Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2020-09-14 - С торгом

Рейтинг кращих глибинних насосів для колодязя – ТОП моделей

Система приватного водопостачання – благо цивілізації, адже із крану тече питна вода без зайвих домішок та запахів. Та й користувач і власник тільки один. У цьому випадку можна бути повністю впевненим у якості споживаного водоресурсу.

Система приватного водопостачання – благо цивілізації, адже із крану тече питна вода без зайвих домішок та запахів. Та й користувач і власник тільки один. У цьому випадку можна бути повністю впевненим у якості споживаного водоресурсу.

Для забезпечення господарства та будинку водою потрібні не тільки труби та сантехніка. Головною складовою цього механізму є насосне обладнання. Саме завдяки йому відбувається водозабір, а втягнута рідина піднімається наверх і досягає точки споживання. Воно може бути поверхневим чи глибинним. Найбільш продуктивними вважаються занурювальні моделі. Вони піднімають водяний ресурс із великої глибини, ефективно охолоджуються та практично не шумлять. Щоб обрати надійний, високопродуктивний та довговічний пристрій, пропонуємо рейтинг кращих насосів для колодязя. А якщо в ньому ви не знайдете привабливої для себе моделі, інші насоси можна подивитись тут.

1. Насос Фортеця НПФ-2 (70808)

Перше у списку обладнання вітчизняного виробництва. Переможцем воно стало не тільки через дуже доступну вартість, а й через відмінні технічні особливості. Його настільки легко монтувати, що викликати спеціалістів не доведеться. Як для потужності 240 Вт цей вібраційний насос має чудову продуктивність – 600 л/год. Цього достатньо для задоволення потреб середнього господарства. Корпус виготовлений із алюмінію, тому не ржавіє з часом і мало важить. Від протікання захищають резинові ущільнювачі. Максимальна висота напору досягає 60 м, завдяки чому насос підходить для зрошування, поливу та звичайного водопостачання в кран.

Плюси:

 • довгий 8-метровий мережевий кабель;
 • дуже легкий – всього 3,3 кг;
 • найдоступніша модель на ринку.

Мінуси:

 • шумить під час роботи.

2. Насос «Насоси+» DSP 1000-4H (4823072204192)

Другу сходинку зайняв відцентровий насос теж українського виробництва. Більшість його технічних параметрів навіть кращі, ніж у переможця рейтингу. Потужність електричного однофазного двигуна більша майже в 5 разів і досягає 1000 Вт. Завдяки цьому агрегат за одну робочу годину здатен транспортувати близько 5400 л рідини, що є дуже переконливим показником.

Глибина занурення теж більша на 2 м, що дозволяє використовувати пристрій для глибших криниць. Разом із підвищенням потужності та продуктивності, обладнання починає активніше споживати електроенергію. Це, з одного боку, і є недоліком, який зводиться нанівець багатьма перевагами.

Плюси:

 • поплавковий механізм контролює рівень рідини в ємності;
 • вмонтований захист від перенавантаження, що продовжує термін служби робочих вузлів;
 • надійна ізоляція запобігає потраплянню вологи в життєво важливі деталі.

Мінуси:

 • короткий кабель.

3. Насос Vitals Aqua 4DS 2053-0.85r

Латвійському колодязному насосу дісталось третє місце. Він має шнекову конструкцію та більше підходить для свердловин, проте і в глибоких криницях активно використовується. Головна його перевага в тому, що його робочий механізм не псується при контакті з піском. Глибина занурення у нього найбільша – 35 м, а от пропускна здатність була зменшена до 2770 л/год. Це надійний варіант доставки води в будинок, гарантія на який дається аж на 36 місяців, чим не можуть похвалитись попередники. Корпус ударостійкий із нержавіючої сталі. Забірні отвори розміщені зверху конструкції, що мінімізує потрапляння часточок із дна колодязя. Не дивлячись на явні переваги, піднятись хоча б на сходинку вище Aqua 4DS 2053-0.85r не зміг.

Плюси:

 • асинхронний двигун не потребує обслуговування;
 • низький рівень шуму, який практично не відчувається;
 • підходить також для слабко забрудненого водоресурсу.

Мінуси:

 • високий пусковий струм.

