Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - Нормативні документи - ДСТУ-Н Б A.1.1-90:2008


ДСТУ-Н Б A.1.1-90:2008 ЩОДО ОЦІНКИ ВІДПОВІДНОСТІ ЗА ДИРЕКТИВОЮ СТОСОВНО БУДІВЕЛЬНИХ ВИРОБІВ: ПОЧАТКОВЕ ВИПРОБУВАННЯ ТИПУ ВИРОБУ ТА КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЦТВА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Дата набрання чинності: 2009-03-01


1 ВСТУПНА ЧАСТИНА

1.1 Це Керівництво стосується питання оцінки відповідності в контексті реалізації Директиви ради 89/106/ЕЕС2 (далі -Директива стосовно будівельних виробів - CPD) із внесеними поправками. Розглядаються тільки ті аспекти, які пов'язані з безпосереднім розробленням технічних умов.

1.2 Це Керівництво призначене для розробників технічних умов (Європейський комітет зі стандартизації / Європейський комітет зі стандартизації електричного обладнання і Європейська організація технічної стандартизації), для його розгляду разом із відповідними документами та положеннями, поданими в цьому документі. Окрім цього, з точки зору отримання певної інформації, воно також може зацікавити співробітників перевіряючих та правозастосовуючих органів у межах Європейської економічної зони (ЕЕА), представників уповноважених органів та виробників, незважаючи на те, що доступні технічні умови будуть містити усі належні деталізовані положення, що мають бути застосованими відносно певного виробу. У будь-якому випадку, якщо прямо не зазначено інше, це Керівництво не повинно використовуватися для конструкцій, які не забезпечені технічними специфікаціями. Воно враховує повідомлення комісії стосовно пояснювальних документів Директиви 89/106/ЕЕС3.

1.3 Враховуючи досвід, набутий протягом розробки та реалізації перших гармонізованих технічних умов (hENs або ETAs), цей документ спрямований на те, щоб розробити принципи та макет, яких повинні дотримуватися розробники технічних умов у процесі розроблення проектів положень з оцінки відповідності у нових гармонізованих технічних умовах.

1.4 Щодо існуючих гармонізованих стандартів (hENs) та Керівництва стосовно Європейських технічних ухвалень(ЕТАGs), посилання на які були опубліковані у OJEU (частина С) і які вже є чинними, розробники технічних умов мають модифікувати положення для їх відповідності принципам, викладеним у цьому документі, коли технічні умови будуть підлягати 5-річному перегляду або внесенню змін чи поправок, що відбулися раніше. Для тих, які розглядаються як остаточні, але без вже опублікованих посилань, вони мають це зробити без затримки до того, як посилання будуть опубліковані в OJEU. В обох випадках для того, щоб не затримувати застосування технічних умов, розробники цих умов мають вирішити, які положення є пріоритетними для модифікацій.


Введіть символи з зображення:


Реклама:
Реклама:

Технічні рішення

Інструменти, необхідні для фарбування

Мокрое утепление фасада пенополистиролом

Основные сферы применения пенополистирола в соответствии с гармонизированными европейскими нормами производства

Полезные советы при покраске поверхностей: покраска деревянных поверхностей

Как утеплить подвал?

Парапетні сталеві газові котли

Монтаж сайдингу (Скорочена інструкція)

Паз-гребінь

Критерії вибору опалювального устаткування

Початок будівництва: перелік важливих деталей, які треба знати про інтер'єр вашого дому

Відео

Герметизация кровли и водостока с TYTAN Professional

Применение штукатурной смеси КНАУФ МП-75

Скатний дах. Теплофізика

Устройство наливных полов КНАУФ Флисэстрих

Криволинейные конструкции

Теплоізоляція пласких дахів. Інверсійна покрівля

КНАУФ-Трибон

Як тепло-і звукоізолювати міжкімнатні перегородки

Монтаж фасадніх панелей

Межкомнатные перегородки из КНАУФ-гипсоплит