Додати фірму
Додати акціюПодати оголошення

ГОЛОВНА - Нормативні документи - ДСТУ-Н Б A.1.1-90:2008


ДСТУ-Н Б A.1.1-90:2008 ЩОДО ОЦІНКИ ВІДПОВІДНОСТІ ЗА ДИРЕКТИВОЮ СТОСОВНО БУДІВЕЛЬНИХ ВИРОБІВ: ПОЧАТКОВЕ ВИПРОБУВАННЯ ТИПУ ВИРОБУ ТА КОНТРОЛЬ ВИРОБНИЦТВА НА ПІДПРИЄМСТВІ

Дата набрання чинності: 2009-03-01


1 ВСТУПНА ЧАСТИНА

1.1 Це Керівництво стосується питання оцінки відповідності в контексті реалізації Директиви ради 89/106/ЕЕС2 (далі -Директива стосовно будівельних виробів - CPD) із внесеними поправками. Розглядаються тільки ті аспекти, які пов'язані з безпосереднім розробленням технічних умов.

1.2 Це Керівництво призначене для розробників технічних умов (Європейський комітет зі стандартизації / Європейський комітет зі стандартизації електричного обладнання і Європейська організація технічної стандартизації), для його розгляду разом із відповідними документами та положеннями, поданими в цьому документі. Окрім цього, з точки зору отримання певної інформації, воно також може зацікавити співробітників перевіряючих та правозастосовуючих органів у межах Європейської економічної зони (ЕЕА), представників уповноважених органів та виробників, незважаючи на те, що доступні технічні умови будуть містити усі належні деталізовані положення, що мають бути застосованими відносно певного виробу. У будь-якому випадку, якщо прямо не зазначено інше, це Керівництво не повинно використовуватися для конструкцій, які не забезпечені технічними специфікаціями. Воно враховує повідомлення комісії стосовно пояснювальних документів Директиви 89/106/ЕЕС3.

1.3 Враховуючи досвід, набутий протягом розробки та реалізації перших гармонізованих технічних умов (hENs або ETAs), цей документ спрямований на те, щоб розробити принципи та макет, яких повинні дотримуватися розробники технічних умов у процесі розроблення проектів положень з оцінки відповідності у нових гармонізованих технічних умовах.

1.4 Щодо існуючих гармонізованих стандартів (hENs) та Керівництва стосовно Європейських технічних ухвалень(ЕТАGs), посилання на які були опубліковані у OJEU (частина С) і які вже є чинними, розробники технічних умов мають модифікувати положення для їх відповідності принципам, викладеним у цьому документі, коли технічні умови будуть підлягати 5-річному перегляду або внесенню змін чи поправок, що відбулися раніше. Для тих, які розглядаються як остаточні, але без вже опублікованих посилань, вони мають це зробити без затримки до того, як посилання будуть опубліковані в OJEU. В обох випадках для того, щоб не затримувати застосування технічних умов, розробники цих умов мають вирішити, які положення є пріоритетними для модифікацій.


Введіть символи з зображення:


Реклама:Реклама:

Технічні рішення

Вибір товщини стіни

Ароматний затишок кухні

Відновлення паркету своїми руками

Утеплення віконних скосів - новинка в асортименті продукції Ytong Multipor

Вода чи антифриз?

Роллетные гаражные ворота стоит ли экономить?

Камінний вентилятор

Містки холоду – як їх уникнути?

Изоляция труб пенопластом (пенополистиролом)

Системы утепления: ошибки и последствия

Відео

TYTAN Professional 65 Пена профессиональная зимняя

Навісний вентильований фасад (НВФ), частина 2

Фарбування шпалер фарбою Sniezka Nature

Клей для теплоизоляционных плит из пенополистирола STYRO 753

Мультипор. Інструкція з проведення робіт

Підготовчі роботи з монтажу сайдингу «Альта-Профіль»

Фільм про технології виробництва полістиролу, що спінюється Alphapor

Устройство облицовки КНАУФ W611 с клеем КНАУФ Перлфикс

Ceresit CX 5 Экспресс-цемент

Видео інструкциї з монтажу вертикального сайдингу «Альта-Профіль»