4. Насос погружний Werk 4QGD1.2-50-0.37

Ще один малопотужний насос, який забезпечує 95-метровий натиск. Хоч він і виготовлений в Китаї, та це дійсно кращий занурний насос для колодязя. Його можна занурювати максимум на 15 м та транспортувати воду в об’ємі 1500 л/год. Це значно нижчий показник, ніж у попередніх двох пристроїв, але і коштує китаєць наполовину дешевше. Його можливості розраховані не тільки для побутового водопостачання. З його допомогою можна здійснювати ефективний полив та крапельне зрошування городу чи саду. Завдяки безщітковому двигуну обладнання не потребує періодичного обслуговування, а це значно полегшує експлуатацію.

Плюси:

 • 12-метровий електрокабель з подвійною ізоляцією;
 • всмоктуючі отвори розміщені зверху корпуса;
 • економно споживає електричну енергію.

Мінуси:

 • тільки для однієї точки забору води.

5. Насос вібраційний AQUARIUS 2300 макс. 2300л/час до 90 м.

Якщо ж глибина криниці невелика, краще вибрати насосне обладнання від Акваріус. Він має також компактні розміри, як у лідера, що полегшує процес встановлювання. Проте завдяки збільшеній потужності до 330 Вт вдалося підвищити показники пропускної здатності. За годину функціонування агрегат перекачує приблизно 2300 л, а це майже в чотири рази більше. Проте навіть це не допомогло витіснити хоча б одного із суперників.

Досить довгий електричний шнур дозволяє без проблем занурити пристрій і підвести його до мережі живлення. Захисний кожух зроблений із алюмінієвого сплаву, що робить його невразливим до корозії.

Плюси:

 • легко монтується за рахунок ваги 4,2 кг;
 • встановлений запобіжник, який захищає двигун від перенавантаження;
 • нормально працює у випадку перепадів напруги в мережі.

Мінуси:

 • відсутній датчик перегріву насоса.


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2020-09-23: Интернет магазин DuDa

Брелоки с секретом: «все включено» по-растамански

Брелоки с секретом: «все включено» по-растамански «Все свое ношу с собой» - жизненное кредо многих растаманов, предпочитающих всегда быть на связи с Великим Джа. Для таких предусмотрительных особ разработана специальная конструкция напаса – компактный разборный наперсток, замаскированный под брелок. Как устроены брелоки с секретом? Внешне собранный наперсток ничем не отличается от обычного брелока – ради конспирации на него можно даже связку ключей повесить, кольцо-держатель для этого имеется. Но стоит отвинтить крышку, и перед вашими глазами предстанет богатейший внутренний мир напаса. Внутри декоративной оболочки из дерева или мета

Читати повністю

2020-09-22: ClimatRoom

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ClimatRoom

ClimatRoom

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ClimatRoomИнтернет-магазин отопительного оборудования и климатической техники «ClimatRoom».

Читати повністю

2020-09-22: Васт Сервис+

Как выгодно инвестировать в производство мелкоштучной строительной продукции

Как выгодно инвестировать в производство мелкоштучной строительной продукции Тротуарная плитка и бордюрный камень – продукция, спрос на которую будет всегда. Инвестируя в автоматизацию процесса производства стройматериалов, вы сможете вернуть вложенные финансы в течение 12 месяцев и начать получать доход. Во-первых, так вы повышаете производительность в несколько раз по сравнению с ручными установками, во-вторых, исключаете человеческий фактор и улучшаете качество готовых изделий. В данном случае наилучшее готовое решение - линейка вибропрессов VPS, созданная на базе европейских станков Hess RH от украинского производителя вибропрессов компании “Васт Сервис+”.  Давайте разберемся, в чем их основные преимущества перед зарубежными конкурентами. Преимущест

Читати повністю

2020-09-22: Аварийная Прочистка Канализации

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Аварийная Прочистка Канализации

Аварийная Прочистка Канализации

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Аварийная Прочистка КанализацииНаша аварийная канализационная служба всегда готова прийти на помощь, если вам требуется срочное решение любых проблем с системами канализации. Стоит понимать, что для любого современного человека комфорт и удобство в быту и на работе являются предопределяющими и основными условиями для нормальной жизни. Любые форс-мажорные ситуации – засоры, приводящие к затоплениям, например, становятся неприятным «сюрпризом», требующим максимально оперативного вмешательства от профессионалов. Прочистка засоров труб от нашей компании может потребоваться в любой момент, если вы не уделяли должного внимания обслуживанию систем канализации, не соблюдали рекомендации относительно утилизируемых веществ и предметов быта, гигиены и так далее. Чистка засоров канализации может понадобиться как владельцу обычной квартиры в городской многоэтажке, так и собственнику

