symmetra PX, яке встановлено в серверній кімнаті ЦУМ, дозволило виконати побажання замовника відносно подвійного перетворення (On-Line), часу автономної роботи від батарей (не менше 30 хвилин), забезпечення можливості віддаленого управління, а також резервування N+1, що дозволяє збільшити ступінь відмовостійкості пристрою.

Для забезпечення стабільної роботи інформаційних та інженерних систем будівлі в комутаційних кімнатах були встановлені ДБЖ серії SMART-UPS, які забезпечують безперебійну роботу обладнання локально-обчислювальної мережі ЦУМ. Дані ДЖБ відповідають вимогам проекту до джерел безперебійного живлення комутаційних: технологія подвійного перетворення (On-Line); час автономної роботи від батарей - не менше 5 хвилин; можливість підключення додаткових батарейних модулів; можливість дистанційного управління; наявність механічного і електронного байпаса.

У серверній ДБЖ захищає сервери і систему зберігання даних операційної діяльності ЦУМ, сервери і систему зберігання даних комплексної системи безпеки, центральне обладнання системи фонового озвучування, обладнання рівня ядра і рівня доступу до зовнішніх мереж локально-обчислювальної мережі. У комутаційних ДБЖ захищають обладнання рівня доступу локально-обчислювальної мережі. У торгівельних залах ДБЖ серії BACK-UPS торгівельної марки АРС by Schneider Electric забезпечують безперебійну роботу касових терміналів.

«У нас великий досвід співпраці з торгівельно-розважальними комплексами. Реалізоване рішення захищає ЦУМ від неякісного електроживлення в мережі, забезпечує гарантоване електропостачання, збереження даних, безперебійну роботу локально-обчислювальної мережі та інженерних систем будівлі, створюючи безпечні умови і комфортний мікроклімат для персоналу й відвідувачів», - коментує проект генеральний директор «Шнейдер Електрік Україна» Михайло Бубнов.


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2018-12-10: Група компаній «Княжа варта»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Група компаній «Княжа варта»

Група компаній «Княжа варта»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Група компаній «Княжа варта»Група компаній «Княжа варта», створена в 2000 році, є засновником і ключовим постачальником ринку телематичних послуг і комплексної безпеки на території України. Понад 10 000 приватних клієнтів та власників бізнесу довірили компанії найдорожче: особисту безпеку, захист автомобіля, будинку і офісу. Використання новітніх супутникових (ГЛОНАСС / GPS) і мобільних (GSM) технологій, власні патентовані розробки, розвинена моніторингова інфраструктура, унікальні технології розшуку і тісний контакт з поліцією - все це дозволяє нам йти на випередження і протистояти сучасним методам викрадення. «Княжа варта» сьогодні - це 18 років на ринку, 3 відмовостійких центру безпеки, які виконують моніторинг тривожних сигналів в режимі 24/7, найзначніший склад груп швидкого реагування - більше 1 000 власних та партнерських екіпажів, готових виїхати за першим

Читати повністю

2018-12-08: Drova-Plus продаж дрова торфобрикет Луцьк

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Drova-Plus продаж дрова торфобрикет Луцьк

Drova-Plus продаж дрова торфобрикет Луцьк

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Drova-Plus продаж дрова торфобрикет ЛуцькРеалізуємо дрова твердих порід (Дуб, Граб, Ясен) колоті, рубані, метровий кругляк та якісний заводський торфобрикет із Маневицького торфозаводу. Доставка самоскидом ЗіЛ 6 тонн.

Читати повністю

2018-12-07: ООО "УКРМЕТАЛ"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "УКРМЕТАЛ"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "УКРМЕТАЛ" 46.90 Неспециализированная оптовая торговля Другие виды деятельности

Читати повністю

2018-12-07: Контракт Пол

Как правильно класть ковролин?

