Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - НОВИНИ


2020-12-24 - Megawatt

Енергоаудит: визначення, мета, форми

Останнім часом світова спільнота дуже багато уваги приділяє енергозбереженню. Один із способів зменшити споживання ресурсу на підприємстві – енергетичний аудит. Що це означає і чи дійсно він ефективний?

Що це таке

Енергетичний аудит – це перевірка приватного будинку чи підприємства на предмет того наскільки ефективно споживається енергія користувачем. На основі отриманих даних фахівець з енергетичної сертифікації пропонує власнику рішення, втіливши в життя які можна зменшити витрати паливно-енергетичних ресурсів (далі ПЕР).

Також аудитор дає поради де саме слід впровадити енергоефективні заходи при умові, що в розпорядженні підприємства на оплату комунальних послуг мізерна кількість коштів. Постачання електроенергії для бізнесу - велика стаття витрат у веденні діяльності.

Кому і для чого потрібен енергоаудит

Експертиза може стати в пригоді власникам приватних будинків та підприємств, які мають сумніви в доцільності витрат електроенергії. Знаючи прогалини в системі, вони зможуть провести модернізацію і зменшити кількість спожитих ПЕР. Енергоаудит проводиться як уже давно наявних, так і тільки що створених чи реконструйованих будинків.

Найчастіше втрати теплової енергії спричинені недостатньою ізоляцією фасаду, щілинами між віконною рамою та стіною. В такому разі щоб нівелювати енерговитрати потрібно встановити утеплювачі та енергозберігаючі вікна.

Форми експертизи

Енергетичний аудит ділиться на:

  1. Добровільний. Послуги аудитора замовляє особа по власному бажанню. Енергодослідження проводиться виключно після згоди власника об’єкта перевірки.
  2. Обов’язковий. В законодавстві України є ряд будівель, які мають пройти перевірку в примусовому порядку.

На основі отриманих даних фахівець створює Сертифікат енергетичної ефективності. В документі вказуються:

  • показники;
  • клас енергоефективності;
  • рекомендації для покращення наявної ситуації;
  • важливі особливості будівлі.

Згідно з діючим законодавством перевіркою і видачею сертифікатів має право займатися тільки фахівець з аудиту або обстеження систем.

Де знайти спеціаліста

Щоб відшукати кваліфікованого фахівця потрібно далеко ходити. Достатньо ознайомитися з переліком фахівців на карті енергоаудиторів. В документі зазначені контактні дані, регіони в яких може бути проведена перевірка тією чи іншою людиною.  Всі представлені особи пройшли атестацію відповідно до встановленого Кабінетом Міністрів України закону.

Доцільність проходження перевірки для підприємств

Обстеження промислових будівель відбувається на обов’язковій або добровільній основі. Комплекс способів економії електроенергії допоможе суттєво знизити витрати ПЕР і зменшити зайві переплати по комунальних платіжках. Цехи та складські приміщення відрізняються від інших будівель висотою і великою площею. Експертиза дозволяє визначити перелік заходів, які необхідно провести для зменшення втрати енергоресурсів. В першу чергу потрібно усунути місця найбільшого витоку. Це дозволить підвищити ефективність будівлі в максимально короткі терміни.

Фахівці рекомендують проводити енергоаудит в нових приміщеннях перед встановлення опалювального обладнання і вентиляційної системи. Виявлені параметри допоможуть правильно з точки зору ощадності енергії розмістити всі елементи.

Енергетичний аудит – хороша можливість зменшити споживання енергоресурсів. Щоб знайти місця інтенсивного витоку тепла достатньо запросити аудитора і виконати рекомендації, які він дасть після перевірки.


НОВИНИ КОМПАНІЙ

2021-03-04: Дорбуд

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Дорбуд

Дорбуд

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ДорбудДорожно-строительная компания «DorBud» оказывает полный спект

Читати повністю

2021-03-03: ВіпЕлектро

Електромонтаж у квартирі: 3 питання, які обов'язково потрібно поставити підряднику

Електромонтаж у квартирі: 3 питання, які обов'язково потрібно поставити підряднику Один з основних етапів ремонту квартири – проведення електромонтажних робіт. Вони виконуються по вже потинькованих або по первинно підготовлених стінах. Якісний електромонтаж є гарантією безпеки в домі й    безвідмовної роботи техніки. Ми поговорили з фахівцями компанії ВіпЕлектро, яка вже понад 10 років робить монтаж у приміщеннях. Вони підказали, про що треба запитати у підрядника, аби результат його праці справдив ваші очікування.  Від чого залежать ціни на електромонтажні роботи