Читати повністю

2020-09-22: ООО "Комел-Электро"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "Комел-Электро"

ООО "Комел-Электро"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "Комел-Электро"

Читати повністю

2020-09-20: FillandSin

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму FillandSin

FillandSin

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму FillandSinКомпания по производству нетканых материалов «FillandSin» выпускает широкий ассортимент агроволокна, холлофайбера и флизелина различных цветов, синтепона и поролона, а также другие материалы. Мы предлагаем сотрудничество швейным и мебельным фабрикам, а также аграрным компаниям. Компания «Fill & Sin» обеспечивает: безопасность и экологичность продукции; высокое качество и сертификацию товара; качественный сервис и логистику; наличие товара. Товар можно приобрести оптом и в розницу, для оптовых покупателей, в период акций, действует система скидок. «FillandSin» - это производство с большими возможностями, доступными ценами и высоким качеством.

Читати повністю

2020-09-19: Група компаній «Терещенко»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Група компаній «Терещенко»

Група компаній «Терещенко»

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Група компаній «Терещенко»Група компаній «Терещенко» – одна з провідних демонтажних компаній України, що доводять роки продуктивної роботи, значний перелік успішно реалізованих проектів і безперервне партнерство з найбільшими комерційними корпораціями та державними структурами. Репутація нашої компанії підтверджена швидкістю, якістю виконання робіт і безпекою використовуваних методик. За весь період надання послуг ми стикалися з безліччю важко реалізованих завд

Читати повністю

2020-09-18: Fashion Boutique

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Fashion Boutique

Fashion Boutique

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Fashion BoutiqueВозвращаясь к истокам создания онлайн бутика, главной целью было сделать модную одежду доступной. Сегодня цель достигнута и подтверждается каждым оформленным заказом наших постоянных клиентов. Демократичная стоимость достигнута путем прямых поставок со стран-производителей: Турции и Китая. Отсутствие посредников привело к значительной экономии средств клиентов. Популярность магазина растет с каждым днем. Из выставочного зала мы перебрались во всемирную сеть и работаем по всей территории Украины. Доступные цены и высокое качество товаров привлекли многих клиентов на сайт. Наши сотрудники – опытные специалисты, которые следят за новинками моды и предугадывают начало новой волны будущего стиля. Поэтому все, что вы найдете в страницах каталога, является актуальной модной тенденцией сезона. Выбирая товары и сотрудничество с нами вы получите максимальный эффект от собствен

Читати повністю

2020-09-16: Интернет-магазин spa-kamin.ua

Купить камин в Киеве

Купить камин в Киеве Камин – это символ домашнего очага и элегантный предмет интерьера. Но его основная функция – поддерживать тепло в доме. Поэтому при выборе и установке подобного отопительного оборудования важно помнить о безопасности.  Профессионалы салона Spa-Kamin в г. Киев помогут подобрать оптимальную по мощности, размеру и дизайну модель камина с учетом условий его эксплуатации, особенностей интерьера и ваших финансовых возможностей.  По этой ссылке можно ознакомиться с товаром и купить камин в интернет-магазине салона. Разнообразие ассортимента На сайте Spa-Kamin предлагаются следующие типы каминов:  Дизайнерские. Классические варианты и устройства нестандартных форм и размеров от таких известных производителей, как Rocal (Испания), Focus (Франция

Читати повністю

2020-09-15: Перестройка-Юг

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Перестройка-Юг

Перестройка-Юг

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Перестройка-ЮгКомпания Перестройка-Юг осуществляет качественные ремонты недвижимости в оговоренные сроки при четко обусловленных сметах. Опыт работы в организации всех процессов, от дизайн-проекта до сдачи объекта, более 15 лет. Профессиональные менеджеры проектов ведут ваш объект с нуля и до его завершения:    - Разработка дизайн-проекта.  - Подбор и доставка материалов.  - Выполнение ремонтных работ.  - Согласование перепланировки и многое другое.