Как правильно класть ковролин? О том, чтобы процедура укладки ковролина прошла идеально, нужно позаботиться еще на стадии приобретения материалов. Покрытие по размерам должно превышать площадь пола, чтобы материал выходил за края основания приблизительно на 15 сантиметров. Если будете собирать покрытие из нескольких частей, то на все стыки нужно закладывать по 5-7 сантиметров покрытия. Нужна ли подложка под ковролин? Подложкой называют упругий элемент, который повышает уровень теплоизоляции и показатели амортизации. Подложка должна быть достаточно прочной, плотной, мягкой и гибкой, поэтому применяют искусственный войлок, специальные сорта резины, пенополиуретан. Технический слой скроет

Читати повністю

2018-12-05: Промо Хаус

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Промо Хаус

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Промо ХаусКомпания занимается продажей акционных товаров для ремонта!

Читати повністю

2018-12-05: Міжкімнатні двері Торн

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Міжкімнатні двері Торн

Міжкімнатні двері Торн

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Міжкімнатні двері ТорнПропонуємо міжкімнатні двері перевірених виробників для Ваших осель та офісів. Більшість дверей є в наявності, інші моделі привозяться під замовлення в найкоротші терміни. Професійна консультація, підбір фурнітури, доставка, встановлення.  Оплата за готівку та також можливий безготівковий розрахунок з НДС.

Читати повністю

2018-12-04: Строительный магазин в Запорожье Будівельний Світ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Строительный магазин в Запорожье Будівельний Світ

Строительный магазин в Запорожье Будівельний Світ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Строительный магазин в Запорожье Будівельний СвітСтроительный магазин в запорожье Будівельний Світ Предлагаем все виды строительных материалов по самым низким ценам. Стройматериалы: - утеплители - сантехника - отделочные материалы - электрика - инструменты

Читати повністю

2018-12-03: ООО "А2+"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "А2+"

ООО "А2+"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "А2+"А2+ более 5 лет занимается оптовой поставкой строительных профилей и уголков

Читати повністю

2018-12-01: Buildingstock - cкладской учёт онлайн

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Buildingstock - cкладской учёт онлайн

Buildingstock - cкладской учёт онлайн

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Buildingstock - cкладской учёт онлайнУслуга по предоставлению ведения складского учёта в он-лайн на облаке Buildingstock.Очень простая и удобная, помощник не только кладовщику.Ведение учёта материалов и инструмента на строительном объекте позволяющий в любой момент узнать: сколько, кому, когда, куда были выданы материалы или их остаток на складе. Где и у кого какой инструмент.

Читати повністю

2018-11-30: Пол Сервис, Захарчук Сергей Иванович

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Пол Сервис, Захарчук Сергей Иванович

Пол Сервис, Захарчук Сергей Иванович

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Пол Сервис, Захарчук Сергей Иванович”ПолСервис” - молодая и развивающаяся компания, на рынке строительно-отделочных услуг и материалов! Основное направление - реализация напольных покрытий в Днепропетровске и по регионам Украины. Наше стремление «Стать лучше и ближе к клиенту» позволило в течении 3-х лет предложить независимо от региона : * широкий ассортимент бытовых и коммерческих покрытий * сопутствующий товар(плинтус, подложка, порожки) * строительную химию (клея, грунтовки,средства по уходу) * ремонтно-строительные услуги(укладка покрытий и подготовка оснований) * строительные материалы * гарантийное и сервисное обслуживание * индивидуальный подход * удобную форму расчета ”ПолСервис” - лучший сервис!

Читати повністю

2018-11-27: Оконная компания «Геоком Рест»

Окна как элемент интерьера

Окна как элемент интерьера Чтобы создать законченный вид интерьера нужно достаточно времени уделить окнам. И дело не только в их украшении цветами и шторами. Речь о том, чтобы сами окна как элемент интерьера гармонично вписались в выбранный стиль оформления комнаты. Благодаря этому отпадет необходимость скрывать неподходящее изделие за текстилем. Вместо этого акцент можно сделать на самом окне. Наиболее распространенные возможности: подбор подходящего размера; использование разных форм оконных конструкций; применение дополнительных украшений для придания проему определенного стиля. Каждая из этих возможностей позволяет гибко работать со световым потоком, проходящим через окна. Необходимого эффекта достигают увеличивая его или уменьшая, а также придавая ему необходимый оттенок. Размер окон и особенности интерьера Современные ПВХ-конструкции от производителя —