Читати повністю

2021-03-02: Фабрика заборов Гардиан

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Фабрика заборов Гардиан

Фабрика заборов Гардиан

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Фабрика заборов ГардианСпециализируемся на производстве глянцевых бетонных заборов. Они значительно отличаются от привычных нам еврозаборов, хотя внешне и похожи.   Два существенных отличия: 1. красивая глянцевая поверхность; 2. четкая геометрия плиты.   Это достигается иной технологией производства. Глянцевые заборы выдерживаются не менее суток в специальных АБС формах, в отличие от старой технологии еврозаборов - быстрой распалубки.   Самое приятное - цена на глянцевые еврозаборы осталась практически прежней.   Плита изначально светло-серая. Чтобы придать завершенный вид забору, предлагаем услуги профессиональной декоративной покраски по технологии ArtStone. С помощью специальных техник (нанесение фона, тонирование и т.д.) возможна имитация натурального камня или дерева -

Читати повністю

2021-02-26: Грузчики Киев

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Грузчики Киев

Грузчики Киев

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Грузчики КиевУслуги грузчиков в Киеве. Доставка и занос строительных материалов. Вызов грузчиков круглосуточно. А также услуги грузового транспорта. Грузоперевозки от 1 до 10 тонн.

Читати повністю

2021-02-25: ДБНУ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ДБНУ

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ДБНУПортал будівельної тематики: проектування, ЖК. ремонт.

Читати повністю

2021-02-24: Компания Contractpol

Контракт Пол расширяет ассортимент ПВХ плитки

Контракт Пол расширяет ассортимент ПВХ плитки Компания "КонтрактПол" https://contractpol.com.ua/расширяет ассортимент ПВХ плитки. Теперь в наличии инновационный продукт Grabo Domino SPC , который используется для отделки как коммерческих, так и жилых помещений. Отличный выбор для тех, кому нужен долговечный и эстетичный пол! Структура Grabo Domino SPC Верхний слой плитки PUR обеспечивает надежную защиту от пятен, грязи и потертостей. Пол в течение длительного времени будет выглядеть аккуратно и эстетично. После чего идет защитный слой с чистого ПВХ для защиты плитки от износа. Третий слой - декоративный (дизайн). В основе изделия высокопрочный композит из прессованного камня, способный выдерживать интенсивные удары и нагрузки. Особенности плитки Grabo Domino SPC Плитка Grabo Domino SPC произведена из безопасных, экол

Читати повністю

2021-02-24: OakShop

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму OakShop

OakShop

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму OakShop

Читати повністю

2021-02-24: ТОВ \"БУТІЛ УКРАЇНА\"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ \"БУТІЛ УКРАЇНА\"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ \"БУТІЛ УКРАЇНА\"Постачання бутілкаучукових герметиків у формі стрічок та шнурів англійської фірми HS Butyl 

Читати повністю

2021-02-22: Торговый дом «SOKOL»

Какие преимущества применения гофрированной трубы?

Какие преимущества применения гофрированной трубы? Среди электриков и обычных любителей сделать все самостоятельно гофротруба не пользуется уважением. Её часто называют лишней, бесполезной или даже “повышающей вероятность возгорания кабеля”. Иногда даже распространяют теории заговоров, что необходимость применения гофротрубы продвигают в правила монтажа только из-за того, что у кого-то на высоких постах есть собственное производство.   Есть ли у гофротрубы хоть какие-то преимущества?   На самом деле гофрированная труба из негорючего электротехнического ПВХ появилась на свет не просто так. Она километрами используется на самых разных объектах, и имеет одну единственную функцию - защитить кабель от механических повреждений. Поэтому утверждения, что гофротруба не способна полностью потушить горящий кабель - полностью бессмысленны. Гофрированная пластиковая

Читати повністю

2021-02-22: Traidenis

Модулі литовської фірми «Traidenis» – найкращий спосіб очищення стічних вод малих населених пунктів

Модулі литовської фірми «Traidenis» – найкращий спосіб очищення стічних вод малих населених пунктів Наразі в Україні гостро стоїть проблема очищення стічних вод в малих населених пунктах. Так, за інформацією Науково-дослідного та конструкторсько-технологічного інституту міського господарства, 60 селищ міського типу та 648 селищ загалом так чи інакше мають значні проблеми з цим. Основні причини – застаріла інфраструктура, недостатність фінансування,  відсутність планів на регіональному рівні. УСПП вже не перший рік співпрацює в рамках українсько-литовської ділової ради із колегами з Вільнюсу щодо розроблених в Литві модульних технологій очисних споруд для приватних будинків і невеликих міст до 10 тис. жителів з тим, щоб застосувати їх в Україні.  Пілотні проекти за участі партнерів розроблялися на базі продукції литовської фірми «Traid