Читати повністю

2020-09-15: Комфорт Потолок

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Комфорт Потолок

Комфорт Потолок

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Комфорт ПотолокУстановка натяжных потолков. Глянцевые, матовые, сатиновые, тканевые потолки. Двухуровневые. Со спайкой цветов. Установка подсветки. Потолки с фотопечатью. Резные потолки.

Читати повністю

2020-09-15: Алмазне буріння

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Алмазне буріння

Алмазне буріння

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Алмазне бурінняБезліч компаній пропонує алмазне свердління, проте, щоб отримати всі переваги даної технології, слід звертатися виключно до професіоналів. МИ Команда професіоналів що надає послуги з алмазного свердління отворів за доступними цінами і може запропонувати рішення будь-якої складності. Виконуємо наступні роботи по алмазному бурінню: -Отвори  для прокладки різних комунікацій; -Отвори для монтажу труб опалення, каналізації та водопостачання; -Отвори для систем вентиляції та кондиціонування; -Отвори для вентиляційних каналів і повітроводів; Дізнайтеся більше детальну інформацію по телефону.  

Читати повністю

2020-09-14: С торгом

Рейтинг кращих глибинних насосів для колодязя – ТОП моделей

С торгом

Рейтинг кращих глибинних насосів для колодязя – ТОП моделей Система приватного водопостачання – благо цивілізації, адже із крану тече питна вода без зайвих домішок та запахів. Та й користувач і власник тільки один. У цьому випадку можна бути повністю впевненим у якості споживаного водоресурсу. Система приватного водопостачання – благо цивілізації, адже із крану тече питна вода без зайвих домішок та запахів. Та й користувач і власник тільки один. У цьому випадку можна бути повністю впевненим у якості споживаного водоресурсу. Для забезпечення господарства та будинку водою потрібні не тільки труби та сантехніка. Головною складовою цього механізму є насосне обладнання. Саме завдяки йому відбувається водозабір, а втягнута рідина піднімається наверх і досягає точки споживання. Воно може бути поверхневим чи глибинним. Найбільш продуктивними вважаються занурювальні моделі

Читати повністю

2020-09-13: Кrasimsami

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Кrasimsami

Кrasimsami

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму КrasimsamiKrasimsami – это портал, на котором каждый найдет для себя ценную, интересную информацию о строительстве и дизайне.На нашем строительном портале Вы сможете найти все актуальные новинки из мира ремонта, интересные статьи, советы для интерьера, а также все о дизайне экстерьера.

Читати повністю

2020-09-12: Nordis Украина - Климатическая техника

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Nordis Украина - Климатическая техника

Nordis Украина - Климатическая техника

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Nordis Украина - Климатическая техникаNordis - энергоэффективные, стильные, тихие и очень надежные кондиционеры. Элегантный дизайн и максимальная функциональность уверенно обеспечат Вам максимальный комфорт и легкость использования. Сочетание всех современных технологий и материалов на производстве, участие в разработке ведущих европейских инженеров и инсталляторов, и дальнейшее изготовление на лучших заводах мира - делают Nordis безусловно лучшим выбором для Вашего дома и офиса.   Предоставляем 36 месяцев официальной гарантии, горячую замену оборудования в случае выхода оборудования из строя, консигнацию, дилерские цены.  

Читати повністю

Реклама:Технічні рішення

Негорюча тепло-, звукоізоляція фасаду: сучасне рішення

Критерії вибору опалювального устаткування

Мокрое утепление фасада пенополистиролом

Містки холоду – як їх уникнути?

Як можна легко та зручно забити малі та тонкі цвяхи?

Рекомендації по ізоляції скатного даху в два шари мінеральною ізоляцією URSA.

Ароматний затишок кухні

Вода чи антифриз?

Кріплення

Стіни підвальних та цокольних приміщень.

Відео

Криволинейные конструкции

Межкомнатные перегородки из КНАУФ-гипсоплит

Теплоізоляція скатного даху

Монтаж систем КНАУФ-Теплая стена

Скатний дах. Теплофізика

Фільм про технології виробництва полістиролу, що спінюється Alphapor

КНАУФ-Трибон

Як утеплювати скатну покрівлю 2

Применение штукатурной смеси КНАУФ МП-75

Монтаж сухой стяжки основания пола КНАУФ-суперпол