Читати повністю

2018-11-26: Security Holding

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Security Holding

Security Holding

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Security HoldingМолодой амбициозный коллектив которые уже зарекомендовал как надежный партнер в сфере поставок охранного оборудования, систем контроля доступа, видеонаблюдения, пожарного оборудования и домофонов. Наши основные ценности это: Порядочность Бдительность Ответственность Оперативность  Наше предприятие является комплексным поставщиком. Лучшие специалисты с многолетним опытом работы выполнят проекты любой сложности по требованию заказчика

Читати повністю

2018-11-26: Тонировка 24

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Тонировка 24

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Тонировка 24  Тонировка 24 компания с многолетним опытом по всем видам архитектурных пленок, специалисты которой знают все тонкости и специфику монтажа той или иной пленки.   В перечень наших услуг входит:  

Читати повністю

2018-11-24: “Шнейдер Електрік Україна” ТОВ

Облачное решение от Schneider Electric повысит качество контроля и эффективность ЦОДов и узлов Edge -computing

“Шнейдер Електрік Україна” ТОВ

Облачное решение от Schneider Electric повысит качество контроля и эффективность ЦОДов и узлов Edge -computing Взрывной рост объемов данных, развитие Интернета Вещей и облачных вычислений создают проблемы в управлении гибридными экосистемами, состоящими из центров обработки данных, а также интегрированных с ними распределенных и периферийных ИТ-ресурсов. EcoStruxureTM IT For Partners" позволяет провайдерам ИТ-решений увеличить ценность своего предложения и приобрести новые коммерческие возможности, предлагая заказчикам всеобъемлющий мониторинг их распределенной инфраструктуры. EcoStruxure IT- первое промышленное облачное решение для управления инфраструктурой ЦОДов, DMaaS - Datacenter Management as a Service ("Управление ЦОДом как услуга").      Киев, 16 ноября 2018 г., - Компания Schneider Electric, мировой эксперт в области управления энергией и автоматизации, объяви

Читати повністю

2018-11-24: MobilkaOpt

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму MobilkaOpt

MobilkaOpt

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму MobilkaOptНаш интернет-магазин занимается продажей товаров из Китая. Начиная с 2012 года, наша команда внимательно изучает рынок мобильных телефонов, благодаря чему Мы располагаем самыми новыми моделями китайских телефонов известных брендов.  Вашему вниманию предлагается широкий ассортимент мобильных телефонов, планшетов, колонок, наушников, гарнитур, и других интересных товаров. Члены нашей команды - профессионалы своего дела, поэтому Вы можете рассчитывать на квалифицированную помощь, и качественное обслуживание. Являясь сравнительно новой и стремительно развивающейся компанией на рынке, мы не пренебрегаем нашими клиентами, а относимся с уважением, заботой и максимальной отдачей к каждому потенциальному покупателю. Мы предлагаем: Широкий ассортимент товара Низкие цены Вежливое и качественное обслуживание Своевременную доставку т

Читати повністюРеклама:

Технічні рішення

Внутреннее утепление:быть или не быть!

Кріплення

Паз-гребінь

Критерії вибору опалювального устаткування

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска деревянных поверхностей

Утеплення віконних скосів - новинка в асортименті продукції Ytong Multipor

Інструкції з монтажу мінеральної ізоляції URSA для звукоізоляції підвісної стелі.

Інструменти, необхідні для фарбування

Відновлення паркету своїми руками

Вказівки з монтажу мінеральної ізоляції URSA у тишарові стіни з облицюванням цеглою.

Відео

Герметизация кровли и водостока с TYTAN Professional

Штукатурка КНАУФ НР Старт и шпаклевка КНАУФ НР Финиш

Мультипор. Інструкція з проведення робіт

Устройство облицовки КНАУФ W611 с клеем КНАУФ Перлфикс

Межкомнатные перегородки из КНАУФ-гипсоплит

Монтаж облицювання фасаду. Правила

Монтаж софітів

Каркасні перегородки. Акустичні процеси в конструкції

Звукоізоляція внутрішніх приміщень. Правила монтажу

Стіни фундаменту YTONG