Читати повністю

2021-02-21: ART Rynva ФОП Дутко Назарій Ігорович

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ART Rynva ФОП Дутко Назарій Ігорович

ART Rynva ФОП Дутко Назарій Ігорович

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ART Rynva ФОП Дутко Назарій ІгоровичArt rynva ВИРОБНИК АВТОРСЬКИХ СИСТЕМ ПОКРІВЛІ, ВОДОВІДВЕДЕННЯ ТА ВЕНТИЛЯЦІЇ

Читати повністю

2021-02-20: ТОВ "ПРОМТЕХБУД"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ "ПРОМТЕХБУД"

ТОВ   "ПРОМТЕХБУД"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ТОВ "ПРОМТЕХБУД"Успешно работающая компания с 20 летним стажем в сфере строительно-ремонтных работ. Основным направлением, которой является строительство коттеджей с благоустройством прилагающей к дому территории, так и ремонт квартир и офисов

Читати повністю

2021-02-20: VDS-CENTER

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму VDS-CENTER

VDS-CENTER

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму VDS-CENTERVDS-CENTER. Все для скважины. Центр комплектации, где в одном месте Вы можете укомплектовать материалами для бурения и обустройства свою скважину. У нас есть все: от зажимов, переходников, до насосного и бурового оборудования. Реальное наличие товаров на складе, что выгодно нас отличает от многочисленных интернет-магазинов.

Читати повністю

2021-02-19: ООО "Люкс Металл"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "Люкс Металл"

ООО "Люкс Металл"

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму ООО "Люкс Металл"Компания «Люкс Металл» - это команда профессионалов, занимающаяся производством изделий из нержавейки любого типа и уровня сложности. Наше предприятие расположено в г. Днепр, но нашими клиентами могут стать не только днепряне, но и жители любого региона Украины.   «Люкс Металл» специализируется на изготовлении изделий из нержавейки – прочного и долговечного материала, который очень востребован в строительстве, архитектуре и дизайне. В наших цехах обрабатывается сталь марок AISI 304, 309, 310S, 316L, 316Ti, 321, 409, 430, 420, 410, 202, 201. Мы работаем со всеми видами металлопроката из нержавеющей стали, используем современное оборудование и осуществляем полный цикл работ по обработке, гибке, сварке, и шлифовке.

Читати повністю

2021-02-18: Унітех Бау

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Унітех Бау

Унітех Бау

На сайті ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ПОРТАЛ додана інформація про фірму Унітех БауМи компанія «УНІТЕХ БАУ» Вже 29 років компанія «УНІТЕХ БАУ» впроваджує кращі європейські технології на об’єктах різного призначення в міському та приватному будівництві і ми завжди налаштовані на забезпечення наших клієнтів: Оптимальними технічними рішеннями; Надійним обладнанням; Якісними послугами; Кращими умовами співробітництва⠀ Ми працюємо з опалювальним та сантехнічним обладнанням європейських виробників, репутація яких по рівню техніки, її надійності та якості загальновизнана у всьому світі, та вже давно з нашою допомогою відома і в Україні Ми реалізуємо всі рішення для опалення, водопостачання, каналізації, вентиляції і кондиціонування 29 років успішної роботи, більше 450 успішних проектів - вагомий аргумент вибору.

Читати повністю

Реклама:
Реклама:Технічні рішення

Негорюча тепло-, звукоізоляція фасаду: сучасне рішення

Містки холоду – як їх уникнути?

Мокрое утепление фасада пенополистиролом

Вибір товщини стіни

Кріплення

Початок будівництва: перелік важливих деталей, які треба знати про інтер'єр вашого дому

Що таке вентиляція

Критерії вибору опалювального устаткування

Ідеально рівна стеля

Зроби це сам - Реставрація фасаду

Відео

Теплоізоляція пласких дахів. Інверсійна покрівля

Навісний вентильований фасад (НВФ), частина 1

Навісний вентильований фасад (НВФ), частина 2

Герметизация кровли и водостока с TYTAN Professional

Видео інструкції з монтажу сайдингу під брус «BlockHouse»

Монтаж облицювання фасаду. Правила

Ceresit CX 5 Экспресс-цемент

Устройство облицовки КНАУФ W611 с клеем КНАУФ Перлфикс

Особенности применения геля для кирпичной кладки в строительстве

Применение штукатурной смеси КНАУФ Ротбанд